nemzetisport.hu 2017.10.09 14:24 Frissítve: 2017.10.14 07:07

Heti program: Pool–Man. United; Atlético–Barca; Inter–Milan

Az európai zónában befejeződik a csoportkör a jövő évi labdarúgó-világbajnokság selejtezőjében: a mieink hazai pályán Feröer ellen zárnak, a csoport első helyéről Portugália és Svájc egymás között dönt. A kvalifikáció zárultával a topligákban is folytatódik a verseny, nem is akármilyen rangadókkal: többek között Liverpool–Manchester United, Dortmund–RB Leipzig, Roma–Napoli, Atlético Madrid–FC Barcelona és Inter–Milan mérkőzéseket láthatunk. A kézilabda Bajnokok Ligájában a Győr és Ferencváros, valamint a Veszprém és a Szeged is játszik. Számos kosárlabda- és vízilabdacsapatunkért is szoríthatunk a nemzetközi kupákban. Lássuk, milyen sporteseményeket rendeznek a héten!



OKTÓBER 9., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM 

VB-SELEJTEZŐK
EURÓPAI ZÓNA
D-CSOPORT
20.45:
Moldova–Ausztria
20.45: Szerbia–Grúzia
20.45: Wales–Írország
G-CSOPORT
20.45:
Albánia–Olaszország
20.45: Macedónia–Liechtenstein
20.45: Izrael–Spanyolország (Tv: Sport1)
I-CSOPORT
20.45:
Finnország–Törökország
20.45: Izland–Koszovó
20.45: Ukrajna–Horvátország (Tv: Sport2)

KISPÁLYÁS VILÁGBAJNOKSÁG, TUNÉZIA
Csoportkör, 2. forduló
18.15:
MAGYARORSZÁG–Chile (Tv: 23.15-től az M4 Sporton felvételről)

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, INDIA
Csoportkör, 2. forduló
A-csoport
13.30:
Ghána–Egyesült Államok
16.30: India–Kolumbia
B-csoport
13.30: Törökország–Mali (Tv: Eurosport1)
16.30: Paraguay–Új-Zéland

FUTSAL NB I
2. FORDULÓ
18.00:
Nyírgyulaj–Haladás
18.30: Veszprém–Debreceni EAC

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
5. FORDULÓ
kedd, 2.30:
Chicago Bears–Minnesota Vikings (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
Erste Liga
20.00:
Ferencváros–DVTK Jegesmedvék (Tv: M4 Sport)
NHL
19.05:
Boston Bruins–Columbus Blue Jackets (Tv: Spíler Tv)
kedd, 4.00: Anaheim Ducks–Calgary Flames (Tv: Spíler Tv)

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

TENISZ
7.00:
ATP-torna, Sanghaj (Tv: Digi Sport2)
9.00: WTA-torna, Hongkong (Tv: Digi Sport1)   

OKTÓBER 10., KEDD

FUTBALLPROGRAM 

VB-SELEJTEZŐK
EURÓPAI ZÓNA
B-CSOPORT

20.45: MAGYARORSZÁG–Feröer (Tv: M4 Sport)
20.45: Lettország–Andorra
20.45: Portugália–Svájc (Tv: Sport1)
A-CSOPORT
20.45:
Franciaország–Fehéroroszország
20.45: Luxemburg–Bulgária
20.45: Hollandia–Svédország (Tv: Sport2)
H-CSOPORT
20.45:
Belgium–Ciprus
20.45: Észtország–Bosznia-Hercegovina
20.45: Görögország–Gibraltár

ÁZSIAI ZÓNA
4. selejtezőkör, visszavágó
11.00:
Ausztrália–Szíria

CONCACAF-ZÓNA
szerda, 2.00:
Trinidad és Tobago–Egyesült Államok
szerda, 2.00: Panama–Costa Rica
szerda, 2.00: Honduras–Mexikó

DÉL-AMERIKAI ZÓNA
szerda, 1.30:
Paraguay–Venezuela
szerda, 1.30: Brazília–Chile
szerda, 1.30: Ecuador–Argentína
szerda, 1.30: Peru–Kolumbia
szerda, 1.30: Uruguay–Bolívia

U21-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
17.00:
Törökország–MAGYARORSZÁG

U19-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
18.00:
Málta–MAGYARORSZÁG

U17-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
14.00:
MAGYARORSZÁG–Wales

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, INDIA
Csoportkör, 2. forduló
C-csoport
13.30:
Costa Rica–Guinea
16.30: Irán–Németország (Tv: Eurosport1)
D-csoport
13.30:
Spanyolország–Niger (Tv: Eurosport 2)
16.30: Észak-Korea–Brazília

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
Visegrád-kupa
Negyeddöntő, visszavágók
18.00:
HK Nitra–MAC Budapest
18.45: Fehérvár AV19–HC Nové Zámky
NHL
szerda, 1.05:
New York Rangers–St. Louis Blues (Tv: Spíler Tv)
szerda, 4.00: Vegas Golden Knights–Arizona Coyotes (Tv: Spíler Tv)
Bajnokok Ligája
18.00:
Trinec–HV71 Jönköping (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
14.00:
Tour of Turkey, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
Férfi NB I
18.00:
Telekom Veszprém–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

TENISZ
7.00:
ATP-torna, Sanghaj (Tv: Digi Sport2)
9.00: WTA-torna, Hongkong (Tv: Digi Sport1)   

VÍZILABDA
E.ON férfi ob I
A-csoport
19.00:
Szolnoki Dózsa-Közgép–Debreceni VSE
B-csoport
19.30: PannErgy-Miskolci VLC–Metalcom-Szentes

OKTÓBER 11., SZERDA

FUTBALLPROGRAM 

NŐI NB I
2. forduló
14.00:
MTK Budapest–Haladás Viktória

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG
Csoportkör, 2. forduló
E-csoport
13.30:
Franciaország–Japán
16.30: Honduras–Új-Kaledónia
F-csoport
13.30:
Anglia–Mexikó (Tv: Eurosport 2)
16.30: Irak–Chile

KISPÁLYÁS VILÁGBAJNOKSÁG, TUNÉZIA
Csoportkör, 3. forduló
17.45:
Irak–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)

FUTSAL
UEFA Futsal Cup
Főtábla, 1. forduló
4. csoport, Padova
18.00:
FC Barcelona (spanyol)–Rába ETO FC Győr
20.30: Luparense (olasz)–Chrudim (cseh)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
Visegrád-kupa
Negyeddöntő, visszavágó
18.00:
HK Poprad–UTE
18.30: DVTK Jegesmedvék–MsHK Zilina
NHL
csütörtök, 1.35:
Washington Capitals–Pittsburgh Penguins (Tv: Spíler Tv)
Bajnokok Ligája
19.45:
Davos–Liberec (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
14.00:
Tour of Turkey, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája
5. forduló
A-csoport
18.00:
Orlen Wisla Plock (lengyel)–MOL-Pick Szeged (Tv: Sport1)
Női NB I
19.00:
Érd HC–Győri Audi ETO KC (Tv: M4 Sport)
Női Bajnokok Ligája
A-csoport
20.00:
Vistal Gdynia (lengyel)–CSM Bucuresti (román) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
Női Euroliga
1. forduló
A-csoport
18.00:
Sopron Basket–Galatasaray (török)
Női Európa-kupa
1. forduló
H-csoport
18.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–Ragusa (olasz)
F-csoport
18.30:
Aluinvent DVTK Miskolc–Carolo Basket (francia)
G-csoport
20.00:
Basket Landes (francia)–Ceglédi EKK
J-csoport
20.00:
Saint-Amand (francia)–CMB Cargo Uni Győr
Férfi FIBA Európa-kupa
2. selejtezőkör, visszavágók
18.00:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Balkan Botevgrad (bolgár) (Tv: Digi Sport1)   
19.00: Steaua Bucuresti (román)–Egis Körmend (Tv: Digi Sport1)   
19.00: Södertälje Kings (svéd)–Szolnoki Olaj KK
Férfi NB I
18.00:
MAFC–Kaposvári KK
18.00: Pécsi VSK-VEOLIA–Naturtex-SZTE-Szedeák
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Atomerőmű SE
18.30: Alba Fehérvár–DEAC

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

TENISZ
7.00:
ATP-torna, Sanghaj (Tv: Digi Sport2)
9.00: WTA-torna, Hongkong (Tv: Digi Sport1)   

VÍZILABDA
E.ON férfi ob I
A-csoport
19.00:
FTC PQS-Waterpolo–UVSE
20.00: MKB-Euroleasing-BVSC– AVUS Szombathely
B-csoport
19.30: ZF-Eger–PVSK-Mecsek Füszért
19.30: A-Híd OSC-Újbuda–EBP Tatabánya      
19.30: RacioNet-Honvéd–ContiTech Szeged-Diapolo

OKTÓBER 12., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG
Csoportkör, 3. forduló
A-csoport
16.30:
Ghána–India
16.30: Egyesült Államok–Kolumbia
B-CSOPORT
13.30:
Törökország–Paraguay (Tv: Eurosport 2)
13.30: Mali–Új-Zéland

FUTSAL
UEFA Futsal Cup
Főtábla, 2. forduló
4. csoport, Padova
18.00:
Chrudim (cseh)–FC Barcelona (spanyol)
20.30: Luparense (olasz)–Rába ETO

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
6. FORDULÓ
péntek, 2.15:
Carolina Panthers–Philadelphia Eagles (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
KHL
15.00:
Avangard–Kunlun (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
14.00:
Tour of Turkey, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája
A-csoport
21.00:
Rhein-Neckar Löwen–PPD Zagreb (Tv: Sport2)
Bundesliga
19.00:
Flensburg–Stuttgart (Tv: Digi Sport3)

KOSÁRLABDA
Női Európa-kupa
1. forduló, F-csoport
19.00:
Keltern (német)–PEAC-Pécs
Férfi Euroliga
19.00:
CSZKA Moszkva–Olimpia Milano (Tv: Digi Sport2)
19.00: Anadolu Efes–Real Madrid (Tv: Digi Sport1)   
21.00: Unicaja Málaga–Fenerbahce (Tv: Digi Sport1)   

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MOTORSPORT
péntek, 2.00:
Moto3, Japán Nagydíj, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
péntek, 3.00: MotoGP, Japán Nagydíj, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
péntek, 4.00: Moto2, Japán Nagydíj, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)

TENISZ
   7.00:
ATP-torna, Sanghaj (Tv: Digi Sport2)
   9.00: WTA-torna, Hongkong (Tv: Digi Sport1)   
18.30: WTA-torna, Ausztria, a 8 közé jutásért (Tv: Eurosport1)  

VÍZILABDA
E.ON férfi ob I
A-csoport
20.30:
VasasPlaket–Kaposvári VK (Tv: M4 Sport)

OKTÓBER 13., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM 

FRANCIA LIGUE 1
9. FORDULÓ
20.45:
Lyon–Monaco (Tv: Digi Sport1)   

NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ
20.30:
VfB Stuttgart–1. FC Köln (Tv: Eurosport 2)

SPANYOL LA LIGA
21.00:
Espanyol–Levante

SKÓT PREMIERSHIP
20.40:
St. Johnstone–Rangers (Tv: Digi Sport3)

U17-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
14.00:
Hollandia–MAGYARORSZÁG                  

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, INDIA
Csoportkör, 3. forduló
C-csoport
13.30:
Costa Rica–Irán
13.30: Guinea–Németország (Tv: Eurosport 2)
D-csoport
16.30:
Spanyolország–Észak-Korea (Tv: Eurosport 2)
16.30: Niger–Brazília

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Női Bajnokok Ligája
C-csoport
17.00:
Szekszárd AC–Dr. Casl (horvát)

JÉGKORONG
Erste Liga
17.30:
ASC Corona Brasov (romániai)–EV Vienna Capitals II (osztrák)
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Ferencvárosi Torna Club
18.00: SC Csíkszereda (romániai) –MAC Budapest
18.30: DVTK Jegesmedvék–Fehérvári Titánok
EBEL
19.15:
Moser Medical Graz99ers (osztrák)–Fehérvár AV19
NHL
szombat, 1.30:
Tampa Bay Lightning–Florida Panthers (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
14.00:
Tour of Turkey, 4. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
Férfi NB I
18.00:
B.Braun Gyöngyös–Balatonfüredi KSE
18.00: Orosházi FKSE-Linamar–Ceglédi KKSE
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Dabas KC

KOSÁRLABDA
Férfi NB I
18.45:
KTE-Duna Aszfalt–Sopron KC (Tv: M4 Sport)     
Női NB I
17.00:
ZTE Női Kosárlabda Klub–Vasas Akadémia
Férfi Euroliga
19.00:
Himki Moszkva–Valencia (Tv: Digi Sport3)
21.00: Barcelona–Panathinaikosz (Tv: Digi Sport2)

LÓSPORT
13.00:
Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MOTORSPORT
6.05:
Moto3, Japán Nagydíj, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
7.00: MotoGP, Japán Nagydíj, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
szombat, 2.00: Moto3, Japán Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
szombat, 3.00: MotoGP, Japán Nagydíj, 3. szabadedzés  (Tv: Spíler Tv)
szombat, 4.00: Moto2, Japán Nagydíj, 3. szabadedzés  (Tv: Spíler Tv)

RÖPLABDA
Női NB I
18.00:
1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem– TFSE          
19.00: Jászberény–Budaörsi DSE

TENISZ
   7.00:
ATP-torna, Sanghaj (Tv: Digi Sport2)
   8.00: WTA-torna, Hongkong (Tv: Digi Sport3)
   9.00: WTA-torna, Hongkong (Tv: Digi Sport1)   
16.00: WTA-torna, Ausztria, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)  

VÍZILABDA
Férfi Eurokupa
2. selejtezőkör
C-csoport, Aix en Provence (Franciaország)
18.00:
PannErgy-Miskolci VLC–Verona (olasz)
D-csoport, Budapest
17.40:
Jardan Split (horvát)–CN Mataro (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
19.30: PQS-Ferencváros Waterpolo–Primorac Kotor (montenegrói) (Tv: Digi Sport2)

OKTÓBER 14., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM 

NB I
12. FORDULÓ
15.30: Haladás–Budapest Honvéd
15.30: Diósgyőri VTK–Vasas FC (Tv: M4 Sport)
15.30: Balmazújváros–Videoton FC
15.30: Újpest FC–Paksi FC
15.30: Mezőkövesd–Debreceni VSC
19.30: Puskás Akadémia FC–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

NB III
10. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
15.00:
STC Salgótarján–Füzesgyarmat
15.00: Tiszafüred–Balassagyarmat
15.00: Gyöngyös–Tiszaújváros
15.00: Debreceni EAC–Putnok
15.00: Tállya–Nyírbátor
KÖZÉP-CSOPORT
15.00:
Makó–Pécsi MFC
15.00: Rákosmente–FC Dabas
15.00: Tiszakécske–SZEOL SC
15.00: Szekszárd–Vecsési FC
15.00: Szentlőrinc–Hódmezővásárhely
18.00: Dunaújváros–Mórahalom
NYUGATI CSOPORT
15.00:
III. kerületi TVE–Veszprém
15.00: Ajka–Kaposvár
15.00: Pénzügyőr–Csepel
15.00: Érd–Dunaharaszti
15.00: Pápai FC–Csorna
15.00: Gyirmót FC Győr II–Andráshida

ANGOL PREMIER LEAGUE
8. FORDULÓ
13.30:
Liverpool–Manchester United (Tv: Spíler Tv)
16.00: Burnley–West Ham United
16.00: Crystal Palace–Chelsea (Tv: Spíler Tv)
16.00: Manchester City–Stoke City
16.00: Swansea City–Huddersfield Town
16.00: Tottenham Hotspur–AFC Bournemouth
18.00: Watford–Arsenal (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA LIGUE 1
9. FORDULÓ
17.00:
Dijon–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport2)   
20.00: Caen–Angers
20.00: Guingamp–Rennes
20.00: Lile–Troyes
20.00: Saint-Étienne–Metz (Tv: Digi Sport3)
20.00: Toulouse–Amiens

NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–Freiburg (Tv: Eurosport 2)
15.30: Hoffenheim–Augsburg
15.30: Hertha BSC–Schalke 04
15.30: Mainz–Hamburg
15.30: Hannover–Eintracht Frankfurt
18.30: Borussia Dortmund–RB Leipzig (Tv: Eurosport 2)

OLASZ SERIE A
8. FORDULÓ
18.00:
Juventus–Lazio (Tv: Digi Sport1)   
20.45: Roma–Napoli (Tv: Digi Sport1)   

SPANYOL LA LIGA
8. FORDULÓ
13.00:
Athletic Bilbao–Sevilla (Tv: Sport1)
16.15: Getafe–Real Madrid (Tv: Sport2)
18.30: Deportivo Alavés–Real Sociedad (Tv: Sport2)
20.45: Atlético Madrid–FC Barcelona (Tv: Sport1)

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, INDIA
Csoportkör, 3. forduló
E-csoport
13.30:
Franciaország–Honduras
13.30: Japán–Új-Kaledónia
F-csoport
16.30:
Anglia–Irak (Tv: Eurosport1)
16.30: Mexikó–Chile

FUTSAL
UEFA Futsal Cup
Főtábla, 3. forduló
4. csoport, Padova
18.00:
Rába ETO–Chrudim (cseh)
20.30: FC Barcelona (spanyol)–Luparense (olasz)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
   9.15:
WTCC, Kínai Nagydíj, időmérő (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
10.45: F3, Hockenheim, 1. futam (Tv: Digi Sport3)
12.20: Porsche Carrera-kupa, Hockenheim, 1. futam (Tv: Digi Sport2)   
Mecsek Rali, az országos bajnokság hetedik (utolsó) futama, Pécs és környéke     

JÉGKORONG
Erste Liga
17.00:
SC Csíkszereda (romániai)–-EV Vienna Capitals II (osztrák)
17.30: ASC Corona Brasov (romániai)–MAC Budapest
NHL
vasárnap, 1.05:
Pittsburgh Penguins–Nashville Predators (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 4.30: San Jose Sharks–Los Angeles Kings (Tv: Spíler Tv)
KHL
13.30:
Traktor Cseljabinszk–Slovan (Tv: Sport2)

K1
12.00 és 15.00:
Glory-sorozat, Kanton (Tv: Digi Sport3)

KERÉKPÁR
14.00:
Tour of Turkey, 5. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
Női Bajnokok Ligája
2. forduló
C-csoport
18.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Larvik (norvág) (Tv: Sport1)
Férfi EHF-kupa
2. selejtezőkör, visszavágó
19.00:
RK Dubrava (horvát)–Csurgói KK    
Női EHF-kupa
2. selejtezőkör, 1. mérkőzés
16.00:
Dunaújvárosi Kohász KA–CSM Roman (román) (Tv: Sport1)
16.00: Buxtehuder SV (német)–Váci NKSE
18.30: Metraco Zaglebie Lubin (lengyel)–DVSC-TVP  
Férfi NB I
18.00:
Váci KSE–Sport36-Komló

KOSÁRLABDA
Férfi NB I
17.00:
DEAC–JP Auto-JKSE
18.00: Atomerőmű SE–Pécsi VSK-VEOLIA
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–MAFC
18.00: Kaposvári KK–Egis Körmend
19.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Szolnoki Olaj KK
Női NB I
13.00:
Ceglédi EKK–BEAC Újbuda
18.00: MTK-Budapest–Aluinvent DVTK Miskolc

LÓSPORT
13.00:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MOTORSPORT
5.30:
Moto3, Japán Nagydíj, időmérő (Tv: Spíler Tv)
6.30: MotoGP, Japán Nagydíj, 4. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
7.05: MotoGP, Japán Nagydíj, 1. időmérő (Tv: Spíler Tv)
7.30: MotoGP, Japán Nagydíj, 2. időmérő (Tv: Spíler Tv)
8.00: Moto2, Japán Nagydíj, időmérő (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 1.35: Moto3, Japán Nagydíj, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 2.05: Moto2, Japán Nagydíj, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 2.35: MotoGP, Japán Nagydíj, bemelegítés (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 4.00: Moto3, Japán Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 5.00: Moto2, Japán Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 6.30: MotoGP, Japán Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)

RÖGBI
Bajnokok Ligája
14.00:
Leinster–Montpellier (Tv: Digi Sport2)   

RÖPLABDA
Női NB I
17.00:
Palota–Fatum-Nyíregyháza          
18.00: Linamar-Békéscsaba–Penta Gödöllői RC          
18.00: UTE–Haladás Szombathely

SAKK
10.00:
Világsakkfesztivál, Graphisoft Park

TENISZ
   8.00:
WTA-torna, Hongkong (Tv: Digi Sport2)   
10.30: ATP-torna, Sanghaj, 1. elődöntő (Tv: Digi Sport1)   
14.00: ATp-torna, Sanghaj, 2. elődöntő (Tv: Digi Sport1)   

TRIATLON
Ironman-világbajnokság, Kona

VÍZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája
3. selejtezőkör, első mérkőzés
17.00:
Szpartak Volgograd (orosz)–A-Híd OSC-Újbuda
Férfi Eurokupa
2. selejtezőkör
C-csoport, Aix en Provence (Franciaország)
18.00:
Pays D'Aix (francia)–PannErgy-Miskolci VLC
D-csoport, Budapest
17.40:
CN Mataro (spanyol)–Primorac Kotor (montenegrói) (Tv: Digi Sport3)
19.30: PQS-Ferencváros Waterpolo–Jadran Split (horvát) (Tv: Digi Sport2)   
NŐI NB I
18.00:
Dunaújváros–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

OKTÓBER 15., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM 

NB II
13. FORDULÓ
15.00:
Budaörs–BFC Siófok
15.00: Budafoki MTE–Csákvár
15.00: Szolnoki MÁV FC–Ceglédi VSE
15.00: Vác FC–Békéscsaba
15.00: Szeged 2011-GA–Soproni VSE
15.00: Kazincbarcika–Mosonmagyaróvári TE
15.00: Soroksár–ETO FC Győr
15.00: Dorog–Zalaegerszegi TE FC
15.00: Gyirmót FC Győr–MTK Budapest (Tv: M4 Sport)
17.00: Nyíregyháza Spartacus–Kisvárda

NB III
10. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
15.00:
ESMTK–Cigánd
15.00: Diósgyőri VTK II–Monor
15.00: Jászberény–MTK Budapest II
KÖZÉP-CSOPORT
15.00:
Kozármisleny–Bp. Honvéd MFA
15.00: Iváncsa–Paksi FC II
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Videoton FC II–THSE-Szabadkikötő
13.00: Puskás Akadémia FC II–BKV Előre

ANGOL PREMIER LEAGUE
8. FORDULÓ
14.30:
Brighton & Hove Albion–Everton
17.00: Southampton–Newcastle United (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA LIGUE 1
9. FORDULÓ
15.00:
Bourdeux–Nantes (Tv: Digi Sport3)
17.00: Montpellier–Nice (Tv: Digi Sport1)   
21.00: Strasbourg–Marseille (Tv: Digi Sport2)   

NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ
15.30:
Bayer Leverkusen–Wolfsburg (Tv: Eurosport2)
18.00: Werder Bremen–Borussia Mönchengladbach (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
8. FORDULÓ
12.30:
Fiorentina–Udinese (Tv: Digi Sport2)   
15.00: Bologna–SPAL (Tv: Digi Sport2)   
15.00: Cagliari–Genoa
15.00: Crotone–Torino
15.00: Sampdoria–Atalanta (Tv: Digi Sport1)   
15.00: Sassuolo–Chievo
20.45: Internazionale–Milan (Tv: Digi Sport1)   

SPANYOL LA LIGA
12.00:
Eibar–Deportivo La Coruna (Tv: Sport1)
16.15: Girona–Villarreal (Tv: Sport2)
18.30: Málaga–Leganés
20.45: Real Betis–Valencia

ROMÁN BAJNOKSÁG
17.00:
ACS Sepsi OSK Sepsiszentgyörgy–FC Astra Giurgiu (Tv: M4 Sport)

BELGA BAJNOKSÁG
18.00:
Oostende–FC Bruges (Tv: Digi Sport2)   

MLS
23.00:
bajnoki mérkőzés (Tv: Eurosport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
6. FORDULÓ
19.00:
Atlanta Falcons–Miami Dolphins       
19.00: Baltimore Ravens–Chicago Bears       
19.00: Houston Texans–Cleveland Browns  
19.00: Minnesota Vikings–Green Bay Packers (Tv: Sport2)          
19.00: New Orleans Saints–Detroit Lions     
19.00: New York Jets–New England Patriots           
19.00: Washington Redskins–San Francisco 49ers  
22.05: Arizona Cardinals–Tampa Bay Buccaneers    
22.05: Jacksonville Jaguars–Los Angeles Rams        
22.25: Kansas City Chiefs–Pittsburgh Steelers (Tv: Sport2)         
22.25: Oakland Raiders–Los Angeles Chargers        
hétfő, 2.30: Denver Broncos–New York Giants

AUTÓSPORT
   8.30:
WTCC, Kínai Nagydíj, 1. futam (Tv: Eurosport2, M4 Sport)
   8.30: World Endurance-bajnokság, Japán (Tv: Eurosport1)
   9.50: Porsche Carrera-kupa, Hockenheim, 2. futam (Tv: Digi Sport2) 
10.30: WTCC, Kínai Nagydíj, 2. futam (Tv: M4 Sport)  
Mecsek Rali, az országos bajnokság hetedik (utolsó) futama, Pécs és környéke     

JÉGKORONG
Erste Liga
17.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–DVTK Jegesmedvék
EBEL
17.45:
HC TWK Innsbruck (osztrák)–Fehérvár AV19
NHL
hétfő, 1.00:
New York Rangers–Montreal Canadiens (Tv: Spíler Tv)
hétfő, 4.30: Los Angeles Kings–New York Islanders (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
12.00:
Tour of Turkey, 6. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája
5. forduló
B-csoport
16.45:
Aalborg–Paris Saint-Germain (Tv: Sport1)
19.00: Vive Kielce (lengyel)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1)
Női Bajnokok Ligája
2. forduló
B-csoport
15.00:
Brest Bretagne (francia)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1)
Férfi NB I
16.00:
MOL-Pick Szeged–Ferencvárosi TC
Női NB I
18.00:
Érd HC–Kecskeméti NKSE

KOSÁRLABDA
Férfi NB I
18.00:
Zalakerámia ZTE KK–Alba Fehérvár
Női NB I
17.00:
CMB CARGO UNI Győr–Sopron Basket
19.30: Atomerőmű KSC Szekszárd–PINKK-Pécsi 424

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MOTORSPORT
  4.00:
Moto3, Japán Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)
  5.00: Moto2, Japán Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)
  6.30: MotoGP, Japán Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)
14.30:
Superbike, Egyesült Királyság-bajnokság, 1. futam (Tv: Eurosport2)

REPÜLŐSPORT
hétfő, 1.00:
Red Bull Air Race, Indianapolis (Tv: M4 Sport)

RÖPLABDA
Férfi NB I
13.00:
DEAC–Dunaferr          
15.00: PTE-PEAC–HÉP-Kecskeméti RC      
16.00: Sümegi RE–MÁV Előre SC          
17.00: FINO Kaposvár SE–Pénzügyőr SE
17.30: Vegyész RC Kazincbarcika–Szolnoki Röplabda Akadémia          
Női NB I
18.00:
Vasas Óbuda–MTK Budapest

SZABADIDŐSPORT
9.30:
32. SPAR Budapest Maraton, Hősök tere
9.30: Amszterdami Maraton (Tv: Eurosport2)

TENISZ
10.30:
WTA-torna, Hongkong, döntő (Tv: Digi Sport3)
10.30: ATP-torna, Sanghaj, döntő (Tv: Digi Sport1)   
15.00: WTA-torna, Ausztria, döntő (Tv: Eurosport1)    

VÍZILABDA
Férfi Eurokupa
2. selejtezőkör
C-csoport, Aix en Provence (Franciaország)
9.00:
PannErgy-Miskolc–Sturm Csehov (orosz)    
D-csoport, Budapest
11.00:
PQS-Ferencváros Waterpolo–CN Mataro (spanyol) (Tv: Digi Sport2)   
12.40: Jardan Split (horvát)–Primorac Kotor (montenegrói) (Tv: Digi Sport3)

OKTÓBER 16., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM 

ANGOL PREMIER LEAGUE
8. FORDULÓ
21.00:
Leicester City–West Bromwich Albion

OLASZ SERIE A
8. FORDULÓ
20.45:
Hellas Verona–Benevento

SPANYOL LA LIGA
8. FORDULÓ
21.00:
Las Palmas–Celta Vigo

U17-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
16.00:
Koszovó–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, INDIA
NYOLCADDÖNTŐ
13.30:
A2–C2 (Tv: Eurosport2)
16.30: B1–A3/C3/D3 (Tv: Eurosport2)

FUTSAL NB I
18.15:
Haladás–Veszprém

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
6. FORDULÓ
kedd, 2.30:
Tennessee Titans–Indianapolis Colts (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
Erste Liga
20.00:
UTE–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

SZNÚKER
14.00 és 20.00:
Brit Open, Egyesült Királyság, 1. nap (Tv: Eurosport1)

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.12.16 09:32:54

Minden más foci S. TÓTH JÁNOS

Járóka Lívia, az Európai Parlament alelnöke a legszegényebbekért kampányol Brüsszelben.

2017.12.13 17:36:25

Minden más foci nemzetisport.hu

A klubvilágbajnokság második elődöntőjében a spanyolok csak a 82. percben szerezték meg a győztes gólt.

2017.12.12 09:25:45

Minden más foci nemzetisport.hu

Ronaldinho kihasználta a kapus kedvességét, és kortyolt néhányat a kulacsából, majd…

2017.12.11 10:08:06

Minden más foci nemzetisport.hu

Befejeződik a női kézilabda-világbajnokság és az úszók rövid pályás Európa-bajnoksága.

2017.12.10 23:36:28

Minden más foci BODNÁR ZALÁN

NS-VÉLEMÉNY. Anyagilag tehát az európai topklubok valójában már nincsenek rászorulva a futballstadionokba kilátogató szurkolókra.