nemzetisport.hu 2019.05.16 23:36 Frissítve: 2019.05.17 23:53

Pénteki sportműsor: a Győr utoljára lép pályára az idényben

A férfi vízilabda ob I-ben bronzmeccset játszanak. A BL-címvédés óta először és a szezonban utoljára lép pályára a Győri Audi ETO KC. Kezdődik a négyes döntő a férfi kézilabda EHF-kupában és a férfi kosárlabda Euroligában. Folytatódik a jégkorong-vb, a Giro d'Italia, valamint a római ATP- és WTA-tenisztorna.

 

FUTBALLPROGRAM

DÁN KUPA
DÖNTŐ
17.00: 
Bröndby–FC Midtjylland

FUTSAL NB I
KÖZÉPSZAKASZ, 9. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.30: 
Debreceni EAC–Dunaferr
B-CSOPORT
19.35: Aramis–BME

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG, SZLOVÁKIA
A-CSOPORT (KASSA)
16.15: Franciaország–Szlovákia
20.15: Finnország–Nagy-Britannia (Tv: Sport2)
B-CSOPORT (POZSONY)
16.15:
 Ausztria–Norvégia
20.15: Csehország–Olaszország
NHL, RÁJÁTSZÁS

szombat, 2.00: 
St. Louis Blues–San Jose Sharks (Tv: Spíler1)

KAJAK-KENU
13.30:
maratoni országos bajnokság, Győr – egyes versenyszámok

KERÉKPÁR
13.05: 
Giro d’Italia, 7. szakasz, Vasto–L’Aquila, 180 km (Tv: Eurosport1)
23.00: Tour of California, 6. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00: DVTK-Eger–Sport36-Komló
NŐI NB I
18.00: Győri Audi ETO KC–Eu-Fire Mosonmagyaróvár (Tv: M4 Sport)
18.00: Kisvárda Master Good SE–MTK Budapest
FÉRFI EHF-KUPA, NÉGYES DÖNTŐ, KIEL

ELŐDÖNTŐ
18.00: TTH Holstebro (dán)–THW Kiel (német) (Tv: Sport1)
20.30: Füchse Berlin (német)–FC Porto (portugál) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI EUROLIGA, NÉGYES DÖNTŐ, VITORIA-GASTEIZ
18.00: 
Fenerbahce (török)–Anadolu Efes (török) (Tv: Digi Sport1)
20.55: CSZKA Moszkva (orosz)–Real Madrid (spanyol) (Tv: Digi Sport1)
NBA, RÁJÁTSZÁS
csütörtök, 2.30:
 Milwaukee Bucks–Toronto Raptors

MOTORSPORT
MOTOGP, FRANCIA NAGYDÍJ
  8.55:
 Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
  9.55: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
10.55: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
13.10: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
14.10: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
15.10: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1) 

RITMIKUS GIMNASZTIKA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, BAKI
10.00:
 felnőtt egyéni selejtező (karika és labda)

TENISZ
12.00: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport2)
13.30: 
ATP-torna, Róma (Tv: Digi Sport1)
17.00 és 19.30:
 WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport3)
17.00 és 19.30: ATP-torna, Róma (Tv: Digi Sport2)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
A 3. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
19.00:
 ZF-Eger–Szolnoki Dózsa
AZ 5. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
19.00:
BVSC-Zugló–PannErgy-Miskolci VLC

2019.05.21 22:07:11

Minden más foci SMAHULYA ÁDÁM

ALAPVONAL. Félreértés ne essék, ma is akadnak kiváló fiatal kapusok, csak néhány kivételtől eltekintve hiányzik belőlük a már említett flúgosság, a jó értelemben vett csibészség.

2019.05.21 15:14:38

Minden más foci nemzetisport.hu

A 22. alkalommal feszülnek egymásnak az ifjúsági válogatottak, ezúttal Lengyelországban.

2019.05.18 23:53:17

Minden más foci BALLAI ATTILA

ALAPVONAL. Aki szerint túlzó az összehasonlítás, idézze fel magában – ha nem megy, keressen rá a neten – a Horatiusok esküje című neoklasszicista festményt, és ismerős lesz neki a fogadkozás; effélét láthat tizenegyesrúgások előtt is.