nemzetisport.hu 2017.09.11 11:16 Frissítve: 2017.09.15 20:00

Heti program: kezdődik a futball BL és El főtáblás szakasza

A héten elrajtol a labdarúgó Bajnokok Ligája és Európa-liga főtáblás szakasza – előbbi sorozat első fordulós slágermeccse a Barcelona–Juventus találkozó. Az angol Premier League-ben is rendeznek egy rangadót a Chelsea és az Arsenal részvételével, a hazai NB I-ben pedig összecsap a Honvéd és a Ferencváros. A férfi kézilabda BL-ben a Veszprém és a Szeged egyaránt megkezdi a szereplését. Minden mennyiségben kapunk jégkorongmérkőzéseket, mint ahogy NFL-nek sem leszünk híján, amerikai futballban ráadásul a magyar válogatottnak is szurkolhatunk. Befejeződik a férfi kosárlabda Eb, futsalválogatottunk Eb-pótselejtezőn lép pályára, a teniszválogatott pedig a Davis-kupa világcsoportjáért küzd. A Formula–1 mezőnye a Szingapúri Nagydíjon versenyez. Lássuk, milyen sporteseményeken izgulhatunk még a héten!



 

SZEPTEMBER 11., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
4. FORDULÓ
21.00:
West Ham United–Huddersfield Town (Tv: Spíler Tv)

SPANYOL LA LIGA
21.00:
Málaga–Las Palmas

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
1. FORDULÓ
kedd, 1.10:
Minnesota Vikings–New Orleans Saints (Tv: Sport2)
kedd, 4.30: Denver Broncos–Los Angeles Chargers (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
Erste Liga
20.00:
UTE–Dunaújvárosi Acélbikák (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

TENISZ
kedd, 4.00:
WTA-torna, Tokió (Tv: Digi Sport2)

SZEPTEMBER 12., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ

A-CSOPORT
20.45: Benfica–CSZKA Moszkva
20.45: Manchester United–Basel (Tv: Film Mania)
B-CSOPORT
20.45: Bayern München–Anderlecht (Tv: Sport2)
20.45: Celtic–Paris Saint-Germain
C-CSOPORT
20.45: Chelsea–Qarabag
20.45: Roma–Atlético Madrid (Tv: Sport1)
D-CSOPORT
20.45: Barcelona–Juventus (Tv: M4 Sport)
20.45: Olympiakosz–Sporting CP

FUTSAL
EB-PÓTSELEJTEZŐ
1. mérkőzés, Miskolc
18.00:
MAGYARORSZÁG–Lengyelország (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
Férfi NB I
18.00:
Orosházi FKSE-Linamar–Telekom Veszprém
Női NB I
18.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Vasas SC 

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, ISZTAMBUL
NEGYEDDÖNTŐ
17.45:
Németország–Spanyolország
20.30: Szlovénia–Lettország

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: Sport1)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

TENISZ
szerda, 4.00:
WTA-torna, Tokió (Tv: Digi Sport2)

SZEPTEMBER 13., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ

E-CSOPORT
20.45: Maribor–Szpartak Moszkva
20.45: Liverpool–Sevilla (Tv: Sport2)
F-CSOPORT
20.45: Feyenoord–Manchester City
20.45: Sahtar Doneck–Napoli
G-CSOPORT
20.45: RB Leipzig–Monaco (Tv: M4 Sport)
20.45: FC Porto–Besiktas
H-CSOPORT
20.45: Real Madrid–APOEL (Tv: Sport1)
20.45: Tottenham–Borussia Dortmund (Tv: Film Mania)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Csapat Európa-bajnokság, Luxembourg
Nők, bajnoki divízió, A-csoport
1. forduló
10.00:
MAGYARORSZÁG–Horvátország
2. forduló
19.00:
MAGYARORSZÁG–Németország
Férfiak, challenge divízió, G-csoport 
1. forduló
10.00:
MAGYARORSZÁG–Finnország
2. forduló
19.00:
MAGYARORSZÁG–Belgium 

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, ISZTAMBUL
NEGYEDDÖNTŐ
17.45:
Görögország–Oroszország (Tv: M4 Sport)
20.30: Olaszország–Szerbia

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

TENISZ
csütörtök, 4.00:
WTA-torna, Tokió (Tv: Digi Sport2)

SZEPTEMBER 14., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

Női felkészülési válogatott mérkőzés, Telki
17.00: MAGYARORSZÁG–Skócia (Tv: M4 Sport)

EURÓPA-LIGA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ

A-CSOPORT
19.00: Slavia Praha–Maccabi Tel-Aviv
19.00: Villarreal–Asztana
B-CSOPORT
19.00: Young Boys–Partizan Beograd
19.00: Dinamo Kijev–Skënderbeu (Tv: Digi Sport3)
C-CSOPORT
19.00: Istanbul Basaksehir–Ludogorec
19.00: Hoffenheim–Sporting Braga
D-CSOPORT
19.00: HNK Rijeka–AEK Athén
19.00: Austria Wien–Milan (Tv: Digi Sport1)
E-CSOPORT
19.00: Apollon Limassol–Lyon
19.00: Atalanta–Everton (Tv: Digi Sport2)
F-CSOPORT
19.00: FC Köbenhavn–Lokomitiv Moszkva
19.00: Zlín–Sheriff Tiraspol
G-CSOPORT
21.05: FCSB–Viktoria Plzen
21.05: Hapoel Beer-Seva–Lugano (Tv: Digi Sport3)
H-CSOPORT
21.05: Arsenal–1. FC Köln (Tv: RTL II)
21.05: Crvena zvezda–BATE Boriszov
I-CSOPORT
21.05: Vitória Guimaraes–Red Bull Salzburg
21.05: Marseille–Konyaspor
J-CSOPORT
21.05: Hertha BSC–Athletic Bilbao (Tv: Digi Sport1)
21.05: Zorja Luhanszk–Östersund
K-CSOPORT
21.05: Vitesse–Lazio (Tv: Digi Sport2)
21.05: Zulte Waregem–Nice
L-CSOPORT
21.05: Real Rociedad–Rosenborg
21.05: Vardar Szkopje–Zenit

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
2. FORDULÓ
péntek, 2.25:
Cincinnati Bengals–Houston Texans (Tv: Sport2)

ASZTALITENISZ
Csapat Európa-bajnokság, Luxembourg
3. forduló
Nők, bajnoki divízió, A-csoport
13.00:
MAGYARORSZÁG–Svédország
Férfiak, challenge divízió, G-csoport
16.00:
MAGYARORSZÁG–Észtország 

KERÉKPÁR
14.45: 
Coppa Bernocchi (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
C-CSOPORT
20.15:
Schaffhausen–Elverum (Tv: Sport2)
D-CSOPORT
17.15:
Motor Zaporizzsja–Csehovszkije Medvegyi (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, ISZTAMBUL
20.30:
Spanyolország–Szlovénia (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

TENISZ
péntek, 4.00:
WTA-torna, Tokió (Tv: Digi Sport2)

VÍZILABDA
Férfi Euroliga
1. selejtezőkör, Banja Luka
20.30:
CF Portuense (portugál)–A-Híd-OSC-Újbuda 

SZEPTEMBER 15., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
5. FORDULÓ
21.00:
AFC Bournemouth–Brighton & Hove Albion (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA LIGUE 1
6. FORDULÓ
20.45:
Toulouse–Bordeaux (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
4. FORDULÓ
20.30:
Hannover–Hamburg (Tv: Eurosport2)

SPANYOL LA LIGA
4. FORDULÓ
21.00:
Eibar–Leganés

BELGA BAJNOKSÁG
20.30:
FC Bruges–Mechelen (Tv: Digi Sport3)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Csapat Európa-bajnokság, Luxembourg
10.00:
női negyeddöntő  (Tv: Eurosport2)
13.00: női negyeddöntő (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
16.00: férfi negyeddöntő (Tv: Eurosport1)

FORMULA–1
12.00:
Szingapúri Nagydíj, 1. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
15.30: Szingapúri Nagydíj, 2. szabadedzés 

JÉGKORONG
Erste Liga
17.50:
EV Vienna Capitals II (osztrák)–FTC 
18.00: UTE–DVTK Jegesmedvék
19.00: SC Csíkszereda (romániai)–Fehérvári Titánok
19.00: MAC Budapest–Dunaújvárosi Acélbikák
EBEL
18.45:
Fehérvár AV19–Villach (osztrák) (Tv: M4 Sport)

KÉZILABDA
Női NB I
18.00:
Alba Fehérvár KC–Kisvárdai KC
18.00: DVSC-TVP–Siófok KC 

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, ISZTAMBUL
20.30:
elődöntő

LÓSPORT
13.00:
Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MOTORSPORT
10.40:
Superbike-vb, Portugália, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
12.00: Supersport-vb, Portugália, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
15.30: Superbike-vb, Portugália, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
16.40: Supersport-vb, Portugália, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)

ÖKÖLVÍVÁS
22.00: Magyar Ring profi gála, Várpalota (Tv: M4 Sport) 

TENISZ
Davis-kupa, elődöntő
13.00:
Franciaország–Szerbia (Tv: Digi Sport2)
Rájátszás a világcsoportért, Kopaszi-gát
16.00:
MAGYARORSZÁG–Oroszország (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA
Férfi Euroliga
1. selejtezőkör, Banja Luka
20.15:
Banja Luka (boszniai)–A-Híd-OSC-Újbuda   

SZEPTEMBER 16., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
9. FORDULÓ
18.00: Vasas–Videoton
18.00: Puskás Akadémia–Mezőkövesd
18.00: Balmazújváros–DVSC (Tv: M4 Sport)
18.00:
DVTK–Paks
18.00: Haladás–Újpest
20.30: Bp. Honvéd–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

NB III
6. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

16.00: Gyöngyös–Füzesgyarmat
16.00: Debreceni EAC–Salgótarján
16.00: Monor–Nyírbátor
16.00: Tállya–Balassagyarmat
KÖZÉP-CSOPORT
16.00:
Rákosmente–PMFC
16.00: Tiszakécske–Dunaújváros
16.00: Iváncsa–Mórahalom
16.00: Szekszárd–FC Dabas
16.00: Szentlőrinc–SZEOL
16.00: Kozármisleny–Makó
NYUGATI CSOPORT
16.00:
Pénzügyőr–Veszprém
16.00: Érd–Csepel
16.00: Pápai FC–Andráshida
16.00:
Csorna–THSE-Szabadkikötő
16.00: Dunaharaszti–BKV Előre

ANGOL PREMIER LEAGUE
5. FORDULÓ
13.30:
Crystal Palace–Southampton (Tv: Spíler Tv)
16.00: Huddersfield Town–Leicester City
16.00: Liverpool–Burnley
16.00: Newcastle United–Stoke City
16.00: Watford–Manchester City
16.00: West Bromwich Albion–West Ham United
18.30: Tottenham Hotspur–Swansea City (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA LIGUE 1
6. FORDULÓ
17.00:
Monaco–Strasbourg (Tv: Digi Sport2)
20.00: Dijon–Saint-Étienne
20.00: Guingamp–Lille (Tv: Digi Sport3)
20.00: Nantes–Caen (Tv: Digi Sport2)
20.00: Troyes–Montpellier

NÉMET BUNDESLIGA
4. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–Mainz (Tv: Eurosport2)
15.30: Werder Bremen–Schalke
15.30: Eintracht Frankfurt–Augsburg
15.30: Stuttgart–Wolfsburg
18.30: RB Leipzig–Borussia Mönchengladbach (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
4. FORDULÓ
15.00:
Crotone–Internazionale (Tv: Digi Sport2)
18.00: Fiorentina–Bologna (Tv: Digi Sport1)
20.45: Roma–Hellas Verona (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
4. FORDULÓ
13.00:
Levante–Valencia
16.15: Getafe–Barcelona (Tv: Sport2)
18.30: Real Betis–Deportivo La Coruna (Tv: Sport2)
20.45: Atlético Madrid–Málaga (Tv: Sport1)

MLS
22.00:
Atlanta United–Orlando City SC (Tv: Eurosport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
17.00:
MAGYARORSZÁG–Szlovákia (Tv: Digi Sport3)

ASZTALITENISZ
Csapat Európa-bajnokság, Luxembourg
10.00:
női elődöntő (Tv: Eurosport2)

AUTÓSPORT
13.10:
ADAC GT Masters, Sachsenring, 1. futam (Tv: Digi Sport2)
14.35:
Porsche Carrera-kupa, Sachsenring, 1. futam (Tv: Digi Sport3)
18.50 és 23.30: World Endurance-bajnokság, Austin (Tv: Eurosport1)
A kamion Európa-bajnokság belgiumi futamai, Zolder

FORMULA–1
12.00:
Szingapúri Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
15.00: Szingapúri Nagydíj, időmérő (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
Erste Liga
18.30:
ASC Corona Brasov (romániai)–Fehérvári Titánok 

KERÉKPÁR
15.15:
Primus Classic Impanis-Van Petegem (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.30:
Celje–Telekom Veszprém (Tv: Sport1)
Férfi NB I
17.00:
FTC–Váci KSE
18.00: B.Braun Gyöngyös–Eger SBS Eszterházy
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Sport36-Komló
18.00: Dabas KC–Balatonfüredi KSE
18.00: CYEB Budakalász–Ceglédi KKSE
Női NB I
17.00:
Békéscsabai ENKSE–Dunaújvárosi Kohász KA
18.00: MTK Budapest–Győri Audi ETO KC
18.00: Budaörs–FTC-Rail Cargo Hungaria
18.00: Váci NKSE–Kecskeméti NKSE

LÓSPORT
13.00:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MOTORSPORT
12.00:
Superbike-vb, Portugália, superpole (Tv: Eurosport1)
16.00: Superbike-vb, Portugália, 1. futam (Tv: Spíler Tv)
20.30: FIM Endurance-vb, 24 órás verseny, Le Castellet, Bol d'Or (Tv: Eurosport1)

TENISZ
  9.00:
WTA-torna, Tokió (Tv: Digi Sport2)
Davis-kupa, elődöntő
14.00:
Franciaország–Szerbia (Tv: Digi Sport1)
Rájátszás a világcsoportért, Kopaszi-gát
MAGYARORSZÁG–Oroszország
14.00:
Fucsovics Márton, Balázs Attila–Danyiil Medvegyev, Konsztyantyin Kravcsuk (Tv: M4 Sport, 16.30-tól felvételről)

TRIATLON
Világbajnoki sorozat döntője, Rotterdam
13.00:
férfiak
15.50: nők 

UFC
vasárnap, 4.00:
Luke Rockhold–David Branch (Tv: Sport1)

ÚSZÁS
Nyílt vízi Európa-kupa, döntő, Bracciano 

SZEPTEMBER 17., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB II
9. FORDULÓ
16.00:
Budaörs–Mosonmagyaróvár
16.00: Budafoki MTE–ETO FC Győr
16.00: Vác–Kisvárda
16.00: Cegléd–Csákvár
16.00: Soroksár–Szeged 2011
16.00:
Dorog–MTK
18.00: Békéscsaba–Siófok
18.00: Szolnok–ZTE (Tv: M4 Sport)
18.00: Nyíregyháza Spartacus–Sopron
18.00: Gyirmót FC Győr–Kazincbarcika

NB III
6. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
16.00:
ESMTK–Tiszafüred
16.00: DVTK II–Tiszaújváros
16.00: Jászberény–Cigánd
16.00: MTK II–Putnok
KÖZÉP-CSOPORT
16.00:
Hódmezővásárhely–Bp. Honvéd MFA
16.00: Vecsési FC–Paks II
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Videoton II–III. ker. TVE
15.00: Gyirmót FC Győr II–Ajka
16.00: Puskás Akadémia FC II–Kaposvár

ANGOL PREMIER LEAGUE
5. FORDULÓ
14.30:
Chelsea–Arsenal (Tv: Spíler Tv)
17.00: Manchester United–Everton (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA LIGUE 1
6. FORDULÓ
15.00:
Amiens–Marseille
17.00: Angers–Metz
17.00: Rennes–Nice (Tv: Digi Sport3)
21.00: Paris Saint-Germain–Lyon (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
4. FORDULÓ
13.30:
Hoffenheim–Hertha BSC (Tv: Eurosport2)
15.30: Bayer Leverkusen–Freiburg (Tv: Eurosport2)
18.00: Borussia Dortmund–Köln (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
4. FORDULÓ
12.30:
Sassuolo–Juventus (Tv: Digi Sport1)
15.00: Milan–Udinese (Tv: Digi Sport1)
15.00: Napoli–Benevento (Tv: Digi Sport3)
15.00: SPAL–Cagliari
15.00: Torino–Sampdoria
18.00: Chievo–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
20.45: Genoa–Lazio (Tv: Digi Sport3)

SPANYOL LA LIGA
4. FORDULÓ
12.00:
Deportivo Alavés–Villarreal (Tv: Sport1)
16.16: Girona–Sevilla (Tv: Sport2)
18.30: Las Palmas–Athletic Bilbao
20.45: Real Sociedad–Real Madrid (Tv: Sport2)

MLS
19.00:
New York Red Bulls–Philadelphia Union (Tv: Eurosport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
2. FORDULÓ

19.00: Baltimore Ravens–Cleveland Browns
19.00: Carolina Panthers–Buffalo Bills
19.00: Indianapolis Colts–Arizona Cardinals
19.00: Jacksonville Jaguars–Tennessee Titans
19.00: Kansas City Chiefs–Philadelphia Eagles
19.00: New Orleans Saints–New England Patriots
19.00: Pittsburgh Steelers–Minnesota Vikings
19.00: Tampa Bay Buccaneers–Chicago Bears
22.05: Los Angeles Chargers–Miami Dolphins
22.05: Oakland Raiders–New York Jets
22.25: Denver Broncos–Dallas Cowboys (Tv: Sport1)
22.25: Los Angeles Rams–Washington Redskins
22.25: Seattle Seahawks–San Francisco 49ers
hétfő, 2.30: Atlanta Falcons–Green Bay Packers

ASZTALITENISZ
Csapat Európa-bajnokság, Luxembourg
10.00:
helyosztók
14.00:
női döntő
17.00:
férfidöntő 

AUTÓSPORT
hétfő, 0.40:
IndyCar, Sonoma (Tv: Digi Sport1)
11.40: Porsche Carrera-kupa, Sachsenring, 2. futam (Tv: Digi Sport2)
13.05:
ADAC GT Maters, Sachsenring, 2. futam (Tv: Digi Sport2)
A kamion Európa-bajnokság belgiumi futamai, Zolder

FORMULA–1
14.00:
Szingapúri Nagydíj, futam (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
Erste Liga
18.00:
FTC–Dunaújvárosi Acélbikák
18.30:
UTE–MAC Budapest
EBEL
17.45:
Fehérvár AV19–HC Orli Znojmo (cseh)
KHL
13.00:
Avangard Omszk–Jugra Hanti-Manszijszk (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.00:
Nantes–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
17.30:
Kiel–Paris Saint-Germain (Tv: Sport1)
Női NB I
18.00:
Vasas SC–Érd HC
Bundesliga
12.30:
Lemgo–Melsungen (Tv: Digi Sport3)

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, ISZTAMBUL
16.00:
a harmadik helyért
20.30:
döntő (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
12.30:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MOTORSPORT
  7.00:
FIM Endurance-vb, 24 órás verseny, Le Castellet, Bol d'Or (Tv: Eurosport1)
12.00: Supersport 300, Portugália, futam (Tv: Spíler Tv)
17.30: FIM Endurance-vb, 24 órás verseny, Le Castellet, Bol d'Or (Tv: Eurosport1)

TENISZ
  7.00:
WTA-torna, Tokió (Tv: Digi Sport2)
Davis-kupa, elődöntő
15.00:
Franciaország–Szerbia (Tv: Digi Sport2)
Rájátszás a világcsoportért, Kopaszi-gát
MAGYARORSZÁG–Oroszország
14.30:
Fucsovics Márton–Karen Hacsanov
Balázs Attila–Adrej Rubljov (Tv: M4 Sport, 16 órától)

ÚSZÁS
Nyílt vízi Európa-kupa, döntő, Bracciano 

VÍZILABDA
Férfi Euroliga
1. selejtezőkör, Banja Luka
11.10:
A-Híd-OSC-Újbuda–Szintyez Kazany (orosz)

SZEPTEMBER 18., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

SPANYOL LA LIGA
4. FORDULÓ
21.00:
Espanyol–Celta Vigo

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
2. FORDULÓ
kedd, 2.30:
New York Giants–Detroit Lions (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
Erste Liga
20.00:
DVTK Jegesmedvék–Vienna Capitals (osztrák) (Tv: M4 Sport)

KERÉKPÁR
11.00:
országúti világbajnokság, női junior egyéni időfutam, Bergen (Tv: Eurosport2)
13.35: országúti világbajnokság, férfi U23-as egyéni időfutam, Bergen (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

SZNÚKER
8.00:
World Open, Kína (Tv: Eurosport2)

TENISZ
15.00:
ATP-torna, Szentpétervár (Tv: Eurosport2)

 

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.09.25 23:16:18

Minden más foci DLUSZTUS IMRE

NS-VÉLEMÉNY. „Az eredményességre szerződött edző vállrándításában nem fedezhető fel a felelősségvállalás.”

2017.09.25 19:05:57

Minden más foci CSILLAG PÉTER

A rengeteg problémától sújtott régióban a labdarúgás pontos fokmérője a társadalmi problémáknak.

2017.09.25 08:15:35

Minden más foci nemzetisport.hu

A magyar női kézilabda-válogatott Koszovó ellen vív Európa-bajnoki selejtezőt.

2017.09.25 08:14:23

Minden más foci nemzetisport.hu

Műkorcsolyázóink és gyorskorcsolyázóink is megkezdik az olimpiai kvalifikációs versenyt.

2017.09.25 08:13:05

Minden más foci nemzetisport.hu

Mérkőzést rendeznek a francia, a német és a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságokban.