HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2017.11.14 23:28 Frissítve: 2017.11.15 23:41

Szerdai sportműsor: teljessé válik a 2018-as vb mezőnye

Az interkontinentális pótselejtezők lezárultával teljessé válik a 2018-as labdarúgó-vb mezőnye. A női kosárlabda-válogatott Albániát fogadja az Eb-selejtező 2. fordulójában, a Körmend és az Alba a FIBA Európa-kupában játszik, Hanga Ádám Barcelonája Bambergbe látogat az Euroliga következő körében. Számos kézilabda-mérkőzést rendeznek, a Vasas női röplabdacsapata nemzetközi kupameccset játszik. A szerdai programban még: sznúker, tenisz, úszás és vízilabda. 

HIRDETÉS

 

FUTBALLPROGRAM 

INTERKONTINENTÁLIS VB-PÓTSELEJTEZŐ
VISSZAVÁGÓ
10.00:
Ausztrália–Honduras
csütörtök, 3.15: Peru–Új-Zéland

ANGOL FA-KUPA
1. FORDULÓ (64 KÖZÉ JUTÁSÉRT) – MEGISMÉTELT MÉRKŐZÉS
20.45:
Tranmere Rovers (V.)–Peterborough United (III.) (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
NHL
csütörtök, 2.05:
Chicago Blackhawks–New York Rangers (Tv: Spíler Tv)
Magyar Kupa, csoportkör
18.00:
Újpest–KMH Budapest

KÉZILABDA
Férfi NB I
18.00:
Grundfos Tatabánya KC–B.Braun Gyöngyös
18.00: Orosházi FKSE-Linamar–Csurgói KK
Női NB I
17.00:
Érd HC–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: M4 Sport)
18.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Debreceni VSC-TVP
18.00: Győri Audi ETO KC–Kisvárdai KC
18.30: MTK Budapest–GVM Europe-Vác

KOSÁRLABDA
Női Eb-selejtező, Miskolc
2. forduló
20.00:
MAGYARORSZÁG–Albánia (Tv: M4 Sport)
Férfi FIBA Európa-kupa
5. forduló
D-csoport
20.30:
Basic-Fit Brussels (belga)–Egis Körmend
F-csoport
20.30:
Proximus Spirou (belga)–Alba Fehérvár
Férfi Euroliga
18.45:
Fenerbahce (török)–Olympiakosz (görög) (Tv: Digi Sport3)
20.00:
Brose Bamberg (német)–Barcelona (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
20.45: Valencia (spanyol)–Olimpia Milano (olasz) (Tv: Digi Sport3)

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)

RÖPLABDA
Női Közép-európai Liga, alapszakasz
19.00:
Vasas Óbuda–Strabag VC Bratislava (szlovákiai)
Férfi Magyar Kupa, negyeddöntő
18.45:
MAFC–Kecskemét

SZNÚKER
7.30, 8.30 és 12.30:
Mesterek Tornája, Sanghaj, 3. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
15.00 és 21.00: ATP-világbajnokság, London (Tv: Digi Sport1)

ÚSZÁS
9.30:
Rövid pályás világkupaverseny, Tokió, 2. nap (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
Női ob I
17.00:
UVSE Margitsziget–Szeged
17.15:
Tatabánya–Eger
18.30: Dunaújvárosi Egyetem-Maarks Graphics–BVSC-Zugló Diapolo (Tv: M4 Sport)
18.45: UVSE–Honvéd
20.00: FTC–Szentes

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.10.18 22:49:37

Minden más foci SMAHULYA ÁDÁM

ALAPVONAL. Talán az sem véletlen, hogy évtizedek óta Pelé és Maradona a támpont, ha a világ legjobbjáról van szó.

2018.10.17 11:29:54

Minden más foci nemzetisport.hu

2018-ban Gibraltár is több tétmeccset nyert meg Németországnál – de a franciáktól elszenvedett vereség reményt adhat.

2018.10.17 09:13:03

Minden más foci BORBOLA BENCE

A százszoros ír válogatott játékos a dublini futballakadémián dolgozik.

2018.10.16 23:20:33

Minden más foci nemzetisport.hu

2018.10.16 20:29:56

Minden más foci nemzetisport.hu

A nationalelf teljesítménye javult, de így is a szakadék szélére került • Franciaország fordítani tudott.

HIRDETÉS
HIRDETÉS