HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.06.18 17:06 Frissítve: 2018.06.18 21:19

Heti program: labdarúgó-vb; F1; WTCR; Red Bull Air Race

Javában zajlik a 2018-as labdarúgó-világbajnokság – miután bemutatkozik az összes válogatott, már meg is kezdődik a csoportkör második fordulója. A magyar férfi vízilabda-válogatott hazai medencében küzd meg a világliga-elsőségért. Bajnokot avatnak a férfi kosárlabda NB I-ben. A Formula–1 mezőnye Franciaországba látogat, a WTCR pilótái Portugáliában versenyeznek, a Red Bull Air Race-sorozat Budapestre érkezik. Lássuk, milyen sporteseményeken izgulhatunk a héten!

HIRDETÉS

 

KEDD
SZERDA
CSÜTÖRTÖK
PÉNTEK
SZOMBAT
VASÁRNAP
HÉTFŐ

JÚNIUS 18., HÉTFŐ

FIFA VILÁGBAJNOKSÁG 2018, OROSZORSZÁG

CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
F-CSOPORT

14.00:
Svédország–Dél-Korea (Nyizsnyij Novgorod) (Tv: M4 Sport)

G-CSOPORT
17.00:
Belgium–Panama (Szocsi) (Tv: M4 Sport)
20.00: Tunézia–Anglia (Volgográd) (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
DÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS
18.00:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Szolnoki Olaj KK (Tv: Duna World)
Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2–1 a Szolnok javára

TENISZ
12.00:
ATP-torna, Halle, 1. nap (Tv: Sport1)
12.30: WTA-torna, Birmingham, 1. nap (Tv: Digi Sport1)
13.00: ATP-torna, London, 1. nap (Tv: Sport2)
14.00–18.30: WTA-torna, Malloraca, 1. nap (Tv: Digi Sport2)
14.00–20.00: ATP-torna, Halle/London, 1. nap (Tv: Sport1)

VÍVÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, ÚJVIDÉK
  9.00:
női párbajtőr egyéni
12.00: férfi kard egyéni
17.00: négyes döntők

VÍZILABDA
FÉRFI VILÁGLIGA, SZUPERDÖNTŐ, DUNA ARÉNA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.45:
Montenegró–Japán (Tv: Sport2)
20.15: Ausztrália–MAGYARORSZÁG (Tv: Duna World)
B-CSOPORT
15.15:
Horvátország–Kazahsztán (Tv: Sport2)
18.15: Egyesült Államok–Spanyolország (Tv: Sport2)

JÚNIUS 19., KEDD

FIFA VILÁGBAJNOKSÁG 2018, OROSZORSZÁG

CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
H-CSOPORT
14.00:
Kolumbia–Japán (Szaranszk) (Tv: M4 Sport)
17.00: Lengyelország–Szenegál (Moszkva, Szpartak Stadion) (Tv: M4 Sport)

CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT
20.00:
Oroszország–Egyiptom (Szentpétervár) (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
15.45:
Halle–Ingooigem (Tv: Eurosport1)

TENISZ
11.00:
WTA-torna, Mallorca, 2. nap (Tv: Digi Sport2)
12.00:
ATP-torna, Halle, 2. nap (Tv: Sport1)
12.30: WTA-torna, Birmingham, 2. nap (Tv: Digi Sport1)
13.00: ATP-torna, London, 2. nap (Tv: Sport2)
14.00–20.00: ATP-torna, Halle/London, 2. nap (Tv: Sport1)
16.30: WTA-torna, Mallorca, 2. nap (Tv: Digi Sport2)

VÍVÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, ÚJVIDÉK
  9.00:
férfi tőr csapat, női kard csapat
17.00: döntők

VÍZILABDA
FÉRFI VILÁGLIGA, SZUPERDÖNTŐ, DUNA ARÉNA
A-CSOPORT
15.15:
Ausztrália–Japán (Tv: Sport2)
18.15: Montenegró–MAGYARORSZÁG (Tv: Duna World)
B-CSOPORT
16.45:
Horvátország–Spanyolország (Tv: Sport2)
19.45: Egyesült Államok–Kazahsztán (Tv: Sport2)

JÚNIUS 20., SZERDA

FIFA VILÁGBAJNOKSÁG 2018, OROSZORSZÁG

CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.00:
Uruguay–Szaúd-Arábia (Rosztov-na-Donu) (Tv: M4 Sport)

B-CSOPORT
14.00:
Portugália–Marokkó (Moszkva, Luzsnyiki Stadion) (Tv: M4 Sport)
20.00: Irán–Spanyolország (Kazany) (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

TENISZ
12.00:
ATP-torna, Halle, 3. nap (Tv: Sport1)
12.00: WTA-torna, Mallorca, 3. nap (Tv: Digi Sport2)
12.30: WTA-torna, Birmingham, 3. nap (Tv: Digi Sport1)
13.00: ATP-torna, London, 3. nap (Tv: Sport2)
14.00–20.00:
ATP-torna, Halle/London, 3. nap (Tv: Sport1)
16.30: WTA-torna, Mallorca, 3. nap (Tv: Digi Sport2)

VÍVÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, ÚJVIDÉK
  9.00:
férfi párbajtőr csapat, női tőr csapat
17.00: döntők

VÍZILABDA
FÉRFI VILÁGLIGA, SZUPERDÖNTŐ, DUNA ARÉNA
A-CSOPORT
16.45:
Montenegró–Ausztrália (Tv: Sport2)
20.00: Japán–MAGYARORSZÁG (Tv: Duna World)
B-CSOPORT
15.15:
Horvátország–Kazahsztán (Tv: Sport2)
18.15: Egyesült Államok–Spanyolország (Tv: Sport2)

JÚNIUS 21., CSÜTÖRTÖK

FIFA VILÁGBAJNOKSÁG 2018, OROSZORSZÁG

CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
C-CSOPORT
14.00:
Dánia–Ausztrália (Szamara) (Tv: M4 Sport)
17.00: Franciaország–Peru (Jekatyerinburg) (Tv: M4 Sport)

D-CSOPORT
20.00:
Argentína–Horvátország (Nyizsnyij Novgorod) (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

GOLF
21.30:
Travelers Championship, 1. nap (Tv: Sport2)

TENISZ
12.00:
ATP-torna, Halle, 4. nap (Tv: Sport1)
12.00: WTA-torna, Mallorca, 4. nap (Tv: Digi Sport2)
12.30: WTA-torna, Birmingham, 4. nap (Tv: Digi Sport1)
13.00: ATP-torna, London, 4. nap (Tv: Sport2)
14.00–20.00: ATP-torna, Halle, 4. nap (Tv: Sport1)
16.30: WTA-torna, Mallorca, 4. nap (Tv: Digi Sport2)
18.00: ATP-torna, London, 4. nap (Tv: Sport2)

VÍVÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, ÚJVIDÉK
  9.00:
női párbajtőr csapat, férfi kard csapat
17.00:
döntők

VÍZILABDA
FÉRFI VILÁGLIGA, SZUPERDÖNTŐ, DUNA ARÉNA
15.15, 16.45, 18.15 és 19.45:
negyeddöntő (Tv: Sport2)
A magyarok meccse a Duna World-ön

JÚNIUS 22., PÉNTEK

FIFA VILÁGBAJNOKSÁG 2018, OROSZORSZÁG

CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
D-CSOPORT
17.00:
Nigéria–Izland (Volgográd) (Tv: M4 Sport)

E-CSOPORT
14.00:
Brazília–Costa Rica (Szentpétervár) (Tv: M4 Sport)
20.00: Szerbia–Svájc (Kalinyingrád) (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
16.50:
Országos bajnokság, Székesfehérvár

FORMULA–1
FRANCIA NAGYDÍJ, PAUL RICARD
12.00:
1. szabadedzés
16.00:
2. szabadedzés

GOLF
21.30:
Travelers Championship, 2. nap (Tv: Sport2)

ÖTTUSA
Világkupadöntő, Asztana

TENISZ
12.00:
WTA-torna, Mallorca, negyeddöntő (Tv: Digi Sport2)
12.00–20.00:
ATP-torna, Halle, negyeddöntő (Tv: Sport1)
12.30: WTA-torna, Birmingham, negyeddöntő (Tv: Digi Sport1)
13.00: ATP-torna, London, negyeddöntő (Tv: Sport2)
16.30: WTA-torna, Mallorca, negyeddöntő (Tv: Digi Sport2)
18.00: ATP-torna, London, negyeddöntő (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
FÉRFI VILÁGLIGA, SZUPERDÖNTŐ, DUNA ARÉNA
15.15 és 16.45:
az 5–8. helyért (Tv: Sport2)
18.15 és 19.45: elődöntő (Tv: Sport2)

JÚNIUS 23., SZOMBAT

FIFA VILÁGBAJNOKSÁG 2018, OROSZORSZÁG

CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
F-CSOPORT
17.00:
Dél-Korea–Mexikó (Rosztov-na-Donu) (Tv: M4 Sport)
20.00: Németország–Svédország (Szocsi) (Tv: M4 Sport)

G-CSOPORT
14.00:
Belgium–Tunézia (Moszkva, Szpartak Stadion) (Tv: M4 Sport)

EGYÉB FUTBALLPROGRAM

MLS
23.00:
Philadelphia Union–Vancouver Whitecaps (Tv: Eurosport2)
vasárnap, 1.30:
Orlando City SC–Montreal Impact (Tv: Eurosport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
10.00:
Országos bajnokság, Székesfehérvár

AUTÓSPORT
  9.00:
WTCR, Vila Real, 1. szabadedzés
11.00:
WTCR, Vila Real, 2. szabadedzés
12.30:
WTCR, Vila Real, selejtező
16.00:
WTCR, Vila Real, 1. futam

FORMULA–1
FRANCIA NAGYDÍJ, PAUL RICARD
13.00:
3. szabadedzés (Tv: Duna)
16.00: időmérő (Tv: Duna)

GOLF
19.30:
Travelers Championship, 3. nap (Tv: Sport2)

MOTORSPORT
19.00:
salakmotoros Európa-bajnokság, 1. forduló (Tv: Eurosport1)
20.00:
Superbike-vb, Salinas, superpole (Tv: Eurosport2)
23.00:
Superbike-vb, Salinas, 1. futam (Tv: Eurosport1, Spíler Tv)

REPÜLŐSPORT
RED BULL AIR RACE, BUDAPEST
13.20
: szabadedzés
16.00: selejtező

TENISZ
11.30:
ATP-torna, Halle, elődöntő (Tv: Sport1)
12.30:
WTA-torna, Birmingham, elődöntő (Tv: Digi Sport1)
14.00: ATP-torna, Halle, elődöntő (Tv: Sport1)
14.00:
ATP-torna, London, elődöntő (Tv: Sport2)
15.00:
WTA-torna, Mallorca, elődöntő (Tv: Digi Sport2)
16.00:
ATP-torna, London, elődöntő (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI VILÁGLIGA, SZUPERDÖNTŐ, DUNA ARÉNA
15.15:
a 7. helyért
16.45: az 5. helyért (Tv: Sport2)
18.15: a 3. helyért (Tv: Sport2)
19.45: döntő

JÚNIUS 24., VASÁRNAP

FIFA VILÁGBAJNOKSÁG 2018, OROSZORSZÁG

CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
G-CSOPORT
14.00:
Anglia–Panama (Nyizsnyij Novgorod) (Tv: M4 Sport)

H-CSOPORT
17.00:
Japán–Szenegál (Jekatyerinburg) (Tv: M4 Sport)
20.00: Lengyelország–Kolumbia (Kazany) (Tv: M4 Sport)

EGYÉB FUTBALLPROGRAM

MLS
23.00:
New York City FC–Toronto FC (Tv: Eurosport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
14.00:
Országos bajnokság, Székesfehérvár

AUTÓSPORT
10.00:
WTCR, Vila Real, időmérő (Tv: Eurosport1)
13.45:
Blancpain Sprint Series, Misano (Tv: Eurosport1)
15.45:
WTCR, Vila Real, 2. futam (Tv: Eurosport1)
17.10:
WTCR, Vila Real, 3. futam (Tv: Eurosport1)

FORMULA–1
FRANCIA NAGYDÍJ, PAUL RICARD
16.10:
futam (Tv: Duna World)

GOLF
19.00:
Travelers Championship, 4. nap (Tv: Sport2)

MOTORSPORT
23.00:
Superbike-vb, Salinas, 2. futam (Tv: Eurosport1, Spíler Tv)

REPÜLŐSPORT
RED BULL AIR RACE, BUDAPEST
13.00:
első forduló
15.00: a legjobb 8 versenye (Tv: Duna World)
15.30: a legjobb 4 versenye

TENISZ
12.00: WTA-torna, Eastbourne, 3. nap (Tv: Digi Sport1)
13.00:
ATP-torna, Halle, döntő (Tv: Sport1)
14.30:
WTA-torna, Birmingham, döntő (Tv: Digi Sport1)
15.30:
ATP-torna, London, döntő (Tv: Sport2)
16.30:
WTA-torna, Mallorca, döntő (Tv: Digi Sport1)

JÚNIUS 25., HÉTFŐ

FIFA VILÁGBAJNOKSÁG 2018, OROSZORSZÁG

CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.00:
Uruguay–Oroszország (Szamara) (Tv: M4 Sport)
16.00: Szaúd-Arábia–Egyiptom (Volgográd)

B-CSOPORT
20.00:
Irán–Portugália (Szaranszk)
20.00: Spanyolország–Marokkó (Kalinyingrád) (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

TENISZ
12.00–20.00:
Wimbledon, selejtező (Tv: Eurosport2)

HIRDETÉS

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

HIRDETÉS
2018.07.20 01:00:26

Minden más foci DÉNES FERENC

ALAPVONAL. A labdarúgás nem a Kékszakállú herceg vára, nincsenek titokszobák, ahova a rejtélyeket zárták, csodákat, amelyeknek birtokában például a horvát válogatott vb-döntőt játszik, mi meg a televízión ácsingózva nézzük.

2010.07.20 09:26:28

Minden más foci nemzetisport.hu

VB-ÖRÖKNAPTÁR. Az első brazil vb-győzelemről is nevezetes ez a nap.

2018.07.19 22:03:07

Minden más foci BABJÁK BENCE (Santos)

Csöndesen morajló tenger, kellemes időjárás, és gömbölyded formák a santosi tengerparton.

2010.07.18 23:20:24

Minden más foci nemzetisport.hu

VB-ÖRÖKNAPTÁR. Az életük mérkőzését játszották az olaszok ellen.

2010.07.11 16:42:39

Minden más foci nemzetisport.hu

VB-ÖRÖKNAPTÁR, JÚLIUS 18. Egyetlen gól döntött a dél-amerikai derbin.

HIRDETÉS
HIRDETÉS