HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2016.12.05 13:02 Frissítve: 2017.01.14 06:32

Heti program: örökrangadó, MU–Spurs, torinói derbi

A héten befejeződik a Bajnokok Ligája és az Európa-liga csoportköre, s jövő hétfőn már mindkét sorozatban a kieséses szakasz első fordulójának párosítását sorsolják. A kettő között a szokásos hét végi bajnoki fordulókat tartják meg. Miközben az NB I Ferencváros–MTK örökrangadóval búcsúzik az őszi idénytől, Németországban a Bayern a Wolfsburgot, a Hertha a Werder Brement látja vendégül tv-s meccsen. A Barcelona vendégként, a Real Madrid hazai pályán játszik szombaton. Vasárnap Angliában MU–Tottenham, Olaszországban torinói derbi lesz, Franciaországban pedig a címvédő PSG az éllovas Nice-t fogadja.

HIRDETÉS

 

DECEMBER 5., HÉTFŐ

ANGOL PREMIER LEAGUE
14. FORDULÓ

21.00: Middlesbrough–Hull City (Tv: Spíler Tv)

OLASZ SERIE A
15. FORDULÓ

19.00: Chievo–Genoa (Tv: DIGI Sport1)
21.00: Udinese–Bologna (Tv: DIGI Sport1)

SPANYOL LA LIGA
14. FORDULÓ

20.45: Deportivo La Coruna–Real Sociedad (Tv: Sport2)

DECEMBER 6., KEDD

BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 6. FORDULÓ
A-CSOPORT

20.45: Basel–Arsenal (Tv: Film Mánia)
20.45: PSG–Ludogorec
B-CSOPORT
20.45: Dinamo Kijev–Besiktas
20.45: Benfica–Napoli (Tv: M4 Sport)
C-CSOPORT
20.45: Manchester City–Celtic
20.45: Barcelona–Mönchengladbach (Tv: Sport1)
D-CSOPORT
20.45: Bayern München–Atlético Madrid (Tv: Sport2)
20.45: PSV–Rosztov

DECEMBER 7., SZERDA

BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 6. FORDULÓ
E-CSOPORT

20.45: Tottenham–CSZKA Moszkva
20.45: Leverkusen–Monaco
F-CSOPORT
20.45: Legia Warszawa–Sporting (Tv: Sport2)
20.45: Real Madrid–Dortmund (Tv: Sport1)
G-CSOPORT
20.45: FC Bruges–Köbenhavn
20.45: Porto–Leicester City (Tv: Film Mánia)
H-CSOPORT
20.45: Lyon–Sevilla (Tv: M4 Sport)
20.45: Juventus–Dinamo Zagreb

DECEMBER 8., CSÜTÖRTÖK

EURÓPA-LIGA
CSOPORTKÖR, 6. FORDULÓ
H-CSOPORT

17.00: Braga–Sahtar Doneck (Tv: DIGI Sport3)
17.00: Konyaspor–Gent
J-CSOPORT
17.00: PAOK–Liberec
17.00: Qarabag–Fiorentina (Tv: DIGI Sport2)
L-CSOPORT
17.00: Villarreal–Steaua Bucuresti (Tv: DIGI Sport1)
17.00: Osmanlispor–FC Zürich
A-CSOPORT
19.00: Feyenoord–Fenerbahce (Tv: DIGI Sport1)
19.00: Zorja Luhanszk–Manchester United (Tv: RTL II)
B-CSOPORT
19.00: Young Boys–Asztana
19.00: APOEL–Olympiakosz
C-CSOPORT
19.00: Mainz–Qabala
19.00: Anderlecht–Saint-Étienne
D-CSOPORT
19.00: AZ–Zenit (Tv: DIGI Sport3)
19.00: Maccabi Tel-Aviv–Dundalk
E-CSOPORT
19.00: Viktoria Plzen–Austria Wien
19.00: Astra Giurgiu–Roma (Tv: DIGI Sport2)
F-CSOPORT
19.00: Rapid Wien–Athletic Bilbao
19.00: Sassuolo–Genk
G-CSOPORT
21.05: Standard Liege–Ajax (Tv: DIGI Sport2)
21.05: Panathinaikosz–Celta Vigo
I-CSOPORT
21.05: Nice–Krasznodar
21.05: Salzburg–Schalke
K-CSOPORT
21.05: Southampton–Hapoel Beer-Seva (Tv: DIGI Sport1)
21.05: Internazionale–Sparta Praha (Tv: DIGI Sport3)

KLUBVILÁGBAJNOKSÁG, JAPÁN
PÓTSELEJTEZŐ

11.30: Kasima Antlers (japán)–Auckland City (új-zélandi) (Tv: M4 Sport)

DECEMBER 9., PÉNTEK

NÉMET BUNDESLIGA
14. FORDULÓ

20.30: Eintracht Frankfurt–Hoffenheim (Tv: Eurosport2)

SPANYOL LA LIGA
15. FORDULÓ

20.45: Málaga–Granada

FRANCIA LIGUE 1
17. FORDULÓ

20.45: Dijon–Marseille (Tv: DIGI Sport1)

DECEMBER 10., SZOMBAT

NB I
19. FORDULÓ

15.30: Haladás–Videoton
15.30: Honvéd–Mezőkövesd
15.30: DVTK–Gyirmót FC Győr
15.30: Paks–Vasas
15.30: Újpest–DVSC (Tv: M4 Sport)
18.00: Ferencváros–MTK (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
15. FORDULÓ

13.30: Watford–Everton (Tv: Spíler Tv)
16.00: Arsenal–Stoke City (Tv: Spíler Tv)
16.00: Burnley–Bournemouth
16.00: Hull City–Crystal Palace
16.00: Swansea City–Sunderland
18.30: Leicester City–Manchester City (Tv: Spíler Tv)

NÉMET BUNDESLIGA
14. FORDULÓ

15.30: Bayern München–Wolfsburg (Tv: Eurosport2)
15.30: Köln–Borussia Dortmund
15.30: Hamburg–Augsburg
15.30: Ingolstadt–RB Leipzig
15.30: Freiburg–Darmstadt
18.30: Hertha BSC–Werder Bremen (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
16. FORDULÓ

18.00: Crotone–Pescara (Tv: DIGI Sport2)
20.45: Sampdoria–Lazio (Tv: DIGI Sport1)

SPANYOL LA LIGA
15. FORDULÓ

13.00: Osasuna–Barcelona (Tv: Sport1)
16.15: Real Sociedad–Valencia (Tv: Sport1)
18.30: Las Palmas–Leganés
20.45: Real Madrid–Deportivo La Coruna (Tv: Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
17. FORDULÓ

17.00: Bordeaux–Monaco (Tv: DIGI Sport3)
20.00: Nancy–Angers
20.00: Lille–Montpellier (Tv: DIGI Sport2)
20.00: Bastia–Metz
20.00: Toulouse–Lorient (Tv: DIGI Sport3)
20.00: Nantes–Caen

DECEMBER 11., VASÁRNAP

NB II
20. FORDULÓ

13.00: SZEOL–Szeged 2011
13.00: Cigánd–Dorog
13.00: Kisvárda–Budaörs
13.00: Vác–Siófok
15.00: Kozármisleny–Szolnok
15.00: Puskás Akadémia–Soroksár
15.00: Soproni VSE–Balmazújváros
15.00: Békéscsaba–Cegléd
15.00: Csákvár–Nyíregyháza Spartacus
15.00: ZTE–Mosonmagyaróvár

ANGOL PREMIER LEAGUE
15. FORDULÓ

13.00: Chelsea–West Bromwich (Tv: Spíler Tv)
15.15: Manchester United–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler Tv)
15.15: Southampton–Middlesbrough
17.30: Liverpool–West Ham United (Tv: Spíler Tv)

NÉMET BUNDESLIGA
14. FORDULÓ

15.30: Mönchengladbach–Mainz (Tv: Eurosport2)
17.30: Schalke–Leverkusen (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
16. FORDULÓ

12.30: Cagliari–Napoli (Tv: DIGI Sport1)
15.00: Atalanta–Udinese
15.00: Bologna–Empoli (Tv: DIGI Sport2)
15.00: Palermo–Chievo (Tv: DIGI Sport3)
15.00: Torino–Juventus (Tv: DIGI Sport1)
20.45: Internazionale–Genoa (Tv: DIGI Sport2)

SPANYOL LA LIGA
15. FORDULÓ

12.00: Eibar–Alavés (Tv: Sport1)
16.15: Celta Vigo–Sevilla (Tv: Sport1)
18.30: Espanyol–Sporting Gijón
20.45: Betis–Athletic Bilbao (Tv: Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
17. FORDULÓ

15.00: Lyon–Rennes
17.00: Saint-Étienne–Guingamp (Tv: DIGI Sport2)
20.45: PSG–Nice (Tv: DIGI Sport1)

KLUBVILÁGBAJNOKSÁG, JAPÁN
NEGYEDDÖNTŐ

8.00: Dzseonbuk (dél-koreai)–América (mexikói) (Tv: M4 Sport)
11.30: Mamelodi Sundowns (dél-afrikai)–Kasima Antlers (japán)/Auckland City (új-zélandi) (Tv: M4 Sport)

DECEMBER 12., HÉTFŐ

BAJNOKOK LIGÁJA
12.00: a nyolcaddöntő sorsolása (Tv: Eurosport1, M4 Sport, Sport1)

EURÓPA-LIGA
13.00: a kieséses szakasz 1. körének sorsolása (Tv: Eurosport1)

OLASZ SERIE A
16. FORDULÓ

19.00: Fiorentina–Sassuolo (Tv: DIGI Sport1)
21.00: Roma–Milan (Tv: DIGI Sport1)

SPANYOL LA LIGA
15. FORDULÓ

20.45: Villarreal–Atlético Madrid (Tv: Sport1)

 

HIRDETÉS
HIRDETÉS
HIRDETÉS
HIRDETÉS