nemzetisport.hu 2017.10.06 23:57 Frissítve: 2017.10.08 00:49

Szombati sportműsor: nagy meccset játszunk Svájccal

A magyar labdarúgó-válogatott Svájcban lép pályára a vb-selejtező utolsó előtti fordulójában. Magyar idő szerint kora reggel rendezik a Formula–1-es Japán Nagydíj időmérőjét. A Mol-Pick Szeged férfi kézilabdacsapata a Szkopjét fogadja a BL-ben, a Győr női együttese a Midtjylland ellen kezdi meg a szereplést, míg a Csurgó, valamint a Balatonfüred az EHF-kupában selejtez. A szombati programban még: jégkorong, kosárlabda, gyorskorcsolya, tenisz, torna és vízilabda.

 

 

FUTBALLPROGRAM 

VB-SELEJTEZŐK
EURÓPAI ZÓNA
B-CSOPORT

20.45: Svájc–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
18.00: Feröer–Lettország
20.45: Andorra–Portugália
A-CSOPORT
18.00:
Svédország–Luxemburg
20.45: Fehéroroszország–Hollandia
20.45: Bulgária–Franciaország (Tv: Sport2)
H-CSOPORT
18.00:
Bosznia-Hercegovina–Belgium (Tv: Sport2)
18.00: Gibraltár–Észtország
20.45: Ciprus–Görögország

AFRIKAI ZÓNA
A-CSOPORT
19.00:
Guinea–Tunézia
19.00: Líbia–Kongói DK
B-CSOPORT
18.00:
Nigéria–Zambia
18.00: Kamerun–Algéria
C-CSOPORT
21.00:
Marokkó–Gabon
D-CSOPORT
15.00:
Dél-Afrika–Burkina Faso
19.30: Zöld-foki-szigetek–Szenegál
E-CSOPORT
15.00:
Uganda–Ghána

U19-ES EB-SELEJTEZŐ
16.00:
Hollandia–MAGYARORSZÁG

NŐI NB I
7. FORDULÓ
15.00:
Kóka–Haladás Viktória
16.00: DVTK–ETO FC Győr
17.00: MTK–Újpest FC

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, INDIA
Csoportkör, 1. forduló
C-csoport
13.30:
Németország–Costa Rica (Tv: Eurosport1)
16.30: Irán–Guinea
D-csoport
13.30: Brazília–Spanyolország
16.30: Észak-Korea–Niger

MLS
23.00:
New York Red Bulls–Vancouver Whitecaps (Tv: Eurosport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
12.30:
EuroFormula Open, Jerez, 1. futam (Tv: Digi Sport2)
A kamion Európa-bajnokság spanyolországi futamai, Jarama

FORMULA–1
8.00:
Japán Nagydíj, Szuzuka, időmérő (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
Erste Liga
17.00: SC Csíkszereda (romániai)–UTE
17.30: ASC Corona Brasov (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák
NHL
vasárnap, 1.05:
Pittsburgh Penguins–Nashville Predators (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 4.30: San Jose Sharks–Los Angeles Kings (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
15.15:
Lombardiai körverseny (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája
Csoportkör, 4. forduló
A-csoport
17.
30: Mol-Pick Szeged–Vardar Szkopje (macedón) (Tv: Sport1)
Női Bajnokok Ligája
Csoportkör, 1. forduló
B-csoport
19.
30: Győri Audi ETO–Midtjylland (dán) (Tv: Sport1)
Férfi EHF-kupa
2. selejtezőkör, 1. mérkőzés
15.
30: Csurgó–Dubrava (horvát) (Tv: Sport1)
17.00: Balatonfüredi KSE–Valur Reykjyavík (izlandi)
Férfi NB I
17.00:
Ferencvárosi TC–Dabas KC
18.00: Sport36-Komló–B.Braun Gyöngyös
18.00: CYEB Budakalász–Grundfos Tatabánya KC
Női NB I
18.00:
MTK Budapest–Dunaújvárosi Kohász KA
18.15: Siófok KC–Érd HC (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
Férfi NB I
17.00:
DEAC–Atomerőmű SE
18.00: Egis Körmend–MAFC
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Alba Fehérvár
18.00: Szolnoki Olaj KK–Sopron KC
Női NB I
18.00:
MTK Budapest–BEAC Újbuda
18.00: Sopron Basket–ZTE Női Kosárlabda Klub
18.00: Vasas Akadémia–CMB CARGO UNI Győr
18.00: Ceglédi EKK–Aluinvent DVTK Miskolc
20.00: PINKK-Pécsi 424–PEAC-Pécs

LÓSPORT
13.00:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MOTORSPORT
19.00:
FIM Speedway salakmotor-világbajnokság, Lengyelország (Tv: Spíler Tv)

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
17.00:
Olimpiai kvalifikációs világkupa, Dordrecht (Tv: M4 Sport)

SZNÚKER

13.00: European Masters, Belgium, elődöntő (Tv: Eurosport2)
19.00: European Masters, Belgium, elődöntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
6.00:
ATP-torna, Tokió, elődöntő (Tv: Sport2)
6.30: WTA-torna, Peking, páros elődöntő. Benne: Babos Tímea–Andrea Hlavácková (magyar, cseh)–Jekatyerina Makarova–Jelena Vesznyina (orosz) (Tv: Digi Sport1)
8.30: ATP-torna, Tokió, elődöntő (Tv: Sport2)
8.30, 13.30: WTA-torna, Peking (Tv: Digi Sport1)
10.30: ATP-torna, Peking, elődöntő (Tv: Sport1)
15.00: ATP-torna, Peking, elődöntő (Tv: Sport2)

TORNA
Világbajnokság, Montreal
19.00: szerenkénti döntők, férfiak: talaj, ló, gyűrű
szerenkénti döntő, nők: ugrás, felemás korlát

UFC
vasárnap, 4.00:
Tony Ferguson–Kevin Lee (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
E.ON férfi ob I
2. forduló
A-csoport
11.00:
Szolnoki Dózsa-Közgép–UVSE
17.00: MKB-Euroleasing-BVSC–Kaposvári VK
18.00: FTC-PQS Waterpolo–AVUS Szombathely
19.00: VasasPlaket–Debreceni VSE
B-csoport
18.00: ZF-Eger–EBP Tatabánya
19.00: PVSK Mecsek-Fűszért–ContiTech Szeged-Diapolo
19.00: A-Híd OSC Újbuda–Metalcom-Szentes
19.00: PannErgy-Miskolci VLC–RacioNet-Honvéd

VITORLÁZÁS
10.00:
Mol Nagydíj szóló Balaton-kerülő vitorlásverseny, Balatonfüred

 

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.10.23 11:57:33

Minden más foci nemzetisport.hu

Kialakul a labdarúgó Magyar Kupa legjobb 32 csapatának a mezőnye.

2017.10.23 11:56:44

Minden más foci nemzetisport.hu

Magyar jégkorong-, kosárlabda-, és röplabdacsapatnak is nemzetközi kupában szurkolhatunk.

2017.10.23 11:55:35

Minden más foci nemzetisport.hu

Paris-Saint Germain–Nice • Alba Fehérvár–Szolnoki Olaj.

2017.10.23 11:54:42

Minden más foci nemzetisport.hu

Man. United–Tottenham; Bayern München–RB Leipzig; Milan–Juventus.

2017.10.23 11:53:55

Minden más foci nemzetisport.hu

A Formula–1 mezőnye a Mexikói Nagydíjon versenyez.