HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.12.06 23:13 Frissítve: 2018.12.07 23:53

Pénteki sportműsor: magyar–norvég a kézi Eb-n

A Serie A következő fordulója Juventus–Inter rangadóval kezdődik, az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság mellett mérkőzést rendeznek a német (Bundesliga) és a spanyol (La Liga) első osztályú pontvadászatban is. Folytatódik a női kézilabda Európa-bajnokság. Bőséges a jégkorong- és úgy általában is a télisport-program.

HIRDETÉS

 

FUTBALLPROGRAM

 
Fortuna Sittard–AZ Alkmaar – légiósprogram

NÉMET BUNDESLIGA
14. FORDULÓ
20.30:
Werder Bremen–Fortuna Düsseldorf (Tv: Sport1) 

OLASZ SERIE A
15. FORDULÓ
20.30:
Juventus–Internazionale (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
15. FORDULÓ
21.00:
Leganés–Getafe (Tv: Spíler2)

PORTUGÁL BAJNOKSÁG
12. FORDULÓ
21.30:
FC Porto–Portimonense (Tv: Sport2)

TÖRÖK BAJNOKSÁG
15. FORDULÓ
18.00:
Alanyaspor–Besiktas (Tv: Digi Sport3) 

FUTSAL NB I
18.40:
Aramis–DEAC

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Gyergyói HK (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák
18.00: UTE–Sport Club Csíkszereda (romániai)
18.00: FTC-Telekom–Schiller-Vasas HC
19.00: DEAC–EV Vienna Capitals II (osztrák)
EBEL
18.45:
Fehérvár AV19–Dornbirn Bulldogs (osztrák)
SZLOVÁK LIGA
18.00:
MAC Újbuda–Kosice (Tv: Digi Sport2)
18.00: HK Poprad (szlovák)–DVTK Jegesmedvék
NHL
szombat, 2.00:
Winnipeg Jets–St. Louis Blues (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
KÖZÉPDÖNTŐ 
2. CSOPORT (NANCY)
18.00:
Spanyolország–Németország (Tv: Sport2)
21.00: MAGYARORSZÁG–Norvégia (Tv: M4 Sport)
FÉRFI NB I
18.00:
DVTK-Eger–Balatonfüredi KSE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
KTE-Duna Aszfalt–Szolnoki Olaj KK
FÉRFI EUROLIGA
20.25:
Panathinaikosz (görög)–Fenerbahce (török) (Tv: Digi Sport3)

ÖKÖLVÍVÁS
Országos bajnokság, férfi- és női döntők (Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok)

RÖPLABDA
FÉRFI NB I, ALAPSZAKASZ, B-CSOPORT
18.00:
Szolnoki RK–Dunaferr SE

SÍLÖVÉSZET
14.00:
világkupaverseny, Pokljuka, férfiak, 10 km sprint (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
18.00:
világkupaverseny, Titisee-Neustadt, selejtező (Tv: Eurosport1)

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
19.00:
világkupaverseny, Copper Mountain, félcső (Tv: Eurosport2)

SZÁNKÓ
19.00:
világkupaverseny, Calgary, kettesek, 2. futam (Tv: Eurosport1)
20.45: világkupaverseny, Calgary, egyesek, 1. futam (Tv: Eurosport2)
22.15: világkupaverseny, Calgary, egyesek, 2. futam (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
14.00:
 az Egyesült Királyság bajnoksága, York, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)
20.15:
 az Egyesült Királyság bajnoksága, York, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
NŐI OB I, ALAPSZAKASZ, 9. FORDULÓ
18.30:
Szeged SZTE–BHSE

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.11.21 22:28:02

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

RETRÓ CSERÉK. Az ék két szélsőt is transzfertáncba vitt, miközben Kertész, Lakinger és Paróka...

2018.12.11 23:49:27

Minden más foci MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. Doha ugyanis, semmiség, 14 millió eurót kínált csak azért, hogy megrendezhesse a mérkőzést. Bónuszként pedig felajánlotta, hogy állja a két csapat 40-40 tagú küldöttségének utazási és ott-tartózkodási költségeit.

2018.12.10 11:48:24

Minden más foci nemzetisport.hu

Magyarokkal rajtol a hangcsoui rövid pályás úszó-világbajnokság.

2018.12.10 23:09:14

Minden más foci THURY GÁBOR

NS-VÉLEMÉNY. Hosszabbítás után a River 3–1-re nyert.

HIRDETÉS
HIRDETÉS
HIRDETÉS