Ligue 1: nem remekelt, de nyert a PSG Bordeaux-ban

2018.04.22. 23:05
A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 34. fordulójában a már aranyérmes Paris Saint-Germain idegenben 1–0-ra legyőzte a Bordeaux-t.

A párizsiak a második félidő elején Edinson Cavani révén hiába találtak be, akkor les miatt még érvénytelenítette a gólt a játékvezető, a hajrá kezdetén viszont Giovani Lo Celso lövése már középkezdést eredményezett – egyúttal három pontot hozott.

PÉNTEKEN
Dijon–Lyon 2–5 (Szliti 26., 55., ill. Depay 4., Rosier 50. – öngól, Fekir 53., B. Traoré 77., M. Cornet 82.)
Nantes–Rennes 1–1 (Thomasson 42., ill. Siliki 81.)
SZOMBATON
Marseille–Lille 5–1 (Thauvin 12., 30. – a másodikat 11-esből, Mitroglu 35., 38., Ocampos 68., ill. Benzia 54.)
Guingamp–Monaco 3–1 (Briand 22. – 11-esből, Didot 34., M. Thuram 47., ill. A. Touré 63.)
Amiens–Strasbourg 3–1 (Monconduit 45., Manzala 79., Kakuta 92., ill. Szaadi 94.)
Metz–Caen 1–1 (Da Silva 71. – öngól, ill. Deminguet 73.)
Toulouse–Angers 2–0 (Y. Sanogo 42., Gradel 60. – 11-esből)

1. Paris SG 34 29 3 2 104–23 +81 90
2. Monaco 34 21 7 6 79–44 +35 70
3. Lyon 34 20 9 5 77–38 +39 69
4. Marseille 34 20 9 5 72–41 +31 69
5. Nice 34 14 8 12 45–45 0 50
6. Saint-Étienne 34 13 10 11 40–46 –6 49