Szerbia: Tawamba-góllal nyert, hibátlan maradt a Partizan

2017.08.06. 22:36
Az Európa-liga selejtezőjének negyedik, utolsó fordulójában a Videotonra váró szerb Partizan Beograd a harmadik bajnoki fordulóban is győzött, így továbbra is százszázalékos hazája bajnokságában.

A Partizan a két forduló után szintén hibátlan Szpartak Szubotica otthonából hozta el a három pontot 1–0-s győzelmével.

Miroszlav Djukics vezetőedző a Filip Kljajics – Nemanja R. Miletics, Lazar Csirkovics, Bojan Osztojics, Mohammed Munir – Marko Jevtovics, Everton Luiz, Seydouba Soumah, Danilo Pantics – Uros Djurdjevics, Léandre Tawamba felállásban küldte pályára csapatát, amely a 30. percben a kameruni Tawamba góljával szerzett vezetést.

Csereként Petar Djuricskovics, Nebojsa Koszovics és Djordje Jovanovics kapott még lehetőséget, utóbbi a 92. percben időhúzó csere volt.

A Partizan 9 pontjával is csak a második a bajnokságban, a Crvena zvezda ugyanis szintén 9 pontos (ahogy a Vojvodina is), de jobb a gólkülönbsége (8–0, a Partizané 9–2).

A belgrádi fekete-fehérek szerdán a negyedik helyen álló Vozsdovacot fogadják a 4. fordulóban.