Ligue 1: megint termelt a két tesó, mégsem nyert a Marseille

2013.01.26. 19:05
A Marseille idegenben 2–2-es döntetlent játszott a Rennes-nel a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 22. fordulójának szombati rangadóján.

André Ayew, majd testvére, Jordan is vezetést szerzett a Marseille-nek – Abedi Pelé fiai az előző fordulóban is a kapuba találtak –, de a Rennes mindkétszer egyenlített, a 88. percben a marseille-i kapus, Steve Mandanda hibáját kihasználva. az előző fordulóban is a kapuba találtak –, de a Rennes mindkétszer egyenlített, a 88. percben a marseille-i kapus, Steve Mandanda hibáját kihasználva.

Érdekesség, hogy egymás elleni szombati mérkőzésükig ez a két csapat játszotta a legkevesebb döntetlent a francia bajnokságban – kettőt-kettőt.

FRANCIAORSZÁG, LIGUE 1
22. FORDULÓ
Rennes–Marseille 2–2 (Théophile-Catherine 58., Alessandrini 88., ill. A. Ayew 37., J. Ayew 82.)
Nancy–Lorient 2–1 (Alo'o Efoulou 36., Puygrenier 71., ill. Aliadiere 50.)
Reims–Toulouse 1–1 (Krychowiak 73., ill. Capoue 57.)
Montpellier–Sochaux 2–0 (Herrera 28., Utaka 34.)
Troyes–Brest 2–1 (Camus 44., Darbion 53., ill. Ben Baszat 60.)
Evian–AC Ajaccio 1–1 (Wass 53., ill. Oliech 36.)