nemzetisport.hu 2016.03.25 23:49 Frissítve: 2016.03.26 15:02

Szombati sportműsor: Modricék a Fradi-pályán, jön a magyar–horvát

Idei első mérkőzésére készül a Bernd Storck által irányított magyar labdarúgó-válogatott, amely az Európa-bajnoki felkészülés jegyében szombat 18 órától a sztárokkal teletűzdelt – mégis tartalékos – horvátokkal csap össze a Ferencváros stadionjában, a Groupama Arénában. A németek az angolokkal csapnak össze, míg Eb-csoportellenfeleink, az osztrákok az albánokat fogadják. A női kézilabda NB I-ben Győr–Ferencváros rangadót rendeznek – egy héttel a két csapat Bajnokok Ligája-negyeddöntőjének első mérkőzése előtt. Íme, a szombati sportműsor!

 

KIEMELT FUTBALLPROGRAM 

EURÓPA-BAJNOKI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
17.00: Oroszország–Litvánia
17.30: Lengyelország–Finnország
17.30: Ausztria–Albánia (Tv: DIGI Sport2)
18.00: MAGYARORSZÁG–Horvátország (Tv: M4 Sport)
20.45: Németország–Anglia (Tv: Sport1)
*Az Eb-szereplőket dőlt betűvel jelöltük.  

TOVÁBBI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
18.00: Azerbajdzsán–Kazahsztán

NB III
24. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

15.00: Kazincbarcika–Somos SE
15.00: Hatvan–Tállya
15.00: Nyíregyháza Spartacus–Felsőtárkány
15.00: Nyírbátor–Ceglédi VSE
15.00: Jászberény–Tiszaújváros
15.00: Rákosmente KSK–Cigánd
KÖZÉPCSOPORT
15.00: Pénzügyőr–ESMTK
15.00: SZEOL–Dunaharaszti MTK
15.00: Gyulai Termál–Kozármisleny
15.00: Szentlőrinc–Szekszárdi UFC
15.00: Komlói Bányász–Monor
NYUGATI CSOPORT
15.00: Érd–ETO FC Győr
15.00: III. Kerületi TVE–Sárvár
15.00: Csorna–Andráshida
15.00: Tatabánya–Diósd
15.00: Dorog–Mosonmagyaróvár

SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS TOVÁBBI KIEMELT SPORTESEMÉNYEK


CSELGÁNCS
14.00: Grand Prix, 2. nap, Tbiliszi (Tv: Sport2)

FUTSAL, SPANYOL BAJNOKSÁG
13.00: Inter Movistar–Palma Futsal (Tv: Sport1)

JÉGKORONG, MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ
14.00: Debreceni HK–DVTK Jegesmedvék (Tv: M4 Sport)
NHL
18.00: Buffalo Sabres–Winnipeg Jets (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
15.30: Katalán körverseny, 6. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA, FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT, VISSZAVÁGÓ
17.00: Veszprém–Zaporizzsja (Tv: Sport1)
Az első mérkőzés eredménye: 29–24

NŐI NB I
18.00: Ipress Center-Vác–Siófok KC
18.00: Érd–Fehérvár KC
18.00: EUbility Group-Békéscsabai ENKSE–Dunaújvárosi Kohász KA
18.00: Mosonmagyaróvári KCSE–MTK Budapest
20.30: Győr–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

FÉRFI NB I
17.00: MOL-Pick Szeged–Vác
17.00: Eger SBS-Eszterházy–Sport36-Komló
18.00: Grundfos-Tatabánya–Balatonfüred

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

18.00: Atomerőmu SE-Egis Körmend
18.00: Falco-Trend Optika KC Szombathely - KTE-Duna Aszfalt
18.00: PVSK-PANNONPOWER - Kaposvári KK
17.30: MAFC-MARSO Nyíregyháza 17.30
19.15: Naturtex-SZTE-Szedeák - JP-TOP COP Jászberény

NŐI NB I
18.00: Aluinvent DVTK Miskolc–PEAC-Pécs 18.00
18.00: Atomerőmû KSC Szekszárd–ZTE Női Kosárlabda Klub
18.00: Ceglédi EKK–UNIQA Sopron
18.00: CMB CARGO UNI Győr–ELTE-BEAC Újbuda
18.00 Vasas Akadémia–PINKK-Pécsi 424

KÜZDŐSPORT
21.00: World Grand Prix Series (Tv: Eurosport2)

LÓSPORT
13.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
18.15: Lóverseny, világkupa, Dubai (Tv: Eurosport1)

ÖKÖLVÍVÁS
21.00: IBF váltósúlyú világbajnoki mérkőzés, Kell Brook–Kevin Bizier (Tv: Sport2)

SZNÚKER
14.00: PTC Grand Final, elődöntő, Manchester (Tv: Eurosport2)
20.00: PTC Grand Final, elődöntő, Manchester (Tv: Eurosport1)

TENISZ
16.00: ATP-torna, Miami (Tv: DIGI Sport1)
16.00: WTA-torna, Miami (Tv: DIGI Sport3)
vasárnap, 3.30: WTA-torna, Miami (Tv: DIGI Sport2)

 

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2016.07.18 20:00:59

Minden más foci nemzetisport.hu

A Real Madrid korábbi brazilja napi két doboz cigarettánál meg tudott állni, két pohár italnál viszont nem.

2016.07.12 11:03:49

Minden más foci nemzetisport.hu

A mostani lebonyolítás a csoportkörben nem motiválja győzelemre a csapatokat – hogyan lehetne jobb?

2016.07.07 19:35:44

Minden más foci nemzetisport.hu

2016.07.05 12:12:58

Minden más foci nemzetisport.hu

Bazi nagy bolgár lagzi • A CSZKA Szófia egyik vezérszurkolója elvette kedvesét – videó.