India: egygólos hátrányban Vadóczék, Forlánt kiállították

2016.12.10. 16:41
Egygólos hátrányból várja a visszavágót Vadócz Krisztián együttese, a Mumbai City, miután az Indiai Szuperliga elődöntőjének első felvonásán 3–2-re kikapott az Atlético de Kolkata vendégeként.

A magyar középpályás végigjátszotta a meccset, amelyen az alapszakasz negyedik helyezettje, a Kolkata már a 3. percben előnybe került, de Leo Costa és Gerson találatával a 19. percben már az alapszakaszelső Mumbay City vezetett (1–2).

Volt azonban még fordulat az első félidőben, Iain Hume előbb a 39. percben akcióból, majd a 45+4. percben büntetőből is eredményes volt (3–2).

A fordulást követően újabb gól nem esett, Diego Forlánt viszont a 74. percben második sárgával kiállította a játékvezető, így a Mumbai City uruguayi klasszisa lemarad a keddi visszavágóról.