HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.10.22 16:22 Frissítve: 2018.10.25 19:40

Heti program: Barca–Real, birkózó-vb, Formula–1

A héten folytatódnak az európai futballtopligák küzdelmei, Spanyolországban például FC Barcelona–Real Madrid rangadót rendeznek. A Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójára is sor kerül. A hazai labdarúgó NB I-ben az MTK az Újpestet fogadja. Az Európa-liga csoportköre is folytatódik, míg a Formula–1 mezőnye Mexikóba látogat, ahonnan könnyen lehet, hogy Lewis Hamilton már ötszörös világbajnokként távozik. Michelisz Norberték is újra autóba ülnek, ugyanis a WTCR mezőnye a legendás szuzukai pályán csap össze.

HIRDETÉS

 

OKTÓBER 22., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
9. FORDULÓ
21.00: Arsenal–Leicester City (Tv: Spíler1)

OLASZ SERIE A
9. FORDULÓ
20.30:
Sampdoria–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
9. FORDULÓ

21.00: Real Sociedad–Girona (Tv: Spíler2)

TÖRÖK BAJNOKSÁG
9. FORDULÓ

19.00: Trabzonspor–Erzurumspor (Tv: Digi Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
10. FORDULÓ
20.30:
 MSV Duisburg–St. Pauli (Tv: Sport1)

FUTSAL
FÉRFI NB I
7. FORDULÓ

18.00: Nyírgyulaj–Haladás
18.30: Veszprém–BME

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
7. FORDULÓ
kedd, 2.15: Atlanta Falcons–New York Giants (Tv: Sport2)

TENISZ
13.00–17.00:
ATP-torna, Bécs, 1. nap (Tv: Sport2)
13.30: WTA-világbajnokság, Szingapúr, 2. nap (Tv: Digi Sport1)
19.00–23.00: ATP-torna, Bécs/Bázel, 1. nap (Tv: Sport2)

OKTÓBER 23., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
E-CSOPORT

18.55: AEK Athén (görög)–Bayern München (német) (Tv: Spíler2)
21.00: Ajax (holland)–Benfica (portugál)
F-CSOPORT
21.00: Hoffenheim (német)–Lyon (francia) (Tv: Spíler2)
21.00: Sahtar Doneck (ukrán)–Manchester City (angol)
G-CSOPORT
21.00: AS Roma (olasz)–CSZKA Moszkva (orosz) (Tv: Spíler1)
21.00: Real Madrid (spanyol)–Viktoria Plzen (cseh)
H-CSOPORT
18.55:
Young Boys (svájci)–Valencia (spanyol) (Tv: Spíler1)
21.00: Manchester United (angol)–Juventus (olasz) (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS
VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST, 4. NAP

10.30: selejtezők a negyeddöntőig: nők 65 kg (Sleisz Gabriella), 68 kg (Wilson Vanessa), 72 kg (Szmolka Nikoletta), 76 kg (Németh Zsanett), nők 55 és 59 kg (Tv: M4 Sport)
10.30: szabadfogás 70 és 97 kg vigaszág (Tv: M4 Sport)
18.00: döntők

JÉGKORONG
SZLOVÁK LIGA
18.00:
HKM Zvolen (szlovák)–DVTK Jegesmedvék

KOSÁRLABDA
FÉRFI FIBA EURÓPA-KUPA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
F-CSOPORT

18.30: Alba Fehérvár–Rilszki Szportiszt (bolgár)

TENISZ
13.00–19.00:
ATP-torna, Bécs, 2. nap (Tv: Sport2)
13.30: WTA-világbajnokság, Szingapúr, 3. nap (Tv: Digi Sport1)
19.00–23.00: ATP-torna, Bécs/Bázel, 2. nap (Tv: Sport2)

OKTÓBER 24., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

UEFA IFJÚSÁGI LIGA
BAJNOKI ÁG
1. FORDULÓ (A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT), VISSZAVÁGÓ

16.30: Illés Akadémia–FK Dinamo Minszk (fehérorosz)
Az első mérkőzésen: 0–1

BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.55:
FC Bruges (belga)–Monaco (francia) (Tv: Spíler1)
21.00: Borussia Dortmund (német)–Atlético Madrid (spanyol)
B-CSOPORT
18.55:
PSV (holland)–Tottenham Hotspur (angol) (Tv: Spíler2)
21.00: FC Barcelona (spanyol)–Internazionale (olasz) (Tv: M4 Sport)
C-CSOPORT
21.00:
Paris Saint-Germain (francia)–Napoli (olasz) (Tv: Spíler2)
21.00: Liverpool FC (angol)–Crvena zvezda (szerb)
D-CSOPORT
21.00:
Lokomotiv Moszkva (orosz)–FC Porto (portugál) (Tv: Spíler1)
21.00: Galatasaray (török)–Schalke 04 (német)

SPANYOL LA LIGA
A 3. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.00:
Rayo Vallecano–Athletic Bilbao

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS
VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST, 5. NAP

10.30: selejtezők a negyeddöntőig: nők 50 kg (Köteles Alexandra), 53 kg (Dénes Mercédesz), 57 kg (Barka Emese), 62 kg (Sastin Marianna) (Tv: M4 Sport)
10.30: nők 65, 68, 72, 76 kg vigaszág (Tv: M4 Sport)
18.00: döntők

JÉGKORONG
NHL
csütörtök, 01.10:
Winnipeg Jets–Toronto Maple Leafs (Tv: Spíler1)
SZLOVÁK LIGA
19.00:
MAC Újbuda–HK Dukla Trencín (szlovák)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ, 7. CSOPORT

18.30: MAGYARORSZÁG–Szlovákia (Tv: M4 Sport)
NŐI NB I
18.00:
Siófok KC–Győri Audi ETO KC
NŐI MAGYAR KUPA, 3. FORDULÓ
16.00: Gödi SE–Kecskeméti NKSE
16.15: Szombathelyi KKA–MTK Budapest
17.00: Moyra-Budaörs Handball–Alba Fehérvár KC
17.30: Nyíradony VVTK–EUbility Group-Békéscsaba
18.00: Vasas SC–Kozármisleny SE

KOSÁRLABDA

FÉRFI FIBA EURÓPA-KUPA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ

H-CSOPORT
19.00:
Falco–Leicester Riders BC (angol) (Tv: Digi Sport1)
20.30: Dinamo Sassari (olasz)–Szolnoki Olaj

NŐI EUROLIGA
1. FORDULÓ, B-CSOPORT:
19.00:
Carolo Basket (francia)–Sopron Basket
NŐI EURÓPA-KUPA
1. FORDULÓ, F-CSOPORT
18.00:
CMB Cargo UNI Győr–Club Uniao Sportiva (portugál)
G-CSOPORT
18.30:
Auinvent DVTK–KP Brno (cseh)
H-CSOPORT
18.30:
Atomerőmű KSC Szekszárd–Cinkarna Celje (szlovén)

NŐI NB I
17.00:
ZTE NKK–PINKK-Pécsi 424

TENISZ
13.00–19.00:
ATP-torna, Bécs, 3. nap (Tv: Sport2)
13.30: WTA-világbajnokság, Szingapúr, 4. nap (Tv: Digi Sport1)
19.00–23.00: ATP-torna, Bécs/Bázel, 3. nap (Tv: Sport2)

OKTÓBER 25., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
L-CSOPORT
21.00:
PAOK (görög)–Vidi FC (Tv: Sport1)
21.00: Chelsea (angol)–BATE Boriszov (fehérorosz) (Tv: Digi Sport1)
A-CSOPORT
18.55: Zürich (svájci)–Bayer Leverkusen (német)
18.55: AEK Larnaca (ciprusi)–Ludogorec Razgrad (bolgár)
B-CSOPORT
18.55:
Salzburg (osztrák)–Rosenborg (norvég)
18.55: RB Leipzig (német)–Celtic (skót) (Tv: Digi Sport3)
C-CSOPORT
18.55:
Zenit (orosz)–Bordeaux (francia)
18.55: FC Köbenhavn (dán)–Slavia Praha (cseh)
D-CSOPORT
18.55:
Anderlecht (belga)–Fenerbahce (török)
18.55: Spartak Trnava (szlovák)–Dinamo Zagreb (horvát)
E-CSOPORT
18.55:
Qarabag (azeri)–Vorszkla Poltava (ukrán)
18.55: Sporting CP (portugál)–Arsenal (angol) (Tv: Digi Sport1)
F-CSOPORT
18.55:
 AC Milan (olasz)–Real Betis (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
18.55: F91 Dudelange (luxemburgi)–Olympiakosz Pireusz (görög)
G-CSOPORT
21.00:
Rangers (skót)–Szpartak Moszkva (orosz)
21.00: Villarreal (spanyol)–Rapid Wien (osztrák)
H-CSOPORT
21.00:
Eintracht Frankfurt (német)–Apollon (ciprusi)
21.00: Marseille (francia)–Lazio (olasz) (Tv: Digi Sport2)
I-CSOPORT
21.00:
Sarpsborg 08 (norvég)–Malmö FF (svéd)
21.00: Besiktas (török)–Genk (belga)
J-CSOPORT
21.00:
Standard Liege (belga)–FK Krasznodar (orosz)
21.00: Sevilla (spanyol)–Akhisarspor (török)
K-CSOPORT
21.00:
Jablonec (cseh)–Asztana (kazah)
21.00: Rennes (francia)–Dinamo Kijev (ukrán) (Tv: Digi Sport3)

NŐI NB I
8. FORDULÓ
15.00:
Ferencváros–Haladás Viktória (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
8. FORDULÓ
péntek, 2.15: Houston Texans–Miami Dolphins (Tv: Sport2)

BIRKÓZÁS
VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST, 6. NAP
10.30:
selejtezők a negyeddöntőig: kötöttfogás 55 kg (Andrási József), 63 kg (Váncza István), 72 kg (Korpási Bálint), 82 kg (Bácsi Péter) (Tv: M4 Sport)
10.30: nők 50, 53, 57, 62 kg vigaszág (Tv: M4 Sport)
18.00: döntők

JÉGKORONG
NHL
péntek, 01.10:
New Jersey Devils–Nashville Predators (Tv: Spíler1)
péntek, 04.00: Arizona Coyotes–Vancouver Canucks (Tv: Spíler1)

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-KUPA
1. FORDULÓ, I-CSOPORT
18.00:
VBW CEKK Cegléd–Keltern (német)
FÉRFI NB I
18.00:
Pécsi VSK-Veolia–JP Auto-JKSE

RÖPLABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
16.45:
Békéscsaba–Budowlani Lódz (lengyel) (Tv: Digi Sport2)

TENISZ
  7.30:
WTA-világbajnokság, Szingapúr, 5. nap (Tv: Digi Sport2)
10.00: WTA-világbajnokság, Szingapúr, 5. nap (Tv: Digi Sport1)
13.00: ATP-torna, Bécs, 4. nap (Tv: Sport2)
15.00–23.00: ATP-torna, Bécs/Bázel, 4. nap (Tv: Sport2)

TORNA
VILÁGBAJNOKSÁG, DOHA
9.00:
férfi selejtező

OKTÓBER 26., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

FRANCIA LIGUE 1
11. FORDULÓ
20.45:
Nimes–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
9. FORDULÓ
20.30:
Freiburg–Borussia Mönchengladbach (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
10. FORDULÓ
21.00:
Real Valladolid–Espanyol (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
WTCR, SZUZUKA
02.10: 1. szabadedzés
04.25: 2. szabadedzés
06.00: 1. időmérő

08.30: 2. időmérő 

BIRKÓZÁS
VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST, 7. NAP

10.30: selejtezők a negyeddöntőig: kötöttfogás 60 kg (Torba Erik), 67 kg (Krasznai Máté), 87 kg (Lőrincz Viktor) (Tv: M4 Sport)
10.30: 55, 63, 72, 82 kg vigaszág, kötöttfogás (Tv: M4 Sport)
18.00: döntők

FORMULA–1
MEXIKÓI NAGYDÍJ
17.00:
1. szabadedzés
21.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
SZLOVÁK LIGA
18.30:
DVTK Jegesmedvék–Detva (szlovák) (Tv: Digi Sport2)
18.30: MHK 32 Liptovsky Mikulás (szlovák)–MAC Újbuda
ERSTE LIGA
17.30:
SC Csíkszereda (romániai)–DEAC
17.50: EV Vienna Capitals II (osztrák)–Schiller-Vasas HC
18.00: Újpesti TE–Fehérvári Titánok
18.00: Dunaújvárosi AcélbikáK–FTC-Telekom
18.40: Hokiklub Budapest–Corona Brasov (romániai)
EBEL
18.30: Orli Znojmo (cseh)–Fehérvár AV19

MŰKORCSOLYA
20.30:
Grand Prix, Everett (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.30:
Eu-Fire Mosonmagyarórvár–Moyra-Budaörs

KOSÁRLABDA
FÉRFI EUROLIGA
19.10:
Darüssafaka (török)–Barcelona (spanyol) (Tv: Digi Sport3)
21.25: Gran Canaria (spanyol)–CSZKA Moszkva (orosz) (Tv: Digi Sport2)
FÉRFI NB I
17.00:
Egis Körmend–KTE-Duna Aszfalt (Tv: M4 Sport)
18.30: Alba Fehérvár–Serco-TF-BP

MOTORSPORT
MOTOGP, AUSZTRÁL NAGYDÍJ
  7.00:
MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
  8.00: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
  8.55: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
SUPERBIKE VILÁGBAJNOKSÁG, KATAR
15.30:
super pole (Tv: Eurosport1, Spíler1)
18.00: 1. futam (Tv: Eurosport1, Spíler1)

TENISZ
  7.30:
WTA-világbajnokság, Szingapúr, 6. nap (Tv: Digi Sport2)
10.00: WTA-világbajnokság, Szingapúr, 6. nap (Tv: Digi Sport1)
17.00–23.00: ATP-torna, Bécs/Bázel, 5. nap (Tv: Sport2)

OKTÓBER 27., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
12. FORDULÓ

14.30: MTK Budapest–Újpest FC (Tv: M4 Sport)
17.00: Debreceni VSC–Puskás Akadémia FC
17.00: Diósgyőri VTK–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
17.00: Szombathelyi Haladás–Bp. Honvéd
17.00: Paksi FC–Mezőkövesd Zsóry FC

NB II
14. FORDULÓ
17.00:
Zalaegerszegi TE FC–Mosonmagyaróvári TE

NŐI NB I
8. FORDULÓ
13.30:
MTK Hungária FC–MLE
14.30: Szent Mihály–Diósgyőri VTK

ANGOL PREMIER LEAGUE
10. FORDULÓ
16.00:
Brighton & Hove Albion–Wolverhampton Wanderers
16.00: Fulham–AFC Bournemouth
16.00: Liverpool–Cardiff City (Tv: Spíler1)
16.00: Southampton–Newcastle United
16.00: Watford–Huddersfield Town
18.30: Leicester City–West Ham United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
11. FORDULÓ
17.00:
Angers–Lyon (Tv: Digi Sport2)
20.00: Amiens–Nantes
20.00: Guingamp–Strasbourg
20.00: Lille–Caen
20.00: Monaco–Dijon (Tv: Digi Sport2)
20.00: Toulouse–Montpellier

NÉMET BUNDESLIGA
9. FORDULÓ
15.30: Borussia Dortmund–Hertha BSC (Tv: Sport1)
15.30: Hannover 96–Augsburg
15.30: Mainz 05–Bayern München (Tv: Sport2)
15.30: Fortuna Düsseldorf–Wolfsburg
18.30: Hoffenheim–VfB Stuttgart (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
10. FORDULÓ
15.00:
Atalanta–Parma (Tv: Digi Sport2)
18.00: Empoli–Juventus (Tv: Digi Sport1)
20.30: Torino–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
10. FORDULÓ
13.00:
Girona–Rayo Vallecano
16.15: Athletic Bilbao–Valencia (Tv: Spíler2)
18.30: Celta Vigo–Eibar (Tv: Spíler2)
18.30: Levante–Leganés
20.45: Atlético Madrid–Real Sociedad (Tv: Spíler2)

PORTUGÁL BAJNOKSÁG
8. FORDULÓ
21.30:
Belenenses–Benfica (Tv: Sport1)

TÖRÖK BAJNOKSÁG
10. FORDULÓ
18.00:
Antalyaspor–Trabzonspor (Tv: Digi Sport3)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
WTCR, SZUZUKA
  7.05:
1. futam (Tv: Eurosport1, M4 Sport)

BIRKÓZÁS
VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST, 8. NAP
10.30:
selejtezők a negyeddöntőig: kötöttfogás 77 kg (Lőrincz Tamás), 97 kg (Kiss Balázs), 130 kg (Lám Bálint) (Tv: M4 Sport)
10.30: kötöttfogás 60, 67, 87 kg vigaszág (Tv: M4 Sport)
18.00: döntők

FORMULA–1
MEXIKÓI NAGYDÍJ
17.00:
3. szabadedzés
20.00: időmérő (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
NHL
22.05:
Calgary Flames–Washington Capitals (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
18.30:
Olaszország–MAGYARORSZÁG (Tv: Sport1)
NŐI NB I

18.00: Eszterházy SC–Dunaújvárosi Kohász KA
18.00: MTK Budapest–DVSC Schaeffler
18.00: Érd HC–Alba Fehérvár KC

KOSÁRLABDA
NBA
vasárnap, 1.30:
San Antonio Spurs–Los Angeles Lakers (Tv: Sport2)
FÉRFI NB I
18.00:
Naturtex-SZTE-Szedeák–DEAC
18.00: Sopron KC–Kaposvári KK
18.00: Szolnoki Olaj–Atomerőmű SE
19.30: Falco–Zalakerámia ZTE KK
NŐI NB I:
17.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–Sopron Basket
18.00: MTK-Budapest–ZTE Női Kosárlabda Klub
18.30: NKE-Csata–ELTE BEAC Újbuda

MOTORSPORT
MOTOGP, AUSZTRÁL NAGYDÍJ
 4.30:
Moto3, időmérő (Tv: Spíler1)
 5.30: Moto2, időmérő (Tv: Spíler1)
 7.15: MotoGP, időmérő (Tv: Spíler1)

MŰKORCSOLYA
21.00:
Grand Prix, Everett (Tv: Eurosport2)

RÖPLABDA
FÉRFI KÖZÉP-EURÓPAI KUPA
3. FORDULÓ

19.00: SK Posojilnica Aich/Dob (osztrák)–Vegyész RC Kazincbarcika
FÉRFI NB I
A-CSOPORT
19.00:
MAFC-BME–LV Sport Pénzügyőr SE
B-CSOPORT
16.00:
Sümegi RE–Szolnoki Röplabda Klub
18.00: DEAC-Kecskeméti RC
NŐI EXTRALIGA
17.00:
Békéscsabai RSE–Vasas Óbuda

TORNA
VILÁGBAJNOKSÁG, DUHA
  9.00: női selejtező

TENISZ
10.00:
WTA-világbajnokság, Szingapúr, 7. nap (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA
A-CSOPORT, PÉCS
A-Híd OSC Újbuda, BVSC-Zugló, Pécs, UVSE
B-CSOPORT, SZOLNOK
Szolnoki Dózsa, RacioNet-Honvéd, Kaposvári VK, VasasPlaket
C-CSOPORT, EGER
ZF-Eger, Debreceni VE, KSI, Metalcom Szentes, AVUS Szombathely
D-CSOPORT, SZEGED
FTC-Telekom Waterpolo, PannErgy-Miskolci VLC, Szeged, Tatabánya

UFC
vasárnap, 4.00:
Volkan Özdemir–Anthony Smith (Tv: Sport1)

OKTÓBER 28., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
12. FORDULÓ
17.00:
Kisvárda–Mol Vidi FC (Tv: M4 Sport)

NB II
14. FORDULÓ
13.30:
Nyíregyháza Spartacus–Tiszakécske
13.30: BSS Monor–Kazincbarcika
13.30: Ceglédi VSE–Budaörs
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Budafoki MTE
17.00: Békéscsaba–Balmazújváros
17.00: ETO FC Győr–Vác FC
17.00: Csákvár–Dorogi FC
17.00: BFC Siófok–Soroksár
17.00: Vasas FC–Gyirmót FC Győr

NB III
12. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
13.30:
Szolnoki MÁV–ESMTK
13.30: Debreceni EAC–Cigánd
13.30: Eger SE–Tállya
13.30: Füzesgyarmat–Sajóbábony
13.30: Gyöngyös–Salgótarjáni BTC
13.30: Nyírbátor–Tiszaújváros
13.30: Diósgyőri VTK II–Jászberény
13.30: Sényő–Putnok FC
KÖZÉP-CSOPORT
13.30: Szeged-GA–Szentlőrinc
13.30: Kozármisleny–SZEOL SC
13.30: Kecskeméti TE–Makó FC
13.30: Taksony–Rákosmenti KSK
13.30: Hódmezővásárhely–Bp. Honvéd-MFA
13.30: Paksi FC II–Pécsi MFC
13.30: FC Dabas–Szekszárdi UFC
18.00: Dunaújváros–Iváncsa
NYUGATI CSOPORT
12.00:
Mol Vidi FC II–FC Nagykanizsa
13.30: III. kerületi TVE–THSE-Szabadkikötő
13.30: Andráshida–FC Ajka
13.30: Érdi VSE–Pápai Perutz FC
13.30: Komárom VSE–Sárvár FC
13.30: Ménfőcsanak–Dunaharaszti MTK
13.30: BKV Előre–Pénzügyőr
13.30: Csepel FC–Puskás Akadémia II

NŐI NB I
8. FORDULÓ
11.00:
ETO FC Győr–Astra

ANGOL PREMIER LEAGUE
10. FORDULÓ
14.30:
Burnley–Chelsea
14.30: Crystal Palace–Arsenal (Tv: Spíler1)
17.00: Manchester United–Everton (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
11. FORDULÓ
15.00:
Rennes–Reims (Tv: Digi Sport3)
17.00: Bordeaux–Nice (Tv: Digi Sport3)
21.00: Marseille–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
9. FORDULÓ
13.30:
Nürnberg–Eintracht Frankfurt (Tv: Sport1)
15.30: RB Leipzig–Schalke 04 (Tv: Sport1)
18.00: Werder Bremen–Bayer Leverkusen (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
10. FORDULÓ
12.30:
Sassuolo–Bologna (Tv: Digi Sport2)
15.00: Cagliari–Chievo (Tv: Digi Sport2)
15.00: Genoa–Udinese (Tv: Digi Sport1)
15.00: SPAL–Frosinone
18.00: Milan–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)
20.30: Napoli–Roma (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
10. FORDULÓ
12.00:
Getafe–Real Betis
16.15: FC Barcelona–Real Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Deportivo Alavés–Villarreal
20.45: Sevilla–Huesca (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
8. FORDULÓ
14.30:
Jacksonville Jaguars–Philadelphia Eagles
18.00: Carolina Panthers–Baltimore Ravens
18.00: Chicago Bears–New York Jets
18.00: Cincinnati Bengals–Tampa Bay Buccaneers
18.00: Detroit Lions–Seattle Seahawks
18.00: Kansas City Chiefs–Denver Broncos (Tv: Sport2)
18.00: New York Giants–Washington Redskins
18.00: Pittsburgh Steelers–Cleveland Browns
21.05: Oakland Raiders–Indianapolis Colts
21.25: Arizona Cardinals–San Francisco 49ers
21.25: Los Angeles Rams–Green Bay Packers (Tv: Sport2)
hétfő, 1.20: Minnesota Vikings–New Orleans Saints (Tv: Sport2)

AUTÓSPORT

RALI
Katalán rali
WTCR, SZUZUKA
  4.05: 2. futam (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
  5.30: 3. futam (Tv: Eurosport1, M4 Sport)

FORMULA–1
MEXIKÓI NAGYDÍJ
20.10: 
futam (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
NHL
20.35:
Los Angeles Kings–New York Rangers (Tv: Spíler1)

ERSTE LIGA
15.00:
Hokiklub Budapest–Dunaújvárosi Acélbikák
17.30: Gyergyói HK (romániai)–Debreceni EAC
18.00: FTC-Telekom–EV Vienna Capitals II (osztrák)
18.30: Újpesti TE-Corona Brasov (romániai)
EBEL
17.30:
Fehérvár AV19–Vienna Capitals (osztrák)
SZLOVÁK LIGA
17.30:
DVTK Jegesmedvék–MHK 32 Liptovsky Mikulás (szlovák)
19.00: MAC Újbuda–HK Nitra (szlovák)

KOSÁRLABDA
NBA
22.00:
Brooklyn Nets–Golden State Warriors (Tv: Sport1)
NŐI NB I
17.00:
VBW CEKK Cegléd–CMB CARGO UNI Győr
17.00: PEAC-Pécs–Vasas Akadémia

KÉZILABDA
NŐI NB I
15.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–GVM Europe-Vác (Tv: M4 Sport)
16.00: Kisvárda Master Good SE–Siófok KC

MOTORSPORT
MOTOGP, AUSZTRÁL NAGYDÍJ
  3.00: 
Moto3, verseny (Tv: Spíler1)
  4.30: Moto2, verseny (Tv: Spíler1)
  6.00: MotoGP, verseny (Tv: Spíler1)

RÖPLABDA
FÉRFI NB I, A-CSOPORT
16.00:
MÁV Előre SC–PTE-PEAC
17.00: SZESE Győr–Vegyész RC Kazincbarcika
NŐI EXTRALIGA
19.00:
Haladás Szombathely–Fatum Nyíregyháza

TORNA
VILÁGBAJNOKSÁG, DOHA
  9.30:
női selejtező

TENISZ
  8.45:
WTA-világbajnokság, Szingapúr, páros, döntő (Tv: Digi Sport1)
12.15: WTA-világbajnokság, Szingapúr, egyes, döntő (Tv: Digi Sport1)
14.00: ATP-torna, Bécs, döntő (Tv: Sport2)
16.00: ATP-torna, Bázel, döntő (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA
A-CSOPORT, PÉCS

A-Híd OSC Újbuda, BVSC-Zugló, Pécs, UVSE
B-CSOPORT, SZOLNOK
Szolnoki Dózsa, RacioNet-Honvéd, Kaposvári VK, VasaPlaket
C-CSOPORT, EGER
ZF-Eger, Debreceni VE, KSI, Metalcom Szentes, AVUS Szombathely
D-CSOPORT, SZEGED
FTC-Telekom Waterpolo, PannErgy-Miskolci VLC, Szeged, Tatabánya

OKTÓBER 29., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
10. FORDULÓ
21.00:
Tottenham Hotspur–Manchester City (Tv: Spíler1)

OLASZ SERIE A
10. FORDULÓ
20.30:
Lazio–Internazionale

NÉMET 2. BUNDESLIGA
20.30:
VfL Bochum–Jahn Regensburg (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
8. FORDULÓ
kedd, 1.15:
Buffalo Bills–New England Patriots (Tv: Sport2)

CSELGÁNCS
15.00
: Grand Slam-verseny, Abu-dzabi, 3. nap (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
NHL
kedd, 0.15:
Toronto Maple Leafs–Calgary Flames (Tv: Spíler1)
kedd, 3.00: Vancouver Canucks–Minnesota Wild (Tv: Spíler1)

TORNA
VILÁGBAJNOKSÁG, DOHA
14.00:
férfi csapat döntő (Tv: M4 Sport)

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.11.14 15:52:32

Minden más foci BOROS MIKLÓS (Kolozsvár)

A Gazeta Sporturilornak a magyar kormány megerősítette, közvetlenül támogatja a klubokat.

2018.11.13 22:00:01

Minden más foci VINCZE ANDRÁS

ALAPVONAL. Nagy átka ez a flancos játékvezetői reform a világ labdarúgásának. A fene nagy digitalizálással, a túlszabályozás miatt az unalom gödrébe taszajtják a játékot.

2018.11.12 01:06:12

Minden más foci BALLAI ATTILA

ALAPVONAL. Sportlapban talán furán hat e párhuzam, de egyszer csak úgy éreztem, Varga Zoltán lénye leginkább Antigonét tükrözi vissza.

HIRDETÉS
HIRDETÉS