nemzetisport.hu 2017.05.18 23:37 Frissítve: 2017.05.19 22:42

Pénteki sportműsor: U17-es foci Eb-döntő; férfi kosár final four

Pénteken elkezdődik a hazai rendezésű ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság, de az U-17-labdarúgó-Eb döntője és a kosárlabda Euroliga elődöntős mérkőzései is a kínálatot színesítik.

 

KIEMELT FUTBALLPROGRAM 

U17-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, HORVÁTORSZÁG
DÖNTŐ
20.00:
Spanyolország–Anglia (Tv: Eurosport1)

SPANYOL LA LIGA
38. FORDULÓ
20.45:
Granada–Espanyol

SKÓT PREMIERSHIP
20.45:
Falkirk–Dundee United (Tv: Digi Sport 3)

TOVÁBBI KIEMELT SPORTMŰSOR ÉS ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK 

FUTSAL NB I
• Alsóházi rájátszás, 7. forduló

21.00:
Ferencváros–Göcsej

JÉGKORONG
NHL
szombat, 02.00:
Ottawa Senators–Pittsburgh Penguins (Tv: Spíler Tv)

KAJAK-KENU
13.30: Maratoni ob, Győr
Világkupaverseny, Montemor-o-Velho

KERÉKPÁR
13.15: Giro d'Italia, 13. szakasz, Reggio Emilia–Tortona, 167 km (Tv: Eurosport1)
23.00: Tour of California, 6. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NB I, nők
18.00:
Kisvárda Master Good–MTK Budapest

KOSÁRLABDA
Női válogatott, felkészülési mérkőzés, Székesfehérvár
17.00:
MAGYARORSZÁG–Szlovénia
NB I, férfiak, negyeddöntő, 4. mérkőzések
18.00:
PVSK-PANNONPOWER –Egis Körmend
18.00: Kaposvári KK–Falco KC Szombathely
18.00: Szolnoki Olaj–Zalakerámia ZTE KK (Tv: M4 Sport)
EUROLIGA
Férfiak, final four, elődöntő
17.30:
CSZKA Moszkva–Olympiakosz (Tv: Digi Sport 1)
20.30: Fenerbahce–Real Madrid (Tv: Digi Sport 1)

LÓSPORT
17.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
19.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM) 

MOTORSPORT
8.55:
Moto3, Francia Nagydíj, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
9.50:
MotoGP, Francia Nagydíj, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
10.50:
Moto2, Francia Nagydíj, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
13.05:
Moto3, Francia Nagydíj, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
13.50:
MotoGP, Francia Nagydíj, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
15.00:
Moto2, Francia Nagydíj, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Európa-bajnokság, Papp László Budapest Sportaréna
10.00:
junior együttes kéziszercsapat-selejtező (Tv: M4 Sport)
13.00: felnőtt egyéni selejtező (karika, labda) (Tv: M4 Sport)

RÖPLABDA
Női válogatott, felkészülési mérkőzés, Münster
19.00:
Németország–MAGYARORSZÁG

SPORTLÖVÉSZET
Puska, pisztoly világkupaverseny, München

TENISZ
12.00: ATP-torna, Róma (Tv: Digi Sport 2)
12.00: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport 1)
14.30: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport 1)
16.30: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport 3)
19.30: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport 2)
21.30: ATP-torna, Róma (Tv: Digi Sport 2)

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.12.12 09:25:45

Minden más foci nemzetisport.hu

Ronaldinho kihasználta a kapus kedvességét, és kortyolt néhányat a kulacsából, majd…

2017.12.11 10:11:32

Minden más foci nemzetisport.hu

Kezdődik a darts-vb, az első napon máris tábla elé áll Michael van Gerwen.

2017.12.11 10:10:29

Minden más foci nemzetisport.hu

Német, spanyol és francia bajnoki • Falco–Olaj • Phil Taylor a darts-világbajnokságon.

2017.12.11 10:09:32

Minden más foci nemzetisport.hu

Folytatódnak a labdarúgó topligák küzdelmei, a nap rangadóján: Man. City–Tottenham.

2017.12.11 10:08:06

Minden más foci nemzetisport.hu

Befejeződik a női kézilabda-világbajnokság és az úszók rövid pályás Európa-bajnoksága.