nemzetisport.hu 2017.07.17 11:26 Frissítve: 2017.07.21 23:40

Heti program: javában zajlik a vizes vb; foci BL- és El-visszavágók

A hét fő programja természetesen a hazai rendezésű vizes világbajnokság: a műugrók, műúszók és nyílt vízi úszók mellett a hétvégén bemutatkoznak rövidtávúszóink is, valamint a női és férfi vízilabdatornán is szurkolhatunk a mieinknek. A labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjében a Honvéd 2–1-es hátrányból várja a Hapoel Beer-Seva elleni visszavágót, az Európa-ligában a Videoton 3–0-s előnnyel fogadja észt riválisát, míg a Ferencváros nehéz helyzetben utazik Dániába. Az NB I 2. fordulójában többek között Újpest–FTC rangadót rendeznek, a nemzetközi topklubok felkészülési mérkőzéseket játszanak. Befejeződik a Tour de France, megkezdődik a vívó-világbajnokság és megnyitják a hazánkban rendezendő EYOF-ot. Lássuk, milyen eseményeken izgulhatunk a héten!


 

JÚLIUS 17., HÉTFŐ

VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST

MŰUGRÁS (DUNA ARÉNA)
10.00: Női 3 m szinkron, selejtező (Fazekas-Gondos Flóra, Kormos Villő) (Tv: M4 Sport, Eurosport2)
13.00: Férfi 10 m szinkron torony, selejtező (Tv: Eurosport2)
16.00: Női 3 m szinkron, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport2)
18.30: Férfi 10 m szinkron torony, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport2)

MŰÚSZÁS (VÁROSLIGET)
18.00: Vegyes páros technikai program, döntő
19.00: Egyéni szabadprogram, selejtező (Kiss Szofi)

VÍZILABDA (HAJÓS ALFRÉD NEMZETI SPORTUSZODA)
Férfiak
Csoportkör, 1. mérkőzés
A-csoport
  9.30: Brazília–Kazahsztán
10.50: Montenegró–Kanada
B-csoport
12.10: Franciaország–Olaszország (Tv: M4 Sport)
20.10: Ausztrália–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
C-csoport
13.30: Spanyolország–Görögország (Tv: M4 Sport)
17.30: Szerbia–Dél-Afrika (Tv: M4 Sport)
D-csoport
18.50: Egyesült Államok–Horvátország
21.30: Japán–Oroszország

FUTBALLPROGRAM

TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
kedd, 04.00: Real Salt Lake (amerikai)–Manchester United (angol) (Tv: Digi Sport1)

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, HOLLANDIA
Csoportkör, 1. forduló
B-csoport
18.00: Olaszország–Oroszország (Tv: Eurosport1)
20.45: Németország–Svédország (Tv: Eurosport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

LÓSPORT
12.00: Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)  
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

TENISZ
17.30, 20.00:
ATP-torna, Umag (Tv: Digi Sport1)
13.00, 19.30: WTA-torna Bukarest (Tv: Digi Sport2)
ATP-torna, Newport
ATP-torna, Bastad

JÚLIUS 18., KEDD

VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST

MŰUGRÁS (DUNA ARÉNA)
10.00: Női 10 m torony, selejtező (Kormos Villő) (Tv: M4 Sport, Eurosport2)
15.30: Női 10 m torony, elődöntő (Tv: M4 Sport, Eurosport2)
18.30: 3/10 m csapatverseny, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport2)

MŰÚSZÁS (VÁROSLIGET)
11.00: Csapat technikai program, döntő
19.00: Páros szabadprogram, selejtező (Kiss Szofi, Schwarz Anett)    

NYÍLT VÍZI ÚSZÁS (BALATONFÜRED)
10.00: Férfi 10 km (Rasovszky Kristóf, Székelyi Dániel) (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA (HAJÓS ALFRÉD NEMZETI SPORTUSZODA)
Nők, csoportkör, 2. forduló
A-csoport
21.30:
Olaszország–Brazília
18.50: Kína–Kanada
B-csoport
  9.30:
Egyesült Államok–Spanyolország
10.50: Új-Zéland–Dél-Afrika
C-csoport
12.10:
Japán–Hollandia (Tv: M4 Sport)
20.10: MAGYARORSZÁG–Franciaország (Tv: M4 Sport)
D-csoport
13.30:
Görögország–Kazahsztán
17.30: Ausztrália–Oroszország (Tv: M4 Sport)

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
2. SELEJTEZŐKÖR, 2. MÉRKŐZÉSEK
16.00:
Asztana (kazah)–Spartaks Jürmala (lett)
18.00: Vardar (macedón)–Malmö (svéd)
18.00: Alaskert (örmény)–BATE (fehérorosz)
19.00: Szamtredia (grúz)–Qarabag (azeri)
20.00: The New Saints (walesi)–Rijeka (horvát)
20.00: Víkingur (feröeri)–FH (izlandi)
20.45: Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)–Partizan (szerb)

TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
13.20, Bajnokok tornája:
Milan–Borussia Dortmund (Tv: Digi Sport1)
18.30: RB Leipzig–ZFC Meuselwitz

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, HOLLANDIA
Csoportkör, 1. forduló
C-csoport
18.00:
Ausztria–Svájc (Tv: Eurosport1)
20.45: Franciaország–Izland (Tv: Eurosport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
13.30: Tour de France, 16. szakasz, Le Puy-en-Velay–Romans-sur-Isere, 165 km (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
12.00: Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)  
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

ÖTTUSA
Európa-bajnokság, Minszk
Női váltó

TENISZ
17.30 és 20.00:
ATP-torna, Umag (Tv: Digi Sport1)
13.00 és 19.30: WTA-torna Bukarest (Tv: Digi Sport2)
ATP-torna, Newport
ATP-torna, Bastad

JÚLIUS 19., SZERDA

VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST

MŰUGRÁS (DUNA ARÉNA)   
10.00:
Férfi 3m, selejtező (Bóta Botond, Ligárt Ábel) (Tv: Eurosport2)
15.30: Férfi 3 m, elődöntő (Tv: M4 Sport, Eurosport2)
18.30: Női 10 m torony, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport2)

MŰÚSZÁS (VÁROSLIGET)
11.00: Egyéni szabadgyakorlat, döntő (Tv: M4 Sport)
19.00: Csapat szabadgyakorlat, selejtező (magyar műúszó-válogatott)

NYÍLT VÍZI ÚSZÁS (BALATONFÜRED)
10.00:
Női 5 km (Juhász Janka, Novoszáth Melinda) (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA (HAJÓS ALFRÉD NEMZETI SPORTUSZODA)
Férfiak, 2. forduló
A-csoport
18.50:
Kanada–Kazahsztán
21.30: Brazília–Montenegró
B-csoport
  9.30:
Franciaország–Ausztrália
20.10: MAGYARORSZÁG–Olaszország (Tv: M4 Sport)
C-csoport
10.50:
Dél-Afrika–Görögország
12.10: Spanyolország–Szerbia (Tv: M4 Sport)
D-csoport
13.30:
Oroszország–Horvátország
17.30: Egyesült Államok–Japán (Tv: M4 Sport)

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
2. SELEJTEZŐKÖR, 2. MÉRKŐZÉSEK

21.15: Budapest Honvéd–Hapoel Beer-Seva (izraeli) (Tv: M4 Sport)
Az első meccs végeredménye 2–1 a Hapoel Beer-Seva javára.

18.00: Dudelange (luxemburgi)–APOEL (ciprusi)
19.15: Rosenborg (norvég)–Dundalk (ír)
19.30: Kukësi (albán)–Sheriff (moldovai)
19.30: FC Köbenhavn (dán)–Zilina (szlovák)
20.00: Ludogorec (bolgár)–Zalgiris Vilnius (litván)
20.15: Maribor (szlovén)–Zrinjski (bosnyák)
20.30: Salzburg (osztrák)–Hibernians (máltai)
20.45: Legia Warszawa (lengyel)–IFK Mariehamn (finn)
20.45: Celtic (skót)–Linfield (északír)

TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
12.00, Premier League Ázsia-kupa: Leicester City–West Bromwich Albion (Tv: Spíler Tv)
13.30, Bajnokok tornája: Bayern München–Arsenal (Tv: Digi Sport1)
14.30, Premier League Ázsia-kupa: Liverpool–Crystal Palace (Tv: Spíler Tv)
19.00: Monaco–Fenerbahce
csütörtök, 02.05, Bajnokok kupája: Roma–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport1)

ARANY-KUPA, EGYESÜLT ÁLLAMOK
NEGYEDDÖNTŐ
csütörtök, 00.00:
Costa Rica–Panama
csütörtök, 03.00: Egyesült Államok–Salvador

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, HOLLANDIA
Csoportkör, 1. forduló
D-csoport
18.00:
Spanyolország–Portugália (Tv: Eurosport1)
20.45: Anglia–Skócia (Tv: Eurosport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
12.15:
Tour de France, 17. szakasz, La Mure–Serre-Chevalier, 183 km (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
12.00: Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)  
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

ÖTTUSA
Európa-bajnokság, Minszk
Férfi váltó

TENISZ
17.30 és 20.00:
ATP-torna, Umag (Tv: Digi Sport1)
13.00 és 19.30: WTA-torna Bukarest (Tv: Digi Sport2)
ATP-torna, Newport
ATP-torna, Bastad

VÍVÁS
Világbajnokság, Lipcse

Férfi kard, női tőr, férfi párbajtőr selejtező

JÚLIUS 20. CSÜTÖRTÖK

VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST

MŰUGRÁS (DUNA ARÉNA)    
10.00:
Női 3 m, selejtező (Tv: M4 Sport, Eurosport2)
15.30: Női 3 m, elődöntő (Tv: M4 Sport, Eurosport2)
18.30: Férfi 3 m, döntő (Tv: Eurosport2)

MŰÚSZÁS (VÁROSLIGET)
11.00:
Páros, szabadprogram, döntő
19.00: Szabad gyakorlat, szabad kombináció, selejtező (magyar műúszó-válogatott)
    
NYÍLT VÍZI ÚSZÁS (BALATONFÜRED)
10.00:
Csapatverseny, 5 km, döntő (Magyarország) (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA (HAJÓS ALFRÉD NEMZETI SPORTUSZODA)
Nők, 3. forduló
A-csoport
13.30:
Olaszország–Kína (Tv: M4 Sport)
17.30: Brazília–Kanada
B-csoport
18.50:
Új-Zéland–Egyesült Államok
21.30: Dél-Afrika–Spanyolország
C-csoport
  9.30:
Japán–Franciaország
20.10: Magyarország–Hollandia (Tv: M4 Sport)
D-csoport
10.50:
Ausztrália–Görögország
12.10: Oroszország–Kazahsztán

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA

2. SELEJTEZŐKÖR, 2. MÉRKŐZÉSEK
19.00:
Midtjylland (dán)–Ferencváros (Tv: Duna World)
Az első meccs végeredménye: 4–2 a Midtjylland javára.
21.00: Videoton–
Nomme Kalju (észt) (Tv: Duna World)
Az első meccs végeredménye: 3–0 a Videoton javára.

17.00: Dinamo Minszk (fehérorosz)–Rabotnicski (macedón)
17.00: Lyngby (dán)–Slovan Bratislava (szlovák)
18.00: HJK Helsinki (finn)–Skendija (macedón)
18.00: VPS Vaasa (finn)–Bröndby (dán)
18.00: Suduva (litván)–Liepaja (lett)
18.00: Trakai (litván)–IFK Norrköping (svéd)
18.00: Mladá Boleslav (cseh)–Shamrock Rovers (ír)
19.00: Brann (norvég)–Ruzomberok (szlovák)
19.00: Dinamo Breszt (fehérorosz)–Altach (osztrák)
19.00: Zaria Balti (moldovai)–Apollon Limassol (ciprusi)
19.00: Odd (norvég)–Vaduz (liechtensteini)
19.00: Zira (azeri)–Astra Giurgiu (román)
19.00: Levszki Szófia (bolgár)–Hajduk Split (horvát)
19.00: Bnei Jehuda Tel-Aviv (izraeli)–Trencín (szlovák)
19.00: AIK (svéd)–Zeljeznicar (bosnyák)
19.00: AEK Larnaca (ciprusi)–Cork City (ír)
19.30: Botev Plovdiv (bolgár)–Beitar Jeruzsálem (izraeli)
19.30: Galatasaray (török)–Östersund (svéd)
19.30: Utrecht (holland)–Valletta (máltai)
19.30: Fola Esch (luxemburgi)–Inter Baki (azeri)
19.45: Luzern (svájci)–Osijek (horvát)
20.00: Lech Poznan (lengyel)–Haugesund (norvég)
20.00: AEL (ciprusi)–Niederkorn (luxemburgi)
20.00: Skënderbeu (albán)–Kajrat Almati (kazah)
20.00: Domzale (szlovén)–Valur Reykjavík (izlandi)
20.30: Crvena zvezda (szerb)–Irtis Pavlodar (kazah)
20.30: Jagiellonia Bialystok (lengyel)–Gabala (azeri)
20.30: Mladoszt Podgorica (montenegrói)–Sturm Graz (osztrák)
20.45: Siroki Brijeg (bosnyák)–Aberdeen (skót)
20.45: Gorica (szlovén)–Panioniosz (görög)
21.15: KR Reykjavík (izlandi)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli)

TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
péntek, 04.0
0, Bajnokok kupája: Manchester United–Manchester City (Tv: Digi Sport1)

ARANY-KUPA, EGYESÜLT ÁLLAMOK
NEGYEDDÖNTŐ
péntek, 01.30:
Mexikó–Honduras
péntek, 04.30: Jamaica–Kanada

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, HOLLANDIA
Csoportkör, 2. forduló
A-csoport
18.00:
Norvégia–Belgium (Tv: Eurosport1)
20.45: Hollandia–Dánia (Tv: Eurosport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
10.00:
La course by le Tour de France, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)
12.45:
Tour de France, 18. szakasz, Briancon–Izoard, 179.5 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
12.00: Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)  
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

ÖTTUSA
Európa-bajnokság, Minszk

Női selejtező

TENISZ
17.30
és 20.00: ATP-torna, Umag (Tv: Digi Sport1)
13.00 és 19.30: WTA-torna Bukarest (Tv: Digi Sport2)
ATP-torna, Newport
ATP-torna, Bastad

VÍVÁS
Világbajnokság, Lipcse

Női kard, női párbajtőr, férfi tőr selejtező

JÚLIUS 21., PÉNTEK

VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST

MŰUGRÁS (DUNA ARÉNA)    
10.00:
Férfi 10 m torony, selejtező (Somhegyi Krisztián) (Tv: M4 Sport, Eurosport2)
15.30: Férfi 10 m torony, elődöntő (Tv: M4 Sport, Eurosport2)
18.30: Női 3 m, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport2)

MŰÚSZÁS (VÁROSLIGET)    
11.00: Csapat szabadgyakorlat, döntő (Tv: M4 Sport)
19.00: Vegyes páros, szabadgyakorlat, selejtező

NYÍLT VÍZI ÚSZÁS (BALATONFÜRED)    
8.30:
Férfi 25 km (Gyurta Gergely, Rasovszky Kristóf) (Tv: M4 Sport)
8.30: Női 25 km (Olasz Anna, Sömenek Onon Kata) (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA (HAJÓS ALFRÉD NEMZETI SPORTUSZODA)
Férfiak, 3. forduló
A-csoport
17.30:
Brazília–Kanada
18.50: Montenegró–Kazahsztán
B-csoport    
20.10:
MAGYARORSZÁG–Franciaország (Tv: M4 Sport)
21.30: Ausztrália–Olaszország (Tv: M4 Sport)
C-csoport
  9.30:
Spanyolország–Dél-Afrika
10.50: Szerbia–Görögország (Tv: M4 Sport)
D-csoport
12.10:
Egyesült Államok–Oroszország (Tv: M4 Sport)
13.30: Japán–Horvátország

FUTBALLPROGRAM

TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI

13.00:
Schalke–Internazionale (Tv: Sport2)
17.30: Anker Wismar–Hertha BSC

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, HOLLANDIA
Csoportkör, 2. forduló
B-csoport
18.00:
Svédország–Oroszország (Tv: Eurosport1)
20.45: Németország–Olaszország (Tv: Eurosport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Gyémánt Liga-verseny, Monaco (Tv: Digi Sport1)

KERÉKPÁR
12.15: Tour de France, 19. szakasz, Embrun–Salon-de-Provence, 222.5 km (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
11.00: Lóverseny, futam (Tv: Sport1)
17.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)  
19.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
21.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

ÖTTUSA
Európa-bajnokság, Minszk
Férfi selejtező

TENISZ
13.00: WTA-torna Bukarest (Tv: Digi Sport2)
17.30: ATP-torna, Umag (Tv: Digi Sport1)
19.30: WTA-torna Bukarest (Tv: Digi Sport3)
20.00: ATP-torna, Umag (Tv: Digi Sport2)
ATP-torna, Newport
ATP-torna, Bastad

VÍVÁS
Világbajnokság, Lipcse
20.00:
Férfi kard, női tőr (Tv: Eurosport2)

JÚLIUS 22., SZOMBAT

VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST

MŰUGRÁS (DUNA ARÉNA)    
14.00:
Vegyes szinkron, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport2)
17.00:
Férfi 10 m torony, döntő (Tv: Eurosport2)

MŰÚSZÁS (VÁROSLIGET)
11.00:
Szabadgyakorlat, szabad kombináció, döntő (Tv: M4 Sport)
19.00: Vegyes páros, szabad gyakorlat, döntő

VÍZILABDA (HAJÓS ALFRÉD NEMZETI SPORTUSZODA)
Nők
• A 13–16. helyért

10.30:
Brazília–Dél-Afrika (H1)
12.00: Japán–Kazahsztán (H2)
A negyeddöntőbe jutásért
17.30:
Kanada–Új-Zéland (NJ1)
19.00:
Kína–Spanyolország (NJ2)
20.30:
Hollandia–Oroszország (NJ3)
22.00:
Franciaország–Ausztrália (NJ4)

FUTBALLPROGRAM

NB I
2. FORDULÓ
18.00:
Mezőkövesd–Paks
18.00: Bp. Honvéd–Diósgyőr (Tv: M4 Sport)
20.30: Haladás–Debrecen

TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
11.35, Bajnokok kupája:
Bayern München–Milan (Tv: Digi Sport1)
13.35: Arsenal–Chelsea
18.00: Bochum–Borussia Dortmund (Tv: Sport1)
Sporting CP–Monaco
vasárnap, 00.05, Bajnokok kupája: Juventus–Barcelona (Tv: Digi Sport1)
vasárnap, 02.05, Bajnokok Kupája: Paris Saint-Germain–Tottenham (Tv: Digi Sport1)

BELGA SZUPERKUPA
20.30:
Anderlecht–Waregem (Tv: Digi Sport1)

MLS
20.00:
New York City FC–Chicago Fire (Tv: Eurosport2)
22.00: Minnesota United–New York Red Bulls (Tv: Eurosport2)

ARANY-KUPA, EGYESÜLT ÁLLAMOK
vasárnap, 04.00:
Elődöntő

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, HOLLANDIA
Csoportkör, 2. forduló
C-csoport
18.00:
Izland–Svájc (Tv: Eurosport1)
20.45: Franciaország–Ausztria (Tv: Eurosport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
13.40:
GT Masters, Zandvoort, 1. futam (Tv: Digi Sport1)

DARTS
20.00:
World Matchplay, 1. nap (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
13.00: La course by le Tour de France, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)
14.00:
Tour de France, 20. szakasz, Marseille, 22.5 km, egyéni időfutam (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
13.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)  
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

ÖTTUSA
Európa-bajnokság, Minszk
Női döntő

SPORTLÖVÉSZET
Puska, pisztoly és koronglövő Európa-bajnokság, Baku
9.30:
Férfi szabadpisztoly

STRANDRÖPLABDA
21.00:
Ljubljana Masters, férfiak, a harmadik helyért (Tv: Sport2)
22.00: Ljubljana Masters, férfiak, döntő (Tv: Sport2)

TENISZ
14.00:
WTA-torna, Bukarest (Tv: Digi Sport2)
17.30: ATP-torna, Umag (Tv: Digi Sport1)
20.00: ATP-torna, Umag (Tv: Digi Sport2)
ATP-torna, Newport
ATP-torna, Bastad

TRIATLON
Triatlon Nagyhét, Tiszaújváros
12.30:
Junior Európa Kupa előfutamok
15.30: Felnőtt világkupa előfutamok

UFC
vasárnap, 02.00:
Chris Weidman–Kelvin Gatelum (Tv: Sport1)

VÍVÁS
Világbajnokság, Lipcse

Női kard, Férfi párbajtőr

JÚLIUS 23., VASÁRNAP

VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST

ÚSZÁS (DUNA ARÉNA)
9.30: Előfutamok
(Tv: M4 Sport, Eurosport1)
• Férfi 400 m gyors (Kalmár Ákos)
• Női 400 m gyors (Kapás Boglárka, Késely Ajna)
• Férfi 100 m mell (Gyurta Dániel)
• Férfi 50 m pillangó (Cseh László)
• Női 100 m pillangó (Szilágyi Liliána)
• Női 200 m vegyes (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna)
• Férfi 4x100 m gyorsváltó (Magyarország)
• Női 4x100 m gyorsváltó (Magyarország)
17.30: Elődöntők, döntők (Tv: M4 Sport)
• Férfi 400 m gyors, döntő
• Női 400 m gyors, döntő
• Férfi 100 m mell, elődöntő
• Férfi 50 m pillangó, elődöntő
• Női 100 m pillangó, elődöntő
• Női 200 m vegyes, elődöntő
• Férfi 4x100 m gyorsváltó, döntő
• Női 4x100 m gyorsváltó, döntő

VÍZILABDA (HAJÓS ALFRÉD NEMZETI SPORTUSZODA)
Férfiak

• A 13–16. helyért
10.30:
A4–B4
12.00:
C4–D4
• A negyeddöntőbe jutásért

17.30:
A2–B3
19.00:
A3–B2
20.30:
C2–D3 (Tv: M4 Sport)
22.00:
C3–D2

FUTBALLPROGRAM

NB I
2. FORDULÓ
18.00:
Újpest–Ferencváros (Tv: Duna World)
18.00: Puskás Akadémia–Videoton
18.00: Balmazújváros–Vasas

TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
14.00:
Málaga–Hertha BSC
23.05, Bajnokok kupája: Real Madrid–Manchester United (Tv: Digi Sport1)

MLS
hétfő, 00.15:
Vancouver Whitecaps–Portland Timbers (Tv: Eurosport1)

ARANY-KUPA, EGYESÜLT ÁLLAMOK
hétfő, 03.00:
Elődöntő

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG
Csoportkör, 2. forduló
D-csoport
18.00:
Skócia–Portugália (Tv: Eurosport2)
20.45: Anglia–Spanyolország (Tv: Eurosport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

NYÁRI EURÓPAI IFJÚSÁGI OLIMPIAI FESZTIVÁL (EYOF), GYŐR
20.30: Megnyitó (Tv: Duna World)

AUTÓSPORT
13.10:
GT Masters, Zandvoort, 2. futam (Tv: Digi Sport1)

DARTS
14.00 és 20.30:
World Matchplay, 2. nap (Tv: Sport1)

KERÉKPÁR
16.45: Tour de France, 23. (utolsó) szakasz, Montgeron–Párizs, 103 km (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
13.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)  
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MOTORSPORT
14.00:
Superbike, Egyesült Királyság, 1. futam (Tv: Eurosport2)  
17.00: Motokrossz-vb, Csehország (Tv: Eurosport2)

ÖTTUSA
Európa-bajnokság, Minszk
Férfi döntő

SPORTLÖVÉSZET
Puska, pisztoly és koronglövő Európa-bajnokság, Baku
07.00:
Férfi dupla trap

TENISZ
16.00:
WTA-torna, Bukarest (Tv: Digi Sport1)
20.00: ATP-torna, Umag, döntő (Tv: Digi Sport1)
ATP-torna, Newport
ATP-torna, Bastad
WTA-torna, Gstaad

TRIATLON
Triatlon Nagyhét, Tiszaújváros
13.00:
Junior Európa-kupa, női döntő
14.00: Junior Európa-kupa, férfi döntő
15.45: Felnőtt világkupa, női döntő (Tv: Sport2)
17.10: Felnőtt világkupa, férfi döntő (Tv: Sport2)

VÍVÁS
Világbajnokság, Lipcse
20.00:
Női párbajtőr, férfi tőr (Tv: Eurosport2)

JÚLIUS 24., HÉTFŐ

VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST

ÚSZÁS (DUNA ARÉNA)
9.30: Előfutamok
(Tv: M4 Sport, Eurosport1)
• Férfi 200 m gyors (Bernek Péter, Kozma Dominik)
• Női 1500 m gyors (Kapás Boglárka, Késely Ajna)
• Férfi 100 m hát (Balog Gábor)
• Női 100 m hát (Hosszú Katinka)
• Női 100 m mell (Sztankovics Anna)
Elődöntők, döntők
(Tv: M4 Sport, Eurosport1)
17.32: Férfi 100 m mell, döntő
17.40: Női 100 m pillangó, döntő
17.48: Férfi 100 m hát, elődöntő
17.58: Női 100 m mell, elődöntő
18.17: Férfi 50 m pillangó, döntő
18.24: Női 100 m hát, elődöntő
18.42: Férfi 200 m gyors, elődöntő
18.54: Női 200 m vegyes, döntő

VÍZILABDA (HAJÓS ALFRÉD NEMZETI SPORTUSZODA)
Nők, helyosztók
9.30, 10.50, 12.10, 13.30
Negyeddöntő

14.50: A-csoport győztese–NJ3 győztese (Tv: M4 Sport)
16.10: B-csoport győztese–NJ4 győztese
20.30: C-csoport győztese–NJ1 győztese (Tv: M4 Sport)
22.00: D-csoport győztese–NJ2 győztese (Tv: M4 Sport)

FUTBALLPROGRAM

TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
14.05:
Internazionale–Lyon

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG
Csoportkör, 3. forduló
A-csoport
20.45:
Belgium–Hollandia
20.45: Norvégia–Dánia (Tv: Eurosport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
20.00:
World Matchplay, 3. nap (Tv: Sport1)

LÓSPORT
12.00: Lóverseny, futam (Tv: Sport1)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)  
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

TENISZ
11.00:
ATP-torna, Hamburg, 1. nap, 1. mérkőzés (Tv: Sport2)
13.00: ATP-torna, Hamburg, 1. nap, 2. mérkőzés (Tv: Sport2)
15.00: ATP-torna, Hamburg, 1. nap, 3. mérkőzés (Tv: Sport2)
17.30: ATP-torna, Hamburg, 1. nap, 4. mérkőzés (Tv: Sport2)

VÍVÁS
13.45
és 18.45: Világbajnokság, Lipcse (Tv: Eurosport2)

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.07.21 09:39:48

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

Bakayoko, Germain és B. Silva után B. Mendy, Fabinho és Lemar is távozhat – de kinek a Mbappé?

2017.07.21 10:33:52

Minden más foci SZELI MÁTYÁS

„Az élet hatalmas ajándék. Az ember lát, hall, érez, beszél – miért legyek csalódott, ha boldog is lehetek?”

2017.07.18 23:07:41

Minden más foci SZÖLLŐSI GYÖRGY (ESZÉK)

A másfél éve a szakadék széléről visszarántott NK Osijek újra focilázba hozta szurkolóit.

2017.07.17 13:19:50

Minden más foci MAROSI GERGELY

Bohózat lett a fiatalszabályból, durva az új luxusadó, valós problémákra életszerűtlen megoldások.

2017.07.16 11:45:46

Minden más foci nemzetisport.hu

Július 16. és augusztus 6. között Hollandiában rendezik meg a 12. női labdarúgó Eb-t.