HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2017.10.23 23:23 Frissítve: 2017.10.24 22:53

Keddi sportműsor: Kisvárda–Fradi, pályán a Barca és az MU

Hat mérkőzéssel megkezdődik a labdarúgó Magyar Kupa 7. fordulója – a tét a legjobb 32 közé jutás. A magyar női labdarúgó-válogatott Svédországgal játszik vb-selejtezőt. Megkezdődik a Serie A 10. fordulója, Angliában, Spanyolországban és Németországban kupameccseket rendeznek. A Körmend és a Fehérvár férfi kosárcsapata a FIBA Európa-kupában játszik meccset. 

HIRDETÉS

 

 

FUTBALLPROGRAM 

MAGYAR KUPA
7. FORDULÓ (FŐTÁBLA 2. KÖR, A 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT)
13.30: Kisvárda (NB II)–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
13.30: Monori SE (NB III)–Debreceni VSC
13.30: Balassagyarmati VSE (NB III)–Diósgyőri VTK
13.30: Tiszaújváros (NB III)–Haladás
13.30: FC Dabas (NB III)–Videoton FC
13.30: Cigánd (NB III)–Füzesgyarmati SK (NB III)

NŐI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ
18.45:
Svédország–Magyarország

OLASZ SERIE A
10. FORDULÓ
20.45:
Internazionale–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)

ANGOL LIGAKUPA
NYOLCADDÖNTŐ
20.45:
Swansea City–Manchester United (Tv: Digi Sport3)
20.45: Arsenal–Norwich City (II.)
20.45: Bournemouth–Middlesbrough (II.)
20.45: Bristol City (II.)–Crystal Palace
20.45: Leicester City–Leeds United (II.)
21.00: Manchester City–Wolverhampton (II.)

NÉMET KUPA
2. FORDULÓ (A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT)
18.30:
Fortuna Düsseldorf (II.)–Borussia Mönchengladbach (Tv: Sport1)
20.30: Magdeburg (III.)–Borussia Dortmund (Tv: Sport1)

SPANYOL KUPA
4. FORDULÓ (A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT)
19.30:
Cartagena (III.)–Sevilla (Tv: Digi Sport2)
21.30: Real Murcia (III.)–FC Barcelona (Tv: Digi Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
NHL
szerda, 1.05:
Pittsburgh Penguins–Edmonton Oilers (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
20.30:
Hatnapos verseny, London (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
Női NB I
18.00:
Győri Audi ETO KC–Vasas SC

KOSÁRLABDA
Férfi FIBA Európa-kupa
2. forduló
D-csoport
18.45:
Egis Körmend–Basic-Fit Brussels (belga) (Tv: Digi Sport3)
F-csoport
18.15:
Alba Fehérvár–Proximus Spirou (belga) (Tv: Digi Sport1)
NBA
szerda, 1.30:
Boston Celtics–New York Knicks (Tv: Sport1)

LÓSPORT
12.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

RÖPLABDA
Férfi NB I
18.00:
Szolnoki Röplabda Akadémia–FINO Kaposvár SE (Tv: M4 Sport)

TENISZ
13.00:
ATP-torna, Bécs, 2. nap (Tv: Sport2)
13.30: WTA-világbajnokság, Szingapúr (Tv: Digi Sport1)
Fehér csoport, 2. forduló: 

13.30: Venus Williams (amerikai, 5.)–Jelena Ostapenko (lett, 7.)
15.00 körül: Garbine Muguruza (spanyol, 2.)–Karolina Pliskova (cseh, 3.)
15.00: ATP-torna, Bécs/Bázel, 2. nap (Tv: Sport2)

HIRDETÉS

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

HIRDETÉS
2010.06.20 14:05:41

Minden más foci nemzetisport.hu

VB-ÖRÖKNAPTÁR. Batistuta: egy nap, két mesterhármas • Brazília legszebb vb-diadala.

2010.06.17 18:10:39

Minden más foci nemzetisport.hu

VB-ÖRÖKNAPTÁR. Megszületik az első magyar vb-ezüst • Pelé belövi az első gólját.

2018.06.18 14:54:31

Minden más foci nemzetisport.hu

Pályán a brazilok a labdarúgó-vb-n • Elődöntő a férfi vízilabda világligában.

2018.06.18 14:53:50

Minden más foci nemzetisport.hu

Zárul a férfi vízilabda világliga hazai rendezésű döntője • WTCR • Formula–1 időmérő.

2018.06.18 14:53:03

Minden más foci nemzetisport.hu

A labdarúgó-vb-n pályák az angolok • Formula–1 • WTCR • Red Bull Air Race.

HIRDETÉS
HIRDETÉS