D. Á. 2019.11.22 22:58 Frissítve: 2019.11.23 23:40

Szombati sportműsor: topligák, NB I, Libertadores-kupa-döntő, férfi kézi BL

Szombaton ezúttal is öt NB I-es mérkőzést láthatunk, ebből kettőt a televízió képernyőin – 17 órától Mol Fehérvár FC–Puskás Akadémia, 19.30-tól Újpest–Diósgyőr. Az angol Premier League-ben délután pályán a Tottenham, az Arsenal és a Liverpool, este pedig szuperrangadóval zárul a játéknap: Manchester City–Chelsea! Spanyolországban a Barcelonával indul a hétvége első napja, majd a Real Madriddal zárul. A férfi kézi BL-ben pályán a Telekom Veszprém, míg az EHF-kupában a Tatabánya és a Balatonfüred is.

 

FUTBALLPROGRAM

NB I
13. FORDULÓ
17.00:
Bp. Honvéd–Paksi FC – élőben az NSO-n!
17.00: Mol Fehérvár FC–Puskás Akadémia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Mezőkövesd–Kaposvár – élőben az NSO-n!
17.00: Kisvárda–Debreceni VSC – élőben az NSO-n!
19.30: Újpest FC–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
11. FORDULÓ
13.00:
Kelen SC–Astra HFC

ANGOL PREMIER LEAGUE
13. FORDULÓ
13.30:
West Ham United–Tottenham (Tv: Digi Sport1)
16.00: Arsenal–Southampton
16.00: AFC Bournemouth–Wolverhampton
16.00: Brighton–Leicester City
16.00: Crystal Palace–Liverpool (Tv: Digi Sport1)
16.00: Everton–Norwich City
16.00: Watford–Burnley
18.30: Manchester City–Chelsea (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
14. FORDULÓ
17.30:
Lyon–Nice (Tv: Digi Sport2)
20.00:
Amiens–Strasbourg
20.00: Angers–Nimes
20.00: Brest–Nantes (Tv: Digi Sport2)
20.00: Dijon–Rennes (Tv: Digi Sport3)
20.00: Metz–Reims

NÉMET BUNDESLIGA
12. FORDULÓ
15.30:
Düsseldorf–Bayern München (Tv: Sport2)
15.30: Frankfurt–Wolfsburg
15.30: Leverkusen–Freiburg
15.30: Union Berlin–Mönchengladbach
15.30: Werder Bremen–Schalke 04
18.30: RB Leipzig–Köln (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
13. FORDULÓ
15.00:
Atalanta–Juventus (Tv: Digi Sport2)
18.00: AC Milan–Napoli (Tv: Digi Sport1)
20.45: Torino–Inter (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
14. FORDULÓ
13.00:
Leganés–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
16.00: Betis–Valencia (Tv: Spíler2)
18.30: Granada–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid–Real Sociedad (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

LIBERTADORES-KUPA
DÖNTŐ
20.30:
Flamengo (brazil)–River Plate (argentin) (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!

STRANDLABDARÚGÓ-VB, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT
21.50:
Egyesült Államok–Japán (Tv: M4 Sport)
vasárnap, 1.00: Paraguay–Svájc
B-CSOPORT
20.15:
Tahiti–Mexikó
23.25: Uruguay–Olaszország (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA, LEVI
10.15 és 13.15:
női műlesiklás (Tv: Eurosport1)

CURLING
EURÓPA-BAJNOKSÁG, HELSINGBORG
A-DIVÍZIÓ
FÉRFIAK
10.00:
döntő (Tv: Eurosport2)
NŐK
15.00:
döntő (Tv: Eurosport2)

CSELGÁNCS
GRAND SLAM-VERSENY, OSZAKA
9.30:
2. nap (Tv: Sport1)

DARTS
PLAYERS CHAMPIONSHIP FINALS, MINEHEAD
13.45 és 21.15:
2. forduló (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Corona Brasov (romániai)–UTE
17.30: Sport Club Csíkszereda (romániai)–FTC-Telekom

KÉZILABDA
SZÖUL-KUPA, NEMZETKÖZI NŐI FELKÉSZÜLÉSI TORNA
2. FORDULÓ
   8.10: Szerbia–Oroszország
10.00: Dél-Korea–Magyarország
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
9. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.30:
Telekom Veszprém–PGE Vive Kielce (lengyel) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
FÉRFI EHF-KUPA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓK

18.00: ZTR Zaporizzsja (ukrán)–Grundfos Tatabánya KC
19.30: Abanca Ademar León (spanyol)–Balatonfüredi KSE (Tv: Sport1)
20.30: USAM Nimes Gard (francia)–Csurgói KK
FÉRFI NB I
18.00:
HE-DO B. Braun Gyöngyös–Sport36-Komló
18.00: Budakalász–Váci KSE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

14.30: Alba Fehérvár–DEAC
18.00: Egis Körmend–Jászberényi KSE
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Szolnoki Olajbányász
18.00: OSE Lions–PVSK-Veolia 
19.00: Sopron KC–Atomerőmű SE
NŐI NB I
15.00:
PINKK-Pécsi 424–ZTE Női Kosárlabda Klub
16.30: Sopron Basket–Vasas Akadémia
17.00: Aluinvent DVTK–NKE-FCSM Csata
18.00: TFSE-MTK–Uni Győr Mély-Út
18.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–ELTE BEAC Újbuda
NBA, ALAPSZAKASZ
23.15:
Minnesota Timberwolves–Phoenix Suns (Tv: Sport2)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1142 (Tv: Sport2)   

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA, LAS VEGAS
Vasárnap 3.00:
Deontay Wilder–Luis Ortiz (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI NB I
B-CSOPORT
16.00:
DEAC–Fino Kaposvár
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
15.00:
Vasas Óbuda–1. MCM-Diamant Kaposvár
16.00: MTK Budapest–Jászberény VT

SÍUGRÁS
VILÁGKUPA, WISLA
16.00:
csapatverseny

SPORTLÖVÉSZET
HUNGARIAN OPEN NEMZETKÖZI LÉGFEGYVERES VERSENY
9.00:
vegyes csapat puska és pisztoly

TENISZ
Davis-kupa-döntő, Madrid

2019.12.07 14:47:57

Minden más foci CSILLAG PÉTER (POZSONY, összefoglaló), DÖMÖTÖR CSABA (fotó) RUSZNÁK GYÖRGY (percről percre)

A pozsonyiak nagyszerű formában futballozó magyar középpályása gólpasszt adott, csapata feledtette dunaszerdahelyi kudarcát.

2019.12.05 22:13:36

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Sok egyéb hasonló útvesztő teszi a közember számára átláthatatlanná a világ leg­egyszerűbb, ezért legszeretettebb játéka, a labdarúgás világát. Amely éppen ezen jellege révén válik vonzóvá.

2019.12.02 23:44:28

Minden más foci VINCZE ANDRÁS

NS-VÉLEMÉNY. Szívfájdalmamra nem találtam az idén alapított Jasin-díjra jelöltek között az RB Leipzignél légióskodó Gulácsi Péter nevét...

2019.12.02 17:14:40

Minden más foci HATÁR DÁVID

A legjobb női játékos Rapinoe lett, Matthijs de Ligté a Kopa-díj, Alissoné az első Lev Jasin-trófea.

2019.11.27 09:37:23

Minden más foci GELEI JÓZSEF

„Az afrikai gyerekek nem is álmodhatnak olyan körülményekről, amilyenek Győrben vagy Kispesten vannak.”