nemzetisport.hu 2017.12.04 12:01 Frissítve: 2017.12.09 16:10

Heti program: Juve–Inter; manchesteri és liverpooli derbi

A magyar válogatott folytatja szereplését a női kézilabda-világbajnokságon. Zárul a labdarúgó Bajnokok Ligája és az Európa-liga csoportköre – előbbi sorozatban Bayern München–PSG, Chelsea–Atlético Madrid és Real Madrid–Borussia Dortmund rangadókat rendeznek. A hétvégén sem maradunk csúcsmeccsek nélkül: a Juventus az Intert fogadja, Angliában pedig a manchesteri és a liverpooli derbié a főszerep. Kosárlabdában, vízilabdában, röplabdában és jégkorongban is szurkolhatunk magyar csapatoknak a nemzetközi kupákban. Folytatódnak a téli sportok világkupa-sorozatai. Lássuk, milyen sporteseményeken izgulhatunk a héten!

 

 

DECEMBER 4., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

OLASZ SERIE A
15. FORDULÓ
19.00:
Crotone–Udinese (Tv: Digi Sport1)
21.00: Hellas Verona–Genoa (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
14. FORDULÓ
21.00:
Girona–Deportivo Alavés

ROMÁN BAJNOKSÁG
19.45:
ACS Sepsi OSK Sepsiszentgyörgy–Dinamo Bucuresti (Tv: M4 Sport)

ANGOL FA-KUPA
2. FORDULÓ (A 64 KÖZÉ JUTÁSÉRT)
20.45:
Slough Town (VII.)–Rochdale (III.) (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
13. FORDULÓ
kedd, 2.30:
Cinciannati Bengals–Pittsburgh Steelers (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
Erste Liga
20.00:
Fehérvári Titánok–EV Vienna Capitals II (osztrák)
NHL
kedd, 1.00:
Washington Capitals–San Jose Sharks (Tv: Spíler Tv)

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)

SÚLYEMELÉS
Világbajnokság, Anaheim

férfi 94 kg, női 75 kg

SZNÚKER
14.00 és 20.00:
UK Championship, York, 3. nap (Tv: Eurosport1)

DECEMBER 5., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 6. (UTOLSÓ) FORDULÓ
A-CSOPORT
20.45:
Benfica (portugál)–Basel (svájci)
20.45: Manchester United (angol)–CSZKA Moszkva (orosz) (Tv: Film Mánia)
B-CSOPORT
20.45:
Bayern München (német)–Paris Saint-Germain (francia) (Tv: M4 Sport)
20.45: Celtic (skót)–Anderlecht (belga)
C-CSOPORT
20.45:
Chelsea (angol)–Atlético Madrid (spanyol) (Tv: Sport1)
20.45: Roma (olasz)–Qarabag (azeri)
D-CSOPORT
20.45:
Barcelona (spanyol)–Sporting CP (portugál) (Tv: Sport2)
20.45: Olympiakosz (görög)–Juventus (olasz) (Tv: Sport1 – 0.00-től felvételről)

FUTSAL
Felkészülési mérkőzés, Miskolc
18.00:
MAGYARORSZÁG–Franciaország (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
B-CSOPORT, BIETIGHEIM-BISSINGEN
14.00:
MAGYARORSZÁG–Argentína (Tv: Sport1 – 13.15-ös műsorkezdettel)
18.00: Svédország–Csehország (Tv: Sport1 – 17.45-ös műsorkezdettel)
20.30: Norvégia–Lengyelország
A-CSOPORT, TRIER
14.00:
Szlovénia–Angola
18.00: Franciaország–Paraguay
20.30: Románia–Spanyolország
C-CSOPORT, OLDENBURG
12.00:
Montenegró–Japán
17.45: Oroszország–Brazília
20.30: Dánia–Tunézia
D-CSOPORT, LIPCSE
12.00:
Dél-Korea–Kína
15.30: Hollandia–Kamerun
18.00: Németország–Szerbia

JÉGKORONG
NHL
szerda, 1.30:
Pittsburgh Penguins–New York Rangers (Tv: Spíler Tv)

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)

SÚLYEMELÉS
Világbajnokság, Anaheim

férfi 105, női 90 kg, női +90 kg (Magát Krisztina)

SZNÚKER
14.00 és 20.00:
UK Championship, York, 4. nap (Tv: Eurosport1)

DECEMBER 6., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 6. (UTOLSÓ) FORDULÓ
E-CSOPORT
20.45:
Maribor (szlovén)–Sevilla (spanyol)
20.45: Liverpool (angol)–Szpartak Moszkva (orosz) (Tv: Sport1)
F-CSOPORT
20.45:
Feyenoord (holland)–Napoli (olasz)
20.45: Sahtar Doneck (ukrán)–Manchester City (angol) (Tv: Film Mánia)
G-CSOPORT
20.45:
RB Leipzig (német)–Besiktas (török) (Tv: Sport2 – 22.15-től felvételről)
20.45: FC Porto (portugál)–Monaco (francia)
H-CSOPORT
20.45:
Real Madrid (spanyol)–Borussia Dortmund (német) (Tv: M4 Sport)
20.45: Tottenham Hotspur (angol)–APOEL (ciprusi)

FIFA KLUBVILÁGBAJNOKSÁG, ARAB EMÍRSÉGEK
SELEJTEZŐ
18.00:
al-Dzsazira (arab emírségekbeli)–Auckland City (új-zélandi) (Tv: M4 Sport)

FUTSAL
Felkészülési mérkőzés, Miskolc
16.00:
MAGYARORSZÁG–Franciaország

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG
CSOPORTKÖR, 4. FORDULÓ
C-CSOPORT, OLDENBURG
14.00:
Oroszország–Japán (Tv: Sport1 – 13.45-ös műsorkezdettel)
17.45: Tunézia–Montenegró
20.30: Brazília–Dánia (Tv: Sport2)
D-CSOPORT, LIPCSE
12.00:
Kamerun–Dél-Korea 
15.30: Szerbia–Hollandia
18.00: Németország–Kína (Tv: Sport1 – 17.45-ös műsorkezdettel)

Férfi NB I
18.00:
B.Braun Gyöngyös–Mol-Pick Szeged
18.00: CYEB Budakalász–Telekom Veszprém

JÉGKORONG
KHL
17.00:
Ak Barsz Kazany–SZKA Szentpétervár (Tv: Sport2)
NHL
csütörtök, 1.30:
Toronto Maple Leafs–Calgary Flames (Tv: Spíler Tv)

KOSÁRLABDA
Férfi Európa-kupa
6. (utolsó) forduló 
D-csoport
18.00:
Keravnosz (ciprusi)–Egis Körmend
F-csoport
17.30:
Cmoki Minszk (fehérorosz)–Alba Fehérvár
H-csoport
17.00:
Nyizsnyij Novgorod (orosz)–Szolnoki Olaj
20.30: Karpos Szokoli (macedón)–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Női Euroliga
7. forduló, A-csoport
20.00:
Bourges (francia)–Sopron Basket
Férfi NB I
19.00:
Zalakerámia ZTE KK–DEAC
Női NB I
16.45:
ZTE Női KK–Ceglédi EKK

LÓSPORT

12.00:
Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)

RÖPLABDA
Férfi Challenge-kupa
1. forduló, 1. mérkőzés
18.45:
Pénzügyőr–Gazprom-Ugra Szurgut (orosz) (Tv: Digi Sport1)

SÚLYEMELÉS 
Világbajnokság, Anaheim

férfi +105 kg (Nagy Péter)

SZNÚKER
14.00 és 20.00:
UK Championship, York, a 8 közé jutásért (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
E.ON férfi ob I
A-csoport
19.30:
Kaposvári VK–UVSE
20.30: FTC-PQS Waterpolo–VasasPlaket
Női ob I
16.45:
Dunaújvárosi Egyetem-Maarks Graphics–UVSE (Tv: M4 Sport)

DECEMBER 7., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
CSOPORTKÖR, 6. (UTOLSÓ) FORDULÓ
A-CSOPORT
19.00:
Slavia Praha (cseh)–Asztana (kazah)
19.00: Villarreal (spanyol)–Macabbi Tel-Aviv (izraeli)
B-CSOPORT
19.00:
Young Boys (svájci)–Skënderbeu (albán)
19.00: Dinamo Kijev (ukrán)–Partizan Beograd (szerb)
C-CSOPORT
19.00:
Istanbul Basaksehir (török)–Sporting Braga (portugál)
19.00: Hoffenheim (német)–Ludogorec (bolgár)
D-CSOPORT
19.00:
HNK Rijeka (horvát)–Milan (olasz) (Tv: Digi Sport1)
19.00: Austria Wien (osztrák)–AEK Athén (görög) (Tv: Digi Sport2)
E-CSOPORT
19.00:
Apollon Limassol (ciprusi)–Everton (angol)
19.00: Atalanta (olasz)–Lyon (francia) (Tv: Digi Sport3)
F-CSOPORT
19.00:
FC Köbenhavn (dán)–Sheriff Tiraspol (moldovai)
19.00: Zlín (cseh)–Lokomotiv Moszkva (orosz)
G-CSOPORT
21.05:
FCSB (román)–Lugano (svájci)
21.05: Hapoel Beer-Seva (izraeli)–Viktoria Plzen (cseh)
H-CSOPORT
21.05:
Arsenal (angol)–BATE Boriszov (fehérorosz) (Tv: RTL II)
21.05: Crvena zvezda (szerb)–1. FC Köln (német) (Tv: Digi Sport1)
I-CSOPORT
21.05:
Vitória Guimaraes (portugál)–Konyaspor (török)
21.05: Marseille (francia)– Red Bull Salzburg (osztrák) (Tv: Digi Sport3)
J-CSOPORT
21.05:
Hertha BSC (német)–Östersund (svéd)
21.05: Zorja Luhanszk (ukrán)–Athletic Bilbao (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
K-CSOPORT
21.05:
Vitesse (holland)–Nice (francia)
21.05: Zulte Waregem­ (belga)–Lazio (olasz)
L-CSOPORT
21.05:
Real Sociedad (spanyol)–Zenit (orosz)
21.05: Vardar Szkopje (macedón)–Rosenborg (norvég)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG
CSOPORTKÖR, 4. FORDULÓ
B-CSOPORT, BIETIGHEIM-BISSINGEN
14.00:
Lengyelország–MAGYARORSZÁG (Tv: Sport1 – 13.15-ös műsorkezdettel)
18.00: Svédország–Argentína (Tv: Sport2)
20.30: Csehország–Norvégia (Tv: Sport1 – 20.15-ös műsorkezdettel)
A-CSOPORT, TRIER
14.00:
Paraguay–Szlovénia
18.00: Románia–Angola
20.30: Spanyolország–Franciaország

AMERIKAI FUTBALL
NFL
14. FORDULÓ
péntek, 2.25:
Atlanta Falcons–New Orleans Saints (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
KHL
15.00:
Jugra–Avtomobiliszt (Tv: Sport2)
NHL
péntek, 4.00:
Vancouver Canucks–Philadelphia Flyers (Tv: Spíler Tv)

KOSÁRLABDA
NBA
péntek, 4.30:
Utah Jazz–Houston Rockets (Tv: Sport1)

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MŰKORCSOLYA
10.15, 11.15 és 12.30:
Grand Peix, Nagoya, döntők (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
14.00 és 20.00:
UK Championship, York, a 8 közé jutásért (Tv: Eurosport1)

DECEMBER 8., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

FRANCIA LIGUE 1
17. FORDULÓ
20.45:
Bordeaux–Strasbourg (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
15. FORDULÓ
20.30: Stuttgart–Bayer Leverkusen (Tv: Eurosport2)

SPANYOL LA LIGA
15. FORDULÓ
21.00: Deportivo Alavés–Las Palmas

BELGA BAJNOKSÁG
20.30:
Waasland-Beveren–Standard Liege (Tv: Digi Sport3)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG
CSOPORTKÖR, 5. (UTOLSÓ) FORDULÓ
B-CSOPORT, BIETIGHEIM-BISSINGEN
18.00:
Csehország–MAGYARORSZÁG (Tv: Sport1 – 17.15-ös műsorkezdettel)          
14.00: Argentína–Lengyelország (Tv: Sport1 – 13.45-ös műsorkezdettel)
20.30: Norvégia–Svédország (Tv: Sport1 – 20.15-ös műsorkezdettel)
A-CSOPORT, TRIER
14.00:
Angola–Paraguay
18.00: Franciaország–Románia
20.30: Spanyolország–Szlovénia
C-CSOPORT, OLDENBURG
12.00:
Japán–Tunézia
17.45: Brazília–Montenegró
20.30: Dánia–Oroszország
D-CSOPORT, LIPCSE
14.00:
Kína–Kamerun
18.00: Hollandia–Németország
20.30: Szerbia–Dél-Korea

ALPESI SÍ
9.45 és 12.45:
világkupaverseny, St. Moritz, női szuper G (Miklós Edit) (Tv: Eurosport1)

GYORSKORCSOLYA
Olimpiai kvalifikációs világkupaverseny, Salt Lake City

JÉGKORONG
Erste Liga
17.30:
ASC Corona Brasov (romániai)–MAC Budapest
17.50:
EV Vienna Capitals II (osztrák)–Dunaújvárosi Acélbikák
18.00: SC Csíkszereda (romániai)–DVTK Jegesmedvék
18.30: Fehérvári Titánok–Ferencvárosi Torna Club
NHL
szerda, 1.00:
Washington Capitals–New York Rangers (Tv: Spíler Tv)
szerda, 4.00: Anaheim Ducks–Minnesota Wils (Tv: Spíler Tv)

KÉZILABDA
Férfi NB I
18.00:
Ceglédi KKSE–Balatonfüredi KSE

KOSÁRLABDA
Női NB I
18.45:
Aluinvent DVTK Miskolc–PEAC-Pécs (Tv: M4 Sport)
Férfi Euroliga
19.00:
Crvena zvezda (szerb)–Anadolu Efes (török) (Tv: Digi Sport2)
21.00: Barcelona (spanyol)–Fenerbahce (török) (Tv: Digi Sport2)

LÓSPORT
13.00:
Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)

ÖKÖLVÍVÁS
Amatőr országos bajnokság
21.45:
döntők (Tv: M4 Sport)

SÍLÖVÉSZET
11.30:
világkupaverseny, Hochfilzen, férfi sprint (Tv: Eurosport1)
14.00: világkupaverseny, Hochfilzen, női sprint (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
11.45:
világkupaverseny, Neustadt (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
14.00:
UK Championship, York, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)
20.00: UK Championship, York, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)

DECEMBER 9., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
19. FORDULÓ

15.30: Haladás–Videoton
15.30: Budapest Honvéd–Paks
15.30: Balmazújváros–Mezőkövesd
15.30: Puskás Akadémia–Újpest
16.00: DVTK–DVSC (Tv: M4 Sport)
19.30: Vasas–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
16. FORDULÓ
13.30:
West Ham United–Chelsea (Tv: Spíler Tv)
16.00: Burnley–Watford
16.00: Crystal Palace–AFC Bournemouth
16.00: Huddersfield Town– Brighton & Hove Albion
16.00: Swansea City–West Bromwich Albion
16.00: Tottenham Hotspur–Stoke City (Tv: Spíler Tv)
18.30: Newcastle United–Leicester City (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA LIGUE 1
17. FORDULÓ
17.00: Paris Saint-Germain–Lille (Tv: Digi Sport2)
20.00: Angers–Montpellier
20.00: Guingamp–Dijon
20.00: Metz–Rennes
20.00: Monaco–Troyes (Tv: Digi Sport3)
20.00: Toulouse–Caen

NÉMET BUNDESLIGA
15. FORDULÓ
15.30: Borussia Dortmund–Werder Bremen
15.30: RB Leipzig–Mainz 05
15.30: Eintracht Frankfurt–Bayern München (Tv: Eurosport2)
15.30: Hamburger SV–Wolfsburg
18.30: Borussia Mönchengladbach–Schalke 04 (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
16. FORDULÓ
18.00: Cagliari–Sampdoria (Tv: Digi Sport3)
20.45: Juventus–Internazionale (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
15. FORDULÓ
13.00: Getafe–Eibar
16.15: Real Madrid–Sevilla (Tv: Sport1)
18.30: Deportivo La Coruna–Leganés (Tv: Sport1)
20.45: Valencia–Celta Vigo (Tv: Sport1)

MLS
Döntő
22.00:
Toronto FC–Seattle Sounders (Tv: Eurosport2)

FIFA KLUBVILÁGBAJNOKSÁG, ARAB EMÍRSÉGEK
AZ ELŐDÖNTŐBE JUTÁSÉRT
14.00:
Pachuca (mexikói)–Vidad Casablanca (marokkói) (Tv: M4 Sport)
17.30: al-Dzsazira (arab emírségekbeli)–Urawa Reds (japán)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
  9.15: világkupaverseny, Val d'Isere, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
10.30: világkupaverseny, St. Moritz, női szuper G (Miklós Edit) (Tv: Eurosport1)
13.00: világkupaverseny, Val d'Isere, férfi, óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)

GYORSKORCSOLYA
Olimpiai kvalifikációs világkupaverseny, Salt Lake City

JÉGKORONG
Erste Liga
17.00:
SC Csíkszereda (romániai)–MAC Budapest
17.30: ASC Corona Brasov (romániai)–DVTK Jegesmedvék
17.50: EV Vienna Capitals II (osztrák)–UTE
EBEL
17.45:
Fehérvár AV19–Dornbirn Bulldogs (osztrák)
NHL
vasárnap, 1.00:
Montreal Canadiens–Edmonton Oilers (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 4.00: Calgary Flames–Vancouver Canucks (Tv: Spíler Tv)

K–1
19.30:
Glory-sorozat, Rotterdam, Superfight Series (Tv: Digi Sport2)

KÉZILABDA
Férfi NB I
17.00:
Ferencvárosi TC–B.Braun Gyöngyös
18.00: Csurgói KK–Eger SBS Eszterházy
18.00: Mol-Pick Szeged–Dabas KC VSE
18.00: CYEB Budakalász–Sport36-Komló

KOSÁRLABDA
Férfi NB I
16.00:
Szolnoki Olaj KK–Kaposvári KK
18.00: Alba Fehérvár–Sopron KC
18.00: JP Auto-Jászberény KSE–Atomerőmű SE
18.00: MAFC–Naturtex-SZTE-Szedeák
18.00: Pécsi VSK-Veolia–Falco-Vulcano Szombathely
Női NB I
15.00:
BEAC Újbuda–Atomerőmű KSC Szekszárd
18.00: MTK Budapest–ZTE Női KK
NBA
21.30:
Los Angeles Clippers–Washington Wizards (Tv: Sport2)

LÓSPORT
13.00:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MŰKORCSOLYA
8.30, 9.45 és 11.15:
Grand Prix, Nagoya, döntők (Tv: Eurosport2)

RÖGBI
Bajnokok Kupája
14.00:
Scarlets (walesi)–Benetton (olasz) (Tv: Digi Sport1)

RÖPLABDA
Női NB I
A-csoport
18.00:
Penta Gödöllői RC–Budaörsi DSE
18.00: Haladás Szombathely–Jászberény
18.00: UTE–Linamar-Békéscsabai RSE
B-csoport
17.00:
Fatum-Nyíregyháza–TFSE
17.00: MTK Budapest–1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem

SÍFUTÁS
13.30:
világkupaverseny, Davos, férfi és női sprint (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
12.15:
világkupaverseny, Hochfilzen, férfi üldözéses verseny (Tv: Eurosport1)
14.45: világkupaverseny, Hochfilzen, női üldözéses verseny (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
15.30:
világkupaverseny, Neustadt, HS 142, csapat (Tv: Eurosport1)

SZÁNKÓ
20.30:
világkupaverseny, Calgary, csapat váltó (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
14.00:
UK Championship, York, elődöntő (Tv: Eurosport2)
20.00: UK Championship, York, elődöntő (Tv: Eurosport1)

UFC
vasárnap, 4.00:
Cub Swanson–Brian Ortega (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.30:
A-Híd OSC-Újbuda–Brescia (olasz) (Tv: Digi Sport1)
B-CSOPORT
18.00:
ZF-Eger–CN Sabadell (spanyol) (Tv: M4 Sport)
18.30: Szolnoki Dózsa–Pro Recco (olasz) (Tv: Sport2)
FÉRFI EUROKUPA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
16.30:
FTC-PQS Waterpolo– Szintyez Kazany (orosz) (Tv: Digi Sport1)
18.00: Szpartak Volgográd (orosz)–PannErgy-Miskolci VC
Női Magyar Kupa, négyes döntő (Komjádi Uszoda)
Elődöntő
12.30:
Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics–BVSC-Zugló Diapolo (Tv: M4 Sport)
14.00: FTC–UVSE
E.ON férfi ob I
A-csoport
16.00:
Kaposvári VK–MKB-Euroleasing-BVSC

DECEMBER 10., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB II
21. FORDULÓ
13.00: Kisvárda–ETO FC Győr
13.00: Siófok–Mosonmagyaróvár
13.00: Cegléd–MTK
13.00: Vác–Kazincbarcika
13.00: Szolnok–Soroksár
13.00: Budafoki MTE–Dorog
13.00: Budaörs–Nyíregyháza Spartacus
15.00: Békéscsaba–Szeged 2011
15.00: Csákvár–Sopron
15.00: ZTE–Gyirmót FC Győr (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
16. FORDULÓ
13.00:
Southampton–Arsenal (Tv: Spíler Tv)
15.15: Liverpool–Everton (Tv: Spíler Tv)
17.30: Manchester United–Manchester City (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA LIGUE 1
17. FORDULÓ
15.00: Amiens–Lyon (Tv: Digi Sport2)
17.00: Nantes–Nice (Tv: Digi Sport2)
21.00: Marseille–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
15. FORDULÓ
13.30: Köln–Freiburg (Tv: Eurosport2)
15.30: Hannover 96–Hoffenheim (Tv: Eurosport2)
18.00: Augsburg–Hertha BSC (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
16. FORDULÓ
12.30: Chievo–Roma (Tv: Digi Sport1)
15.00: Napoli–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
15.00: SPAL–Hellas Verona
15.00: Udinese–Benevento
18.00: Sassuolo–Crotone (Tv: Digi Sport1)
20.45: Milan–Bologna (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
15. FORDULÓ
12.00: Real Sociedad–Málaga (Tv: Sport2)
16.15: Real Betis–Atlético Madrid (Tv: Sport2)
18.30: Levante–Athletic Bilbao
20.45: Villarreal–Barcelona (Tv: Sport2)

BELGA BAJNOKSÁG
18.00:
Anderlecht–Charleroi (Tv: Digi Sport3)

SKÓT PREMIERSHIP
13.30:
Hibernian–Celtic (Tv: Digi Sport3)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG
Nyolcaddöntő
17.30:
Magyarország–Franciaország (Tv: Sport1 – 16.45-ös műsorkezdettel)
17.30:
Szerbia–Montenegró
20.30:
Svédország–Szlovénia (Tv: Sport1 – 20.15-ös műsorkezdettel)
20.30: Németország–Dánia
A 17-20. helyért
11.30:
Angola–Lengyelország
14.00: Brazília–Kamerun
A 21-24. helyért
11.30:
Paraguay–Argentína
14.00: Tunézia–Kína

ALPESI SÍ
  9.15:
világkupaverseny, Val d'Isere, férfi műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
10.30: világkupaverseny, St. Moritz, női alpesi összetett (Miklós Edit) (Tv: Eurosport2)
13.00: világkupaverseny, Val d'Isere, férfi szlalom, 2. futam (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL
14. FORDULÓ
19.00:
Buffalo Bills–Indianapolis Colts         
19.00:
Carolina Panthers–Minnesota Vikings            
19.00: Cincinnati Bengals–Chicago Bears     
19.00: Cleveland Browns–Green Bay Packers          
19.00: Houston Texans–San Francisco 49ers             
19.00: Jacksonville Jaguars–Seattle Seahawks          
19.00: Kansas City Chiefs–Oakland Raiders            
19.00: Tampa Bay Buccaneers–Detroit Lions           
22.05: Arizona Cardinals–Tennessee Titans  
22.05: Denver Broncos–New York Jets         
22.05: Los Angeles Chargers–Washington Redskins            
22.25: Los Angeles Rams–Philadelphia Eagles (Tv: Sport2)          
22.25: New York Giants–Dallas Cowboys    
hétfő, 2.30: Pittsburgh Steelers–Baltimore Ravens (Tv: Sport2)

GYORSKORCSOLYA
Olimpiai kvalifikációs világkupaverseny, Salt Lake City

JÉGKORONG
NHL
hétfő, 1.00:
Toronto Maple Leafs–Edmonton Oilers (Tv: Spíler Tv)

KÉZILABDA
Férfi NB I
18.00:
Orosházi FKSE-Linamar–Váci KSE
19.30: Grundfos Tatabánya KC–Telekom Veszprém (Tv: M4 Sport)
Bundesliga
12.30:
Füchse Berlin–Melsungen (Tv: Digi Sport2)

KOSÁRLABDA
Férfi NB I
18.00:
Egis Körmend–KTE-Duna Aszfalt
Női NB I
17.00:
Ceglédi EKK–CMB Cargo Uni Győr
18.00: PINKK-Pécsi 424–Vasas Akadémia

LÓSPORT
13.00:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)

RÖPLABDA
Férfi NB I
15.00:
PTE-PEAC–MÁV Előre SC
16.00: Sümegi Röplabda Egyesület–Dunaferr SE
16.00: MAFC-BME–Szolnoki Röplabda Akadémia
17.00: HÉP-Kecskeméti RC–Pénzügyőr SE
17.30: Vegyész RC Kazincbarcika–DEAC
Női NB I
B-csoport
18.00:
Vasas Óbuda–Palota

SÍLÖVÉSZET
11.15:
világkupaverseny, Hochfilzen, férfi váltó (Tv: Eurosport1)
14.00: világkupaverseny, Hochfilzen, női váltó (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
15.30:
világkupaverseny, Neustadt, HS 142 (Tv: Eurosport1)

SNOWBOARD
22.00:
FIS-világkupaverseny (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
20.00:
UK Championship, York, döntő (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA    
Női Magyar Kupa, négyes döntő (Komjádi uszoda)
17.45:
döntő (Tv: M4 Sport)

DECEMBER 11., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
12.00:
a nyolcaddöntő sorsolása (Tv: Eurosport1)

OLASZ SERIE A
16. FORDULÓ
19.00: Genoa–Atalanta
21.00: Lazio–Torino

SPANYOL LA LIGA
15. FORDULÓ
21.00: Espanyol–Girona

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG
Nyolcaddöntő
17.30:
Románia–Csehország (Tv: Sport1 – 17.15-ös műsorkezdettel)
17.30:
Oroszország–Dél-Korea
20.30:
Spanyolország–Norvégia (Tv: Sport1 – 20.15-ös műsorkezdettel)
20.30: Japán–Hollandia
A 23. helyért
11.30:
A 19. helyért
11.30:
A 21. helyért
14.00:
A 17. helyért
14.00:

AMERIKAI FUTBALL
NFL
14. FORDULÓ
kedd, 2.30:
Miami Dolphins–New England Patriots (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
Erste Liga
20.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–Fehérvári Titánok (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)

SZNÚKER
14.00 és 20.00:
Skót Open, Glasgow, 1. nap (Tv: Eurosport1)

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.12.12 09:25:45

Minden más foci nemzetisport.hu

Ronaldinho kihasználta a kapus kedvességét, és kortyolt néhányat a kulacsából, majd…

2017.12.11 10:11:32

Minden más foci nemzetisport.hu

Kezdődik a darts-vb, az első napon máris tábla elé áll Michael van Gerwen.

2017.12.11 10:10:29

Minden más foci nemzetisport.hu

Német, spanyol és francia bajnoki • Falco–Olaj • Phil Taylor a darts-világbajnokságon.

2017.12.11 10:09:32

Minden más foci nemzetisport.hu

Folytatódnak a labdarúgó topligák küzdelmei, a nap rangadóján: Man. City–Tottenham.

2017.12.11 10:08:06

Minden más foci nemzetisport.hu

Befejeződik a női kézilabda-világbajnokság és az úszók rövid pályás Európa-bajnoksága.