Ligue 1: nagy csatában győzött a Monaco a Nantes ellen

2020.09.13. 19:39
A francia élvonal 3. fordulójának vasárnap kora esti mérkőzésén az AS Monaco 2–1-re győzőtt a Nantes ellen hazai pályán.

Alig 5 perc telt el a mérkőzésből, amikor Sofiane Diop lövésével előnybe került a Monaco, igaz, a vendégek a 19. percben a kapuba találtak, de Randal Kolo találatát les miatt visszavonta a videóbíró segítségével a játékvezető.

Az egyenlítés a szünet utánig váratott magára, Ludovic Blas akrobatikus mozdulattal vette be a monacói kaput. Mindössze négy percig mutatott egyenlő állást az eredményjelző, mert Willem Guebbels a három perccel korábban beálló Henry Onyekaru kiugratása után nem hibázta el a ziccert.

FRANCIA LIGUE 1
3. FORDULÓ

Monaco–Nantes 2–1(S. Diop 5., Guebbels 65., ill. Blas 61.)

KÉSŐBB
21.00: PSG–Olympique Marseille (Tv: Digi Sport1)

KORÁBBAN
Lille–Metz 1–0
(Luiz Araújo 88.)
Angers SCO–Reims 1–0
(Bahoken 55.)
Dijon–Brest 0–2 (Perraud 42., Cardona 90+5.)
Lorient–Lens 2–3 (Grbic 14., Wissa 90+2. – 11-esből, ill. G. Kakuta 31. – 11-esből, Medina 34., Ganago 63.)
Nimes–Rennes 2–4 (Cubas 36., Ferhat 55., ill. Guirassy 12., 39., Aguerd 72., Bourigeaud 90+7.)