nemzetisport.hu 2017.10.02 13:04 Frissítve: 2017.10.06 16:45

Heti program: célegyenesébe fordul a futball-vb selejtezője

A következő másfél hétben a legtöbb zónában lezárul a labdarúgó-világbajnokság selejtezősorozata – a magyar válogatott Svájcban játssza az utolsó előtti mérkőzését. Megkezdődik a női kézilabda Bajnokok Ligája, de a Győr és az FTC mellett a Veszprém és a Szeged férficsapata is pályára lép, kosárlabdacsapataink pedig nemzetközi kupameccseket játszanak. A Formula–1 mezőnye a Japán Nagydíjon versenyez, Montrealban kezdetét veszi a torna-vb, és az NHL szerelmesei sem unatkozhatnak. Lássuk, milyen sporteseményeken izgulhatunk a héten!

 

OKTÓBER 2., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM 

FUTSAL NB I
1. FORDULÓ
18.15: Haladás–Rába ETO
18.30: Bőny–FTC
18.40: Aramis–Veszprém
19.00: Dunaferr–Berettyóújfalu

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
4. FORDULÓ
kedd, 2.30: Kansas City Chiefs–Washington Redskins (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
Férfi Bajnokok Ligája
3. selejtezőkör, visszavágó
19.00:
Pinar Karsiyaka (török)–Alba Fehérvár
Női NB I
18.30:
Aluinvent DVTK Miskolc–Sopron Basket

LÓSPORT
12.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

SZNÚKER
19.00: European Masters, Belgium, 1. nap (Tv: Eurosport1)
13.00: European Masters, Belgium, 1. nap (Tv: Eurosport2)

TENISZ
6.00, 7.15, 9.15, 11.15: ATP-torna, Tokió, 1. nap (Tv: Sport2)
6.30, 8.30, 10.30, 13.30:
ATP-torna, Peking, 1. nap (Tv: Sport1)
6.30: WTA-torna, Peking (Tv: Digi Sport2)
12.30, 15.00: WTA-torna, Peking (Tv: Digi Sport1)
kedd, 5.00: ATP-torna, Tokió, 2. nap (Tv: Sport2)

TORNA
Világbajnokság, Montreal
kedd, 00.00: férfiak, selejtező

OKTÓBER 3., KEDD

JÉGKORONG
Bajnokok Ligája
18.30:
HV71 Jönköping–Trinec (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
15.00:
Tre Valli Varesine, Olaszország (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
Férfi NB I
18.00: Balatonfüredi KSE–Orosházi FKSE-Linamar (Tv: M4 Sport)
18.00: Mol-Pick Szeged–Váci KSE
Bundesliga
17.30:
Rhein-Neckar Löwen–Hannover (Tv: Digi Sport1)

KOSÁRLABDA
Női Euroliga
Selejtező, visszavágó
20.00: BLMA (francia)–Atomerőmű KSC-Szekszárd

LÓSPORT
12.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

RÖPLABDA
Női Közép-európai Liga, alapszakasz
18.00:
Fatum-Nyíregyháza–Slavia Eu Bratislava (szlovák)

SÍUGRÁS
16.30:
Nyári Grand Prix, Klingenthal HS 140, Németország (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
13.00:
European Masters, Belgium, 2. nap (Tv: Eurosport2)
19.00: European Masters, Belgium, 2. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
6.00, 7.15, 9.15, 11.15: ATP-torna, Tokió, 2. nap (Tv: Sport2)
6.30, 8.30, 10.30, 13.30, 15.00:
ATP-torna, Peking, 2. nap (Tv: Sport1)
6.30, 13.30: WTA-torna, Peking (Tv: Digi Sport2)
szerda, 5.00: ATP-torna, Tokió, 3. nap (Tv: Sport2)

OKTÓBER 4., SZERDA

FUTBALLPROGRAM 

U19-ES EB-SELEJTEZŐ
19.00:
MAGYARORSZÁG–Szlovénia

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
Visegrád-kupa
Negyeddöntő, 1. mérkőzés
18.00:
MsHK Zilina-DVTK Jegesmedvék
18.00: UTE-HK Poprad
18.30: HC Nové Zámky-Fehérvár AV19
19.00: MAC Budapest-HK Nitra
Bajnokok Ligája
18.00:
KalPa–Stavanger (Tv: Sport2)
NHL
csütörtök, 2.05:
Pittsburgh Penguins–St. Louis Blues (Tv: Spíler Tv)

KÉZILABDA
Férfi NB I
18.00:
Ceglédi KKSE–Csurgói KK
18.00: Telekom Veszprém-Eger SBS Eszterházy

KOSÁRLABDA
Férfi Európa-kupa
2. selejtezőkör, 1. mérkőzés
18.00:
Szolnoki Olaj–Södertälje Kings (svéd)
19.00: Egis Körmend–Steaua Bucuresti (Tv: Digi Sport1)
19.30: Balkan Botevgrad (bolgár)–Falco KC Szombathely
Női NB I
17.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–PINKK-Pécsi 424
18.00: PEAC-Pécs–MTK-Budapest
19.00: Vasas Akadémia–BEAC Újbuda

LÓSPORT
12.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

SZNÚKER
13.00:
European Masters, Belgium, 3. nap (Tv: Eurosport1)
19.00: European Masters, Belgium, 3. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
6.00, 7.15, 9.15, 11.15: ATP-torna, Tokió, 3. nap (Tv: Sport2)
6.30, 8.30, 10.30, 13.30:
ATP-torna, Peking, 3. nap (Tv: Sport1)
6.30: WTA-torna, Peking (Tv: Digi Sport2)
12.30, 15.00: WTA-torna, Peking (Tv: Digi Sport1)
csütörtök, 5.00: ATP-torna, Tokió, 4. nap (Tv: Sport2)

TORNA
Világbajnokság, Montreal
22.00: nők, selejtező

ÚSZÁS
17.00:
rövid pályás világkupaverseny, Doha, 1. nap (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
E.ON férfi ob I
1. forduló
A-csoport
18.45:
UVSE–VasasPlaket
19.00: AVUS Szombathely–Szolnoki Dózsa-Közgép
19.30: Debreceni VSE–MKB-Euroleasing-BVSC
B-csoport
17.15:
EBP Tatabánya–ContiTech Szeged-Diapolo
18.00: PVSK-Mecsek Fűszért–PannErgy-Miskolci VLC (Tv: M4 Sport)
19.00: Metalcom-Szentes–ZF-Eger
20.00: RacioNet-Honvéd–A-Híd OSC Újbuda

OKTÓBER 5., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM 

U21-ES VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
20.00:
MAGYARORSZÁG–Olaszország (Tv: M4 Sport)

VB-SELEJTEZŐK
EURÓPAI ZÓNA
C-CSOPORT
18.00:
Azerbajdzsán–Csehország (Tv: Sport2)
20.45: Észak-Írország–Németország (Tv: Sport1)
20.45: San Marino–Norvégia
E-CSOPORT
18.00:
Örményország–Lengyelország (Tv: Sport1)
20.45: Montenegró–Dánia
20.45: Románia–Kazahsztán
F-CSOPORT
20.45:
Anglia–Szlovénia (Tv: Sport2)
20.45: Málta–Litvánia
20.45: Skócia–Szlovákia

ÁZSIAI ZÓNA
4. SELEJTEZŐKÖR
14.30:
Szíria–Ausztrália

DÉL-AMERIKAI ZÓNA
22.00:
Bolívia–Brazília
23.00: Venezuela–Uruguay
péntek, 1.30: Kolumbia–Paraguay
péntek, 1.30: Chile–Ecuador
péntek, 1.30: Argentína–Peru

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
5. FORDULÓ
péntek, 2.25:
Tampa Bay Buccaneers–New England Patriots (Tv: Sport2)

FORMULA–1
péntek, 3.00:
Japán Nagydíj, 1. szabadedzés (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
NHL
péntek, 1.30:
Ottawa Senators–Washington Capitals (Tv: Spíler Tv)
péntek, 4.00: Anaheim Ducks–Arizona Coyotes (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
14.45:
Milánó–Torino (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
Bundesliga
20.30:
Erlangen–Kiel (Tv: Digi Sport1)

KOSÁRLABDA
NBA
Előszezon, Sencsen
8.00:
Golden State Warriors–Minnesota Timberwolves (Tv: Sport2)

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

RÖPLABDA
Férfi NB I
17.00:
Dunaferr SE–Fino Kaposvár SE
Női Közép-európai Liga, alapszakasz
17.00:
Fatum-Nyíregyháza–VK UP Olomouc (cseh)

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Olimpiai kvalifikációs világkupa, Dordrecht

SZNÚKER
13.00:
European Masters, Belgium, 4. nap (Tv: Eurosport2)
19.00: European Masters, Belgium, 4. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
6.00, 11.15: ATP-torna, Tokió, 4. nap (Tv: Sport2)
6.30: WTA-torna, Peking (Tv: Digi Sport2)
8.30, 10.30, 12.30:
ATP-torna, Peking, 4. nap (Tv: Sport1)
10.30, 13.30: WTA-torna, Peking (Tv: Digi Sport1)
15.00: ATP-torna, Peking, 4. nap (Tv: Sport2)

TORNA
Világbajnokság, Montreal
péntek, 1.00:
férfi egyéni összetett, döntő

ÚSZÁS
Rövid pályás világkupaverseny, Doha

OKTÓBER 6., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM 

NB III
9. FORDULÓ
KÖZÉP-CSOPORT

15.00: Bp. Honvéd MFA–Iváncsa
15.00: Makó–Dunaújváros

VB-SELEJTEZŐK
EURÓPAI ZÓNA
D-CSOPORT
18.00:
Grúzia–Wales (Tv: Sport2)
20.45: Ausztria–Szerbia
20.45: Írország–Moldova
G-CSOPORT
20.45:
Olaszország–Macedónia (Tv: Sport2)
20.45: Liechtenstein–Izrael
20.45: Spanyolország–Albánia (Tv: Sport1)
I-CSOPORT
20.45:
Horvátország–Finnország
20.45: Koszovó–Ukrajna
20.45: Törökország–Izland

AFRIKAI ZÓNA
C-CSOPORT
21.00:
Mali–Elefántcsontpart

CONCACAF-ZÓNA
szombat, 1.35:
Egyesült Államok–Panama
szombat, 3.30: Mexikó–Trinidad és Tobago
szombat, 4.00: Costa Rica–Honduras

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, INDIA
Csoportkör, 1. forduló
A-csoport
13.30:
Kolumbia–Ghána
16.30: India–Egyesült Államok
B-csoport
13.30:
Új-Zéland–Törökország (Tv: Eurosport2)
16.30: Paraguay–Mali

FUTSAL NB I
2. FORDULÓ
18.30:
Berettyóújfalu–Aramis
18.30: Bőny–Rába ETO
20.30: FTC–Dunaferr

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CSELGÁNCS
14.00:
Grand Prix-verseny, Taskent, 1. nap (Tv: Sport2)

FORMULA–1
7.00:
Japán Nagydíj, 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
szombat, 5.00: Japán Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
Erste Liga
17.30: ASC Corona Brasov (romániai)–UTE
17.50: EV Vienna Capitals II (osztrák)–Fehérvári Titánok
18.00: SC Csíkszereda (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák
18.30: DVTK Jegesmedvék–MAC Budapest
EBEL
18.45:
Fehérvár AV19–Dornbirn Bulldogs (ausztria) (Tv: M4 Sport)
NHL
szombat, 1.30:
Tampa Bay Lightning–Florida Panthers (Tv: Spíler Tv)

KÉZILABDA
Női Bajnokok Ligája
Csoportkör, 1. forduló
C-csoport
19.00:
Vardar Szkopje (macedón)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1)
Női NB I
18.00: Budaörs–Kecskeméti NKSE

KOSÁRLABDA
Férfi NB I
18.00:
Kaposvári KK–JP Auto-JKSE
18.00: KTE-Duna Aszfalt–Pécsi VSK-Veolia

LÓSPORT
17.00:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)

RÖGBI
14.45:
MAGYARORSZÁG–Gibraltár (Tv: Digi Sport1)

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Olimpiai kvalifikációs világkupa, Dordrecht

SZNÚKER
13.00:
European Masters, Belgium, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)
19.00: European Masters, Belgium, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
6.00, 7.15, 9.15, 11.15: ATP-torna, Tokió, 5. nap (Tv: Sport2)
6.30, 8.30, 10.30, 13.30:
ATP-torna, Peking, negyeddöntő (Tv: Sport1)
6.30, 15.00: WTA-torna, Peking (Tv: Digi Sport2)
10.30: WTA-torna, Peking (Tv: Digi Sport1)

TORNA
Világbajnokság, Montreal
szombat, 1.00: női egyéni összetett, döntő

OKTÓBER 7., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM 

VB-SELEJTEZŐK
EURÓPAI ZÓNA
B-CSOPORT

20.45: Svájc–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
18.00: Feröer–Lettország
20.45: Andorra–Portugália
A-CSOPORT
18.00:
Svédország–Luxemburg
20.45: Fehéroroszország–Hollandia
20.45: Bulgária–Franciaország (Tv: Sport2)
H-CSOPORT
18.00:
Bosznia-Hercegovina–Belgium (Tv: Sport2)
18.00: Gibraltár–Észtország
20.45: Ciprus–Görögország

AFRIKAI ZÓNA
A-CSOPORT
19.00:
Guinea–Tunézia
19.00: Líbia–Kongói DK
B-CSOPORT
18.00:
Nigéria–Zambia
18.00: Kamerun–Algéria
C-CSOPORT
21.00:
Marokkó–Gabon
D-CSOPORT
15.00:
Dél-Afrika–Burkina Faso
19.30: Zöld-foki-szigetek–Szenegál
E-CSOPORT
15.00:
Uganda–Ghána

U19-ES EB-SELEJTEZŐ
16.00:
Hollandia–MAGYARORSZÁG

NŐI NB I
7. FORDULÓ
15.00:
Kóka–Haladás Viktória
16.00: DVTK–ETO FC Győr
17.00: MTK–Újpest FC

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, INDIA
Csoportkör, 1. forduló
C-csoport
13.30:
Németország–Costa Rica (Tv: Eurosport1)
16.30: Irán–Guinea
D-csoport
13.30: Brazília–Spanyolország
16.30: Észak-Korea–Niger

MLS
23.00:
New York Red Bulls–Vancouver Whitecaps (Tv: Eurosport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
12.30:
EuroFormula Open, Jerez, 1. futam (Tv: Digi Sport2)
A kamion Európa-bajnokság spanyolországi futamai, Jarama

FORMULA–1
8.00:
Japán Nagydíj, időmérő (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
Erste Liga
17.00: SC Csíkszereda (romániai)–UTE
17.30: ASC Corona Brasov (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák
NHL
vasárnap, 1.05:
Pittsburgh Penguins–Nashville Predators (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 4.30: San Jose Sharks–Los Angeles Kings (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
15.15:
Lombardiai körverseny (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája
Csoportkör, 4. forduló
A-csoport
17.
30: Mol-Pick Szeged–Vardar Szkopje (macedón) (Tv: Sport1)
Női Bajnokok Ligája
Csoportkör, 1. forduló
B-csoport
19.
30: Győri Audi ETO–Midtjylland (dán) (Tv: Sport1)
Férfi EHF-kupa
2. selejtezőkör, 1. mérkőzés
15.
30: Csurgó–Dubrava (horvát) (Tv: Sport1)
17.00: Balatonfüredi KSE–Valur Reykjyavík (izlandi)
Férfi NB I
17.00:
Ferencvárosi TC–Dabas KC
18.00: Sport36-Komló–B.Braun Gyöngyös
18.00: CYEB Budakalász–Grundfos Tatabánya KC
Női NB I
18.00:
MTK Budapest–Dunaújvárosi Kohász KA
18.15: Siófok KC–Érd HC

KOSÁRLABDA
Férfi NB I
17.00:
DEAC–Atomerőmű SE
18.00: Egis Körmend–MAFC
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Alba Fehérvár
18.00: Szolnoki Olaj KK–Sopron KC
Női NB I
18.00:
MTK-Budapest–BEAC Újbuda
18.00: Sopron Basket–ZTE Női Kosárlabda Klub
18.00: Vasas Akadémia–CMB Cargo Uni Győr
18.00: Ceglédi EKK–Aluinvent DVTK Miskolc
20.00: PINKK-Pécsi 424–PEAC-Pécs

LÓSPORT
13.00:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MOTORSPORT
19.00:
FIM Speedway salakmotor világbajnokság, Lengyelország (Tv: Spíler Tv)

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
17.00:
Olimpiai kvalifikációs világkupa, Dordrecht (Tv: M4 Sport)

SZNÚKER
13.00:
European Masters, Belgium, elődöntő (Tv: Eurosport2)
19.00: European Masters, Belgium, elődöntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
6.00:
ATP-torna, Tokió, elődöntő (Tv: Sport2)
8.30: ATP-torna, Tokió, elődöntő (Tv: Sport2)
8.30, 11.30: WTA-torna, Peking (Tv: Digi Sport1)
10.30: ATP-torna, Peking, elődöntő (Tv: Sport1)
15.00: ATP-torna, Peking, elődöntő (Tv: Sport2)

TORNA
Világbajnokság, Montreal
19.00: szerenkénti döntők, férfiak: talaj, ló, gyűrű
szerenkénti döntő, nők: ugrás, felemás korlát

UFC
vasárnap, 4.00:
Tony Ferguson–Kevin Lee (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
E.ON férfi ob I
2. forduló
A-csoport
11.00:
Szolnoki Dózsa-Közgép–UVSE
17.00: MKB-Euroleasing-BVSC–Kaposvári VK
18.00: FTC-PQS Waterpolo–AVUS Szombathely
19.00: VasasPlaket–Debreceni VSE
B-csoport
18.00:
ContiTech Szeged-Diapolo–PVSK Mecsek-Fűszért
18.00: ZF-Eger–EBP Tatabánya
19.00: A-Híd OSC Újbuda–Metalcom-Szentes
19.00: PannErgy-Miskolci VLC–RacioNet-Honvéd

VITORLÁZÁS
10.00:
Mol Nagydíj szóló Balaton-kerülő vitorlásverseny, Balatonfüred

OKTÓBER 8., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM 

NB II
12. FORDULÓ
15.00:
Cegléd–Vác
15.00: Kisvárda–Budaörs (Tv: M4 Sport)
15.00: Mosonmagyaróvár–Soroksár
17.00:
Békéscsaba–Gyirmót FC Győr
17.00: Csákvár–Szolnok
17.00: Siófok–Budafoki MTE
17.00: ZTE–Nyíregyháza Spartacus
17.00: ETO FC Győr–Dorog
17.00: Sopron–Kazincbarcika
17.00: MTK–Szeged 2011 

NB III
9. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

15.00: Cigánd–Debreceni EAC
15.00: Tiszaújváros–ESMTK
15.00: Balassagyarmat–Gyöngyös
15.00: Salgótarján–Tiszafüred
15.00: Monor–Jászberény
15.00: Nyírbátor–DVTK II
15.00: Putnok–Tállya
15.00: Füzesgyarmat–MTK II
KÖZÉP-CSOPORT
15.00: SZEOL–Kozármisleny
15.00: FC Dabas–Tiszakécske
15.00: Mórahalom–Rákosmente
15.00: Vecsési FC–Szentlőrinc
15.00: Paks II–Szekszárd
15.00: PMFC–Hódmezővásárhely
NYUGATI CSOPORT
15.00: Andráshida–Videoton II
15.00: Csepel–Gyirmót FC Győr II
15.00: III. ker. TVE–Ajka
15.00: Dunaharaszti–Pápai FC
15.00: BKV Előre–Érd
15.00: THSE-Szabadkikötő–Puskás Akadémia FC II
15.00: Veszprém–Csorna
15.00: Kaposvár–Pénzügyőr

NŐI NB I
7. FORDULÓ
15.00:
Astra HFC–Ferencváros

VB-SELEJTEZŐK
EURÓPAI ZÓNA
C-CSOPORT
20.45:
Csehország–San Marino
20.45: Németország–Azerbajdzsán (Tv: Sport1)
20.45: Norvégia–Észak-Írország (Tv: Sport2)
E-CSOPORT
18.00:
Dánia–Románia
18.00: Kazahsztán–Örményország
18.00: Lengyelország–Montenegró
F-CSOPORT
18.00:
Litvánia–Anglia (Tv: Sport2)
18.00: Szlovákia–Málta
18.00: Szlovénia–Skócia

AFRIKAI ZÓNA
E-CSOPORT
19.00:
Egyiptom–Kongó

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, INDIA
Csoportkör, 1. forduló
E-csoport
13.30:
Új-Kaledónia–Franciaország
16.30: Honduras–Japán
F-csoport
13.30: Chile–Anglia (Tv: Eurosport1)
16.30: Irak–Mexikó

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
5. FORDULÓ
19.00:
Cincinnati Bengals–Buffalo Bills
19.00: Cleveland Browns–New York Jets
19.00: Detroit Lions–Carolina Panthers
19.00: Indianapolis Colts–San Francisco 49ers
19.00: Miami Dolphins–Tennessee Titans
19.00: New York Giants–Los Angeles Chargers
19.00: Philadelphia Eagles–Arizona Cardinals
19.00: Pittsburgh Steelers–Jacksonville Jaguars
22.05: Los Angeles Rams–Seattle Seahawks
22.05: Oakland Raiders–Baltimore Ravens
22.25: Dallas Cowboys–Green Bay Packers (Tv: Sport2)
hétfő, 2.30: Houston Texans–Kansas City Chiefs

AUTÓSPORT
7.45:
TCR-sorozat, Kína (Tv: Sport1)
9.30: GP3, Jerezi Nagydíj, 2. futam (Tv: M4 Sport)
10.35: F2, Jerezi Nagydíj, 2. futam (Tv: M4 Sport)
10.45: ETC-kupa, Csehország, 1. futam (Tv: Eurosport2)
12.30: ETC-kupa, Csehország, 2. futam (Tv: Eurosport2)
12.30: EuroFormula Open, Jerez, 2. futam (Tv: Digi Sport2)
A kamion Európa-bajnokság spanyolországi futamai, Jarama

FORMULA–1
7.00:
Japán Nagydíj, futam (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
Erste Liga
18.00: MAC Budapest–EV Vienna Capitals II (osztrák)
EBEL
16.00:
EC-KAC (osztrák)–Fehérvár AV19
NHL
hétfő, 1.00:
New York Rangers–Montreal Canadiens (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
15.30:
Párizs–Tours (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája
Csoportkör, 4. forduló
B-csoport
1
7.00: Telekom Veszprém–THW Kiel (német) (Tv: Sport1)
Férfi EHF-kupa
2. selejtezőkör, visszavágó, Balatonfüred
15.00: Valur Reykjavík (izlandi)–Balatonfüredi KSE
Női NB I
18.00: Békéscsabai ENKSE–Kisvárdai KC
18.00: Alba Fehérvár KC–Váci NKSE
Bundesliga
15.00:
Magdeburg–Wetzlar (Tv: Digi Sport1)

KOSÁRLABDA
Férfi NB I
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Zalakerámia ZTE KK
NBA
Előszezon, Sanghaj
13.30:
Golden State Warriors–Minnesota Timberwolves (Tv: Sport2)

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

RÖPLABDA
Férfi NB I
16.00:
MÁV Előre SC–HÉP-Kecskeméti RC
16.00: PTE-PEAC–MAFC-BME
17.30:
Vegyész RC Kazincbarcika–Pénzügyőr SE 

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
19.35:
Olimpiai kvalifikációs világkupa, Dordrecht (Tv: M4 Sport)

SZNÚKER
13.00:
European Masters, Belgium, döntő (Tv: Eurosport2)
19.00: European Masters, Belgium, döntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
9.00:
ATP-torna, Tokió, döntő (Tv: Sport2)
10.30: WTA-torna, Peking, döntő (Tv: Digi Sport1)

TORNA
Világbajnokság, Montreal
19.00: szerenkénti döntők, férfiak: ugrás, korlát, nyújtó
szerenkénti döntők, nők: gerenda, talaj

OKTÓBER 9., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM 

VB-SELEJTEZŐK
EURÓPAI ZÓNA
D-CSOPORT
20.45:
Moldova–Ausztria
20.45: Szerbia–Grúzia
20.45: Wales–Írország
G-CSOPORT
20.45:
Albánia–Olaszország (Tv: Sport2)
20.45: Macedónia–Liechtenstein
20.45: Izrael–Spanyolország (Tv: Sport1)
I-CSOPORT
20.45:
Finnország–Törökország
20.45: Izland–Koszovó
20.45: Ukrajna–Horvátország

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, INDIA
Csoportkör, 2. forduló
A-csoport
13.30:
Ghána–Egyesült Államok
16.30: India–Kolumbia
B-csoport
13.30: Törökország–Mali (Tv: Eurosport1)
16.30: Paraguay–Új-Zéland

FUTSAL NB I
2. FORDULÓ
18.00:
Nyírgyulaj–Haladás
18.30: Veszprém–DEAC

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
5. FORDULÓ
hétfő, 2.30:
Chicago Bears–Minnesota Vikings (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
Erste Liga
20.00:
Ferencváros–DVTK (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.12.13 17:36:25

Minden más foci nemzetisport.hu

A klubvilágbajnokság második elődöntőjében a spanyolok csak a 82. percben szerezték meg a győztes gólt.

2017.12.12 09:25:45

Minden más foci nemzetisport.hu

Ronaldinho kihasználta a kapus kedvességét, és kortyolt néhányat a kulacsából, majd…

2017.12.11 10:09:32

Minden más foci nemzetisport.hu

Folytatódnak a labdarúgó topligák küzdelmei, a nap rangadóján: Man. City–Tottenham.

2017.12.11 10:08:06

Minden más foci nemzetisport.hu

Befejeződik a női kézilabda-világbajnokság és az úszók rövid pályás Európa-bajnoksága.

2017.12.10 23:36:28

Minden más foci BODNÁR ZALÁN

NS-VÉLEMÉNY. Anyagilag tehát az európai topklubok valójában már nincsenek rászorulva a futballstadionokba kilátogató szurkolókra.