nemzetisport.hu 2018.08.12 20:31 Frissítve: 2018.08.12 21:04

Horvátország: továbbra is hibátlanok az eszékiek

A harmadik fordulóban megszerezte harmadik győzelmét az Eszék, amely a 3–0-ra verte az utolsó helyen álló Istra 1961 csapatát.

A Viditől kölcsönkapott Henty kezdte meg a gólgyártást (Fotó: Instagram)

Az eszéki együttes két győzelemmel kezdte az idényt, előbb a Hajduk Splitet 4–1-re, majd a Rudest 3–2-re győzte le.

A vasárnapi mérkőzésen a hazaiak 2359 néző előtt a 49. percben szereztek vezetést, Karlo Kamenar kiugratta Fehérvárról kölcsönkapott nigériai Ezekiel Hentyt, aki nem hibázott (1–0).

A 73. percben Robert Mudraziját buktatták a 16-oson belül, a büntetőt Haris Hajradinovic belőtte (2–0).

A 80. percben a bosnyák középpályás gólpasszt adott Danijel Loncarnak (3–0).

HORVÁT BAJNOKSÁG
3. FORDULÓ
NK Osijek (Eszék)–Istra 1961 3–0

2018.09.17 21:39:47

Minden más foci nemzetisport.hu

Folytatódik a cselgáncs-vb, a motorosok az Aragóniai Nagydíjra edzenek.

2018.09.17 23:25:11

Minden más foci CSILLAG PÉTER

ALAPVONAL. Az ellenfél tizenegyesénél kapusukat félreállították, hogy a vetélytárs rúgója akadálytalanul vethesse ki rájuk megérdemelt büntetésüket, a kapott gólt.