HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2017.06.23 23:25 Frissítve: 2017.06.24 23:28

Szombati sportműsor: pályán az NB I-esek; F1; pólóválogatott

Férfi vízilabda-válogatottunk szombaton két mérkőzést is játszik a görögországi felkészülési tornán. Labdarúgásban a Konföderációs Kupa, az U21-es Európa-bajnokság, valamint az NB I-es csapatok felkészülési mérkőzései jelentik a szombati program gerincét. A női kosárlabda Európa-bajnokságon az elődöntőket játsszák, folytatódik az atlétikai csapat Eb, a magyar amerikaifutball-elitligában elődöntőt rendeznek, míg a Formula–1, a WTCC és a MotoGP aktuális versenye az időmérővel folytatódik. Íme, a teljes szombati program!

HIRDETÉS

 

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
10.30, Bük:
Vasas–Haladás
11.00, Bánka Kristóf Sportcentrum:
Mezőkövesd–Gyirmót
11.00: Honvéd–Balmazújváros
16.00, Debrecen-Pallag: DVSC–MFK Zemplín Michalovce (Nagymihály, szlovák)
17.00: DVTK–Békéscsaba
18.00, Prambachkirchen: Újpest–SV Ried (osztrák II.)

KONFÖDERÁCIÓS KUPA, OROSZORSZÁG
Csoportkör, 3. forduló
A-csoport
17.00:
Mexikó–Oroszország (Tv: M4 Sport)
17.00:
Új-Zéland–Portugália

U21-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, LENGYELORSZÁG
Csoportkör, 3. forduló
C-csoport
20.45:
Csehország–Dánia (Tv: Digi Sport2)
20.45:
Olaszország–Németország (Tv: Digi Sport1)

ARGENTIN PRIMERA DIVISIÓN
23.00:
bajnoki mérkőzés (Tv: Digi Sport1)

MLS
19.30:
New York Red Bulls–New York City FC (Tv: Eurosport1)

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FOCI
HFL
• Elődöntő

14.45:
Miskolc Steelers–Budapest Wolves (Tv: Digi Sport1)

ATLÉTIKA
14.00:
Csapat Európa-bajnokság, szuperliga, Franciaország (Tv: Eurosport1)
15.05: Csapat Európa-bajnokság, 2. liga, Tel-Aviv, 1. nap

AUTÓSPORT
  9.00:
Ferrari-challenge, Hungaroring
16.30:
WTCC, Portugália, időmérő (Tv: Eurosport2)
17.30: WTCC, Portugália (Tv: Eurosport2)
19.00: FIM Speedway Grand Prix, Dánia (Tv: Spíler Tv)
21.30:
Blancpain Endurance-sorozat, Paul Ricard, Franciaország (Tv: Eurosport1)

FORMULA–1
12.00: Azerbajdzsáni Nagydíj, Baki, 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
15.00: Azerbajdzsáni Nagydíj, Baki, időmérő (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
Női Európa-bajnokság, Csehország
• Elődöntő
18.00:
Spanyolország–Belgium
20.30: Görögország–Franciaország (Tv: M4 Sport)
• Az 5–8. helyért
12.30:
Lettország–Olaszország
15.00: Törökország–Szlovákia

LÓSPORT
13.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM) 
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MOTORSPORT
  9.00:
Moto3, Holland Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
10.00: MotoGP, Holland Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
11.00: Moto2, Holland Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
12.30: Moto3, Holland Nagydíj, 4. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
13.45:
FIM Endurance-világbajnokság, Orechova Poton (Tv: Eurosport2)
14.05: MotoGP, Holland Nagydíj, 1. időmérő (Tv: Spíler Tv)
14.30: MotoGP, Holland Nagydíj, 2. időmérő (Tv: Spíler Tv)
15.00: Moto2, Holland Nagydíj, időmérő (Tv: Spíler Tv)
18.00: FIM Endurance-világbajnokság, Orechova Poton (Tv: Eurosport2)

MŰÚSZÁS
11.00:
Hungarian Open, Margitsziget

ÖKÖLVÍVÁS
Férfi Európa-bajnokság, Harkiv, döntők

ÖTTUSA
Világkupadöntő, Vilnius, női verseny

STRANDKÉZILABDA
Európa-bajnokság, Horvátország
18.00:
férfiak, 1. elődöntő (Tv: Sport1)
19.00: férfiak, 2. elődöntő (Tv: Sport1)

STRANDRÖPLABDA
  9.00: Országos bajnokság, 1. forduló, Tata
13.00: Baden Masters, nők, 1. elődöntő (Tv: Sport2)

SZNÚKER
10.00: Riga Masters, 2. nap (Tv: Eurosport1)
18.15: Riga Masters, 2. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
12.30:
WTA-torna, Birmingham (Tv: Digi Sport2)
13.00: ATP-torna, Halle, 1. elődöntő (Tv: Sport1)
14.30: ATP-torna, London, 1. elődöntő (Tv: Sport2)
15.00: WTA-torna, Mallorca (Tv: Digi Sport3)
16.00: ATP-torna, Halle, 2. elődöntő (Tv: Sport1)
16.30: ATP-torna, London, 2. elődöntő (Tv: Sport2)
17.00: WTA-torna, Mallorca (Tv: Digi Sport2)

TRIATLON
12.00:
Sprinttávú Európa-bajnokság, Düsseldorf, nők
14.30: Sprinttávú Európa-bajnokság, Düsseldorf, férfiak

VITORLÁZÁS
Amerika-kupa, Hamilton, 5. és 6. futam

VÍZILABDA
Szamarcidisz-kupa, férfi válogatott felkészülési torna, Görögország
2. forduló
10.00:
Magyarország–Montenegró
3. forduló
20.00:
Görögország–Magyarország

 

HIRDETÉS

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

HIRDETÉS
2018.05.24 16:01:56

Minden más foci nemzetisport.hu

William Gallas nagyon szereti Budapestet, de a magyar futballnak szerinte még sokat kell fejlődnie.

2018.05.23 11:00:15

Minden más foci nemzetisport.hu

Ibrahimovic a testvére mellé ugrott be egy meccsre, és nem kellett sokat várni a szokásos beszólásra…

2018.05.22 23:18:25

Minden más foci PIETSCH TIBOR

Az olasz szakemberrel 25 év után vívta ki a DAC a nemzetközi kupaindulás jogát.

2018.05.21 16:15:58

Minden más foci nemzetisport.hu

A negyedik találkozó jön a férfi vízilabda ob I bajnoki fináléjában.

2018.03.25 22:17:24

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

RETRÓ CSERÉK. Mourinho és Wenger biznisze után előbbi kacaghatott, utóbbi a Reallal sem nyert.

HIRDETÉS
HIRDETÉS