HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2017.12.07 23:55 Frissítve: 2017.12.08 23:25

Pénteki sportműsor: női kéziseink a csehekkel találkoznak

A magyar női kézilabda-válogatott Csehország ellen zárja a világbajnokság csoportkörét. A francia (Ligue 1), a német (Bundesliga) és a spanyol (La Liga) élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban is elkezdődik az újabb forduló. Hanga Ádám Barcelonája a Fenerbahcét fogadja a férfi kosárlabda Euroligában. A pénteki programban szerepel még: sznúker és számos téli sport világkupaversenye.

HIRDETÉS

 

FUTBALLPROGRAM

FRANCIA LIGUE 1
17. FORDULÓ
20.45:
Bordeaux–Strasbourg (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
15. FORDULÓ
20.30: Stuttgart–Bayer Leverkusen (Tv: Eurosport2)

SPANYOL LA LIGA
15. FORDULÓ
21.00: Deportivo Alavés–Las Palmas

BELGA BAJNOKSÁG
20.30:
Waasland-Beveren–Standard Liege (Tv: Digi Sport3)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG
CSOPORTKÖR, 5. (UTOLSÓ) FORDULÓ
B-CSOPORT, BIETIGHEIM-BISSINGEN
18.00:
Csehország–MAGYARORSZÁG (Tv: Sport1 – 17.15-ös műsorkezdettel)          
14.00: Argentína–Lengyelország (Tv: Sport1 – 13.45-ös műsorkezdettel)
20.30: Norvégia–Svédország (Tv: Sport1 – 20.15-ös műsorkezdettel)
A-CSOPORT, TRIER
14.00:
Angola–Paraguay
18.00: Franciaország–Románia
20.30: Spanyolország–Szlovénia
C-CSOPORT, OLDENBURG
12.00:
Japán–Tunézia
17.45: Brazília–Montenegró
20.30: Dánia–Oroszország
D-CSOPORT, LIPCSE
14.00:
Kína–Kamerun
18.00: Hollandia–Németország
20.30: Szerbia–Dél-Korea

ALPESI SÍ
9.45 és 12.45:
világkupaverseny, St. Moritz, női szuperkombináció (Miklós Edit) (Tv: Eurosport1)

GYORSKORCSOLYA
Olimpiai kvalifikációs világkupaverseny, Salt Lake City

JÉGKORONG
Erste Liga
17.30:
Corona Brasov (romániai)–MAC Budapest
17.50:
Vienna Capitals II (osztrák)–Dunaújvárosi Acélbikák
18.00: SC Csíkszereda (romániai)–DVTK Jegesmedvék
18.30: Fehérvári Titánok–Ferencváros
NHL
szerda, 1.00:
Washington Capitals–New York Rangers (Tv: Spíler Tv)
szerda, 4.00: Anaheim Ducks–Minnesota Wild (Tv: Spíler Tv)

KÉZILABDA
Férfi NB I
18.00:
Ceglédi KKSE–Balatonfüredi KSE

KOSÁRLABDA
Női NB I
18.45:
Aluinvent DVTK Miskolc–PEAC-Pécs (Tv: M4 Sport)
Férfi Euroliga
19.00:
Crvena zvezda (szerb)–Anadolu Efes (török) (Tv: Digi Sport2)
21.00: Barcelona (spanyol)–Fenerbahce (török) (Tv: Digi Sport2)

LÓSPORT
13.00:
Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)

ÖKÖLVÍVÁS
Amatőr országos bajnokság
Döntők

SÍLÖVÉSZET
11.30:
világkupaverseny, Hochfilzen, férfi sprint (Tv: Eurosport1)
14.00: világkupaverseny, Hochfilzen, női sprint (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
11.45:
világkupaverseny, Neustadt (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
14.00:
UK Championship, York, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)
20.00: UK Championship, York, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)

HIRDETÉS

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

HIRDETÉS
2018.08.15 20:38:23

Minden más foci nemzetisport.hu

A Real Madrid a hajráig vezetett városi riválisa ellen, ám a hosszabbítás Simeone csapatáé volt.

2018.08.13 14:17:45

Minden más foci nemzetisport.hu

Az angol, az olasz, a portugál és spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban is rendeznek meccseket.

2018.08.13 14:07:27

Minden más foci nemzetisport.hu

Honvéd–Mol Vidi FC rangadó itthon, Chelsea–Arsenal derbi Angliában a szombati programban.

2018.08.13 14:12:09

Minden más foci nemzetisport.hu

A Torino és a Roma csap össze a Serie A 1. fordulójának második játéknapján.

HIRDETÉS
HIRDETÉS