nemzetisport.hu 2017.02.17 00:03 Frissítve: 2017.02.17 00:03

Pénteki sportműsor: Juve–Palermo, Augsburg–Leverkusen

A Balogh Norbertet és Sallai Rolandot foglalkoztató Palermo labdarúgócsapata a Juventus vendége lesz péntek este az olasz élvonalban, de rendeznek mérkőzést a német, a spanyol és a francia első osztályban is. Íme, a mai sportműsor.

 

KIEMELT FUTBALLPROGRAM

NÉMET BUNDESLIGA
21. FORDULÓ

20.30: Augsburg–Bayer Leverkusen (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
25. FORDULÓ

20.45: Juventus–Palermo (Tv: DIGI Sport1)

SPANYOL LA LIGA
23. FORDULÓ

20.45: Granada–Real Betis

FRANCIA LIGUE 1
26. FORDULÓ

20.45: Bastia–Monaco (Tv: DIGI Sport2)

 

KIEMELT SPORTPROGRAM ÉS ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK

ALPESI SÍ
9.45: világbajnokság, férfiak, óriás-műlesiklás, St. Moritz (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
13.00: világbajnokság, férfiak, óriás-műlesiklás, St. Moritz (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
19.15: osztrák liga (EBEL), középszakasz, 8. forduló, HDD Olimpija Ljubljana (szlovén)–Fehérvár AV19
szombat, 1.00: NHL, Columbus Blue Jackets–Pittsburgh Penguins (Tv: Spíler TV)

KERÉKPÁR
15.30: Andalúziai körverseny, 3. szakasz (Tv: Eurosport2)
17.00: Algarvei körverseny, 3. szakasz (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
18.00: K&H férfi kézilabdaliga, Balatonfüredi KSE–Váci KSE
18.00: K&H férfi kézilabdaliga, B.Braun Gyöngyös–Telekom Veszprém

KOSÁRLABDA
16.30: Magyar Kupa, férfiak, elődöntő, Szedeák–Szolnok (Tv: M4 Sport)
19.00: Magyar Kupa, férfiak, elődöntő, Alba Fehérvár–Körmend (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MŰKORCSOLYA
11.00: Négy kontinens bajnoksága, férfiak, rövid program, Dél-Korea (Tv: Eurosport2)

RÖPLABDA
18.00: férfi Közép-európai Liga, Vegyész RC Kazincbarcika–Bystrina Spu Nytra (szlovák)
18.00: női NB I, Linamar-Békéscsaba–MTK-Budapest
18.30: női NB I, TFSE–Budaörsi DSE
18.30: női NB I, Jászberényi RK–UTE

SÍLÖVÉSZET
14.15: világbajnokság, nők, váltó, Hochfilzen (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
14.00: Walesi bajnokság, negyeddöntő, Cardiff (Tv: Eurosport2)
20.00: Walesi bajnokság, negyeddöntő, Cardiff (Tv: Eurosport1)

TENISZ
12.30: ATP-torna, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Rotterdam (Tv: Sport2)
14.30: ATP-torna, negyeddöntő, 2. mérkőzés, Rotterdam (Tv: Sport2)
14.30: WTA-torna, Katar (Tv: DIGI Sport1)
16.30: WTA-torna, Katar (Tv: DIGI Sport2)
19.30: ATP-torna, negyeddöntő, 3. mérkőzés, Rotterdam (Tv: Sport2)
21.30: ATP-torna, negyeddöntő, 4. mérkőzés, Rotterdam (Tv: Sport2)
22.45: ATP-torna, Buenos Aires (Tv: DIGI Sport2)

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.05.23 17:18:05

Minden más foci MAGAS ISTVÁN (BRAINSPORTING)

A játékosok teljes szezonbéli és évekre visszatekintő adatsorainak az ismerete minimum-követelmény.

2017.05.23 13:43:36

Minden más foci PINCÉSI LÁSZLÓ

116 éves története során először jutott fel a francia élvonalba a pikárdiai klub.

2017.05.23 19:00:16

Minden más foci nemzetisport.hu

Csobot Adél és Puskás Péter is szurkol a Bozsik Bajnokoknak. (x)

2017.05.22 12:17:42

Minden más foci nemzetisport.hu

Megkezdődik a hazai rendezésű vízilabda BL hatos döntője.

2017.05.22 12:25:56

Minden más foci nemzetisport.hu

A hazai rendezésű vízilabda BL hatos döntőjében az elődöntőt rendezik.