nemzetisport.hu 2016.12.01 23:36 Frissítve: 2016.12.02 16:27

Pénteki sportműsor: Napoli–Inter, Mainz–Bayern

Pénteken Napoli–Inter és Mainz–Bayern München mérkőzést rendeznek a labdarúgó topligákban, Lang Ádámék pedig a Caen vendégei lesznek. A székesfehérvári csapatok közül képernyőre kerül az Alba Fehérvár és a Fehévár AV19 is. Íme, a mai sportműsor.

 

KIEMELT FUTBALLPROGRAM

NÉMET BUNDESLIGA

13. FORDULÓ
20.30: Mainz–Bayern München (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
15. FORDULÓ

20.45: Napoli–Internazionale (Tv: DIGI Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
16. FORDULÓ

20.45: Caen–Dijon (Tv: DIGI Sport3)

ANGOL FA-KUPA
21.00: 2. forduló, Macclesfield Town–Oxford United (Tv: Sport2)

TOVÁBBI KIEMELT SPORTPROGRAM ÉS ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK

ALPESI SÍ
12.00: világkupa, férfiak, szuper óriás-műlesiklás, Val d'Isere (Tv: Eurosport1)
20.15: világkupa, nők, lesiklás, Lake Louise (Tv: Eurosport1)

ASZTALITENISZ
19.00: női Bajnokok Ligája, C-csoport: Bursa Büyüksehir Belediyespor (török)–Szekszárd AC

CSELGÁNCS
9.00:Grand Slam-verseny, 1. nap, Tokió (Tv: Sport1)

ÉSZAKI ÖSSZETETT
10.45: világkupa, csapat, Lillehammer (Tv: Eurosport1)
14.00: világkupa, Lillehammer (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
18.00: Mol Liga, UTE–HK Beograd
18.00: Mol Liga, SC Csíkszereda–Dunaújvárosi Acélbikák
18.30: Mol Liga, DVTK Jegesmedvék–MAC Budapest
19.00: Ferencváros–Fehérvári Titánok
20.00: EBEL, Fehérvár AV19–Villacher SV (Tv: M4 Sport)
szombat, 3.00: NHL, Calgary Flames–Minnesota Wild (Tv: Spíler TV)

KÉZILABDA
18.00: férfi NB I, Orosháza-Linamar–Cegléd

KOSÁRLABDA
17.45: NB I, férfiak, Alba Fehérvár–Szolnoki Olaj KK (Tv: M4 Sport)
17.55: Euroliga, férfiak, Darussafaka Dogus Istanbul–Olympiakosz (Tv: DIGI Sport3)
18.55: Euroliga, férfiak, Crvena zvezda–Zalgiris Kaunas (Tv: DIGI Sport2)
19.00: NB I, férfiak, Zalakerámia ZTE KK–Falco KC Szombathely
20.55: Euroliga, férfiak, Baskonia Vitoria Gasteiz–Galatasaray (Tv: DIGI Sport2)

LÓSPORT
14.00: Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
22.00: Lovaglás, Longines Masters, Párizs (Tv: Eurosport1)

RÖPLABDA
16.00: férfi NB I, DEAC–Sümegi RE
17.45: férfi NB I, MAFC-BME–Dunaferr SE
18.00: férfi NB I, Szolnoki Fõiskola RKSI–PTE-PEAC C-DOKI
19.00: férfi NB I, HÉP-Kecskeméti RC–Pénzügyőr SE
18.30: női NB I, TFSE–UTE

SÍFUTÁS
12.00: világkupa, férfi és női sprint, Lillehammer (Tv: Eurosport2)

SÍUGRÁS
17.45: világkupa, férfiak, HS 140, selejtező, Klingenthal (Tv: Eurosport1)

SZÁNKÓ
16.00: világkupa, kettes, 1. futam, Amerikai Egyesült Államok (Tv: Eurosport2)
17.15: világkupa, kettes, 2. futam, Amerikai Egyesült Államok (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
15.00: brit bajnokság, negyeddöntő, York (Tv: Eurosport1)

ÚSZÁS
23.00: amerikai bajnokság, 1. nap (Tv: Sport2)

VÍVÁS
14.00: Gerevich-Kovács-Kárpáti férfi kard világkupaverseny, Győr (AUDI Aréna) – selejtező

 

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2016.12.07 16:49:19

Minden más foci nemzetisport.hu

A legnagyobb klubok sem hanyagolják el az amatőröket, mert tudják, belőlük szurkoló lesz.

2016.11.22 14:14:25

Minden más foci KÁNTOR BARNABÁS

Még a pápának is levelet írtak, a lenéző mosolyokból pedig erőt merítettek.

2016.12.04 10:40:43

Minden más foci nemzetisport.hu

Szakadó esőben búcsúztatták a Chapecoense „hősi” halottait • „Néhány vásárlómat soha többet nem látom.”

2016.11.29 15:35:31

Minden más foci VERES VIKTOR

A pilóta „priority landing”-et, vagyis elsőbbségi leszállást kért a medellíni toronytól, de már...