HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.04.17 23:43 Frissítve: 2018.04.18 23:42

Szerdai sportműsor: darts PL; pályán a Real, az MU és a PSG

A labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjében találkozik egymással a Puskás Akadémia és a DVSC, de nem maradunk külföldi futball nélkül sem, pályán: a Manchester United, a PSG, a Juventus, a Milan és a Real Madrid. Az FTC vízilabdacsapata az Eurokupában a címvédésért játszik, medencében a BL-ben érdekelt együttesek. A jégkorong-válogatott a Budapesten rendezendő világbajnokságra hangol. A női kosárlabda NB I-ben a finálé a tét, a férfiaknál rangadókkal folytatódik a középszakasz. Íme, a szerdai sportműsor!

HIRDETÉS

 

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
20.15:
Puskás Akadémia–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport)

NŐI NB I
1. FORDULÓ
Alsóház
18.00:
Újpest FC–Kóka

ANGOL PREMIER LEAGUE
35. FORDULÓ
20.45:
AFC Bournemouth–Manchester United (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA KUPA
ELŐDÖNTŐ
21.05:
Caen–Paris Saint-Germain

NÉMET KUPA
ELŐDÖNTŐ
20.45:
Schalke 04–Eintracht Frankfurt

OLASZ SERIE A
33. FORDULÓ
18.00:
Benevento–Atalanta (Tv: Digi Sport3)
20.45: Sampdoria–Bologna
20.45: SPAL–Chievo
20.45: Roma–Genoa
20.45: Crotone–Juventus (Tv: Digi Sport1)
20.45: Fiorentina–Lazio
20.45: Torino–Milan (Tv: Digi Sport3)
20.45: Hellas Verona–Sassuolo
20.45: Napoli–Udinese (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
33. FORDULÓ
19.30:
Espanyol–Eibar
19.30: Valencia–Getafe
21.30: Real Madrid–Athletic Bilbao (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Európa-bajnoki selejtező, nők
17.00: Csehország-Magyarország (Havirov)

DARTS
Premier League
20.00:
Rotterdam (Tv: Sport2)
Benne:
Michael Smith (angol)–Gary Anderson (skót)
Rob Cross (angol)–Daryl Gurney (északír)
Raymond van Barneveld (holland)–Simon Whitlock (ausztrál)
Peter Wright (skót)–Michael van Gerwen (holland)
Rob Cross (angol)–Gary Anderson (skót)

JÉGKORONG
Felkészülési mérkőzés, Vasas Jégcentrum
17.30:
MAGYARORSZÁG–Ukrajna (Tv: Sport1)
NHL
Rájátszás, 4. mérkőzés
csütörtök, 4.30:
San Jose Sharks–Anaheim Ducks (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
13.00:
Tour of the Alps, Olaszország, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)
14.30: Fleche Wallonne, Belgium (Tv: Eurosport1)
15.30: Tour of Croatia, 2. szakasz (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája
Negyeddöntő, 1. mérkőzés
19.00:
Flensburg (német)–Montpellier (francia)

KOSÁRLABDA
Női NB I
Elődöntő, 2. mérkőzés
17.30:
ZTE Női KK–Atomerőmű KSC Szekszárd
Férfi NB I, középszakasz
Felsőház, 4. forduló
18.00:
Egis Körmend–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.30: Szolnoki Olaj KK–Alba Fehérvár
Középház, 4. forduló
18.00:
Kaposvári KK–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Atomerőmű SE–Pécsi VSK-Veolia
Alsóház, 3. forduló
18.00:
MAFC–Sopron KC
Férfi Euroliga
Negyeddöntő, 1. mérkőzés
19.15:
Fenerbahce (török)–Baskonia (spanyol)
20.15: Olympiakosz (görög)–Zalgiris Kaunas (litván)

TENISZ
11.00:
ATP-torna, Monte-Carlo (Tv: Digi Sport1)
18.15: ATP-torna, Monte-Carlo (Tv: Digi Sport2)

VÍZILABDA
Férfi Eurokupa
Döntő, visszavágó
19.00:
Banco BPM SM Busto (olasz)–FTC-PQS Waterpolo (Tv: Digi Sport2)
Az első mérkőzés végeredménye: 9–8 az FTC javára
Férfi Bajnokok Ligája
Csoportkör, 12. forduló
A-csoport
18.30:
A-Híd OSC-Újbuda–Barceloneta (spanyol) (Tv: Digi Sport1)
B-csoport
16.30:
Szolnoki Dózsa–Spandau Berlin (német) (Tv: Sport2)
18.30: ZF-Eger–Jadran Carine (montenegrói) (Tv: M4 Sport)

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.10.17 11:29:54

Minden más foci nemzetisport.hu

2018-ban Gibraltár is több tétmeccset nyert meg Németországnál – de a franciáktól elszenvedett vereség reményt adhat.

2018.10.17 09:13:03

Minden más foci BORBOLA BENCE

A százszoros ír válogatott játékos a dublini futballakadémián dolgozik.

2018.10.16 23:20:33

Minden más foci nemzetisport.hu

2018.10.16 20:29:56

Minden más foci nemzetisport.hu

A nationalelf teljesítménye javult, de így is a szakadék szélére került • Franciaország fordítani tudott.

2018.10.15 15:42:53

Minden más foci FARKAS MÁTÉ

Az MU korábbi igazgatója megdöbbent José Mourinho manchesteri működésén – exkluzív interjú.

HIRDETÉS
HIRDETÉS