India: Vadócz csapata ellen szakadt meg Materazziék sorozata

2014.11.19. 16:32
Az indiai labdarúgó Super League 9. fordulójának zárómérkőzésén a Chennaiyin FC hazai pályán 3–1-re legyőzte Vadócz Krisztián csapatát, a Pune Cityt.

A magyar légiós a cserepadról nézte végig az összecsapást, amelyen együttese a 70. percben egyenlített a korábbi MU-középpályás Eric Djemba-Djemba öngóljával, de a hazaiak egyből a középkezdés után visszavették a vezetést, és a 94. percben végleg eldöntötték a meccset.

Marco Materazzi együttese így négy döntetlent követően nyert ismét, sikerével pedig átvette a vezetést.

INDIAI SUPER LEAGUE
9. FORDULÓ

Chennaiyin FC–Pune City 3–1
Az élmezőny állása: 1. Chennaiyin FC 16 (17–12), 2. Atletico de Kolkata 16 (12–7), 3. Kerala Blasters 12... 5. Pune City 12