nemzetisport.hu 2017.11.14 23:28 Frissítve: 2017.11.15 23:41

Szerdai sportműsor: teljessé válik a 2018-as vb mezőnye

Az interkontinentális pótselejtezők lezárultával teljessé válik a 2018-as labdarúgó-vb mezőnye. A női kosárlabda-válogatott Albániát fogadja az Eb-selejtező 2. fordulójában, a Körmend és az Alba a FIBA Európa-kupában játszik, Hanga Ádám Barcelonája Bambergbe látogat az Euroliga következő körében. Számos kézilabda-mérkőzést rendeznek, a Vasas női röplabdacsapata nemzetközi kupameccset játszik. A szerdai programban még: sznúker, tenisz, úszás és vízilabda. 

 

FUTBALLPROGRAM 

INTERKONTINENTÁLIS VB-PÓTSELEJTEZŐ
VISSZAVÁGÓ
10.00:
Ausztrália–Honduras
csütörtök, 3.15: Peru–Új-Zéland

ANGOL FA-KUPA
1. FORDULÓ (64 KÖZÉ JUTÁSÉRT) – MEGISMÉTELT MÉRKŐZÉS
20.45:
Tranmere Rovers (V.)–Peterborough United (III.) (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
NHL
csütörtök, 2.05:
Chicago Blackhawks–New York Rangers (Tv: Spíler Tv)
Magyar Kupa, csoportkör
18.00:
Újpest–KMH Budapest

KÉZILABDA
Férfi NB I
18.00:
Grundfos Tatabánya KC–B.Braun Gyöngyös
18.00: Orosházi FKSE-Linamar–Csurgói KK
Női NB I
17.00:
Érd HC–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: M4 Sport)
18.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Debreceni VSC-TVP
18.00: Győri Audi ETO KC–Kisvárdai KC
18.30: MTK Budapest–GVM Europe-Vác

KOSÁRLABDA
Női Eb-selejtező, Miskolc
2. forduló
20.00:
MAGYARORSZÁG–Albánia (Tv: M4 Sport)
Férfi FIBA Európa-kupa
5. forduló
D-csoport
20.30:
Basic-Fit Brussels (belga)–Egis Körmend
F-csoport
20.30:
Proximus Spirou (belga)–Alba Fehérvár
Férfi Euroliga
18.45:
Fenerbahce (török)–Olympiakosz (görög) (Tv: Digi Sport3)
20.00:
Brose Bamberg (német)–Barcelona (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
20.45: Valencia (spanyol)–Olimpia Milano (olasz) (Tv: Digi Sport3)

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)

RÖPLABDA
Női Közép-európai Liga, alapszakasz
19.00:
Vasas Óbuda–Strabag VC Bratislava (szlovákiai)
Férfi Magyar Kupa, negyeddöntő
18.45:
MAFC–Kecskemét

SZNÚKER
7.30, 8.30 és 12.30:
Mesterek Tornája, Sanghaj, 3. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
15.00 és 21.00: ATP-világbajnokság, London (Tv: Digi Sport1)

ÚSZÁS
9.30:
Rövid pályás világkupaverseny, Tokió, 2. nap (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
Női ob I
17.00:
UVSE Margitsziget–Szeged
17.15:
Tatabánya–Eger
18.30: Dunaújvárosi Egyetem-Maarks Graphics–BVSC-Zugló Diapolo (Tv: M4 Sport)
18.45: UVSE–Honvéd
20.00: FTC–Szentes

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2018.01.16 13:10:44

Minden más foci MAROSI GERGELY

Izland első profijából Milan-játékos, majd pénzügyminiszter lett, családi öröksége: zörgetni a hálót a nemzeti csapatban.

2018.01.16 10:00:04

Minden más foci nemzetisport.hu

Gyurcsó Futácséknál • Szoboszlai új szerződést írt alá a Salzburggal.

2018.01.15 14:26:02

Minden más foci nemzetisport.hu

Monaco–Nice • A Leicester City megismételt mérkőzésre kényszerül az FA-kupában.

2018.01.15 14:23:40

Minden más foci nemzetisport.hu

Középdöntős szakaszával folytatódik a férfi kézilabda Európa-bajnokság.

2018.01.15 14:22:51

Minden más foci nemzetisport.hu

Dárdai Pál Herthája a Borussia Dortmundot látja vendégül.