Lengyelország: Holmanék a 2. meccsüket is megnyerték

2015.07.02. 12:32
A Holman Dávidot, Kádár Tamást és Lovrencsics Gergőt is foglalkoztató Lech Poznan a második nyári felkészülési mérkőzését is megnyerte.

A sérülése után lábadozó Lovrencsics egyelőre még csak kívülről szemlélheti a történéseket, Kádár azonban végigjátszotta az összecsapást, az első meccsen két kapufás gólt szerző Holman pedig a szünetben állt be, és a 78. percben egy távoli lövéssel veszélyeztetett – de a labda célt tévesztett.

FELKÉSZÜLÉS
Lech Poznan–Olimpia Grudziadz 2–1A lengyel bajnok a litván Atlantas Klaipeda két vállra fektetése után ezúttal a lengyel másodosztályú Olimpia Grudziadz gárdáját győzte le, 2–1-re.