nemzetisport.hu 2016.03.18 23:40

Szombati sportműsor: Roma–Inter; BL-meccset vív a Veszprém

Öt mérkőzést rendeznek a labdarúgó NB I 26. fordulójában, a listavezető Ferencváros a Vasashoz látogat, míg az Újpest a sereghajtó Békéscsaba vendégeként lép pályára. Az európai topbajnokságokban kiemelkedik a Roma és az Inter összecsapása, de az Everton és az Arsenal, valamint a Chelsea és a jó formában lévő West Ham United meccse is izgalmasnak ígérkezik. Az MVM Veszprém megkezdi szereplését a férfi kézilabda Bajnokok Ligája egyenes kieséses szakaszában, Nagy Lászlóék a Motor Zaporizzsjával találkoznak. Íme, a szombati sportműsor!

 

KIEMELT FUTBALLPROGRAM

NB I
26. FORDULÓ

15.30: Honvéd–Paks
15.30: Puskás Akadémia–Videoton
15.30: Békéscsaba–Újpest
15.30: DVTK–Haladás (Tv: M4 Sport)
18.00: Vasas–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

NB II
20. FORDULÓ

15.00: Szeged 2011-Grosics Akadémia–Ajka
15.00: ZTE–Vác
15.00: Csákvár–Budaörs
18.00: Sopron–Dunaújváros
18.00: Szolnok–Mezőkövesd
18.00: Gyirmót–Szigetszentmiklós
18.00: Balmazújváros–Siófok

NB III
23. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

15.00: Putnok–Hatvan
15.00: Tállya–Kazincbarcika
15.00: Somos SE–Rákosmente KSK
15.00: Tiszaújváros–Nyírbátor
15.00: Ceglédi VSE–Nyíregyháza Spartacus
KÖZÉPCSOPORT
15.00: Szekszárdi UFC–Gyulai Termál
15.00: Monor–Budafoki MTE-Újbuda
NYUGATI CSOPORT
15.00: Mosonmagyaróvár–III. Ker. TVE
15.00: Sárvár–Érd
15.00: Diósd–Csorna

ANGOL PREMIER LEAGUE
31. FORDULÓ

13.45: Everton–Arsenal (Tv: DIGI Sport1)
16.00: Crystal Palace–Leicester City
16.00: West Bromwich Albion–Norwich City
16.00: Watford–Stoke City
16.00: Chelsea–West Ham United (Tv: DIGI Sport1)
18.30: Swansea City–Aston Villa (Tv: DIGI Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
27. FORDULÓ

15.30: Wolfsburg–Darmstadt
15.30: Hamburg–Hoffenheim
15.30: Werder Bremen–Mainz
15.30: Köln–Bayern München (Tv: Eurosport2)
15.30: Hertha–Ingolstadt
18.30: Eintracht Frankfurt–Hannover (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
30. FORDULÓ

18.00: Empoli–Palermo (Tv: DIGI Sport3)
20.45: Roma–Internazionale (Tv: DIGI Sport1)

SPANYOL LA LIGA
30. FORDULÓ

16.00: Sporting Gijón–Atlético Madrid (Tv: Sport2)
18.15: Real Sociedad–Las Palmas (Tv: Sport2)
18.15: Granada–Rayo Vallecano
20.30: Deportivo La Coruna–Levante
22.05: Betis–Málaga

FRANCIA LIGUE 1
31. FORDULÓ

17.00: Saint-Étienne–Montpellier
20.00: Angers–Lorient
20.00: Lille–Toulouse
20.00: Caen–Troyes
20.00: Reims–Guingamp
21.00: Lyon–Nantes (Tv: DIGI Sport3)

TOVÁBBI ÉLŐ FUTBALLKÖZVETÍTÉSEK

SKÓT BAJNOKSÁG
13.30: Kilmarnock–Celtic (Tv: DIGI Sport2)

MLS
22.00: Chicago Fire–Columbus Crew (Tv: Eurosport2)

ARGENTIN BAJNOKSÁG
vasárnap, 0.00: Godoy Cruz–Olimpo, eredeti kommentárral (Tv: DIGI Sport2)

TOVÁBBI KIEMELT SPORTESEMÉNYEK ÉS TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK

ATLÉTIKA
1.00: fedett pályás vb (Tv: Eurosport1)
2.00: fedett pályás vb (Tv: M4 Sport)
19.00: Atlétika, fedett pályás világbajnokság, Portland (Tv: Eurosport1)
vasárnap, 1.00: Atlétika, fedett pályás világbajnokság, Portland (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
Teljes időrend itt!

FORMULA–1
7.00: Ausztrál Nagydíj, időmérő edzés, Melbourne (Tv: M4 Sport)

KÉZILABDA, FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
A LEGJOBB NYOLC KÖZÉ JUTÁSÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
17.00: Motor Zaporizzsja–MVM Veszprém (Tv: Sport1)
20.00: PPD Zagreb–Rhein-Neckar Löwen (Tv: Sport1)

KÉZILABDA, FÉRFI NB I
A 7–14. HELYÉRT
18.00: Sport36-Komló–PLER-Budapest
18.00: Orosháza-Linamar–Eger SBS-Eszterházy

KOSÁRLABDA, FÉRFI NB I
18.00: Egis Körmend–Falco-Trend Optika KC Szombathely
18.00: JP-TOP COP Jászberény–PVSK-PANNONPOWER
18.00: Kaposvári KK–Sopron KC
18.00: MAFC–Atomerőmű SE
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–TLI-Alba Fehérvár
18.00: KTE-Duna Aszfalt–Szolnoki Olaj KK
18.00: Zalakerámia ZTE KK–MARSO Nyíregyháza
NŐI NB I
15.00: ELTE-BEAC Újbuda–Vasas Akadémia
15.45: ZTE Női Kosárlabda Klub–Aluinvent DVTK Miskolc
18.00: PEAC-Pécs–Atomerőmű KSC Szekszárd

KOSÁRLABDA, NBA
vasárnap, 1.30: San Antonio Spurs–Golden State Warriors, eredeti kommentárral (Tv: Sport1)

VÍZILABDA, FÉRFI OB I
KÖZÉPSZAKASZ, ALSÓHÁZ, 4. FORDULÓ
16.00: KSI SE–EBP Tatabánya
18.00: Valdor Szentes–PVSK-Mecsek Fűszért
19.00: UVSE-Hunguest Hotels–Kaposvár

JÉGKORONG, NHL
21.00: San Jose Sharks–New York Rangers (Tv: Sport2)

FUTSAL, SPANYOL BAJNOKSÁG
13.00: Antequera–Levante (Tv: Sport2)

TENISZ
19.15: ATP-torna, Indian Wells (Tv: DIGI Sport2)

GYORSASÁGIMOTOROS-VB
15.55: Katari Nagydíj, Moto3, időmérő edzés (Tv: DIGI Sport2)
16.55: Katari Nagydíj, Moto2, időmérő edzés (Tv: DIGI Sport2)
17.50: Katari Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: DIGI Sport2)
18.30: Katari Nagydíj, MotoGP, időmérő edzés (Tv: DIGI Sport2)

TÉLI SPORTOK
8.15: Alpesi sí, világkupa, nők, műlesiklás, 1. futam, St. Moritz (Tv: Eurosport1)
9.15: Alpesi sí, világkupa, férfiak, óriás-műlesiklás, 1. futam, St. Moritz (Tv: Eurosport2)
9.45: Síugrás, világkupa, Planica (Tv: Eurosport1)
11.00: Alpesi sí, világkupa, nők, szlalom, 2. futam, St. Moritz (Tv: Eurosport2)
11.45: Alpesi sí, világkupa, férfiak, óriás-műlesiklás, 2. futam, St. Moritz (Tv: Eurosport1)
12.45: Sílövészet, világkupa, nők, üldözéses, Hanti-Manszijszk (Tv: Eurosport1)
13.00: Műkorcsolya, junior-világbajnokság, nők, kűr (Tv: M4 Sport)

KERÉKPÁR
14.15: Milánó–Sanremo (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
13.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lovaglás, Saut Hermes, Párizs (Tv: Eurosport1)

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2016.05.26 14:07:15

Minden más foci nemzetisport.hu

2016.05.25 21:16:55

Minden más foci nemzetisport.hu

Európa két legértékesebb klubja a Real Madrid és az MU, a legtöbb követője a Barcának van.

2016.05.23 22:57:47

Minden más foci Borsi Gergely

A „vörös ördögök” felhajtott gallérú, legendás francia hetese nem bánja, hogy megrúgta a huligánt.

2016.05.20 14:51:49

Minden más foci nemzetisport.hu

Nincs pénz átigazolásra? Semmi gond! Íme, tizenegy ingyen megszerezhető labdarúgó!

2016.05.15 01:16:13

Minden más foci nemzetisport.hu

Nap mint nap hallunk ezekről a klubokról, de vajon tudja-e, hogy mit jelentenek a rövidítések?