nemzetisport.hu 2017.06.19 11:38 Frissítve: 2017.06.23 14:30

Heti program: folytatódik a női kosár Eb és a Konföderációs Kupa

Női kosárlabda-válogatottunk tovább folytatja szereplését a csehországi Európa-bajnokságon, hiszen a csoportkör után a negyeddöntőbe jutásért is megküzdhet. Ezen a héten is láthatunk labdarúgást a televízióban: a Konföderációs Kupa és az U21-es kontinensviadal meccsei is képernyőre kerülnek. Megrendezik az atlétikai csapat Eb-t, idehaza pedig lejátsszák az amerikaifutball-elitliga (HFL) elődöntőit. A technikai sportok szerelmesei láthatnak többek között Formula–1-et, WTCC-t és MotoGP-t is. Az e heti programban még strandkézilabda és strandröplabda, valamint számos tenisztorna szerepel.

 

JÚNIUS 19., HÉTFŐ

KONFÖDERÁCIÓS KUPA, OROSZORSZÁG
Csoportkör, 1. forduló
B-csoport
17.00:
Ausztrália–Németország (Tv: M4 Sport)

U21-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, LENGYELORSZÁG
Csoportkör, 2. forduló
A-csoport
18.00:
Szlovákia–Anglia (Tv: Digi Sport1)
20.45: Lengyelország–Svédország (Tv: Digi Sport1)

BAJNOKOK LIGÁJA, EURÓPA-LIGA
12.00:
A selejtező 1. és 2. fordulójának sorsolása

KOSÁRLABDA
Női Európa-bajnokság, Csehország
A-csoport, 3. forduló

12.30: MAGYARORSZÁG–Ukrajna (Tv: M4 Sport)
18.00:
Csehország–Spanyolország
B-csoport, 3. forduló
15.00:
Fehéroroszország–Törökország
20.30: Szlovákia–Olaszország (Tv: M4 Sport)
C-csoport, 3. forduló
15.00:
Szerbia–Szlovénia
20.30: Franciaország–Görögország
D-csoport, 3. forduló
12.30:
Lettország–Belgium
18.00: Montenegró–Oroszország

LÓSPORT
12.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM) 
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

ÖKÖLVÍVÁS
Férfi Európa-bajnokság, Harkiv, selejtezők

TENISZ
12.00:
WTA-torna, Birmingham (Tv: Digi Sport1)
12.00
–20.00: ATP-torna, Halle, az 1. nap mérkőzései (Tv: Sport1)
13.00–21.00: ATP-torna, London, az 1. nap mérkőzései (Tv: Sport2)
15.00: WTA-torna, Mallorca (Tv: Digi Sport2)
18.00: WTA-torna, Birmingham (Tv: Digi Sport3)

JÚNIUS 20., KEDD

U21-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, LENGYELORSZÁG
Csoportkör, 2. kör
B-csoport
18.00:
Szerbia–Macedónia (Tv: Digi Sport1)
20.45: Portugália–Spanyolország (Tv: Digi Sport1)

NB I
10.30:
Az OTP Bank Liga 2017–2018-as idényének sorsolása

KOSÁRLABDA
Női Európa-bajnokság, Csehország
• A negyeddöntőbe jutásért
Az M4 Sport 18 órától, valamint 20.30-tól és/vagy a magyar válogatott meccsét élőben közvetíti.

LÓSPORT
12.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM) 
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

ÖKÖLVÍVÁS
Férfi Európa-bajnokság, Harkiv, nyolcaddöntők

TENISZ
11.00: WTA-torna, Mallorca (Tv: Digi Sport2)
12.00:
WTA-torna, Birmingham (Tv: Digi Sport1)
12.00–20.00: ATP-torna, Halle, a 2. nap mérkőzései (Tv: Sport1)
13.00–21.00: ATP-torna, London, a 2. nap mérkőzései (Tv: Sport2)
18.00: WTA-torna, Birmingham (Tv: Digi Sport3)

JÚNIUS 21., SZERDA

NB I-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
17.00, Szentelek (Stagersbach, Ausztria): Videoton–Inter Zapresic (horvát)
18.00: Ferencváros–Beitar Jeruzsálem (izraeli)
19.00: Sturm Graz (osztrák)–Vasas

KONFÖDERÁCIÓS KUPA, OROSZORSZÁG
Csoportkör, 2. forduló
A-csoport
17.00:
Oroszország–Portugália (Tv: M4 Sport)
20.00: Mexikó–Új-Zéland (Tv: M4 Sport)

U21-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, LENGYELORSZÁG
Csoportkör, 2. forduló
C-csoport
18.00:
Csehország–Olaszország (Tv: Digi Sport1)
20.45: Németország–Dánia (Tv: Digi Sport1)

ARGENTIN PRIMERA DIVISIÓN
csütörtök, 0.40:
Olimpo–Boca Juniors (Tv: Digi Sport1)
2:25, csütörtök: River Plate–Aldosivi (Tv: Digi Sport2)

KERÉKPÁR
15.45:
Belgium (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
12.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM) 
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

ÖKÖLVÍVÁS
Férfi Európa-bajnokság, Harkiv, negyeddöntők

TENISZ
12.30:
WTA-torna, Birmingham (Tv: Digi Sport1)
12.00–20.00: ATP-torna, Halle, a 3. nap mérkőzései (Tv: Sport1)
12.30: WTA-torna, Mallorca (Tv: Digi Sport2)
13.00–21.00: ATP-torna, London, a 3. nap mérkőzései (Tv: Sport2)
17.00: WTA-torna, Mallorca (Tv: Digi Sport2)
18.00: WTA-torna, Birmingham (Tv: Digi Sport3)

JÚNIUS 22., CSÜTÖRTÖK

NB I-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
16.30, Dietersdorf am Gnasbach (Ausztria):
Videoton–FK Rosztov (orosz)

KONFÖDERÁCIÓS KUPA, OROSZORSZÁG
Csoportkör, 2. forduló
B-csoport
17.00:
Kamerun–Ausztrália (Tv: M4 Sport)
20.00:
Németország–Chile (Tv: M4 Sport)

U21-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, LENGYELORSZÁG
Csoportkör, 3. forduló
A-csoport
20.45:
Anglia–Lengyelország (Tv: Digi Sport1)
20.45: Szlovákia–Svédország (Tv: Digi Sport2)

ARGENTIN PRIMERA DIVISIÓN
péntek, 00.15:
Godoy Cruz–Estudiantes (Tv: Digi Sport2)

KOSÁRLABDA
Női Európa-bajnokság, Csehország
• Negyeddöntő
12.30: Belgium–Olaszország (Tv: M4 Sport)
15.00: Törökország–Görögország
18.00: Spanyolország–Lettország
20.30: Franciaország–Szlovákia

LÓSPORT
12.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM) 
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

TENISZ
12.00
–20.00: ATP-torna, Halle, a 4. nap mérkőzései (Tv: Sport1)
12.30:
WTA-torna, Birmingham (Tv: Digi Sport1)
12.30: WTA-torna, Mallorca (Tv: Digi Sport2)
13.00–21.00: ATP-torna, London, a 4. nap mérkőzései (Tv: Sport2)
17.00: WTA-torna, Mallorca (Tv: Digi Sport2)

JÚNIUS 23., PÉNTEK

U21-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, LENGYELORSZÁG
Csoportkör, 3. forduló
B-csoport
20.45:
Macedónia–Portugália (Tv: Digi Sport2)
20.45: Szerbia–Spanyolország (Tv: Digi Sport1)

ATLÉTIKA
17.45:
Csapat Európa-bajnokság, Franciaország (Tv: Eurosport1)

FORMULA–1
11.00: Azerbajdzsáni Nagydíj, Baki, 1. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
15.00: Azerbajdzsáni Nagydíj, Baki, 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport)

KERÉKPÁR
Egyéni időfutam ob, Ibrány

KÉZILABDA
11.00: A januári horvátországi férfi Európa-bajnokság sorsolása

LÓSPORT
13.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM) 
19.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MOTORSPORT
  9.00:
Moto3, Holland Nagydíj, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
10.00: MotoGP, Holland Nagydíj, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
11.00: Moto2, Holland Nagydíj, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
13.05: Moto3, Holland Nagydíj, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
14.00: MotoGP, Holland Nagydíj, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
15.00: Moto2, Holland Nagydíj, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)

ÖKÖLVÍVÁS
Férfi Európa-bajnokság, Harkiv, elődöntők

ÖTTUSA
Világkupadöntő, Vilnius, férfi verseny

STRANDRÖPLABDA
Országos bajnokság, 1. forduló

SZNÚKER
10.00: Riga Masters, 1. nap (Tv: Eurosport1)
17.45: Riga Masters, 1. nap (Tv: Eurosport2)

TENISZ
12.00
–20.00: ATP-torna, Halle, negyeddöntő (Tv: Sport1)
12.30:
WTA-torna, Birmingham (Tv: Digi Sport1)
12.30: WTA-torna, Mallorca (Tv: Digi Sport2)
13.00–21.00: ATP-torna, London, negyeddöntő (Tv: Sport2)
17.00: WTA-torna, Mallorca (Tv: Digi Sport2)

JÚNIUS 24., SZOMBAT

NB I-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
11.00, Népligeti Edzőközpont:
Mezőkövesd–Gyirmót
11.00: Honvéd–Balmazújváros
16.00: DVSC–MFK Zemplín Michalovce (szlovák)
17.00: DVTK–Békéscsaba
18.00, Prambachkirchen: Újpest–SV Ried (osztrák)
Bük: Vasas–Haladás

KONFÖDERÁCIÓS KUPA, OROSZORSZÁG
Csoportkör, 3. forduló
A-csoport
17.00:
Mexikó–Oroszország
17.00:
Új-Zéland–Portugália
Az M4 Sport még nem jelölte ki, hogy melyik mérkőzést közvetíti.

U21-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, LENGYELORSZÁG
Csoportkör, 3. forduló
C-csoport
20.45:
Csehország–Dánia (Tv: Digi Sport2)
20.45:
Olaszország–Németország (Tv: Digi Sport1)

ARGENTIN PRIMERA DIVISIÓN
23.00:
bajnoki mérkőzés (Tv: Digi Sport1)

MLS
19.30:
New York Red Bulls–New York City FC (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FOCI
HFL
• Elődöntő

14.45:
Miskolc Steelers–Budapest Wolves (Tv: Digi Sport1)

ATLÉTIKA
14.00:
Csapat Európa-bajnokság, Franciaország (Tv: Eurosport1)
Csapat Európa-bajnokság, 2. liga, Tel-Aviv, 1. nap

AUTÓSPORT
16.30:
WTCC, Portugália, időmérő (Tv: Eurosport2)
17.30: WTCC, Portugália (Tv: Eurosport2)
19.00: FIM Speedway Grand Prix, Dánia (Tv: Spíler Tv)
21.30:
Blancpain Endurance-sorozat, Paul Ricard, Franciaország (Tv: Eurosport1)

FORMULA–1
12.00: Azerbajdzsáni Nagydíj, Baki, 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
15.00: Azerbajdzsáni Nagydíj, Baki, időmérő (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
Női Európa-bajnokság, Csehország
• Elődöntő
18.00:
Spanyolország–Belgium
20.30: Görögország–Franciaország (Tv: M4 Sport)
• Az 5–8. helyért
12.30:
Lettország–Olaszország
15.00: Törökország–Szlovákia

LÓSPORT
13.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM) 
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MOTORSPORT
  9.00:
Moto3, Holland Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
10.00: MotoGP, Holland Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
11.00: Moto2, Holland Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
12.30: Moto3, Holland Nagydíj, 4. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
13.45:
FIM Endurance-világbajnokság, Orechova Poton (Tv: Eurosport2)
14.05: MotoGP, Holland Nagydíj, 1. időmérő (Tv: Spíler Tv)
14.30: MotoGP, Holland Nagydíj, 2. időmérő (Tv: Spíler Tv)
15.00: Moto2, Holland Nagydíj, időmérő (Tv: Spíler Tv)
18.00: FIM Endurance-világbajnokság, Orechova Poton (Tv: Eurosport2)

ÖKÖLVÍVÁS
Férfi Európa-bajnokság, Harkiv, döntők

ÖTTUSA
Világkupadöntő, Vilnius, női verseny

STRANDKÉZILABDA
Európa-bajnokság, Horvátország
18.00:
férfiak, 1. elődöntő (Tv: Sport1)
19.00: férfiak, 2. elődöntő (Tv: Sport1)

STRANDRÖPLABDA
13.00:
Baden Masters, nők, 1. elődöntő (Tv: Sport2)
Országos bajnokság, 1. forduló, Tata

SZNÚKER
10.00: Riga Masters, 2. nap (Tv: Eurosport1)
18.15: Riga Masters, 2. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
12.30:
WTA-torna, Birmingham (Tv: Digi Sport2)
13.00: ATP-torna, Halle, 1. elődöntő (Tv: Sport1)
14.30: ATP-torna, London, 1. elődöntő (Tv: Sport2)
15.00: WTA-torna, Mallorca (Tv: Digi Sport3)
16.00: ATP-torna, Halle, 2. elődöntő (Tv: Sport1)
16.30: ATP-torna, London, 2. elődöntő (Tv: Sport2)
17.00: WTA-torna, Mallorca (Tv: Digi Sport2)

TRIATLON
12.00:
Sprinttávú Európa-bajnokság, Düsseldorf, nők
14.30: Sprinttávú Európa-bajnokság, Düsseldorf, férfiak

JÚNIUS 25., VASÁRNAP

KONFÖDERÁCIÓS KUPA, OROSZORSZÁG
Csoportkör, 3. forduló
B-csoport
17.00:
Németország–Kamerun (Tv: M4 Sport)
17.00:
Chile–Ausztrália

ARGENTIN PRIMERA DIVISIÓN
21.10:
Boca Juniors–Santa Fe (Tv: Digi Sport1)
hétfő, 01.00: Colón–River Plate (Tv: Digi Sport1)

AMERIKAI FOCI
HFL
• Elődöntő

14.45:
Eger Heroes–Budapest Cowbells (Tv: Digi Sport1)

ATLÉTIKA
13.00:
Csapat Európa-bajnokság, Franciaország (Tv: Eurosport1)
Csapat Európa-bajnokság, 2. liga, Tel-Aviv, 2. nap

AUTÓSPORT
11.15:
Formula–2, Baku, 2. futam (Tv: M4 Sport)
12.45:
ETC-kupa, Portugália, 1. futam (Tv: Eurosport2)
14.00: ETC-kupa, Portugália, 2. futam (Tv: Eurosport2)
17.30:
WTCC, Portugália, 1. futam (Tv: Eurosport1)
18.30: WTCC, Portugália, 2. futam (Tv: Eurosport1)
19.00: Indy Car, Road America (Tv: Digi Sport1)

FORMULA–1
15.00: Azerbajdzsáni Nagydíj, Baki, futam (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
Női Európa-bajnokság, Csehország
12.30:
a 7. helyért
15.00: az 5. helyért
18.00: bronzmérkőzés
20.30: döntő (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
13.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM) 
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MOTORSPORT
11.00:
Moto3, Holland Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)
13.00: MotoGP, Holland Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)
14.20: Moto2, Holland Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)

ÖTTUSA
Világkupadöntő, Vilnius, vegyes váltó

STRANDKÉZILABDA
Európa-bajnokság, Horvátország
16.00:
női döntő (Tv: Sport2)
17.00: férfi döntő (Tv: Sport2)

STRANDRÖPLABDA
12.00:
Baden Masters, férfiak, 1. elődöntő (Tv: Sport2)
12.15: Országos bajnokság, 1. forduló, döntők, Tata (Tv: M4 Sport)
13.00: Baden Masters, férfiak, 2. elődöntő (Tv: Sport2)

SZNÚKER
10.00: Riga Masters, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)
14.30: Riga Masters, elődöntő (Tv: Eurosport2)
19.30: Riga Masters, döntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
12.00:
WTA-torna, Eastbourne (Tv: Digi Sport2)
13.00: ATP-torna, Halle, döntő (Tv: Sport1)
14.00: WTA-torna, Eastbourne (Tv: Digi Sport3)
14.30: WTA-torna, Birmingham, döntő (Tv: Digi Sport2)
15.00: ATP-torna, London, döntő (Tv: Sport1)
17.00: WTA-torna, Mallorca (Tv: Digi Sport2)

TRIATLON
16.00: Sprinttávú egyéni és csapat ob, Baja, nők
18.30: Sprinttávú egyéni és csapat ob, Baja, férfiak

UFC
hétfő, 03.00:
Michael Chiesa–Kevin Lee (Tv: Sport1)

JÚNIUS 26., HÉTFŐ

LÓSPORT
12.00: Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM) 
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

TENISZ
12.00:
ATP-torna, Eastbourne, 1. nap (Tv: Eurosport1)
12.00: WTA-torna, Eastbourne (Tv: Digi Sport1)
12.00: Wimbledon, kvalifikáció (Tv: Eurosport2)

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.10.16 23:22:12

Minden más foci THURY GÁBOR

NS-VÉLEMÉNY. A felvetődő lehetőségek idején rosszkor volt jó helyen.

2017.10.16 12:07:00

Minden más foci nemzetisport.hu

Hanga Ádám Barcelonája a Crvena zvezdához látogat a kosárlabda Euroligában.

2017.10.16 12:06:02

Minden más foci nemzetisport.hu

Ferencváros–Újpest; Szeged–Veszprém; Körmend–Falco.

2017.10.16 12:05:15

Minden más foci nemzetisport.hu

Everton–Arsenal és Tottenham–Liverpool • A kézilabda BL-ben az FTC.

2017.10.13 11:15:31

Minden más foci PIETSCH TIBOR beszélgetése Dunaszerdahelyen

„A szlovák élvonalban van egy csapat, amely sokkal inkább magyar, mint szlovák, és ezt éreztetik is velünk.”