nemzetisport.hu 2016.03.12 00:06

Szombati sportműsor: Kleinheisler Münchenben, a PAFC az Üllői úton

A hétközi forduló után többek között DVTK–Újpest és Ferencváros–Puskás Akadémia mérkőzéssel folytatódik az NB I küzdelemsorozata. Németországban Huszti Szabolcs és a Frankfurt a Mönchengladbach, Kleinheisler László és a Werder Bremen a Bayern München vendége lesz, míg Szalai Ádám és a Hannover a Kölnt fogadja. Angliában Everton–Chelsea kupameccset játszanak. Vízilabdacsapataink a BL-ben vitézkednek, a férfi kézilabda-bajnokságban az alapszakasz utolsó fordulóját rendezik meg.

 

KIEMELT FUTBALLMŰSOR

NB I
25. FORDULÓ

15.30: Újpest–DVTK
15.30: Videoton–Békéscsaba
15.30: Paks–Vasas
15.30: DVSC–Honvéd (Tv: M4 Sport)
15.30: MTK–Haladás
18.00: Ferencváros–Puskás Akadémia (Tv: M4 Sport)

NB II
19. FORDULÓ

14.30 Soroksár–Szeged 2011-Grosics Akadémia
14.30 Vác–Balmazújváros
14.30 Szigetszentmiklós–Csákvár
14.30 Budaörs–Szolnok
18.00 Gyirmót–Ajka
18.00 Mezőkövesd–Sopron

NB III
22. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

14.30: Rákosmente KSK–Tállya
14.30: Kazincbarcika–Putnok
14.30: Hatvan–Felsőtárkány
14.30: Nyíregyháza Spartacus–Tiszaújváros
14.30: Nyírbátor–Jászberény
16.00: REAC–Cigánd
KÖZÉPCSOPORT
13.00: Pénzügyőr–FC Dabas
14.30: Komlói Bányász–Hódmezővásárhely
14.30: Bölcske–ESMTK
14.30: SZEOL–Kozármisleny
14.30: Gyulai Termál–Szentlőrinc
NYUGATI CSOPORT
14.30: Tatabánya–BKV Előre
14.30: Balatonfüred–ETO FC Győr
14.30: Érd–III. Ker. TVE
14.30: Dorog–Diósd

ANGOL PREMIER LEAGUE
30. FORDULÓ

13.45: Norwich City–Manchester City (Tv: DIGI Sport1)
16.00: Stoke City–Southampton (Tv: DIGI Sport1)
16.00: AFC Bournemouth–Swansea City

ANGOL FA-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ

18.30: Everton–Chelsea (Tv: Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
26. FORDULÓ

15.30: Mönchengladbach–Eintracht Frankfurt (Tv: Eurosport2)
15.30: Hannover–Köln
15.30: Hoffenheim–Wolfsburg
15.30: Ingolstadt–Stuttgart
15.30: Darmstadt–Augsburg
18.30: Bayern München–Werder Bremen (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
29. FORDULÓ

18.00: Empoli–Sampdoria (Tv: DIGI Sport1)
20.45: Internazionale–Bologna (Tv: DIGI Sport1)

SPANYOL LA LIGA
29. FORDULÓ

16.00: Barcelona–Getafe (Tv: Sport1)
18.15: Celta Vigo–Real Sociedad
20.30: Atlético Madrid–Deportivo La Coruna (Tv: Sport1)
22.05: Rayo Vallecano–Eibar

FRANCIA LIGUE 1
30. FORDULÓ

17.00: Lorient–Marseille
20.00: Guingamp–Saint-Étienne
20.00: Gazélec Ajaccio–Caen
20.00: Montpellier–Nice (Tv: DIGI Sport3)
20.00: Bastia–Lille
20.00: Toulouse–Bordeaux

A további európai bajnokságok mérkőzéseiről ide kattintva tájékozódhat.

TOVÁBBI ÉLŐ FUTBALLKÖZVETÍTÉSEK

SKÓT BAJNOKSÁG
13.30: Partick Thistle–Celtic (Tv: DIGI Sport2)

SPANYOL FUTSALKUPA
20.15: elődöntő (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK

KÉZILABDA
17.00: SEHA-liga, Tatran Presov–Veszprém (Tv: DIGI Sport2)

KOSÁRLABDA
19.30: női Európa-kupa, DVTK Aluinvent–Basket Landes (Tv: DIGI Sport2)

VÍZILABDA
16.00: férfi Bajnokok Ligája, ZF-Eger–Jadran Herceg Novi (Tv: DIGI Sport3)
18.15: férfi Bajnokok Ligája, Szolnok–Galatasaray (Tv: Sport2)
20.30: férfi Bajnokok Ligája, A-Híd-OSC-Újbuda–Partizan Beograd (Tv: M4 Sport)

TENISZ
21.45: ATP-torna, Indian Wells (Tv: DIGI Sport2)
22.45: WTA-torna, Indian Wells (Tv: DIGI Sport1)

TÉLI SPORTOK
6.00: Rövid pályás gyorskorcsolya, világbajnokság, Szöul (Tv: M4 Sport)
9.45: Alpesi sí, világkupa, nők, szuper óriás-műlesiklás, Lenzerheide (Tv: Eurosport1)
11.15: Alpesi sí, világkupa, férfiak, lesiklás, Kvitfjell (Tv: Eurosport1)
12.45: Síugrás, világkupa, férfiak, HS 142, Neustadt (Tv: Eurosport1)
15.15: Sílövészet, világbajnokság, férfiak, váltó, Oslo (Tv: Eurosport1)
20.45: Sífutás, világkupa, Canmore (Tv: Eurosport1)

TECHNIKAI SPORTOK
7.30: Superbike, vb-futam, Buriram, superpole (Tv: Eurosport2)
10.00: Superbike, vb-futam, Buriram, 1. futam (Tv: Eurosport2)
13.00: Red Bull Air Race, Abu-Dzabi (Tv: M4 Sport)
vasárnap, 1.00: Formula–E, Mexikóváros (Tv: DIGI Sport3)

SZNÚKER
20.30: World Grand Prix, elődöntő, Llandudno (Tv: Eurosport1)

K1
22.00: Glory-sorozat, Párizs (Tv: DIGI Sport3)

LÓSPORT
13.55: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

KIEMELT SPORTMŰSOR

JÉGKORONG MOL LIGA
17.00: döntő, 1. mérkőzés, DVTK Jegesmedvék–MAC Budapest

FÉRFI KÉZILABDA NB I
ALAPSZAKASZ, UTOLSÓ FORDULÓ
18.00: Csurgó–MOL-Pick Szeged
18.00: Kőnig Trade-Balmazújváros–Sport36-Komló
18.00: Cegléd–Eger SBS-Eszterházy
18.00: Orosháza-Linamar–Mezőkövesd
18.00: Grundfos-Tatabánya–B.Braun Gyöngyös

FÉRFI KOSÁRLABDA NB I
16.00: MAFC–JP-TOP COP Jászberény
16.30: MARSO Nyíregyháza–Atomerőmű SE
17.00: KTE-Duna Aszfalt–Kaposvári KK
18.11: Egis Körmend–PVSK-PANNONPOWER
18.00: Falco-Trend Optika KC Szombathely–TLI-Alba Fehérvár
18.11: Naturtex-SZTE-Szedeák–Szolnoki Olaj KK
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Sopron KC

NŐI RÖPLABDA KÖZÉP-EURÓPAI LIGA
NÉGYES DÖNTŐ

16.00: a 3. helyért, Nova KBM Branik Maribor–Vasas Óbuda
19.00: döntő, OK Calcit Ljubljana–Linamar Békéscsabai RSE

FÉRFI RÖPLABDA NB I
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉSEK

17.00: Sümegi RE–Fino Kaposvár
17.30: Vegyész RC Kazincbarcika–Dunaferr SE
18.00: Dág KSE–MAFC-BME
20.00: Kecskeméti RC–Pénzügyőr SE

NŐI RÖPLABDA NB I
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉSEK

17.00: ÚTE–TEVA Gödöllői RC
18.30: Jászberényi RK–MTK Budapest

VÍZILABDA
THETISZ-KUPA, NŐI NEMZETKÖZI TORNA, GÖRÖGORSZÁG

8.45: Magyarország-Franciaország
20.00: Görögország-Magyarország

FÉRFI VÍZILABDA OB I
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ

18.00: ContiTech-Szeged Diapolo–VasasPlaket
KÖZÉPSZAKASZ, ALSÓHÁZ
16.00: Kaposvár–Debreceni VSE
18.00: Valdor Szentes–KSI SE
19.00: UVSE-Hunguest Hotels–PannErgy-MVLC

 

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2016.07.18 20:00:59

Minden más foci nemzetisport.hu

A Real Madrid korábbi brazilja napi két doboz cigarettánál meg tudott állni, két pohár italnál viszont nem.

2016.07.12 11:03:49

Minden más foci nemzetisport.hu

A mostani lebonyolítás a csoportkörben nem motiválja győzelemre a csapatokat – hogyan lehetne jobb?

2016.07.07 19:35:44

Minden más foci nemzetisport.hu

2016.07.05 12:12:58

Minden más foci nemzetisport.hu

Bazi nagy bolgár lagzi • A CSZKA Szófia egyik vezérszurkolója elvette kedvesét – videó.