nemzetisport.hu 2018.08.12 20:31 Frissítve: 2018.08.12 21:04

Horvátország: továbbra is hibátlanok az eszékiek

A harmadik fordulóban megszerezte harmadik győzelmét az Eszék, amely a 3–0-ra verte az utolsó helyen álló Istra 1961 csapatát.

A Viditől kölcsönkapott Henty kezdte meg a gólgyártást (Fotó: Instagram)

Az eszéki együttes két győzelemmel kezdte az idényt, előbb a Hajduk Splitet 4–1-re, majd a Rudest 3–2-re győzte le.

A vasárnapi mérkőzésen a hazaiak 2359 néző előtt a 49. percben szereztek vezetést, Karlo Kamenar kiugratta Fehérvárról kölcsönkapott nigériai Ezekiel Hentyt, aki nem hibázott (1–0).

A 73. percben Robert Mudraziját buktatták a 16-oson belül, a büntetőt Haris Hajradinovic belőtte (2–0).

A 80. percben a bosnyák középpályás gólpasszt adott Danijel Loncarnak (3–0).

HORVÁT BAJNOKSÁG
3. FORDULÓ
NK Osijek (Eszék)–Istra 1961 3–0

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2018.08.20 18:08:25

Minden más foci nemzetisport.hu

Angliában és Olaszországban a futballé, míg a tengerentúlon a teniszé a főszerep a hét elején.

2018.08.20 17:35:53

A Sevillát, a Zenitet és a Baselt is láthatjuk az Európa-liga 4. selejtezőkörében csütörtökön.

2018.08.20 17:47:34

Németországban elindul a Bundesliga, míg a technikai sportoknál folytatatódik az F1 és a MotoGP idénye.

2018.08.20 17:57:19

Tombolnak a labdarúgóligák, de számos más esemény is képernyőre kerül szombaton.

2018.08.20 18:02:32

Külföldön az élvonalé, míg itthon az NB II és az NB III meccsei zajlanak vasárnap.