HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.03.13 23:20 Frissítve: 2018.03.14 23:23

Szerdai sportműsor: Barca–Chelsea, Sopron–Fener, Olympiakosz–OSC

A Barcelona–Chelsea és a Besiktas–Bayern München párharc befejeztével kialakul a labdarúgó Bajnokok Ligájában a legjobb nyolc mezőnye, két mérkőzést rendeznek a Magyar Kupa negyeddöntőjében, hazája bajnokságában lép pályára a Juventus és a PSG. A Sopron női kosárlabdacsapata az Euroliga négyes döntőjéért küzd meg. Mérkőzést játszanak a BL-ben érdekelt vízilabdacsapataink. Folytatódik a jégkorong Erste Liga elődöntője. Íme, a szerdai sportműsor!

HIRDETÉS

 

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
16.00:
Bp. Honvéd–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport)
17.00: Balmazújváros–Békéscsaba 1912 Előre (NB II)

NB III
17. FORDULÓ
KÖZÉP-CSOPORT
14.30:
Makó–Hódmezővásárhely
17.00: Dunaújváros–Szentlőrinc
NYUGATI CSOPORT
14.30:
Pénzügyőr–Érd

BAJNOKOK LIGÁJA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
18.00:
 Besiktas (török)–Bayern München (német) (Tv: Sport1)
Az első meccs végeredménye: 5–0 a Bayern München javára
20.45:
Barcelona (spanyol)–Chelsea (angol) (Tv: M4 Sport)
Az első meccs végeredménye: 1–1

FRANCIA LIGUE 1
31. FORDULÓ
17.00:
Paris Saint-Germain–Angers (Tv: Digi Sport1)

OLASZ SERIE A
26. FORDULÓ
18.00:
Juventus–Atalanta (Tv: Digi Sport2)

CONCACAF BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
csütörtök, 2.00:
Tauro FC (panamai)–Club América (mexikói) (Tv: Sport1)
csütörtök, 3.00: Guadalajara (mexikói)–Seattle Sounders (amerikai) (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.00:
világkupaverseny, Are, férfi lesiklás (Tv: Eurosport1)
12.00: világkupaverseny, Are, női lesiklás (Tv: Eurosport1)

ÉSZAKI ÖSSZETETT
13.00:
világkupaverseny, Trondheim, HS 138 (Tv: Eurosport2)
16.00: világkupaverseny, Trondheim, Gundersen (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
Erste Liga
Elődöntő, 4. mérkőzés
18.00:
SC Csíkszereda (romániai)–DVTK Jegesmedvék
NHL
csütörtök, 3.05:
Vegas Golden Knights–New Jersey Devils (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
15.00:
Nokere Koerse, Flandria (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
Férfi NB I
18.00:
Telekom Veszprém–Balatonfüredi KSE
18.00: FTC–Mol-Pick Szeged
Női NB I
19.00:
Győri Audi ETO KC–Érd HC

KOSÁRLABDA
Női Euroliga
Negyeddöntő, 3. mérkőzés
18.00:
Sopron Basket–Fenerbahce (török)
Férfi FIBA Európa-kupa
Nyolcaddöntő, visszavágó
19.10:
Egis Körmend–Reyer Venezia (olasz) (Tv: Digi Sport1)

PARALIMPIA
XII. téli paralimpia, Pjongcsang
1.30:
férfi műlesiklás (Balogh Zsolt)
2.00: női ülő sífutás, sprint (Lőrincz Krisztina)

SÍUGRÁS
17.30:
világkupaverseny, Trondheim, HS 140, férfi selejtező (Tv: Eurosport1)

TENISZ
  4.30:
WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport2)
19.00: ATP-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport3)
21.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport2)
21.05: ATP-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport1)
csütörtök, 0.00: ATP-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport1)
csütörtök, 3.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport2)

VÍZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája
Csoportkör, 10. forduló
A-csoport
17.30:
Olympiakosz (görög)–A-Híd OSC-Újbuda
B-csoport
17.30:
Szolnoki Dózsa–AZC Alphen (holland) (Tv: Sport2)
18.30: ZF-Eger–Spandau Berlin (német) (Tv: M4 Sport)
HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.10.16 23:20:33

Minden más foci nemzetisport.hu

2018.10.16 20:29:56

Minden más foci nemzetisport.hu

A nationalelf teljesítménye javult, de így is a szakadék szélére került • Franciaország fordítani tudott.

2018.10.15 15:42:53

Minden más foci FARKAS MÁTÉ

Az MU korábbi igazgatója megdöbbent José Mourinho manchesteri működésén – exkluzív interjú.

2018.10.15 19:54:59

Minden más foci nemzetisport.hu

Semmit sem ért a hazaiak mezőnyfölénye a mesteri vendégakciók ellen • Sterling 1102 nap után megtáltosodott.

HIRDETÉS
HIRDETÉS