HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.05.14 14:45 Frissítve: 2018.05.19 10:56

Heti program: Veszprém–Szeged; El- és FA-kupadöntő, WTCR

Vége felé közeledik a labdarúgók klubidénye: a hét közepén játsszák az Európa-liga fináléját, hétvégén a Videoton a Vasas vendége lesz, a Ferencváros a Honvéddal vív rangadót, Angliában és Németországban kupadöntőt rendeznek, zárul a La Liga, a Serie A és a Ligue 1. Bajnokot avatnak a férfi kézilabda NB I-ben, a Veszprém négygólos hátrányban fogadja a Szegedet a visszavágón. Döntőznek a férfi vízilabdázóknál is, a férfi kosárlabda NB I-ben megkezdődik a rájátszás. Befejeződik a jégkorong-világbajnokság és a darts Premier League idei kiírása. Zajlik a Giro d'Italia, újabb állomásához érkezik a WTCR és a MotoGP. Lássuk, milyen sporteseményeken izgulhatunk a héten!

HIRDETÉS

 

KEDD
SZERDA
CSÜTÖRTÖK
PÉNTEK
SZOMBAT
VASÁRNAP

MÁJUS 14., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGLIA, RÁJÁTSZÁS A PREMIER LEAGUE-BE JUTÁSÉRT
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ

20.45: Fulham–Derby County
Az első mérkőzésen: 0–1

FUTSAL
NB I, RÁJÁTSZÁS
A-CSOPORT
21.00:
Ferencváros–Dunaferr
B-CSOPORT
18.30:
Bőny–Rába ETO

U17-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, ANGLIA
NEGYEDDÖNTŐ

15.00: Belgium–Spanyolország
19.00: Hollandia–Írország

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG
CSOPORTKÖR, 11. JÁTÉKNAP
A-CSOPORT, KOPPENHÁGA
16.15:
Oroszország–Szlovákia (Tv: Sport2)
20.15: Csehország–Ausztria
B-CSOPORT, HERNING
16.15:
Dél-Korea–Norvégia
20.15: Kanada–Lettország (Tv: Sport2)

NHL
RÁJÁTSZÁS, 3. KÖR, 2. MÉRKŐZÉS
kedd, 2.00:
Winnipeg Jets–Vegas Golden Knights (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
23.00:
Tour of California, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
NBA
RÁJÁTSZÁS, 3. KÖR, 1. MÉRKŐZÉS
kedd, 3.00:
Houston Rockets–Golden State Warriors (Tv: Sport1)

TENISZ
11.00:
WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport1)
11.00: ATP-torna, Róma (Tv: Digi Sport1)
17.45: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport3)
20.30: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
A 9. HELYÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
19.00: PVSK Mecsek-Füszért–Kaposvári VK

MÁJUS 15., KEDD

FUTBALLPROGRAM

ANGLIA, RÁJÁTSZÁS A PREMIER LEAGUE-BE JUTÁSÉRT
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
20.45:
Aston Villa–Middlesbrough
Az első mérkőzésen: 1–0

FRANCIAORSZÁG, RÁJÁTSZÁS A LIGUE 1-BE JUTÁSÉRT
1. KÖR
20.45:
Le Havre–Brest

VB-RÉSZTVEVŐ VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
19.30:
Szaúd-Arábia–Görögország

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG
CSOPORTKÖR, 12. JÁTÉKNAP
A-CSOPORT, KOPPENHÁGA
12.15:
Svájc–Franciaország
16.15: Fehéroroszország–Szlovákia
20.15: Oroszország–Svédország (Tv: Sport1)
B-CSOPORT, HERNING
12.15:
Finnország–Egyesült Államok (Tv: Sport1)
16.15: Kanada–Németország
20.15: Lettország–Dánia

NHL
RÁJÁTSZÁS, 3. KÖR, 2. MÉRKŐZÉS
szerda, 2.00:
Washington Capitals–Tampa Bay Lightning (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
13.15:
Giro d'Italia, 10. szakasz, Penne–Gualdo Tadino, 239 km (Tv: Eurosport1)
23.00: Tour of California, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉSEK
18.00: Szolnoki Olaj KK–Atomerőmű SE
18.00:
Alba Fehérvár–Pécsi VSK-Veolia (Tv: M4 Sport)
18.00: Egis Körmend–KTE-Duna Aszfalt
18.30: Falco-Vulcano Szombathely–Zalakerámia ZTE KK
PLAYOUT, 2. MÉRKŐZÉS
19.00:
MAFC–Sopron KC

TENISZ
11.00:
WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport2)
11.00: ATP-torna, Róma (Tv: Digi Sport1)
19.30: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport2)

MÁJUS 16., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NB II
A 22. FORDULÓBÓL HALASZTOTT MÉRKŐZÉS
17.00:
Sopron–Cegléd

NŐI NB I
5. FORDULÓ
ALSÓHÁZ
18.00:
Újpest FC–Astra HFC

EURÓPA-LIGA
DÖNTŐ, LYON
20.45: 
Marseille (francia)–Atlético Madrid (spanyol) (Tv: Digi Sport1, RTL II)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
NHL
RÁJÁTSZÁS, 3. KÖR, 3. MÉRKŐZÉS
csütörtök, 3.00:
Vegas Golden Knights–Winnipeg Jets (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
13.15:
Giro d’Italia, 11. szakasz, Assisi–Osimo, 156 km (Tv: Eurosport1)
23.00: Tour of California, 4. szakasz (Tv: Eurosport1)

TENISZ
11.00:
WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport2)
12.00: ATP-torna, Róma (Tv: Digi Sport1)
19.00: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport3)
19.40: ATP-torna, Róma (Tv: Digi Sport2)
21.30: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport2)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
HELYOSZTÓK, 2. MÉRKŐZÉSEK
DÖNTŐ
19.00:
Szolnoki Dózsa–FTC-PQS Waterpolo (Tv: M4 Sport)
A 3. HELYÉRT
19.30:
A-Híd OSC-Újbuda–ZF-Eger
AZ 5. HELYÉRT
19.30:
PannErgy-Miskolci VSC–MKB-Euroleasing-BVSC
A 7. HELYÉRT
19.15:
Debreceni VSE–RacioNet-Honvéd
A 9. HELYÉRT
16.00:
Kaposvári VK–PVSK Mecsek-Füszért
A 11. HELYÉRT
19.00:
Metalcom-Szentes–VasasPlaket
A 13. HELYÉRT
17.30:
EBP Tatabánya–AVUS Szombathely
A 15. HELYÉRT
18.00:
ContiTech Szeged-Diapolo–UVSE

MÁJUS 17., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

NŐI NB I
DÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
16.00:
Ferencváros–MTK (Tv: M4 Sport)

FRANCIAORSZÁG,  RÁJÁTSZÁS A LIGUE 1-BE JUTÁSÉRT
2. KÖR
20.45:
Ajaccio–Le Havre/Brest

NÉMETORSZÁG, OSZTÁLYOZÓ  A BUNDESLIGA-INDULÁSÉRT
1. MÉRKŐZÉS
20.30:
Wolfsburg (I.)–Holstein Kiel (II.) (Tv: Eurosport2)

U17-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, ANGLIA
ELŐDÖNTŐ

FUTSAL NB I
RÁJÁTSZÁS, 8. FORDULÓ
B-CSOPORT
20.00:
Veszprém–Haladás (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
16. állomás, London (Tv: Sport1)
Elődöntő
Michael van Gerwen (holland)–Rob Cross (angol)
Michael Smith (angol)–Gary Anderson (skót)
Később: döntő

JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG, (KOPPENHÁGA, HERNING)
NEGYEDDÖNTŐ
16.15:
57. mérkőzés, A1–B4
16.15: 58. mérkőzés, B2–A3
20.15: 59. mérkőzés, A2–B3
20.15: 60. mérkőzés, B1–A4
A Sport2 mindkét idősávban közvetít egy-egy mérkőzést

NHL
RÁJÁTSZÁS, 3. KÖR, 4. MÉRKŐZÉS
péntek, 2.00:
Washington Capitals–Tampa Bay Lightning (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
13.15:
Giro d'Italia, 12. szakasz, Osimo–Imola, 214 km (Tv: Eurosport1)
23.00: Tour of California, 5. szakasz (Tv: Eurosport1)

TENISZ
11.00:
WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport2)
12.00: ATP-torna, Róma (Tv: Digi Sport1)
21.30: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport1)

MÁJUS 18., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB III
28. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
17.00:
Tállya–Jászberény

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
NHL
RÁJÁTSZÁS, 3. KÖR, 4. MÉRKŐZÉS
szombat, 2.00:
Vegas Golden Knights–Winnipeg Jets (Tv: Spíler Tv)

KAJAK-KENU
VILÁGKUPAVERSENY, SZEGED
  8.00:
előfutamok
13.20 és 15.50: para döntők
14.30: középfutamok
16.00: döntők (Tv: M4 Sport)
18.00: elő- és középfutamok

KERÉKPÁR
13.15:
Giro d'Italia, 13. szakasz, Ferrara–Nervesa della Battaglia, 180 km (Tv: Eurosport1)
17.30: Tour de l'Ain, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)
23.00: Tour of California, 6. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00:
DVSC-TVP–Kisvárda Master Good SE
19.00: Alba Fehérvár KC–Érd HC

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
NEGYEDDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉSEK
18.00: Atomerőmű SE– Szolnoki Olaj KK
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Falco-Vulcano Szombathely
18.00: Pécsi VSK-Veolia–Alba Fehérvár
18.00: KTE-Duna Aszfalt–Egis Körmend (Tv: M4 Sport)
FÉRFI EUROLIGA, FINAL FOUR, BELGRÁD
ELŐDÖNTŐ
18.00:
Fenerbahce (török)–Zalgiris Kaunas (litván) (Tv: Digi Sport1)
21.00: CSZKA Moszkva (orosz)–Real Madrid (spanyol) (Tv: Digi Sport1)

MOTORSPORT
MOTOGP, LE MANS
  9.00:
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
  9.55: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
10.55: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
13.10: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
14.05: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
15.05: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)

TENISZ
12.00:
ATP-torna, Róma (Tv: Digi Sport1)
12.00: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport2)
14.30: ATP-torna, Róma (Tv: Digi Sport2)
16.30: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Spor3)
19.30: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport2)
21.30: ATP-torna, Róma (Tv: Digi Sport2)

SZINKRONÚSZÁS
Világkupaverseny (Duna Aréna)

MÁJUS 19., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
31. FORDULÓ
17.00:
 Vasas–Videoton (Tv: M4 Sport)
17.00: Puskás Akadémia–Mezőkövesd
17.00: Balmazújváros–DVSC
17.00: DVTK–Paks
17.00: Haladás–Újpest
19.30: Budapest Honvéd–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

NB III
28. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
17.30:
Balassagyarmat–Tiszaújváros
17.30: Gyöngyös–Nyírbátor
17.30: Tiszafüred–Putnok
KÖZÉP-CSOPORT
17.30:
Makó–SZEOL
17.30: Mórahalom–FC Dabas
17.30: Iváncsa–Szentlőrinc
17.30: Kozármisleny–Hódmezővásárhely
17.30: Tiszakécske–Vecsési FC
17.30: Szekszárd–PMFC
NYUGATI CSOPORT
17.30:
III. ker. TVE–Andráshida
17.30: Kaposvár–Csepel
17.30: Pénzügyőr–BKV Előre
17.30: Ajka–THSE-Szabadkikötő
17.30: Érd–Veszprém

ANGOL FA-KUPA
DÖNTŐ
18.15:
Chelsea–Manchester United (Tv: Sport2)

FRANCIA LIGUE 1
38. FORDULÓ
21.00:
Caen–Paris Saint-Germain
21.00: Dijon–Angers
21.00: Lyon–Nice (Tv: Digi Sport1)*
21.00: Marseille–Amiens (Tv: Digi Sport1)*
21.00: Metz–Bordeaux
21.00: Nantes–Strasbourg
21.00: Rennes–Montpellier
21.00: Saint-Étienne–Lille
21.00:
Toulouse–Guingamp
21.00: Troyes–Monaco (Tv: Digi Sport1)*
* körkapcsolás

NÉMET KUPA
DÖNTŐ
20.00:
Bayern München–Eintracht Frankfurt (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
38. FORDULÓ
15.00:
Juventus–Hellas Verona (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
38. FORDULÓ
13.00:
Celta Vigo–Levante
18.30: Sevilla–Deportivo Alavés
18.30: Málaga–Getafe
18.30: Las Palmas–Girona
18.30: Leganés–Real Betis
18.30: Villareal–Real Madrid

MLS
19.00:
 New York City FC–Colorado Rapids (Tv: Eurosport2)

VB-RÉSZTVEVŐ VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
18.15: Irán–Üzbegisztán

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
FEZEN HFL
14.00:
Fehérvár Enthroners–Győr Sharks (Tv: Digi Sport2)
14.00: TD Store Eagles–Miskolc Steelers

AUTÓSPORT
  8.00:
V8 Supercars-bajnokság, Winton, 1. futam (Tv: Spíler Tv)
11.50: Túraautó-világkupa (WTCR), Zandvoort, 1. szabadedzés
14.00: Formula E, Berlin, selejtező (Tv: Europsort2)
15.00: Túraautó-világkupa (WTCR), Zandvoort, 2. szabadedzés
18.00: Formula E, Berlin, 9. forduló (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG, KOPPENHÁGA
ELŐDÖNTŐ
15.15:
az 57. mérkőzés győztese–az 58. mérkőzés győztese (Tv: Sport2)
19.15: az 59. mérkőzés győztese–a 60. mérkőzés győztese

KAJAK-KENU
VILÁGKUPAVERSENY, SZEGED
  8.30:
elő- és középfutamok
11.00: para döntők
12.20: döntők (Tv: M4 Sport)
15.50: elő- és középfutamok

KERÉKPÁR
13.15:
Giro d’Italia, 14. szakasz, San Vito al Tagliamento–Monte Zoncolan, 186 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)
17.30: Tour de l’Ain, 2. szakasz (Tv: Eurosport2)
21.00: Tour of Californa, 7. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI NB I
17.00:
Békéscsabai ENKSE–Siófok KC
18.00: GVM Europe-Vác–Dunaújvárosi Kohász KA
18.00: Vasas SC–MTK Budapest
FÉRFI EHF-KUPA
FINAL FOUR, MAGDEBURG
ELŐDÖNTŐ
14.00:
Saint-Raphaël (francia)–Magdeburg (német) (Tv: Sport1)
16.45:
Göppingen (német)–Füchse Berlin (német) (Tv: Sport1)

KICK-BOX
9.00:
Világkupaverseny (BOK Sportcsarnok)

LOVASSPORT
10.00:
Alagi military (Tv: Sport2)

MOTORSPORT
MOTOGP, LE MANS
  9.00:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
  9.55: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
10.55: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
12.35: Moto3, időmérő (Tv: Spíler Tv)
13.30: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
14.10: MotoGP, 1. időmérő (Tv: Spíler Tv)
14.35: MotoGP, 2. időmérő (Tv: Spíler Tv)
15.05: Moto2, időmérő (Tv: Spíler Tv)

RÖPLABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA
EZÜST DIVÍZIÓ, B-CSOPORT, 1. FORDULÓ
20.00:
Horvátország–MAGYARORSZÁG, Split

SZNÚKER
III. Magyar Sznúkergála
14.30 és 20.00:
Jimmy White és Shaun Murphy bemutatómérkőzése (Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok, XIV., Istvánmezei út 3.)

SZINKRONÚSZÁS
Világkupaverseny (Duna Aréna)

TENISZ
12.00:
WTA-torna, Róma, 1. elődöntő (Tv: Digi Sport1)
14.30: ATP-torna, Róma, 1. elődöntő (Tv: Digi Sport1)
17.00: WTA-torna, Róma, 2. elődöntő (Tv: Digi Sport2)
21.00: ATP-torna, Róma, 2. elődöntő (Tv: Digi Sport3)

UFC
vasárnap, 4.00:
Kamaru Usman–Santiago Ponzinibbio (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
DÖNTŐ. 3, MÉRKŐZÉS
15.00:
FTC-PQS Waterpolo–Szolnoki Dózsa (Tv: M4 Sport)

MÁJUS 20., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB II
36. FORDULÓ
17.00:
Vác–Budaörs
17.00: Szolnok–Budafoki MTE
17.00: ETO FC Győr–Sopron
17.00: Kisvárda–Szeged 2011
17.00: Siófok–Kazincbarcika
17.00: Csákvár–Soroksár
17.00: Cegléd–Dorog
17.00: Békéscsaba–Nyíregyháza Spartacus
17.00: Mosonmagyaróvár–Gyirmót FC Győr
19.00: ZTE–MTK (Tv: M4 Sport)

NB III
28. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
17.30:
Debreceni EAC–MTK II
17.30: ESMTK–Monor
17.30: DVTK II–Füzesgyarmat
KÖZÉP-CSOPORT
17.30:
Rákosmente–Paks II
19.00: Dunaújváros–Bp. Honvéd MFA
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Videoton II–Csorna
11.00: Puskás Akadémia FC II–Pápai FC
17.30: Gyirmót FC Győr II–Dunaharaszti

OLASZ SERIE A
38. FORDULÓ
15.00:
Genoa–Torino
18.00:
Cagliari–Atalanta (Tv: Digi Sport1)*
18.00: Chievo–Benevento
18.00: Udinese–Bologna
18.00: Napoli–Crotone
18.00: Milan–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)*
18.00: SPAL–Sampdoria
20.45: Lazio–Internazionale (Tv: Digi Sport1)
20.45: Sassuolo–Roma (Tv: Digi Sport3)
* körkapcsolás

SPANYOL LA LIGA
38. FORDULÓ
12.00:
Valencia–Deportivo La Coruna (Tv: Sport1)
16.15: Athletic Bilbao–Espanyol (Tv: Sport1)
18.30: Atlético Madrid–Eibar (Tv: Sport1)
20.45: Barcelona–Real Sociedad (Tv: Sport1)

MLS
22.00:
Chicago Fire–Houston Dynamo (Tv: Eurosport1)
hétfő, 1.00: Atlanta United–New York Red Bulls (Tv: Eurosport1)

U17-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG
DÖNTŐ

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
FEZEN HFL
15.00:
Nyíregyháza Tigers–Budapest Wolves

AUTÓSPORT
  8.00:
Blancpain Endurance-sorozat, Silverstone (Tv: Eurosport2)
  8.30: Túraautó-világkupa (WTCR), Zandvoort, időmérő
13.30: DTM, Lausitzring, 2. futam (Tv: M4 Sport)
16.20: Túraautó-világkupa (WTCR), Zandvoort, 1. futam

JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG, KOPPENHÁGA
A 3. HELYÉRT
15.45:
az elődöntő vesztesei
DÖNTŐ
20.15:
az elődöntő győztesei (Tv: Sport2)

KAJAK-KENU
VILÁGKUPAVERSENY, SZEGED
  8.30:
középfutamok
11.30: döntők (Tv: M4 Sport)
14.50: döntők

KERÉKPÁR
13.15:
Giro d'Italia, 15. szakasz, Tolmezzo–Sappada, 176 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)
17.30: Tour de l'Ain, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
DÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
15.00:
Telekom Veszprém–Mol-Pick Szeged (Tv: M4 Sport)
Az első meccs végeredménye: 28–32
NŐI NB I
17.15:
Kecskeméti NKSE–FTC-Rail Cargo Hungaria
17.15: Budaörs KSN–Győri Audi ETO KC
FÉRFI EHF-KUPA
FINAL FOUR, MAGDEBURG
12.45:
a harmadik helyért (Tv: Sport2)
15.00: döntő (Tv: Sport2)

KICK-BOX
9.00:
Világkupaverseny (BOK Sportcsarnok)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
NEGYEDDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉSEK
18.00:
Falco-Vulcano Szombathely–Zalakerámia ZTE KK
FÉRFI EUROLIGA, FINAL FOUR, BELGRÁD
16.45:
a harmadik helyért (Tv: Digi Sport2)
19.45: döntő (Tv: Digi Sport2)
NBA
RÁJÁTSZÁS, 3. KÖR, 3. MÉRKŐZÉS
hétfő, 2.00:
Golden State Warriors–Houston Rockets (Tv: Sport1)

MOTORSPORT
MOTOGP, LE MANS
  8.40:
Moto3, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
  9.10: Moto2, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
  9.40: MotoGP, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
11.00: Moto3, futam (Tv: Spíler Tv)
12.20: Moto2, futam (Tv: Spíler Tv)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Spíler Tv)

MOTOKROSSZ-VB, TEUTSCHENTAL
13.00:
MX2, 1. futam (Tv: Eurosport2)
14.00: MXGP, 1. futam (Tv: Eurosport2)
16.00: MXGP, 2. futam (Tv: Eurosport2)
17.00: MX2, 2. futam (Tv: Eurosport2)

RÖGBI
MAGYAR BAJNOKSÁG
11.45:
döntő (Tv: Digi Sport2)

RÖPLABDA
NŐI EURÓPA-LIGA
ARANY DIVÍZIÓ, B-CSOPORT, 1. FORDULÓ
18.30:
MAGYARORSZÁG–Franciaország (Nemzeti Közszolgálati Egyetem sportcsarnoka)

SZINKRONÚSZÁS
Világkupaverseny (Duna Aréna)

TENISZ
11.00:
WTA-torna, Strasbourg (Tv: Digi Sport3)
13.00: WTA-torna, Róma, döntő (Tv: Digi Sport1)
15.00: WTA-torna, Strasbourg (Tv: Digi Sport2)
16.45: WTA-torna, Strasbourg (Tv: Digi Sport3)

MÁJUS 21., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

PUSKÁS–SUZUKI-KUPA
16.30:
a 3. helyért (Tv: M4 Sport)
18.00: döntő (Tv: M4 Sport)

NÉMETORSZÁG, OSZTÁLYOZÓ A BUNDESLIGA-INDULÁSÉRT
VISSZAVÁGÓ
20.30:
Holstein Kiel (II.)–Wolfsburg (I.) (Tv: Eurosport2)

MLS
21.00:
Montreal Impact–Los Angeles Galaxy (Tv: Eurosport1)

FUTSAL NB I
RÁJÁTSZÁS, 9. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00:
Nyírgyulaj–FTC
19.00: Dunaferr–DEAC
B-CSOPORT
18.30:
Rába ETO–Veszprém
19.30: Aramis–Bőny

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
  8.30:
Túraautó-világkupa (WTCR), Zandvoort, 2. időmérő (Tv: Eurosport2)
12.15: Túraautó-világkupa (WTCR), Zandvoort, 2. futam (Tv: Eurosport2, M4 Sport)
14.45: TCR Europe, Zandvoort, 2. futam (Tv: Sport2)
16.35: Túraautó-világkupa (WTCR), Zandvoort, 3. futam (Tv: Eurosport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
NEGYEDDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉSEK

18.00: Alba Fehérvár–Pécsi VSK-Veolia
20.00: Szolnoki Olaj KK–Atomerőmű SE (Tv: M4 Sport)
NBA

RÁJÁTSZÁS, 3. KÖR, 4. MÉRKŐZÉS
kedd, 2.30:
Cleveland Cavaliers–Boston Celtics (Tv: Sport1)

TENISZ
10.00:
Roland Garros, Párizs, 1. nap (Tv: Europsort1)
12.00: Roland Garros, Párizs, 1. nap (Tv: Europsort2)
13.00: Roland Garros, Párizs, 1. nap (Tv: Europsort1)
16.30: Roland Garros, Párizs, 1. nap (Tv: Europsort2)
17.30: Roland Garros, Párizs, 1. nap (Tv: Europsort1)

HIRDETÉS

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

HIRDETÉS
2018.05.19 07:53:53

Minden más foci nemzetisport.hu

A határon túli, magyar érdekeltségű klubok, akadémiák egyre többfelé az élvonalban szerepelnek, sőt!

2018.05.18 08:49:33

Minden más foci CSILLAG PÉTER (CSÍKSZEREDA)

A Román Labdarúgó-szövetség elnöke exkluzív interjút adott a Nemzeti Sportnak.

2018.05.15 23:43:32

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Az immár nyilvánosan »leleplezett« kisfiú maga a megtestesült példa.

2018.03.21 14:33:48

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

RETRÓ CSERÉK. Hatalmas üzlet négy szenvedő féllel, de Angliában jártak már sokkal rosszabbul is.

2018.05.13 23:20:35

Minden más foci NAGY ZSOLT

ALAPVONAL. A futballisták ugyanis hajlamosak az edzettség és a technikai képzettség hiányát ügyeskedéssel pótolni, és minél nagyobb az erőtlenség, az ügyetlenség, annál több a sumákolás.

HIRDETÉS
HIRDETÉS