HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.11.12 16:16 Frissítve: 2018.11.16 19:13

Heti program: Nemzetek Ligája; szezonzáró a MotoGP-ben; ATP-vb

A legtöbbek számára befejeződik az első ízben kiírt labdarúgó Nemzetek Ligája csoportköre, a magyar válogatott előbb Észtországot, majd Finnországot fogadja. A férfi vízilabda nemzeti csapatunk a világligában játszik meccset, legjobb női kosárlabdázóink nagy lépést tehetnek az Európa-bajnokság felé. Mind a négy csapatunknak folytatódik a kézilabda Bajnokok Ligája, mellettük az EHF-kupában, valamint a kosárlabda és a röplabda nemzetközi kupákban induló magyar együtteseknek is szurkolhatunk. Valenciában ér véget a MotoGP-sorozat, Makaóban a WTCR 2018-as idénye. Londonban zajlik a férfi teniszezők világbajnoksága. Bőséges a jégkorong-, és a téli sportprogram. Lássuk, milyen eseményeken izgulhatunk a héten!

HIRDETÉS

 

 

NOVEMBER 12., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NŐI NB I
10. FORDULÓ
11.00: 
Astra–Haladás Viktória

NÉMET 2. BUNDESLIGA
13. FORDULÓ
20.30:
 VfL Bochum–Darmstadt (Tv: Sport1)

FUTSAL NB I
9. FORDULÓ
18.30: 
Veszprém–Nyírgyulaj
19.05: Aramis–Haladás
20.00: Dunaferr–Berettyóújfalu (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
10. FORDULÓ
kedd. 2.15: 
San Francisco 49ers–New York Giants (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
NHL
kedd, 1.00:
Carolina Hurricanes–Chicago Blackhawks (Tv: Spíler1)

SAKK
Világbajnoki döntő, London, 3. parti

Magnus Carlsen–Fabiano Caruana

SZNÚKER
13.45 és 19.45:
Home Nations Series, Észak-ír Open, 1. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
15.00 és 21.00:
ATP-világbajnokság, London, 2. nap (Tv: Digi Sport1)

 

NOVEMBER 13., KEDD

ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
EBEL
18.45:
Fehérvár AV19–Moser Medical Graz99ers (osztrák) (Tv: Digi Sport2)
SZLOVÁK LIGA
17.00:
Szlovákia U20–DVTK Jegesmedvék
NHL
szerda, 4.30:
Los Angeles Kings–Toronto Maple Leafs (Tv: Spíler1)
KHL
17.00:
Ak Barsz Kazany–Slovan Bratislava (Tv: Sport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Telekom Veszprém–Sport36-Komló
18.00: MOL-PICK Szeged–HE-DO B. Braun Gyöngyös 
NŐI MAGYAR KUPA, 4. KÖR
18.00:
Érd–DVSC

SAKK
Világbajnoki döntő, London, 4. parti

Magnus Carlsen–Fabiano Caruana 

SZNÚKER
13.45 és 19.45:
Home Nations Series, Északír Open, 2. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
15.00 és 21.00:
ATP-világbajnokság, London, 3. nap (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI VILÁGLIGA, EURÓPAI SELEJTEZŐ, 2. FORDULÓ
17.00:
Oroszország–MAGYARORSZÁG

NOVEMBER 14., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
19.00:
Svájc–Katar (Tv: Sport2)

NŐI U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, URUGUAY
20.45:
Észak-Korea–Németország (Tv: Eurosport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.00:
UTE–DEAC
18.30: Fehérvári Titánok–EV Vienna Capitals II (osztrák)
18.40: Schiller-Vasas HC–Dunaújvárosi Acélbikák
18.40: Hokiklub Budapest–FTC-Telekom
SZLOVÁK LIGA
18.00:
DVTK Jegesmedvék–Dukla Trencín (Tv: Digi Sport1)
18.00: HC 07 Detva (szlovák)–MAC Újbuda
NHL
csütörtök, 4.30
: Vegas Golden Knights–Anaheim Ducks (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
6.00:
Fucsou, 1. szakasz (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
NŐI MAGYAR KUPA, 4. KÖR
18.00:
Dunaújváros–Siófok (Tv: M4 Sport)
18.30:
MTK Budapest–Kisvárda
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 8. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.45:
Flensburg (német)–Paris Saint-Germain (francia) (Tv: Sport1)
A-CSOPORT
20.45:
Montpellier (francia)–Rhein-Neckar Löwen (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI FIBA EURÓPA-KUPA
1. CSOPORTKÖR, 5. FORDULÓ
F-CSOPORT
17.30:
Rilszki Szportiszt (bolgár)–Alba Fehérvár
H-CSOPORT
18.00:
Szolnoki Olaj–Sassari (olasz)
20.00: Leicester Riders (angol)–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 

RÖPLABDA
FÉRFI CHALLENGE-KUPA, SELEJTEZŐ, VISSZAVÁGÓ
19.30:
LV Sport Pénzügyőr SE–Wörter-See-Löwen-Klagenfurt (osztrák)
NŐI CHALLENGE-KUPA, SELEJTEZŐ, VISSZAVÁGÓ
17.00:
Vasas Óbuda–Formula Formis Rogoza (szlovén)
19.00: Jászberény VT–Slávia EU Bratislava (szlovák)  

SZNÚKER
13.45 és 19.45:
Home Nations Series, Északír Open, 3. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
15.00 és 21.00:
ATP-világbajnokság, London, 4. nap (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
NŐI OB I
20.00:
BHSE–BVSC-Zugló


NOVEMBER 15., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
C-DIVÍZIÓ
2. CSOPORT
20.45:
MAGYARORSZÁG–Észtország (Tv: M4 Sport)
20.45: Görögország–Finnország (Tv: Sport2)

A-DIVÍZIÓ
2. CSOPORT
20.45:
Belgium–Izland
4. CSOPORT
20.45: Horvátország–Spanyolország (Tv: Sport1)

B-DIVÍZIÓ
3. CSOPORT
20.45:
Ausztria–Bosznia-Hercegovina

D-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
16.00:
Kazahsztán–Lettország (Tv: Sport1)
20.45: Andorra–Grúzia
2. CSOPORT
20.45: San Marino–Moldova
20.45: Luxemburg–Fehéroroszország

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
18.00:
Lengyelország–Csehország (Tv: Sport2)
20.45: Írország–Észak-Írország
20.45: Németország–Oroszország
21.00: Anglia–Egyesült Államok

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
11. FORDULÓ
péntek, 2.15:
Seattle Seahawks–Green Bay Packers (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
NHL
péntek, 1.00:
Pittsburgh Penguins–Tampa Bay Lightning (Tv: Spíler1)
péntek, 4.30: San Jose Sharks–Toronto Maple Leafs (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
6.00:
Fucsou, 2. szakasz (Tv: Eurosport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI EUROLIGA
18.10:
Darrüsafaka (török)–Olimpia Milano (olasz) (Tv: Digi Sport2)
18.55: Buducsnoszt (montenegrói)–Baskonia (spanyol) (Tv: Digi Sport3)
20.00: Olympiakosz (görög)–Fenerbahce (török) (Tv: Digi Sport2)
20.55: Real Madrid (spanyol)–Himki Moszkva (orosz) (Tv: Digi Sport3)
NBA
péntek, 2.00:
Huston Rockets–Golden State Wariors (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI CHALLENGE-KUPA, SELEJTEZŐ, VISSZAVÁGÓ
18.30:
Fino Kaposvár SE–UVC Holding Graz (Tv: Digi Sport1)
NŐI EXTRALIGA
17.30:
Hungast-Haladás–UTE (Tv: M4 Sport)

SAKK
Világbajnoki döntő, London, 5. parti

Magnus Carlsen–Fabiano Caruana 

SZNÚKER
13.45 és 20.00:
Home Nations Series, Észak-ír Open, 4. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
15.00 és 21.00:
ATP-világbajnokság, London, 5. nap (Tv: Digi Sport1)

ÚSZÁS
Világkupa, Szingapúr

NOVEMBER 16., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
A-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
20.45:
Hollandia–Franciaország (Tv: Sport1)

B-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
20.45:
Szlovákia–Ukrajna
4. CSOPORT
20.45: Wales–Dánia (Tv: Sport2)

C-DIVÍZIÓ
3. CSOPORT
20.45:
Ciprus–Bulgária
20.45: Szlovénia–Norvégia

D-DIVÍZIÓ
4. CSOPORT
20.45:
Gibraltár–Örményország
20.45: Liechtenstein–Macedónia

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
11.30:
Japán–Venezuela
21.00: Brazília–Uruguay
szombat, 1.00: Argentína–Mexikó
szombat, 1.15: Chile–Costa Rica

U21-ES VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
19.45:
Németország–Hollandia (Tv: Eurosport2)

FUTSAL NB I
18.30:
DEAC–Veszprém
19.00: Dunaferr–BME
19.05: Aramis–Nyírgyulaj

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Gyergyói HK (romániai)–Hokiklub Budapest
17.30: Corona Brasov (romániai)–UTE
17.50: EV Vienna Capitals II (osztrák)–Sport Club Csíkszereda (romániai)
18.30: Fehérvári Titánok–FTC-Telekom
SZLOVÁK LIGA
19.00:
MAC Újbuda–DVTK Jegesmedvék
NHL
szombat, 4.00:
Vegas Golden Knights–St. Louis Blues (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
6.00:
Fucsou, 3. szakasz (Tv: Eurosport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Zalakerámia ZTE KK–Atomerőmű SE (Tv: M4 Sport)
18.00: DEAC–Kaposvári KK
FÉRFI EUROLIGA
18.55:
Zalgiris Kaunas (litván)–Barcelona (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
18.25: Anadolu Efes (török)–Panathinaikosz (görög) (Tv: Digi Sport3)
20.25: Bayern München (német)–CSZKA Moszkva (orosz) (Tv: Digi Sport3)
20.55: Gran Canaria (spanyol)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli) (Tv: Digi Sport2)

MOTORSPORT
MOTOGP, VALENCIA
  8.55:
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
  9.50: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
10.50: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
13.05: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
14.00: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
15.00: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)

MŰKORCSOLYA
12.00:
Grand Prix, Orosz Kupa, férfi rövid program (Tv: Eurosport2)
14.00: Grand Prix, Orosz Kupa, rövid tánc (Tv: Eurosport2)

SAKK
Világbajnoki döntő, London, 6. parti

Magnus Carlsen–Fabiano Caruana 

SÍUGRÁS
17.45:
Világkupa, Wisla (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
12.45 és 19.45:
Home Nations Series, Észak-ír Open, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)
16.00: Home Nations Series, Észak-ír Open, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)

TENISZ
15.00 és 21.00:
ATP-világbajnokság, London, 6. nap (Tv: Digi Sport1)

ÚSZÁS
11.30:
Világkupa, Szingapúr (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA
BENU FÉRFI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
19.30:
Debrecen VSE–PannErgy-Miskolci VLC 
16.45: ZF-Eger–FTC-Telekom Waterpolo
20.00: RacioNet-Honvéd–BVSC-Zugló 
NŐI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
10.00:
DUE-Maarks-Graphics–Szeged SZTE (Szeged)
18.00: ZF-Eger–FTC-Telekom Waterpolo
18.15: BVSC-Zugló Diapolo–Hungerit Szentes
18.30: UVSE–RB Tatapánya
VISSZAVÁGÓ
15.00: Szeged SZTE–DUE-Maarks-Graphics

NOVEMBER 17., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB III
15. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
13.00:
Cigánd–ESMTK
13.00: Nyírbátor–Gyöngyös
13.00: Tiszaújváros–Füzesgyarmat
13.00: Putnok–Eger
13.00: SBTC–DEAC
13.00: Sajóbábony–Szolnok
13.00: Tállya–DVTK II
13.00: Jászberény–Sényő
KÖZÉP-CSOPORT
13.00:
Taksony–Paks II
13.00: RKSK–KTE
13.00: Szekszárd–Hódmezővásárhely
13.00: PMFC–Kozármisleny
13.00: Makó–Dunaújváros
13.00: Szentlőrinc–FC Dabas
13.00: SZEOL SC–Iváncsa
13.00: Bp. Honvéd-MFA–Szeged-GA
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Puskás Akadémia II–Ménfőcsanak
13.00: Komárom–Érd
13.00: Sárvár–Csepel
13.00: Nagykanizsa–BKV Előre
13.00: Pápai Perutz–Andráshida
13.00: THSE-Szabadkikötő–Mol Vidi FC II
13.00: Pénzügyőr–III. ker. TVE
15.00: FC Ajka–Dunaharaszti

NŐI NB I
11. FORDULÓ
13.00: 
MTK–Haladás Viktória
14.00: DVTK–Astra
14.00: MLE–ETO FC Győr

NEMZETEK LIGÁJA
A-DIVÍZIÓ
3. CSOPORT
20.45:
Olaszország–Portugália (Tv: Sport2)

B-DIVÍZIÓ
2. CSOPORT
18.00:
Törökország–Svédország (Tv: Sport2)

C-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
20.45:
Albánia–Skócia
4. CSOPORT
15.00:
Szerbia–Montenegró (Tv: Sport2)
20.45: Románia–Litvánia

D-DIVÍZIÓ
3. CSOPORT
18.00:
Azerbajdzsán–Feröer
18.00: Málta–Koszovó

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
9.50:
Ausztrália–Dél-Korea

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.15:
Világkupa, Levi, női szlalom, 1. futam (Tv: Eurosport1)
13.15: Világkupa, Levi, női szlalom, 2. futam (Tv: Eurosport1)

AUTÓSPORT
7.00:
WTCR, Makaó, 1. futam (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
vasárnap, 1.00: WTCR, Makaó, 2. futam (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
vasárnap, 4.00: WTCR, Makaó, 3. futam (Tv: Eurosport1, M4 Sport)

CURLING
8.00:
Európa-bajnokság, Tallinn, férfiak, csoportkör (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
EBEL
17.30:
Fehérvár AV19–Dornbirn Bulldogs (osztrák) (Tv: Digi Sport2)
NHL
19.00:
Philadelphia Flyers–Tampa Bay Lightning (Tv: Spíler1)
vasárnap, 4.00: Calgary Flames–Edmonton Oilers (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
6.00:
Fucsou, 4. szakasz (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 6. FORDULÓ
D-CSOPORT
15.30:
Vipers Kristiansand (norvég)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1)
C-CSOPORT
19.30:
Győri Audi ETO KC–Podravka Koprivnica (horvát) (Tv: Sport1)
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 8.  FORDULÓ
A-CSOPORT
17.30:
Telekom-Veszprém–Kristianstad (svéd) (Tv: Sport1)
NŐI NB I
17.00:
Alba Fehérvár KC–DVSC Schaeffler
18.00: EUbility Group-Békéscsaba–Eszterházy SC

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
17.00:
Albánia–MAGYARORSZÁG
FÉRFI NB I
16.00:
Serco-TF-BP–KTE-Duna Aszfalt
18.00:
JP Auto-JKSE–Sopron KC
18.00:
Egis Körmend–Naturtex-SZTE-Szedeák
18.00:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Pécsi VSK-VEOLIA (Tv: M4 Sport)
NŐI NB I
18.00:
Vasas Akadémia–PINKK-Pécsi 424
18.30:
NKE-Csata–MTK-Budapest
NBA
vasárnap, 1.30:
Boston Celtics–Utah Jazz (Tv: Sport1)

MOTORSPORT
MOTOGP, VALENCIA
8.55:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
9.50: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
10.50: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
12.15: Moto3, időmérő (Tv: Spíler1)
13.25: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Spíler1)
14.00: MotoGP, 1. időmérő (Tv: Spíler1)
14.30: MotoGP, 2. időmérő (Tv: Spíler1)
15.10:
Moto2, időmérő (Tv: Spíler1)

MŰKORCSOLYA
11.30:
Grand Prix, Orosz Kupa, férfi szabadprogram (Tv: Eurosport2)

ÖKÖLVÍVÁS
22.00:
Magyar Ring profi gála (Tv: M4 Sport)

RÖPLABDA
FÉRFI NB I, ALAPSZAKASZ
A-CSOPORT
15.30:
PTE-PEAC–LV Sport Pénzügyőr SE
B-CSOPORT
16.00:
Sümegi RE–Kecskeméti RC
16.00: Szolnoki RK–Fino Kaposvár SE 

SÍUGRÁS
16.00:
Világkupa, Wisla, HS 134 (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
13.45:
Home Nations Series, Észak-ír Open, elődöntő (Tv: Eurosport2)
19.45: Home Nations Series, Észak-ír Open, elődöntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
15.00 és 21.00:
ATP-világbajnokság, London, elődöntő (Tv: Digi Sport1)

UFC
vasárnap, 4.00:
Neil Magny–Santiago Ponzinibbio (Tv: Sport2)

ÚSZÁS
11.30:
Világkupa, Szingapúr (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA
BENU FÉRFI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.00:
Szolnoki Dózsa–A-Híd OSC-Újbuda
VISSZAVÁGÓ
16.15:
FTC-Telekom Waterpolo–ZF-Eger (Tv: M4 Sport)
19.00:
RacioNet-Honvéd–BVSC-Zugló
19.00:
PannErgy-Miskolci VLC–Debrecen VSE 
NŐI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
16.00: RB Tatabánya–UVSE

NOVEMBER 18., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
C-DIVÍZIÓ
2. CSOPORT
20.45:
MAGYARORSZÁG–Finnország (Tv: M4 Sport)
20.45: Görögország–Észtország

A-DIVÍZIÓ
2. CSOPORT
20.45:
Svájc–Belgium (Tv: Sport2)
4. CSOPORT
15.00:
Anglia–Horvátország (Tv: Sport2)

B-DIVÍZIÓ
3. CSOPORT
18.00:
Észak-Írország–Ausztria (Tv: Sport2)

D-DIVÍZIÓ
2. CSOPORT
18.00:
Moldova–Luxemburg
18.00:
San Marino–Fehéroroszország

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
20.45:
Spanyolország–Bosznia-Hercegovina

NŐI NB I
11. FORDULÓ

13.00: Szent Mihály–Ferencváros

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.15:
Világkupa, Levi, férfi műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
13.15: Világkupa, Levi, férfi műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL
11. FORDULÓ
19.00:
Atlanta Falcons–Dallas Cowboys
19.00: Baltimore Ravens–Cincinnati Bengals      
19.00: Jacksonville Jaguars–Pittsburgh Steelers
19.00: Detroit Lions–Carolina Panthers
19.00: Indianapolis Colts–Tennessee Titans                        
19.00: New York Giants–Tampa Bay Buccaneers             
19.00: Washington Redskins–Houston Texans 
22.05: Arizona Cardinals–Oakland Raiders          
22.05: Los Angeles Chargers–Denver Broncos  
22.35: New Orleans Saints–Philadelphia Eagles (Tv: Sport1)
hétfő, 2.20: 19.00: Chicago Bears–Minnesota Vikings (Tv: Sport1)

AUTÓSPORT
6.30 és 9.30:
World Endurance-bajnokság, Sanghaj (Tv: Eurosport1)

CURLING
8.00:
Európa-bajnokság, Tallinn, nők, csoportkör (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
16.00:
Corona Brasov (romániai)–Hokiklub Budapest
17.30: Fehérvári Titánok–Sport Club Csíkszereda (romániai)
17.30: Gyergyói HK (romániai)–UTE
18.30: DEAC–Schiller-Vasas HC
SZLOVÁK LIGA
17.15:
MAC Újbuda–Nové Zámky (Tv: Digi Sport2)
NHL
19.00:
New York Islanders–Dallas Stars (Tv: Spíler1)
23.00: Carolina Hurricanes–New Jersey Devils (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 8. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.00:
MOL-Pick Szeged–Skjern (dán) (Tv: Sport1)
FÉRFI EHF-KUPA
3. SELEJTEZŐKÖR, ELSŐ MÉRKŐZÉS
10.30:
Karvina (cseh)–Balatonfüredi KSE (Tv: Sport1)
14.30: Grundfos Tatabánya–OCI-Lions (holland) (Tv: Sport1)
NŐI EHF-KUPA
3. SELEJTEZŐKÖR, VISSZAVÁGÓ
12.15:
Super Amara Bera Bera (spanyol)–Dunaújvárosi Kohász KA (Tv: Sport1)
18.00: Storhamar (norvég)–Érd HC
18.45: Siófok KC–HK Lada (orosz) (Tv: Sport1)
NŐI NB I
17.00:
MTK Budapest–GVM Europe-Vác

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
17.00:
Alba Fehérvár–Szolnoki Olaj (Tv: M4 Sport)

MOTORSPORT
MOTOGP, VALENCIA
8.35:
Moto3, bemelegítés (Tv: Spíler1)
9.05: Moto2, bemelegítés (Tv: Spíler1)
9.35: MotoGP, bemelegítés (Tv: Spíler1)
11.00: Moto3, futam (Tv: Spíler1)
12.20: Moto2, futam (Tv: Spíler1)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Spíler1)

RÖPLABDA
FÉRFI NB I, ALAPSZAKASZ
A-CSOPORT
16.00:
MÁV Előre SC–SZESE Győr
B-CSOPORT
18.00:
DEAC–Fino Kaposvár SE
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
16.00:
Swietelsky-Békéscsabai RSE–Jászberény VT
17.00: Vasas Óbuda–Fatum Nyíregyháza

SAKK
Világbajnoki döntő, London, 7. parti

Magnus Carlsen–Fabiano Caruana

SÍUGRÁS
15.00:
Világkupa, Wisla, HS 134 (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
13.45:
Home Nations Series, Észak-ír Open, döntő (Tv: Eurosport2)
19.45: Home Nations Series, Észak-ír, Open, döntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
18.45:
ATP-világbajnokság, London, döntő (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
BENU FÉRFI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
18.00: A-Híd OSC-Újbuda–Szolnoki Dózsa  
NŐI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
18.00: Hungerit Szentes–BVSC-Zugló Diapolo

NOVEMBER 19., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
A-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
20.45:
Németország–Hollandia (Tv: Sport1)

B-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
20.45:
Csehország–Szlovákia
4. CSOPORT
20.45:
Dánia–Írország (Tv: Sport2)

C-DIVÍZIÓ
3. CSOPORT
20.45:
Bulgária–Szlovénia
20.45: Ciprus–Norvégia

D-DIVÍZIÓ
1. CSOPORT
18.00:
Andorra–Lettország (Tv: Sport2)
18.00: Grúzia–Kazahsztán (Tv: Sport1)
4. CSOPORT
20.45:
Macedónia–Gibraltár
20.45: Liechtenstein–Örményország

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
19.30:
Katar–Izland

FUTSAL NB I
20.30:
Szigetszentmiklós–Berettyóújfalu

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
11. FORDULÓ
kedd, 2.15:
Los Angeles Rams–Kansas City Chiefs (Tv: Sport2)

CURLING
11.00:
Európa-bajnokság, Tallinn, nők, csoportkör (Tv: Eurosport1)
15.00: Európa-bajnokság, Tallinn, férfiak, csoportkör (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
20.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–Csíkszereda (romániai) (Tv: M4 Sport)

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.12.10 11:49:38

Minden más foci nemzetisport.hu

Téli szünetre vonul az NB II • Befejeződik a rövid pályás úszó-világbajnokság.

2018.11.21 22:28:02

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

RETRÓ CSERÉK. Az ék két szélsőt is transzfertáncba vitt, miközben Kertész, Lakinger és Paróka...

2018.12.11 23:49:27

Minden más foci MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. Doha ugyanis, semmiség, 14 millió eurót kínált csak azért, hogy megrendezhesse a mérkőzést. Bónuszként pedig felajánlotta, hogy állja a két csapat 40-40 tagú küldöttségének utazási és ott-tartózkodási költségeit.

2018.12.10 11:48:24

Minden más foci nemzetisport.hu

Magyarokkal rajtol a hangcsoui rövid pályás úszó-világbajnokság.

2018.12.10 23:09:14

Minden más foci THURY GÁBOR

NS-VÉLEMÉNY. Hosszabbítás után a River 3–1-re nyert.

HIRDETÉS
HIRDETÉS
HIRDETÉS