HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.03.12 12:52 Frissítve: 2018.03.16 22:38

Heti program: a BL-ben és az El-ben kialakul a legjobb nyolc mezőnye

A labdarúgó Bajnokok Ligájában és az Európa-ligában is kialakul a legjobb nyolc mezőnye, a Magyar Kupában a negyeddöntő első mérkőzéseit rendezik, a hét második felében pedig folytatódnak a hazai élvonal, illetve a topligák küzdelmei. Zajlik a téli paralimpia, amelyen két magyar versenyzőnek szurkolhatunk. Vízilabdában és kosárlabdában is mérkőzést játszanak a nemzetközi kupában érdekelt csapataink – a Sopron Basket az Euroliga négyes döntőjéért küzd meg a Fenerbahcéval. Folytatódnak a jégkorong Erste Liga elődöntős párharcai. Döntőznek a férfi és a női röplabda Magyar Kupában. Világbajnokságot rendeznek rövid pályás gyorskorcsolyázásban. Kezdődik a MotoGP új idénye. Lássuk, milyen sporteseményeken izgulhatunk a héten!

HIRDETÉS

 

KEDD
SZERDA
CSÜTÖRTÖK
PÉNTEK
SZOMBAT
VASÁRNAP

 

MÁRCIUS 12., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
30. FORDULÓ
21.00: 
Stoke City–Manchester City (Tv: Spíler Tv)

NÉMET BUNDESLIGA
26. FORDULÓ
20.30: 
Werder Bremen–1. FC Köln (Tv: Eurosport2)

SPANYOL LA LIGA
28. FORDULÓ
21.00:
 Deportivo Alavés–Real Betis

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
Erste Liga
Elődöntő, 4. mérkőzés
17.30:
 Corona Brasov (romániai)–MAC Budapest
NHL
kedd, 0.05:
Washington Capitals–Winnipeg Jets (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
13.30: 
Tirreno Adriatico, 6. szakasz (Tv: Eurosport1)

PARALIMPIA
XII. téli paralimpia, Pjongcsang

SÍUGRÁS
17.30:
 világkupaverseny, Lillehammer (Tv: Eurosport1)

TENISZ
  4.30:
WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport1)
19.00: ATP-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport1)
19.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport3)
20.30: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport2)
kedd, 0.00: ATP-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport1)
kedd, 0.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport2) 

MÁRCIUS 13., KEDD

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
17.00:
Puskás Akadémia–Diósgyőri VTK
18.00: Újpest FC–MTK (Tv: M4 Sport)

BAJNOKOK LIGÁJA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
20.45: 
Manchester United (angol)–Sevilla (spanyol) (Tv: M4 Sport)
Az első meccs végeredménye: 0–0.
20.45: AS Roma (olasz)–Sahtar Doneck (ukrán) (Tv: Sport1)
Az első meccs végeredménye: 2–1 a Sahtar Doneck javára.

CONCACAF BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
szerda, 2.00:
New York Red Bulls (amerikai)–Club Tijuana (mexikói) (Tv: Sport1)
szerda, 4.00: Tigres (mexikói)–Toronto FC (kanadai) (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ÉSZAKI ÖSSZETETT
13.30:
világkupaverseny, Trondheim, HS 138 (Tv: Eurosport2)
16.00: világkupaverseny, Trondheim, Gundersen (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
Erste Liga
Elődöntő, 3. mérkőzés
18.00:
SC Csíkszereda (romániai)–DVTK Jegesmedvék
NHL
szerda, 1.05:
Nashville Predators–Winnipeg Jets (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
13.30: 
Tirreno Adriatico, 7. szakasz (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
Férfi FIBA Európa-kupa
Nyolcaddöntő, visszavágó
18.00:
Alba Fehérvár–Juventus Utena (litván) (Tv: Digi Sport2)
Férfi Euroliga

20.45:
Olimpia Milano (olasz)–Real Madrid (spanyol) (Tv: Digi Sport3)

PARALIMPIA
XII. téli paralimpia, Pjongcsang

SÍUGRÁS
17.00:
világkupaverseny, Lillehammer, HS 138 (Tv: Eurosport1)

TENISZ
  4.30:
WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport2)
19.00: ATP-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport1)
19.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport3)
20.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport2)
20.30: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport2)
szerda, 0.00: ATP-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport1)
szerda, 2.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport2)

MÁRCIUS 14., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
16.00:
Bp. Honvéd–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport)
17.00: Balmazújváros–Békéscsaba 1912 Előre

NB III
17. FORDULÓ
KÖZÉP-CSOPORT
14.30:
Makó–Hódmezővásárhely
17.00: Dunaújváros–Szentlőrinc
NYUGATI CSOPORT
14.30:
Pénzügyőr–Érd

BAJNOKOK LIGÁJA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
18.00:
 Besiktas (török)–Bayern München (német) (Tv: Sport1)
Az első meccs végeredménye: 5–0 a Bayern München javára.
20.45: 
FC Barcelona (spanyol)–Chelsea (angol) (Tv: M4 Sport)
Az első meccs végeredménye: 1–1.

FRANCIA LIGUE 1
31. FORDULÓ
17.00:
Paris Saint-Germain–Angers (Tv: Digi Sport1)

OLASZ SERIE A
26. FORDULÓ
18.00:
Juventus–Atalanta (Tv: Digi Sport2)

CONCACAF BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
csütörtök, 2.00:
Tauro FC (panamai)–Club América (mexikói) (Tv: Sport1)
csütörtök, 4.00: Guadalajara (mexikói)–Seattle Sounders (amerikai) (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.00:
világkupaverseny, Are, férfi lesiklás (Tv: Eurosport1)
12.00:
világkupaverseny, Are, női lesiklás (Tv: Eurosport1)

ÉSZAKI ÖSSZETETT
13.00:
világkupaverseny, Trondheim, HS 138 (Tv: Eurosport2)
16.00: világkupaverseny, Trondheim, Gundersen (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
Erste Liga
Elődöntő, 4. mérkőzés
18.00:
SC Csíkszereda (romániai)–DVTK Jegesmedvék
NHL
csütörtök, 3.05:
Vegas Golden Knights–New Jersey Devils (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
15.00:
Nokere Koerse, Flandria (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
Férfi NB I
18.00:
Telekom Veszprém–Balatonfüredi KSE
18.00: FTC–Mol-Pick Szeged
Női NB I
19.00:
Győri Audi ETO KC–Érd HC

KOSÁRLABDA
Női Euroliga
Negyeddöntő, 3. mérkőzés
18.00:
Sopron Basket–Fenerbahce (török)
Férfi FIBA Európa-kupa
Nyolcaddöntő, visszavágó
18.45:
Egis Körmend–Reyer Venezia (olasz) (Tv: Digi Sport1)

PARALIMPIA
XII. téli paralimpia, Pjongcsang
1.30:
férfi műlesiklás (Balogh Zsolt)
2.00: női ülő sífutás, sprint (Lőrincz Krisztina)

SÍUGRÁS
17.30:
világkupaverseny, Trondheim, HS 140, férfi selejtező (Tv: Eurosport1)

TENISZ
  4.30:
WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport2)
19.00: ATP-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport3)
21.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport2)
21.05: ATP-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport1)
csütörtök, 0.00: ATP-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport1)
csütörtök, 3.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport2)

VÍZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája
Csoportkör, 10. forduló
A-csoport
17.30:
Olympiakosz (görög)–A-Híd OSC-Újbuda
B-csoport
17.30:
Szolnoki Dózsa–AZC Alphen (holland) (Tv: Sport2)
18.30: ZF-Eger–Spandau Berlin (német) (Tv: M4 Sport)

MÁRCIUS 15., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
17.00:
Lokomotiv Moszkva (orosz)–Atlético Madrid (spanyol) (Tv: Digi Sport1)
Az első meccs végeredménye: 3–0 az Atlético Madrid javára.
19.00: Dinamo Kijev (ukrán)–Lazio (olasz) (Tv: Digi Sport1)
Az első meccs végeredménye: 2–2.
19.00: Zenit (orosz)–RB Leipzig (német) (Tv: Digi Sport2)
Az első meccs végeredménye: 2–1 az RB Leipzig javára.
19.00: Athletic Bilbao (spanyol)–Olympique Marseille (francia) (Tv: Digi Sport3)
Az első meccs végeredménye: 3–1 az Olympique Marseille javára.
19.00: Viktoria Plzen (cseh)–Sporting CP (portugál)
Az első meccs végeredménye: 2–0 a Sporting CP javára.
21.05: Olympique Lyon (francia)–CSZKA Moszkva (orosz) (Tv: Digi Sport2)
Az első meccs végeredménye: 1–0 az Olympique Lyon javára.
21.05: Red Bull Salzburg (osztrák)–Borussia Dortmund (német) (Tv: Digi Sport1)
Az első meccs végeredménye: 2–1 a Red Bull Salzburg javára.
21.05: Arsenal (angol)–AC Milan (olasz) (Tv: RTL II)
Az első meccs végeredménye: 2–0 az Arsenal javára.

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.30:
világkupaverseny, Are, női szuperóriás-műlesiklás (Tv: Eurosport1)
12.00: világkupaverseny, Are, férfi szuperóriás-műlesiklás (Tv: Eurosport2)

DARTS
Premier League
20.00:
6. állomás, Nottingham (Tv: Sport1)
Benne:
Michael Smith (angol)–Peter Wright (skót)
Simon Whitlock (ausztrál)–Daryl Gurney (északír)
Mensur Suljovic (osztrák)–Rob Cross (angol)
Gerwyn Price (walesi)–Michael van Gerwen (holland)
Raymond van Barneveld (holland)–Gary Anderson (skót)

JÉGKORONG
NHL
péntek, 0.05:
New York Islanders–Washington Capitals (Tv: Spíler Tv)
péntek, 3.00: Los Angeles Kings–Detroit Red Wings (Tv: Spíler Tv)

KOSÁRLABDA
NBA
péntek, 1.30:
San Antonio Spurs–New Orleans Pelicans (Tv: Sport1)

PARALIMPIA
XII. téli paralimpia, Pjongcsang

SÍLÖVÉSZET
12.00:
világkupaverseny, Oslo, nők, sprint (Tv: Eurosport1)
14.30: világkupaverseny, Oslo, férfiak, sprint (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
17.00:
világkupaverseny, Trondheim, HS 140 (Tv: Eurosport1)

TENISZ
21.00:
ATP-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport3)
péntek, 1.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport1)

MÁRCIUS 16., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB II
25. FORDULÓ
15.00:
Budafoki MTE–MTK

NB III
19. FORDULÓ
NYUGATI CSOPORT
17.00:
Kaposvár–Pápai FC

FRANCIA LIGUE 1
30. FORDULÓ
20.45:
Monaco–Lille (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
27. FORDULÓ
20.30:
Freiburg–VfB Stuttgart (Tv: Eurosport2)

SPANYOL LA LIGA
29. FORDULÓ
21.00:
Levante–Eibar

BAJNOKOK LIGÁJA
12.00:
a negyeddöntő sorsolása (Tv: Sport1, Eurosport1)

EURÓPA-LIGA
13.00:
a negyeddöntő sorsolása (Tv: Digi Sport1, Eurosport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
16.00:
világkupaverseny, Are, csapat (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
szombat, 3.35:
Vegas Golden Knights–Minnesota Wild (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
15.30:
Handzame Classic, Flandria (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
Férfi NB I
18.00:
Ceglédi KKSE–Váci KSE

KOSÁRLABDA
Férfi NB I
17.00:
Szolnoki Olaj KK–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely (Tv: M4 Sport)
Női NB I
18.00:
PEAC-Pécs–Aluinvent DVTK Miskolc
19.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–BEAC Újbuda
Férfi Euroliga
18.45:
Fenerbahce (török)–CSZKA Moszkva (orosz) (Tv: Digi Sport3)
21.00: Unicaja Málaga (spanyol)–Panathinaikosz (görög) (Tv: Digi Sport3)

MOTORSPORT
Katari Nagydíj
(Tv: Spíler Tv)
10.50:
Moto3, 1. szabadedzés
11.45: Moto2, 1. szabadedzés
12.45: MotoGP, 1. szabadedzés
15.10: Moto3, 2. szabadedzés
16.05: Moto2, 2. szabadedzés
17.05: MotoGP, 2. szabadedzés

PARALIMPIA
XII. téli paralimpia, Pjongcsang

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világbajnokság, Montreal

SÍFUTÁS
12.00: világkupaverseny, Falun, férfi és női sprint (Tv: Eurosport2)

SÍUGRÁS
17.30:
világkupaverseny, Vikersund (Tv: Eurosport1)

TENISZ
20.00:
ATP-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport2)
szombat, 3.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport1)

MÁRCIUS 17., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
23. FORDULÓ
17.00:
 Budapest Honvéd–Haladás
17.00: Vasas–Diósgyőri VTK
17.00: Paksi FC–Újpest FC
17.00: Debreceni VSC–Mezőkövesd
17.00: Videoton FC–Balmazújváros (Tv: M4 Sport)
19.30: Ferencváros–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport)

NB III
19. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
15.00:
Füzesgyarmat–ESMTK
15.00: Gyöngyös–Debreceni EAC
15.00: Tiszafüred–Tállya
15.00: Balassagyarmat–Jászberény
15.00: Cigánd–Monor
15.00: Putnok–Nyírbátor
KÖZÉP-CSOPORT
15.00
: PMFC–Tiszakécske
15.00: Rákosmente–Kozármisleny
15.00: Makó–Szekszárd
15.00: Mórahalom–Szentlőrinc
17.00: Dunaújváros–Iváncsa
NYUGATI CSOPORT
14.30:
III. ker. TVE–Érd
15.00: Csepel–Csorna
15.00: Andráshida–Dunaharaszti

NŐI NB I
14. FORDULÓ
11.00:
ETO FC Győr–DVTK
15.00: Ferencváros–Astra HFC

ANGOL PREMIER LEAGUE
31. FORDULÓ
16.00:
AFC Bournemouth–West Bromwich Albion
16.00: Huddersfield Town–Crystal Palace
16.00: Stoke City–Everton
18.30: Liverpool–Watford (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA LIGUE 1
30. FORDULÓ
17.00:
Bordeaux–Rennes (Tv: Digi Sport2)
20.00: Amiens–Troyes
20.00: Angers–Caen
20.00: Montpellier–Dijon (Tv: Digi Sport3)
20.00: Toulouse–Strasbourg

NÉMET BUNDESLIGA
27. FORDULÓ
15.30:
Borussia Mönchengladbach–Hoffenheim
15.30: Eintracht Frankfurt–Mainz 05
15.30: Augsburg–Werder Bremen
15.30: Hamburg–Hertha BSC
18.30: Wolfsburg–Schalke 04 (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
29. FORDULÓ
18.00:
Udinese–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)
20.45: SPAL–Juventus (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
29. FORDULÓ
13.00:
Deportivo La Coruna–Las Palmas
16.15: Valencia–Deportivo Alavés (Tv: Sport1)
18.30: Real Sociedad–Getafe (Tv: Sport1)
20.45: Real Betis–Espanyol

ANGOL FA-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
13.15:
Swansea City–Tottenham Hotspur (Tv: Sport1)
20.45: Manchester United–Brighton & Hove Albion (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
  9.30:
világkupaverseny, Are, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
10.30: világkupaverseny, Are, női műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
12.30: világkupaverseny, Are, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport2)
13.30: világkupaverseny, Are, női műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport2)

AUTÓSPORT
20.00:
Formula E, Punta del Este (Tv: Eurosport1)

CURLING
20.30:
női világbajnokság, Svájc–Kína (Tv: Eurosport2)

CSELGÁNCS
13.00:
Grand Slam-verseny, Jekatyerinburg, 1. nap (Tv: Sport2)

ÉSZAKI ÖSSZETETT
9.30
: világkupaverseny, Klingenthal, HS 140 (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
NHL
21.05:
Los Angeles Kings–New Jersey Devils (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 0.05: Tampa Bay Lightning–Boston Bruins (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
14.30:
Milánó–Sanremo (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
Férfi NB I
18.00: CYEB Budakalász–B.Braun Gyöngyös
18.00: Dabas KC–Orosházi FKSE
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Csurgói KK
Női NB I
13.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Siófok KC (Tv: M4 Sport)
14.30: Dunaújvárosi Kohász KA–Győri Audi ETO KC (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
Férfi NB I
18.00:
Egis Körmend–Naturtex-SZTE-Szedeák
18.00: JP Auto-JKSE–Alba Fehérvár
18.00: KTE-Duna Aszfalt–Kaposvári KK
18.00: MAFC–Atomerőmű SE
18.00: Pécsi VSK-VEOLIA–DEAC
19.00: Zalakerámia ZTE KK–Sopron KC
Női NB I
16.45:
ZTE Női Kosárlabda Klub–MTK Budapest
17.00: CMB Cargo Uni Győr–VBW CEKK Cegléd
18.00: Vasas Akadémia–PINKK-Pécsi 424
NBA
23.00:
Milwaukee Bucks–Atlanta Hawks (Tv: Sport1)

MOTORSPORT
Katari Nagydíj
(Tv: Spíler Tv)
10.40:
Moto3, 3. szabadedzés
11.35: Moto2, 3. szabadedzés
12.35: MotoGP, 3. szabadedzés
14.45: Moto3, időmérő
15.40: Moto2, időmérő
16.40: MotoGP, 4. szabadedzés
17.20: MotoGP, 1. időmérő
17.45: Moto GP, 2. időmérő

PARALIMPIA
XII. téli paralimpia, Pjongcsang
1.30:
férfi óriás-műlesiklás (Balogh Zsolt)
4.30: női ülő sífutás, 5 km (Lőrincz Krisztina)

RÖPLABDA
Férfi Magyar Kupa, Érd Aréna
A 3. helyért
15.30:
Pénzügyőr SE–Fino-Kaposvár SE
Döntő
18.00:
HÉP-Kecskeméti RC–Vegyész RC Kazincbarcika

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
23.15: világbajnokság, Montreal (Tv: M4 Sport)

SÍFUTÁS
11.30:
világkupaverseny, Falun, női 10 km klasszikus (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
12.30:
világkupaverseny, Oslo, női váltó (Tv: Eurosport1)
15.00: világkupaverseny, Oslo, férfi üldözéses (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
16.00:
világkupaverseny, Vikersund, HS 225 (Tv: Eurosport1)

TENISZ
19.00:
ATP-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport2)

UFC
22.00:
Fabricio Werdum–Alekszandr Volkov (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
E.ON férfi ob I
Középszakasz, 5. forduló
Felsőház
17.00:
MKB-Euroleasing-BVSC–A-Híd OSC-Újbuda
19.00: RacioNet-Honvéd–Szolnoki Dózsa
19.00: Debreceni VE–ZF-Eger
19.00: PannErgy-Miskolci VC–FTC-PQS Waterpolo
Alsóház
16.00:
EBP Tatabánya–VasasPlaket
17.00: AVUS Szombathely–Metalcom-Szentes
18.00: ContiTech Szeged-Diapolo–Kaposvári VK
19.00: UVSE–PVSK Mecsek-Füszért
Női Euroliga
Negyeddöntő, visszavágó

Plebiscito Padova (olasz)–UVSE
Orizzonte (olasz)–Dunaújváros

MÁRCIUS 18., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB II
25. FORDULÓ
14.00:
Békéscsaba–ETO FC Győr (Tv: M4 Sport)
15.00: Dorog–Soroksár
15.00:
Cegléd–ZTE
15.00: Vác–Mosonmagyaróvár
15.00: Szolnok–Sopron
15.00: Budaörs–Szeged 2011
17.00: Nyíregyháza Spartacus–Kazincbarcika
17.00: Gyirmót FC Győr–Siófok
17.00: Csákvár–Kisvárda

NB III
19. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
15.00:
Salgótarján–DVTK II
15.00: Tiszaújváros–MTK II
KÖZÉP-CSOPORT
15.00:
SZEOL–Vecsési FC
15.00: Bp. Honvéd MFA–Paks II
15.00: FC Dabas–Hódmezővásárhely
NYUGATI CSOPORT
15.00:
Veszprém–Gyirmót FC Győr II
15.00: Pénzügyőr–Videoton II
15.00: Ajka–Puskás Akadémia FC II
15.00: THSE-Szabadkikötő–BKV Előre

NŐI NB I
14. FORDULÓ
14.00:
Haladás Viktória–Kóka
15.00: Újpest FC–MTK

FRANCIA LIGUE 1
30. FORDULÓ
13.00:
Nice–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport2)
15.00: Metz–Nantes
17.00: Saint-Étienne–Guingamp (Tv: Digi Sport2)
21.00: Marseille–Lyon (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
27. FORDULÓ
13.00:
Borussia Dortmund–Hannover 96 (Tv: Eurosport2)
15.30: Köln–Bayer Leverkusen (Tv: Eurosport2)
18.00: RB Leipzig–Bayern München (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
29. FORDULÓ
12.30:
Sampdoria–Internazionale (Tv: Digi Sport1)
15.00: Hellas Verona–Atalanta
15.00: Benevento–Cagliari
15.00: Milan–Chievo (Tv: Digi Sport1)
15.00: Torino–Fiorentina (Tv: Digi Sport3)
15.00: Crotone–Roma (Tv: Digi Sport2)
20.45: Lazio–Bologna
20.45: Napoli–Genoa (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
29. FORDULÓ
12.00:
Leganés–Sevilla (Tv: Sport1)
16.15: Barcelona–Athletic Bilbao (Tv: Sport1)
18.30: Villarreal–Atlético Madrid (Tv: Sport1)
18.30: Celta Vigo–Málaga
20.45: Real Madrid–Girona (Tv: Sport1)

MLS
22.00:
FC Dallas–Seattle Sounders (Tv: Eurosport2)

ANGOL FA-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
14.30:
Wigan Athletic (III.)–Southampton (Tv: Sport2)
17.30: Leicester City–Chelsea (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
  9.30:
világkupaverseny, Are, női óriás-műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
10.30: világkupaverseny, Are, férfi műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
12.45: világkupaverseny, Are, női óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)
13.15: világkupaverseny, Are, férfi műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
NHL
hétfő, 2.05:
Anaheim Ducks–New Jersey Devils (Tv: Spíler Tv)

KÉZILABDA
Férfi NB I
16.00:
Sport36-Komló–Telekom Veszprém (Tv: M4 Sport)
18.00: Balatonfüredi KSE–Eger SBS Eszterházy
Férfi Bundesliga
12.30:
Gummersbach–Leipzig (Tv: Digi Sport3)

MOTORSPORT
Katari Nagydíj
(Tv: Spíler Tv)
14.00:
Moto3, futam
15.20: Moto2, futam
17.00: MotoGP, futam

PARALIMPIA
XII. téli paralimpia, Pjongcsang
12.00:
záróünnepség

RÖPLABDA
Női Magyar Kupa, Érd Aréna
A 3. helyért
15.30:
Vasas Óbuda–Jászberény VT
Döntő
18.00:
Linamar-Békéscsabai RSE–Fatum-Nyíregyháza (Tv: M4 Sport)

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
21.30:
világbajnokság, Montreal (Tv: M4 Sport)

SÍFUTÁS
11.30:
világkupaverseny, Falun (Tv: Eurosport2)

SÍLÖVÉSZET
11.30:
világkupaverseny, Oslo, női üldözéses (Tv: Eurosport1)
14.30: világkupaverseny, Oslo, férfi váltó (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
14.30:
világkupaverseny, Vikersund, HS 225 (Tv: Eurosport1)

TENISZ
19.00:
WTA-torna, Indian Wells, döntő (Tv: Digi Sport2)
21.00: ATP-torna, Indian Wells, döntő (Tv: Digi Sport3)


MÁRCIUS 19., HÉTFŐ

CURLING
14.00:
női világbajnokság, Svédország–Egyesült Államok (Tv: Eurosport2)

KERÉKPÁR
16.00:
Volta Ciclista a Catalunya, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
20.00:
Players Championship, Llandudno, 1. nap (Tv: Eurosport1)

 

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.11.21 22:28:02

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

RETRÓ CSERÉK. Az Atlético-kedvenc két szélsőt is transzfertáncba vitt, a Pool argentin védőkben utazott.

2018.12.11 23:49:27

Minden más foci MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. Doha ugyanis, semmiség, 14 millió eurót kínált csak azért, hogy megrendezhesse a mérkőzést. Bónuszként pedig felajánlotta, hogy állja a két csapat 40-40 tagú küldöttségének utazási és ott-tartózkodási költségeit.

2018.12.10 11:48:24

Minden más foci nemzetisport.hu

Magyarokkal rajtol a hangcsoui rövid pályás úszó-világbajnokság.

2018.12.10 23:09:14

Minden más foci THURY GÁBOR

NS-VÉLEMÉNY. Hosszabbítás után a River 3–1-re nyert.

HIRDETÉS
HIRDETÉS
HIRDETÉS