MLS: Gerrardot bemutatták, Kaká gólt szerzett, és kiállították

2015.07.05. 07:51
A Los Angeles Galaxy labdarúgócsapata a Toronto FC elleni MLS-alapszakaszmérkőzés szünetében mutatta be szurkolóinak új szerzeményét, Steven Gerrardot. A Liverpool exkapitányát szépen köszöntötték a leendő társak, a mesterhármast vágó Robbie Keane vezérletével 4–0-ra győztek.

David Villa duplával segítette győzelemhez Montrealban a New York City FC-t. Az Orlando Cityben Kaká gólt lőtt az 5. percben, de már a 45. percben kiállították, csapatának így meg kellett elégednie döntetlennel a Real Salt Lake ellen. A játékvezető szerint a brazil klasszis szándékosan taposta meg az ellenfél argentin középpályását, Javier Moralest.

Los Angeles Galaxy–Toronto FC 4–0
A Nyugati Főcsoport élcsoportja: 1. Seattle Sounders 32 pont (25–18), 2. Vancouver Whitecaps 32 (23–19), 3. LA Galaxy 31
A Keleti Főcsoport élcsoportja: 1. DC United 35 pont, 2. Columbus Crew 24 (27–26), 3. Orlando City 24 (23–22)