nemzetisport.hu 2019.04.15 15:59 Frissítve: 2019.04.20 20:12

Heti program: FTC–Vidi; Man. City–Tottenham; Inter–Roma

A labdarúgó Magyar Kupában megkezdődnek az elődöntős párharcok, a Bajnokok Ligájában és az Európa-ligában kialakul a legjobb négy mezőnye. Hétvégén ismét a bajnoki meccseké a főszerep, folytatódnak a topligák és az NB I küzdelmei: itthon döntőnek is beillő Ferencváros–Mol Vidi FC rangadót rendeznek. A Tatabánya férfi kézilabdacsapata az EHF-kupa negyeddöntőjében lép pályára, világbajnokságra készül a magyar férfi jégkorong-válogatott. A legtöbb labdajáték hazai élvonalának a középszakaszában vagy már a rájátszásában játszanak meccseket. Kezdődik a budapesti asztalitenisz-vb. Lássuk, milyen sporteseményeken izgulhatunk a héten! 

 

ÁPRILIS 15., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
34. FORDULÓ
21.00: 
Watford–Arsenal (Tv: Spíler1)

OLASZ SERIE A
32. FORDULÓ
20.30: 
Atalanta–Empoli (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
32. FORDULÓ

21.00: Leganés–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

NÉMET 2. BUNDESLIGA
29. FORDULÓ
20.30:
 1. FC Köln–Hamburger SV (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
KHL
17.30:
 CSZKA Moszkva–Avangard Omszk, döntő, 2. mérkőzés (Tv: Sport2)
NHL
kedd, 2.00:
 rájátszásmérkőzés (Tv: Spíler1)

RÖPLABDA 
NŐI EXTRALIGA
ELŐDÖNTŐ, 5. MÉRKŐZÉS
18.00:
 Fatum-Nyíregyháza–Swietelsky-Békéscsabai RSE (Tv: M4 Sport)

TENISZ
11.00: 
ATP-torna, Monte-Carlo (Tv: Digi Sport1) 
17.10: ATP-torna, Monte-Carlo (Tv: Digi Sport2) 

ÚSZÁS
18.00: 
Stockholmi Open, 4. nap (Tv: Eurosport1)

 

ÁPRILIS 16., KEDD

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.00:
Mol Vidi FC–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓK
21.00:
Juventus (olasz)–Ajax (holland) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzésen: 1–1
21.00: Barcelona (spanyol)–Manchester United (angol) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzésen: 1–0
Az egyik mérkőzést az M4 Sport, a másikat a Spíler2 közvetíti

ANGOL PREMIER LEAGUE
31. FORDULÓ, ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
20.45:
Brighton & Hove Albion–Cardiff City

FUTSAL
Nemzetközi felkészülési torna, Porec
18.00:
MAGYARORSZÁG–Svédország

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
NHL
szerda, 2.00:
rájátszásmérkőzés (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
12.00:
Tour of Turkey, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
17.45:
női Bajnokok Ligája final four, sorsolás (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
AZ 5–8. HELYÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
18.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–NKE-Csata
19.00: PEAC-Pécs–VBW CEKK Cegléd
FÉRFI EUROLIGA
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
19.00:
CZSKA Moszkva (orosz)–Baskonia (spanyol) (Tv: Digi Sport3)
19.40: Fenerbahce (török)–Zalgiris (litván) (Tv: Digi Sport2)

TENISZ
11.00:
ATP-torna, Monte-Carlo (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
KÖZÉPSZAKASZ, B-CSOPORT (ALSÓHÁZ)
19.00:
PVSK-Mecsek Füszért–VasasPlaket

ÁPRILIS 17., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.00:
Budapest Honvéd–Soroksár SC (NB II) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓK
21.00:
FC Porto (portugál)–Liverpool (angol) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzésen: 0–2
21.00: Manchester City (angol)–Tottenham Hotspur (angol) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzésen: 0–1
Az egyik mérkőzést az M4 Sport, a másikat a Spíler2 közvetíti

FRANCIA LIGUE 1
28. FORDULÓ
19.00:
Nantes–Paris Saint-Germain

OLASZ SERIE A
25. FORDULÓ, ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.00:
Lazio–Udinese (Tv: Digi Sport3)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
FÉRFI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
19.00:
MAGYARORSZÁG–Szlovénia (Tüskecsarnok)
KHL
18.30:
döntő, 3. mérkőzés (Tv: Sport2)
NHL
csütörtök, 2.00:
rájátszásmérkőzés (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
12.00:
Tour of Turkey, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)
16.00: Fléche Brabanconne (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Sport36-Komló–Mol-Pick Szeged
18.00: Telekom Veszprém–Grundfos Tatabánya KC
NŐI NB I
18.00:
Érd HC–Győri Audi ETO KC

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ
18.30:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Szolnoki Olaj KK
KÖZÉPHÁZ
18.00:
KTE-Duna Aszfalt–Sopron KC
18.00: Atomerőmű SE–DEAC
ALSÓHÁZ
18.00:
Naturtex-SZTE-Szedeák–Alba Fehérvár
18.00: Kaposvári KK–Serco-TF-BP
NŐI NB I 
ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
18.30:
Aluinvent DVTK–CMB Cargo-Uni Győr
ALSÓHÁZI RÁJÁTSZÁS
18.00:
BEAC Újbuda–PINKK-Pécsi 424
19.00: Vasas Akadémia–MTK Budapest
FÉRFI EUROLIGA
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
18.55:
Anadolu Efes (török)–Barcelona (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
21.10: Real Madrid (spanyol)–Panathinaikosz (görög) (Tv: Digi Spor1)

TENISZ
11.00:
ATP-torna, Monte-Carlo (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
KÖZÉPSZAKASZ
A-CSOPORT (FELSŐHÁZ), HALASZTOTT MÉRKŐZÉS
18.00:
Szolnoki Dózsa–FTC-Telekom Waterpolo
E.ON FÉRFI OB I
A-CSOPORT (FELSŐHÁZ)
19.30:
A-Híd OSC Újbuda–BVSC-Zugló
19.30: Debreceni VSE–ZF-Eger
B-CSOPORT (ALSÓHÁZ)
17.30:
Tatabánya–AVUS Szombathely
19.30: Kaposvári VK–Metalcom Szentes
19.30: KSI–UVSE Hunguest Hotels
NŐI OB I
ELŐDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
20.15:
FTC-Telekom–UVSE Hunguest Hotels

ÁPRILIS 18., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓK
21.00: Napoli (olasz)–Arsenal (angol) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzésen: 0–2
21.00: Valencia (spanyol)–Villarreal (spanyol) (Tv: Digi Sport3)
Az első mérkőzésen: 3–1
21.00: Eintracht Frankfurt (német)–Benfica (portugál) (Tv: Digi Sport2)
Az első mérkőzésen: 2–4
21.00: Chelsea (angol)–Slavia Praha (cseh) (Tv: Digi Sport1)
Az első mérkőzésen: 1–0

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
12. állomás, Cardiff (Tv: Sport2)
Benne:
Mensur Suljovic (osztrák)–Daryl Gurney (északír)
Rob Cross (angol)–Michael van Gerwen (holland)
Michael Smith (angol)–Gerwyn Price (walesi)
Peter Wright (skót)–James Wade (angol)

JÉGKORONG
NHL
péntek, 2.00:
rájátszásmérkőzés (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
12.00:
Tour of Turkey, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00:
Siófok KC–Kisvárda Master Good SE

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
18.00:
Sopron Basket–ZTE Női Kosárlabda Klub
FÉRFI NB I
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ
18.00:
Egis Körmend–Pécsi VSK-Veolia (Tv: M4 Sport)
FÉRFI EUROLIGA
NEGYEDDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
18.55:
CSZKA Moszkva (orosz)–Baskonia (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
NBA, RÁJÁTSZÁS
péntek, 4.30:
Los Angeles Clippers–Golden State Warriors (Tv: Sport1)

TENISZ
11.00:
ATP-torna, Monte-Carlo (Tv: Digi Sport1)

ÁPRILIS 19., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NŐI NB I
18. FORDULÓ
18.00:
Ferencváros–Szent Mihály

FRANCIA LIGUE 1
33. FORDULÓ
19.00:
Dijon–Rennes (Tv: Digi Sport3)
20.45:
Lyon–Angers (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
33. FORDULÓ
21.00:
Deportivo Alavés–Real Valladolid (Tv: Spíler2)

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
30. FORDULÓ
19.00:
Nacional–Sporting (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
HFL
14.00:
Budapest Wolves–Győr Sharks

JÉGKORONG
NHL
szombat, 2.00:
rájátszásmérkőzés (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
12.00:
Tour of Turkey, 4. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Telekom Veszprém–Mezőkövesdi KC
NŐI NB I
18.00:
EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–FTC-Rail Cargo Hungaria
18.00: DVSC Schaeffler–Alba Fehérvár KC

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
AZ 5–8. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
17.00:
VBW CEKK Cegléd–PEAC-Pécs
18.00: NKE-Csata–Atomerőmű KSC Szekszárd
FÉRFI EUROLIGA
NEGYEDDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
19.10:
Anadolu Efes (török)–Barcelona (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
21.10: Real Madrid (spanyol)–Panathinaikosz (görög) (Tv: Digi Sport2)

LOVASSPORT
23.00:
Global Champions Tour, Miami (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
11.00:
világbajnokság, Sheffield, 1. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
11.00:
ATP-torna, Monte-Carlo (Tv: Digi Sport1)

ÁPRILIS 20., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
29. FORDULÓ
17.00: Újpest–Bp. Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: MTK Budapest–Kisvárda (m4sport.hu) – élőben az NSO-n!
17.00: Diósgyőri VTK–Paks (m4sport.hu) – élőben az NSO-n!
17.00: Debreceni VSC–Haladás (m4sport.hu) – élőben az NSO-n!
17.00: Puskás Akadémia–Mezőkövesd (m4sport.hu) – élőben az NSO-n!
19.30: Ferencváros–Mol Vidi FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
18. FORDULÓ
13.00: 
Astra–DVTK
14.30: ETO FC Győr–MLE
16.00: MTK–Haladás Viktória

ANGOL PREMIER LEAGUE
35. FORDULÓ
13.30:
Manchester City–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
16.00:
AFC Bournemouth–Fulham
16.00: Huddersfield Town–Watford
16.00: West Ham United–Leicester City (Tv: Spíler1)
16.00: Wolverhampton Wanderers–Brighton & Hove Albion
18.30: Newcastle United–Southampton (Tv: Digi Sport2)

FRANCIA LIGUE 1
33. FORDULÓ
17.00: Guingamp–Marseille (Tv: Digi Sport3)
20.00: Nice–Caen
20.00: Nimes–Bordeaux
20.00: Strasbourg–Montpellier (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
30. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–Werder Bremen (Tv: Sport1)
15.30: Bayer Leverkusen–Nürnberg
15.30: Augsburg–VfB Stuttgart
15.30: Mainz 05–Fortuna Düsseldorf
18.30: Borussia Mönchengladbach–RB Leipzig (Tv: Sport1)
20.30: Schalke 04–Hoffenheim (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
33. FORDULÓ
12.30:
Parma–Milan (Tv: Digi Sport1)
15.00: Lazio–Chievo (Tv: Digi Sport3)
15.00: Cagliari–Frosinone
15.00: Bologna–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)
15.00: Udinese–Sassuolo
15.00: Empoli–SPAL
15.00: Genoa–Torino
18.00: Juventus–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
20.30: Internazionale–Roma (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
33. FORDULÓ
13.00:
Celta Vigo–Girona
16.15: Eibar–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Rayo Vallecano–Huesca (Tv: Spíler2)
20.45: Barcelona–Real Sociedad (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

NÉMET 2. BUNDESLIGA
30. FORDULÓ
13.00:
Hamburger SV–Aue (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
HFL
11.45:
Fehérvár Enthroners–Kijev Capitals (Tv: Digi Sport3)

CURLING
VEGYES PÁROS VILÁGBAJNOKSÁG, STAVANGER
12.30:
Ausztria–MAGYARORSZÁG

JÉGKORONG
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
19.00:
MAGYARORSZÁG–Olaszország (Coventry)
NHL
vasárnap, 2.00:
rájátszásmérkőzés (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
14.00:
Tour of Turkey, 5. szakasz (Tv: Eurosport1)
16.00: Francia Kupa, Tour du Finistere (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI EHF-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
17.45:
Holstebro (dán)–Grundfos Tatabánya (Tv: Sport2)
19.45: Saint-Raphaël (francia)–FC Porto (portugál) (Tv: Sport2)
FÉRFI NB I
14.00:
Ferencvárosi TC–RotaChrom Dabas
18.00: Balatonfüredi KSE–Csurgói KK
18.00: DVTK-Eger–Ceglédi KKSE
18.00:
CYEB Budakalász–Sport36-Komló
NŐI NB I
18.00:
Siófok KC–Eszterházy SC
18.00: Győri Audi ETO KC–Kisvárda Master Good SE
18.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Eu-Fire Mosonmagyaróvár
18.00: GVM Europe-Vác–MTK Budapest

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ
18.00:
JP Auto-JKSE–Szolnoki Olaj KK
KÖZÉPHÁZ
18.00:
KTE-Duna Aszfalt–Atomerőmű SE
ALSÓHÁZ
18.00:
Alba Fehérvár–Kaposvári KK 
 18.00: Serco-TF-BP–Naturtex-SZTE-Szedeák
NŐI NB I
ELŐDÖNTŐ
17.00:
CMB Cargo-Uni Győr–Aluinvent DVTK
ALSÓHÁZI RÁJÁTSZÁS
18.00:
MTK Budapest–BEAC Újbuda
18.00: Vasas Akadémia–PINKK-Pécsi 424
NBA, RÁJÁTSZÁS
23.30:
San Antonio Spurs–Denver Nuggets (Tv: Sport1)

LOVASSPORT
23.00:
Global Champions Tour, Miami (Tv: Eurosport1)

MOTORSPORT
14.45 és 17.30:
Le Mans-i 24 órás (Tv: Eurosport2)

ÖKÖLVÍVÁS
22.00:
Derek Chisora–Senad Gashi (Tv: Sport2)

SZNÚKER
11.00, 16.00 és 19.30:
világbajnokság, Sheffield, 1. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
13.30:
ATP-torna, Monte-Carlo, elődöntő (Tv: Digi Sport2)
FED-KUPA, ELŐDÖNTŐ
Franciaország–Románia
Ausztrália–Fehéroroszország

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
KÖZÉPSZAKASZ, A-CSOPORT (FELSŐHÁZ)
16.00:
RacioNet-Honvéd–Szolnoki Dózsa
17.00: FTC-Telekom Waterpolo–PannErgy-Miskolci VLC
NŐI OB I
ELŐDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
19.00:
UVSE Hunguest Hotels–FTC-Telekom

ÁPRILIS 21., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM 

NB II
33. FORDULÓ – élő eredménykövetés az NSO-n!
17.00: Budafoki MTE–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: Tiszakécske–Nyíregyháza
17.00: Balmazújváros–Békéscsaba
17.00: Vác FC–ETO FC Győr
17.00: Dorog–Csákvár
17.00: Soroksár–BFC Siófok
17.00: Kazincbarcika–Monor
17.00: Mosonmagyaróvár–ZTE FC
17.00: Budaörs–Cegléd
18.00: Gyirmót FC Győr–Vasas (Tv: M4 Sport)

NB III
24. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
13.00:
Putnok–Jászberény
16.30: Gyöngyösi AK–Cigánd
16.30: Füzesgyarmat–ESMTK
16.30: Eger SE–Diósgyőri VTK II
16.30: Debreceni EAC–Szolnoki MÁV FC
16.30: Tiszaújváros–Salgótarjáni BTC
16.30: Nyírbátor–Sajóbábony
16.30: Sényő–Tállya
KÖZÉP-CSOPORT
16.30: KTE–Iváncsa
16.30: Hódmezővásárhely–Szeged-GA
16.30: RKSK–PMFC
16.30: Taksony–Makó
16.30: Szekszárd–Szentlőrinc
16.30: Kozármisleny–Dunaújváros
16.30: Paks II–SZEOL SC
16.30: FC Dabas–Bp. Honvéd-MFA
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Mol Vidi FC II–Pénzügyőr
16.30:
Érd–FC Ajka
16.30: BKV Előre–III. ker. TVE
16.30: Sárvár–Pápai Perutz
16.30: Nagykanizsa–THSE-Szabadkikötő
16.30: Csepel–Dunaharaszti
16.30: Andráshida–Ménfőcsanak
16.30: Komárom–Puskás Akadémia II

ANGOL PREMIER LEAGUE
35. FORDULÓ
14.30:
Everton–Manchester United (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
17.00:
Arsenal–Crystal Palace
17.00:
Cardiff City–Liverpool (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
33. FORDULÓ
15.00: Nantes–Amiens
15.00: Toulouse–Lille (Tv: Digi Sport3)
17.00: Reims–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport2)
21.00: Paris Saint-Germain–Monaco (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
30. FORDULÓ
15.30:
Freiburg–Borussia Dortmund (Tv: Sport1)
18.00: Hertha BSC–Hannover 96 (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
33. FORDULÓ
12.00:
Levante–Espanyol
14.00: Getafe–Sevilla (Tv: Spíler2)
16.15: Real Madrid–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Villarreal–Leganés (Tv: Spíler2)
20.45: Real Betis–Valencia (Tv: Spíler2)  

TÖRÖK SÜPER LIG
29. FORDULÓ
18.00:
Alanyaspor–Fenerbahce (Tv: Digi Sport3)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
EGYÉNI VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST (Hungexpo)
10.00: Vegyes páros selejtező, 1. forduló
10.00:
Majoros Bence, Bálint Bernadett–Matkovics, Busatics (bosnyák)
11.30: Férfi és női egyes selejtező, 1. forduló
11.30:
András Csaba–Abo Yaman (jordániai)
12.15:
Juhász Patrik-Nguyen (vietnami)
13.00:
Fehér Orsolya–Kamenan (elefántcsontparti)
13.00:
Hartbrich Leonie–Khalid (skót)
15.30: Vegyes páros selejtező, 2. forduló
16.15: Férfi és női egyes selejtező, 2. forduló
16.15:
András–Devos (belga)
17.00:
Majoros–Ahmedov (türkmén)
17.00:
Juhász–Allegro (belga)
17.00:
Ecseki Nándor–Moumjoghlian (libanoni)
17.45:
Szudi Ádám–Mahmuti (koszovói)
17.45:
Lakatos Tamás–Hrisztonov (ciprusi)
18.30:
Bálint Bernadett–Khadjieva (üzbég)

CURLING
VEGYES PÁROS VILÁGBAJNOKSÁG, STAVANGER
  8.00:
MAGYARORSZÁG–Törökország
21.00: Hollandia–MAGYARORSZÁG

JÉGKORONG
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
14.00:
Nagy-Britannia–MAGYARORSZÁG
NHL
hétfő, 0.00:
rájátszásmérkőzés (Tv: Spíler1)
hétfő, 2.00:
rájátszásmérkőzés (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
14.00:
Tour of Turkey, 6. szakasz (Tv: Eurosport1)
15.15: Amstel Gold-kerékpárverseny (Tv: Eurosport1)
15.30: Francia Kupa, Tro Bro Leon (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
NŐI NB I
17.00:
Moyra-Budaörs–Érd HC
FÉRFI EHF-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
15.00:
Hannover (német)–Füchse Berlin (német) (Tv: Sport2)
NÉMET BUNDESLIGA
13.30:
Erlangen–Magdeburg (Tv: Sport2)
16.30: Rhein-Neckar Löwen–Flensburg (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
ELŐDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
19.00:
ZTE Női Kosárlabda Klub–Sopron Basket 
FÉRFI NB I
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ
16.00:
Egis Körmend–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely (Tv: M4 Sport)
KÖZÉPHÁZ
16.30:
Zalakerámia ZTE KK–DEAC
NBA, RÁJÁTSZÁS
21.30:
Los Angeles Clippers–Golden State Warriors (Tv: Sport2)

MOTORSPORT
7.00:
Le Mans-i 24 órás (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
11.00 és 19.30:
világbajnokság, Sheffield, 2. nap (Tv: Eurosport1)
15.30: világbajnokság, Sheffield, 2. nap (Tv: Eurosport2)

TENISZ
14.30:
ATP-torna, Monte-Carlo, döntő (Tv: Digi Sport2)
FED-KUPA, ELŐDÖNTŐ
Franciaország–Románia
Ausztrália–Fehéroroszország

ÁPRILIS 22., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
35. FORDULÓ
21.00:
Chelsea–Burnley (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
30. FORDULÓ
20.30:
Wolfsburg–Eintracht Frankfurt (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
33. FORDULÓ
19.00:
Napoli–Atalanta

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
30. FORDULÓ
21.15:
Benfica–Marítimo (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
14.00:
Tour of the Alps, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
11.00, 15.30 és 19.30:
világbajnokság, Sheffield, 3. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
11.00–19.00:
ATP-torna, Barcelona, 1. nap (Tv: Sport2) 

2019.12.07 14:47:57

Minden más foci CSILLAG PÉTER (POZSONY, összefoglaló), DÖMÖTÖR CSABA (fotó) RUSZNÁK GYÖRGY (percről percre)

A pozsonyiak nagyszerű formában futballozó magyar középpályása gólpasszt adott, csapata feledtette dunaszerdahelyi kudarcát.

2019.12.05 22:13:36

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Sok egyéb hasonló útvesztő teszi a közember számára átláthatatlanná a világ leg­egyszerűbb, ezért legszeretettebb játéka, a labdarúgás világát. Amely éppen ezen jellege révén válik vonzóvá.

2019.12.02 23:44:28

Minden más foci VINCZE ANDRÁS

NS-VÉLEMÉNY. Szívfájdalmamra nem találtam az idén alapított Jasin-díjra jelöltek között az RB Leipzignél légióskodó Gulácsi Péter nevét...

2019.12.02 17:14:40

Minden más foci HATÁR DÁVID

A legjobb női játékos Rapinoe lett, Matthijs de Ligté a Kopa-díj, Alissoné az első Lev Jasin-trófea.

2019.11.27 09:37:23

Minden más foci GELEI JÓZSEF

„Az afrikai gyerekek nem is álmodhatnak olyan körülményekről, amilyenek Győrben vagy Kispesten vannak.”