nemzetisport.hu 2016.10.19 00:48 Frissítve: 2016.10.19 00:48

Szerdai sportműsor: Barca–City rangadó, pályán a Bayern is

Szerdán folytatódik a labdarúgó Bajnokok Ligája 3. fordulója. A legnagyobb érdeklődést természetesen Pep Guardiola „hazatérése” okozza, a Manchester Cityvel látogat az FC Barcelona otthonába a katalánok korábbi trénere. A két csapat mellett számos kiváló gárda lép még pályára, mint az Arsenal, a PSG, a Bayern München vagy éppen az Atlético Madrid. Az ifjúsági Bajnokok Ligájában a Puskás Akadémia a hazai 1–1-et követően próbál meg továbbjutni a PAOK vendégeként.

 

KIEMELT FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
A-CSOPORT

20.45: Paris SG–FC Basel
20.45: Arsenal–Ludogorec Razgrad (Tv: Film Mánia)
B-CSOPORT
20.45: Napoli–Besiktas
20.45: Dinamo Kijev–Benfica
C-CSOPORT
20.45: FC Barcelona–Manchester City (Tv: M4 Sport)
20.45: Celtic–Borussia Mönchengladbach
D-CSOPORT
20.45: Bayern München–PSV (Tv: Sport1)
20.45: FK Rosztov–Atlético Madrid (Tv: Sport2)

IFJÚSÁGI BL (U19)
BAJNOKI ÁG, 1. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ

17.00: PAOK (görög)–Puskás Akadémia
Az első mérkőzésen: 1–1

NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
15.00: Ukrajna-Magyarország, Kijev

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS KIEMELT SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ-EB (BUDAPEST, TÜSKECSARNOK)
  
9.00: férfi páros, vegyes páros, női egyes selejtező
14.00: férfi egyes, férfi páros, női páros selejtező
20.45: vegyes páros, főtábla

JÉGKORONG MAGYAR KUPA, 2. FORDULÓ
18.00: UTE–MAC Budapest
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Fehérvár AV19
19.00: FTC–DVTK Jegesmedvék
csütörtök 2.00: NHL, New York Rangers–Detroit Red Wings

KÉZILABDA
18.30: Bajnokok Ligája, Flensburg-Handewitt–Orlen Plock (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-KUPA, 1. FORDULÓ
D-CSOPORT
18.30: Sopron KC–Nanterre (francia) (Tv: DIGI Sport1)

A-CSOPORT
22.00: Benfica (portugál)–Alba Fehérvár

FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
18.00: Oradea–Karsiyaka (Tv: Sport1)

FÉRFI EUROCUP
20.15: Valencia–Hapoel Jeruzsálem (Tv: Eurosport2)

FÉRFI NB I
18.30: Falco KC Szombathely–Atomerőmű SE

NŐI NB I
17.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–Vasas Akadémia
18.00: MTK-Budapest–Uniqa Sopron
18.30: Aluinvent DVTK Miskolc–CMB CARGO UNI GYŐR
18.30: Atomerőmű KSC Szekszárd–VBW CEKK CEGLÉD
19.30: PINKK-Pécsi 424–PEAC-Pécs

LÓVERSENY
12.00: futam (Tv: Sport2)
15.15: futam (Tv: SportM)

RÖPLABDA
18.00: Férfi NB I: Fino Kaposvár–Szolnoki RKSI

TENISZ
ATP: Moszkva (Tv: DIGI Sport1, DIGI Sport3), Stockholm, Antwerpen
WTA: Moszkva (Tv: DIGI Sport1) – női egyes, 2. forduló: Babos Tímea (9.)–Kristina Mladenovic (francia), Luxemburg (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA, OB I
A-CSOPORT
17.30: KSI SE–Metalcom-Szentes
18.00: A-Híd OSC-Újbuda–ContiTech Szeged Diapolo (Tv: M4 Sport)
19.00: Szolnoki Dózsa-Közgép–VasasPlaket
19.00: PVSK Mecsek-Füszért–Debreceni VSE
B-CSOPORT
19.00: ZF-Eger–RacioNet-Honvéd
19.00: FTC-PQS Waterpolo–BVSC-Zugló
19.30: EBP Tatabánya-Kaposvári VK
19.45: UVSE–PannErgy-Miskolci Vízilabda Club

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2016.12.04 10:40:43

Minden más foci nemzetisport.hu

Szakadó esőben búcsúztatták a Chapecoense „hősi” halottait • „Néhány vásárlómat soha többet nem látom.”

2016.11.29 15:35:31

Minden más foci VERES VIKTOR

A pilóta „priority landing”-et, vagyis elsőbbségi leszállást kért a medellíni toronytól, de már...

2016.11.26 14:17:19

Minden más foci nemzetisport.hu

Mini José 19 évesen leírta a bosnyák kapitánynak, milyen kezdővel állnak ki Besicék a vb-n.

2016.11.26 09:08:33

Minden más foci PIETSCH TIBOR

A CFR-t irányító Miriuta László elárulta, mit sajnál Magyarországgal kapcsolatban.