nemzetisport.hu 2017.10.13 23:41 Frissítve: 2017.10.15 00:41

Szombati sportműsor: topligák, NB I, kézi BL, vízilabda BL

Folytatódnak a labdarúgó NB I és a topligák küzdelmei: többek között Liverpool–Manchester United, Dortmund–Leipzig, Atlético Madrid–Barcelona, Juventus–Lazio és Roma–Napoli rangadót rendeznek szombaton. AZ FTC női kézilabdacsapata a Larvikkal játszik a BL-ben, a Csurgó férfi együttese az EHF-kupa selejtezőjében vív fontos mérkőzést. Három magyar vízilabdacsapatnak is szurkolhatunk a nemzetközi kupák selejtezőjében. Vasárnap hajnalban MotoGP. Lássuk, milyen izgalmakat tartogat még a szombat!

 

FUTBALLPROGRAM 

NB I
12. FORDULÓ
15.30: Haladás–Budapest Honvéd
15.30: Diósgyőri VTK–Vasas FC (Tv: M4 Sport)
15.30: Balmazújváros–Videoton FC
15.30: Újpest FC–Paksi FC
15.30: Mezőkövesd–Debreceni VSC
19.30: Puskás Akadémia FC–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

NB III
10. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
15.00:
STC Salgótarján–Füzesgyarmat
15.00: Tiszafüred–Balassagyarmati VSE
15.00: Gyöngyösi AK–Tiszaújváros
15.00: Debreceni EAC–Putnok FC
15.00: Tállya–Nyírbátor
KÖZÉP-CSOPORT
15.00:
Makó–Pécsi MFC
15.00: Rákosmente–FC Dabas
15.00: Tiszakécske–SZEOL SC
15.00: Szekszárdi UFC–Vecsési FC
15.00: Szentlőrinc–Hódmezővásárhely
18.00: Dunaújváros–Mórahalom
NYUGATI CSOPORT
15.00:
III. kerületi TVE–Veszprém
15.00: FC Ajka–Kaposvári Rákóczi
15.00: Pénzügyőr–Csepel FC
15.00: Érdi VSE–Dunaharaszti MTK
15.00: Pápai Perutz FC–Csorna
15.00: Gyirmót FC Győr II–Andráshida

ANGOL PREMIER LEAGUE
8. FORDULÓ
13.30:
Liverpool–Manchester United (Tv: Spíler Tv)
16.00: Burnley–West Ham United
16.00: Crystal Palace–Chelsea (Tv: Spíler Tv)
16.00: Manchester City–Stoke City
16.00: Swansea City–Huddersfield Town
16.00: Tottenham Hotspur–AFC Bournemouth
18.30: Watford–Arsenal (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA LIGUE 1
9. FORDULÓ
17.00:
Dijon–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport2)   
20.00: Caen–Angers
20.00: Guingamp–Rennes
20.00: Lile–Troyes
20.00: Saint-Étienne–Metz (Tv: Digi Sport3)
20.00: Toulouse–Amiens

NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–Freiburg (Tv: Eurosport 2)
15.30: Hoffenheim–Augsburg
15.30: Hertha BSC–Schalke 04
15.30: Mainz–Hamburg
15.30: Hannover–Eintracht Frankfurt
18.30: Borussia Dortmund–RB Leipzig (Tv: Eurosport 2)

OLASZ SERIE A
8. FORDULÓ
18.00:
Juventus–Lazio (Tv: Digi Sport1)   
20.45: Roma–Napoli (Tv: Digi Sport1)   

SPANYOL LA LIGA
8. FORDULÓ
13.00:
Athletic Bilbao–Sevilla (Tv: Sport1)
16.15: Getafe–Real Madrid (Tv: Sport2)
18.30: Deportivo Alavés–Real Sociedad (Tv: Sport2)
20.45: Atlético Madrid–FC Barcelona (Tv: Sport1)

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, INDIA
Csoportkör, 3. forduló
E-csoport
13.30:
Franciaország–Honduras
13.30: Japán–Új-Kaledónia
F-csoport
16.30:
Anglia–Irak (Tv: Eurosport1)
16.30: Mexikó–Chile

FUTSAL
UEFA Futsal Cup
Főtábla, 3. forduló
4. csoport, Padova
18.00:
Rába ETO–Chrudim (cseh)
20.30: FC Barcelona (spanyol)–Luparense (olasz)

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
   9.00: Mecsek Rali, az országos bajnokság hetedik (utolsó) futama, Pécs és környéke
   9.15:
WTCC, Kínai Nagydíj, időmérő (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
10.45: F3, Hockenheim, 1. futam (Tv: Digi Sport3)
12.20: Porsche Carrera-kupa, Hockenheim, 1. futam (Tv: Digi Sport2)   

JÉGKORONG
Erste Liga
17.00:
SC Csíkszereda (romániai)–-EV Vienna Capitals II (osztrák)
17.30: ASC Corona Brasov (romániai)–MAC Budapest
KHL
13.30:
Traktor Cseljabinszk–Slovan (Tv: Sport2)

K1
12.00:
Glory-sorozat, Kanton (Tv: Digi Sport3)
13.00: Glory-sorozat, Kanton (Tv: Digi Sport2)
15.00: Glory-sorozat, Kanton (Tv: Digi Sport3)

KERÉKPÁR
14.00:
Tour of Turkey, 5. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
Női Bajnokok Ligája
2. forduló
C-csoport
18.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Larvik (norvég) (Tv: Sport1)
Férfi EHF-kupa
2. selejtezőkör, visszavágó
19.00:
RK Dubrava (horvát)–Csurgói KK    
Női EHF-kupa
2. selejtezőkör, 1. mérkőzés
16.00:
Dunaújvárosi Kohász KA–CSM Roman (román) (Tv: Sport1)
16.00: Buxtehuder SV (német)–Váci NKSE
18.30: Metraco Zaglebie Lubin (lengyel)–DVSC-TVP  
Férfi NB I
18.00:
Váci KSE–Sport36-Komló

KOSÁRLABDA
Férfi NB I
17.00:
DEAC–JP Auto-JKSE
18.00: Atomerőmű SE–Pécsi VSK-VEOLIA
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–MAFC
18.00: Kaposvári KK–Egis Körmend
19.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Szolnoki Olaj KK
Női NB I
13.00:
Ceglédi EKK–BEAC Újbuda
18.00: MTK-Budapest–Aluinvent DVTK Miskolc
19.45: Atomerőmű KSC Szekszárd–PINKK-Pécsi 424

LÓSPORT
13.00:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MOTORSPORT
5.30:
Moto3, Japán Nagydíj, időmérő (Tv: Spíler Tv)
6.30: MotoGP, Japán Nagydíj, 4. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
7.05: MotoGP, Japán Nagydíj, 1. időmérő (Tv: Spíler Tv)
7.30: MotoGP, Japán Nagydíj, 2. időmérő (Tv: Spíler Tv)
8.00: Moto2, Japán Nagydíj, időmérő (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 1.35: Moto3, Japán Nagydíj, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 2.05: Moto2, Japán Nagydíj, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 2.35: MotoGP, Japán Nagydíj, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 4.00: Moto3, Japán Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 5.00: Moto2, Japán Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 6.30: MotoGP, Japán Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)

RÖGBI
Bajnokok Kupája
14.00:
Leinster–Montpellier (Tv: Digi Sport2)   

RÖPLABDA
Női NB I
17.00:
Palota–Fatum-Nyíregyháza          
18.00: Linamar-Békéscsaba–Penta Gödöllői RC          
18.00: UTE–Haladás Szombathely

SAKK
10.00:
Világsakkfesztivál, Graphisoft Park

TENISZ
   8.00:
WTA-torna, Hongkong (Tv: Digi Sport2)   
10.30: ATP-torna, Sanghaj, 1. elődöntő (Tv: Digi Sport1)   
14.00: ATP-torna, Sanghaj, 2. elődöntő (Tv: Digi Sport1)   

TRIATLON
Ironman-világbajnokság, Kona

VÍZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája
3. selejtezőkör, első mérkőzés
17.00:
Szpartak Volgograd (orosz)–A-Híd OSC-Újbuda
Férfi Eurokupa
2. selejtezőkör
C-csoport, Aix en Provence (Franciaország)
18.00:
Pays D'Aix (francia)–PannErgy-Miskolci VLC
D-csoport, Budapest
17.40:
CN Mataro (spanyol)–Primorac Kotor (montenegrói) (Tv: Digi Sport3)
19.30: PQS-Ferencváros Waterpolo–Jadran Split (horvát) (Tv: Digi Sport2)   
NŐI NB I
18.00:
Dunaújváros–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.12.16 23:14:29

Minden más foci SOMOGYI ZSOLT

NS-VÉLEMÉNY. Egymás közötti játék az átmozgató edzés végén.

2017.12.16 13:02:20

Minden más foci nemzetisport.hu

A BL után a FIFA klubvilágbajnokságán is győzött a Real, a Gremio helyzetig sem jutott.

2017.12.16 09:32:54

Minden más foci S. TÓTH JÁNOS

Járóka Lívia, az Európai Parlament alelnöke a legszegényebbekért kampányol Brüsszelben.

2017.12.13 17:36:25

Minden más foci nemzetisport.hu

A klubvilágbajnokság második elődöntőjében a spanyolok csak a 82. percben szerezték meg a győztes gólt.

2017.12.12 09:25:45

Minden más foci nemzetisport.hu

Ronaldinho kihasználta a kapus kedvességét, és kortyolt néhányat a kulacsából, majd…