Izrael: Korhut listavezető csapata házigazdaként fordított

2017.01.15. 06:56
Az izraeli élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 18. fordulójában Korhut Mihály együttese, a listavezető Hapoel Beer-Seva hazai pályán hátrányból nyert (2–1), és igazolta a papírformát a Bnei Jehuda ellen.

A magyar légiós balhátvédként a kezdőben kapott lehetőséget, és a lefújásig a pályán is maradt.

Az utolsó előtti helyen álló vendégek az ötödik percben egy öngóllal szereztek vezetést, ezt a hazaiak még a szünet előtt kiegyenlítették, majd a 68. percben a győzelmet érő találatot is megszerezték.

Az éllovas Hapoel Beer-Seva immár 42 pontos, és továbbra is magabiztosan áll az élen.