nemzetisport.hu 2019.03.11 15:29 Frissítve: 2019.03.12 17:49

Heti program: Szeged–Veszprém; kezdődik az F1; Milan–Inter

A labdarúgó Magyar Kupában lejátsszák a negyeddöntő első mérkőzéseit. A Bajnokok Ligájában és az Európa-ligában kialakul a legjobb nyolc mezőnye, majd hétvégén folytatódnak az NB I és a topligák küzdelmei. A férfi kézilabda hazai élvonalában Szeged–Veszprém rangadót rendeznek, a nőknél a Magyar Kupa négyes döntője következik. Nem kell tovább várnia a Formula–1 szerelmeseinek, kezdődik a 2019-es idény. Az Alba Fehérvár kosárlabdacsapata fontos nemzetközi meccset vív, a férfi vízilabda-válogatott a világligában mérkőzik, elődöntőjéhez ért a jégkorong Erste Liga. Lássuk, milyen sporteseményeken izgulhatunk a héten!

 

MÁRCIUS 11., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NÉMET BUNDESLIGA
25. FORDULÓ
20.30: 
Fortuna Düsseldorf–Eintracht Frankfurt (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
27. FORDULÓ
20.30:
 AS Roma–Empoli (Tv: Digi Sport1)

PORTUGÁL BAJNOKSÁG
26. FORDULÓ
21.15:
Benfica–Belenenses (Tv: Sport2)

FUTSAL NB I
KÖZÉPSZAKASZ, 3. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.00: 
Nyírgyulaj–Haladás
18.30: Veszprém–BME

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
NHL
kedd, 0.00:
Toronto Maple Leafs–Tampa Bay Lightning (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
15.15:
 Párizs–Nizza, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
17.30:
 világkupaverseny, Lillehammer (Tv: Eurosport1)

TENISZ
19.00:
ATP-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport2)
19.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport3)
22.30: ATP-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport1) 
22.30: ATP-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport2)
kedd, 0.00: ATP-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport2)
kedd, 2.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport1)

UNIVERSIADE
TÉLI UNIVERSIADE, KRASZNOJARSZK
10.00 és 13.30:
 jégkorong, férfi elődöntő (Tv: Eurosport2)

MÁRCIUS 12., KEDD

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.00: 
DVSC–Mezőkövesd (Tv: M4 Sport)

BAJNOKOK LIGÁJA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
21.00: 
Manchester City (angol)–Schalke 04 (német) (Tv: Spíler2)
Az első mérkőzésen: 3–2
21.00: Juventus (olasz)–Atlético Madrid (spanyol) (Tv: M4 Sport)
Az első mérkőzésen: 0–2

FRANCIA LIGUE 1
A 18. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.00:
Dijon–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport3)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.00:
világkupaverseny, Soldeu, férfi lesiklás, edzés (Tv: Eurosport1)
11.30: világkupaverseny, Soldeu, női lesiklás, edzés (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
EBEL
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
Fehérvár AV19–Salzburg (Tv: Digi Sport3)
ERSTE LIGA
ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
18.30:
FTC-Telekom–DEAC
KHL
17.00:
rájátszás (Tv: Sport2)
NHL
szerda, 0.00:
Pittsburgh Penguins–Washington Capitals (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
15.15:
Párizs–Nizza, 3. szakasz (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
18.00:
Grundfos Tatabánya KC–Telekom Veszprém

SÍFUTÁS
13.00:
világkupaverseny, Drammen, klasszikus stílusú sprint (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
15.15:
világbajnokság, Östersund (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
17.15:
világkupaverseny, Lillehammer, HS 138 (Tv: Eurosport1)

TENISZ
19.00:
ATP-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport1)
19.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport2)
szerda, 2.00: WTA-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport2)

UNIVERSIADE
TÉLI UNIVERSIADE, KRASZNOJARSZK
9.00:
jégkorong, férfi döntő (Tv: Eurosport2)

VÍZILABDA
FÉRFI VILÁGLIGA
CSOPORTKÖR, 6. FORDULÓ
17.00:
Málta–MAGYARORSZÁG

MÁRCIUS 13., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
14.30: 
Budaörs (NB II)–Budapest Honvéd
15.00: Puskás Akadémia–Soroksár (NB II)  
18.00: Ferencváros–Mol Vidi FC (Tv: M4 Sport)

BAJNOKOK LIGÁJA
NYOLCADDÖNTŐ, VISZAVÁGÓ
21.00: 
Barcelona (spanyol)–Lyon (francia) (Tv: Spíler2)
Az első mérkőzésen: 0–0
21.00: 
Bayern München (német)–Liverpool (angol) (Tv: M4 Sport)
Az első mérkőzésen: 0–0

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.15:
világkupaverseny, Soldeu, férfi lesiklás (Tv: Eurosport1)
11.30: világkupaverseny, Soldeu, női lesiklás (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
18.30:
UTE–Csíkszereda (romániai)
2. MÉRKŐZÉS
18.30:
FTC-Telekom–DEAC
TIPSPORT LIGA
NEGYEDDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
18.00:
MAC Újbuda–Zvolen (szlovák) (Tv: Digi Sport2)
NHL
csütörtök, 3.00:
Vancouver Canucks–New York Rangers (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
15.15:
Párizs–Nizza, 4. szakasz (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
18.00:
CYEB Budakalász–Balatonfüredi KSE

KOSÁRLABDA
FÉRFI FIBA EURÓPA-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
18.00:
Alba Fehérvár–Telekom Basket Bonn (német) (Tv: Digi Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
Naturtex-SZTE-Szedeák–KTE-Duna Aszfalt

SÍLÖVÉSZET
16.00.
világbajnokság, Östersund (Tv: Eurosport1) 

SÍUGRÁS
17.15:
világkupaverseny, Trondheim, HS 140, férfi selejtező (Tv: Eurosport2)

TENISZ
13.00:
ATP-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport1)
19.50: ATP-torna, Indian Wells (Tv: Digi Sport1)
21.00: WTA-torna, Indian Wells, negyeddöntő (Tv: Digi Sport2)
csütörtök, 2.00: ATP-torna, Idnian Wells (Tv: Digi Sport1)
csütörtök, 2.00: WTA-torna, Indian Wells, negyeddöntő (Tv: Digi Sport2)

VÍZILABDA
NŐI OB I
19.00:
Hungerit Szentes–UVSE Hunguest Hotels
19.30: BHSE–Szeged SZTE
20.00: BVSC-Zugló–ZF-Eger

MÁRCIUS 14., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
18.55: 
FK Krasznodar (orosz)–Valencia (spanyol) (Tv: Digi Sport3)
Az első mérkőzésen: 1–2
18.55: Salzburg (osztrák)–Napoli (olasz) (Tv: Digi Sport2)
Az első mérkőzésen: 0–3
18.55: Dinamo Kijev (ukrán)–Chelsea (angol) (Tv: Digi Sport1)
Az első mérkőzésen: 0–3
21.00: Villarreal (spanyol)–Zenit (orosz)
Az első mérkőzésen: 3–1
21.00: Arsenal (angol)–Rennes (francia) (Tv: Sport1)
Az első mérkőzésen: 1–3
21.00: Slavia Praha (cseh)–Sevilla (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
Az első mérkőzésen: 2–2
21.00: Benfica (portugál)–Dinamo Zagreb (horvát) (Tv: Digi Sport3)
Az első mérkőzésen: 0–1
21.00: Internazionale (olasz)–Eintracht Frankfurt (német) (Tv: Digi Sport1)
Az első mérkőzésen 0–0

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.15:
világkupaverseny, Soldeu, női óriás-műlesiklás (Tv: Eurosport1)
11.30: világkupaverseny, Soldeu, férfi szuperóriás-műlesiklás (Tv: Eurosport1)

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
6. állomás, Nottingham (Tv: Sport2)
Benne:
Nathan Aspinall (angol)–Michael Smith (angol)
James Wade (angol)–Mensur Suljovic (osztrák)
Rob Cross (angol)–Raymond van Barneveld (holland)
Gerwyn Price (walesi)–Michael van Gerwen (holland)
Peter Wright (skót)–Daryl Gurney (északír)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
ELŐDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
18.30:
UTE–Csíkszereda (romániai)
TIPSPORT LIGA
NEGYEDDÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS
18.00:
MAC Újbuda–Zvolen (szlovák) (Tv: Digi Sport3)
KHL
17.00:
rájátszás (Tv: Sport2)
NHL
péntek, 0.00:
New York Islanders–Montreal Canadiens (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
13.45:
Tirreno Adriatico, 2. szakasz (Tv: Eurosport2) 
15.15: Párizs–Nizza, 5. szakasz (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
DEAC–Atomerőmű SE
NBA
péntek, 1.00:
Toronto Raptors–Los Angeles Lakers (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
16.30:
DEAC–Kecskeméti RC
20.00: LV Sport Pénzügyőr SE–MAFC-BME
20.00: Vegyész RC Kazincbarcika–Fino Kaposvár SE (Tv: M4 Sport)
NŐI EXTRALIGA
18.00:
Swietelsky-Békéscsabai RSE–Vasas Óbuda

SÍLÖVÉSZET
16.45:
világbajnokság, Östersund (Tv: Eurosport2)

SÍUGRÁS
16.45:
világkupaverseny, Trondheim, HS 140 (Tv: Eurosport1)

TENISZ
péntek, 1.00:
WTA-torna, Indian Wells, negyeddöntő (Tv: Digi Sport2)
péntek, 3.00: ATP-torna, Indian Wells, negyeddöntő (Tv: Digi Sport1)

MÁRCIUS 15., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
12.00:
a negyeddöntő sorsolása (Tv: Eurosport1, M4 Sport)

EURÓPA-LIGA
13.00:
a negyeddöntő sorsolása (Tv: Digi Sport1, Eurosport1, Sport1))

FRANCIA LIGUE 1
29. FORDULÓ
19.00: 
Nice–Toulouse
20.45: Lille–Monaco (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
26. FORDULÓ
20.30: 
Borussia Mönchengladbach–Freiburg (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
28. FORDULÓ
20.30: 
Cagliari–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
28. FORDULÓ
21.00: 
Real Socieadad–Levante (Tv: Spíler2)

PORTUGÁL BAJNOKSÁG
26. FORDULÓ
21.30:
Sporting–Santa Clara (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
12.00:
világkupaverseny, Soldeu, csapat (Tv: Eurosport2)

AUTÓSPORT
20.50:
World Endurance-bajnokság, Sebring (Tv: Eurosport1)
szombat, 3.00: World Endurance-bajnokság, Sebring (Tv: Eurosport1)

CSELGÁNCS
13.00:
Grand Slam-verseny, Jekatyerinburg, 1. nap (Tv: Sport2) 

FORMULA–1
AUSZTRÁL NAGYDÍJ
2.00:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
6.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
NHL
szombat, 0.00:
Toronto Maple Leafs–Philadelphia Flyers (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
13.45:
Tirreno Adriatico, 3. szakasz (Tv: Eurosport2) 
15.15: Párizs–Nizza, 6. szakasz (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI EUROLIGA
18.45:
Fenerbahce (török)–Barcelona (spanyol) (Tv: Digi Sport3)

SÍUGRÁS
17.15:
világkupaverseny, Vikersund (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
9.30 és 16.45:
Gibraltári Open, 1. nap (Tv: Eurosport2) 

TENISZ
19.00:
ATP-torna, Indian Wells, negyeddöntő (Tv: Digi Sport2)
szombat, 2.30: WTA-torna, Indian Wells, elődöntő (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 10. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.30:
ZF-Eger–FTC -Telekom Waterpolo (Tv: M4 Sport)

MÁRCIUS 16., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
25. FORDULÓ 

17.00: Puskás Akadémia–MTK Budapest
17.00: Ferencváros–Haladás
17.00: Újpest–Kisvárda (Tv: M4 Sport)
17.00: Bp. Honvéd–Paks
17.00: Mol Vidi FC–Mezőkövesd
19.30: Debreceni VSC–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
31. FORDULÓ
16.00: 
AFC Bournemouth–Newcastle United
16.00: Burnley–Leicester City
16.00: West Ham United–Huddersfield Town

ANGOL FA-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
13.15: Watford–Crystal Palace
18.20: Swansea–Manchester City
20.55: Wolverhampron Wanderers–Manchester United

FRANCIA LIGUE 1
29. FORDULÓ
17.00: 
Lyon–Montpellier (Tv: Digi Sport2)
20.00: 
Angers–Amiens
20.00: Caen–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport1)
20.00: 
Guingamp–Dijon
20.00: Nimes–Strasbourg

NÉMET BUNDESLIGA
26. FORDULÓ
15.30: 
Schalke 04–RB Leipzig (Tv: Sport1)
15.30: 
VfB Stuttgart–Hoffenheim
15.30: Augsburg–Hannover 96
15.30: Wolfsburg–Fortuna Düsseldorf
18.30: Hertha BSC–Borussia Dortmund (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
28. FORDULÓ
15.00: Sassuolo–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)
18.00: 
SPAL–Roma (Tv: Digi Sport1)
20.30: 
Torino–Bologna (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
28. FORDULÓ
13.00:
Huesca–Deportivo Alavés
16.15: Real Madrid–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
18.30:
Athletic Bilbao–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
20.45: Leganés–Girona (Tv: Spíler2)

PORTUGÁL BAJNOKSÁG
26. FORDULÓ
21.30:
FC Porto–Marítimo (Tv: Sport2)

TÖRÖK BAJNOKSÁG
26. FORDULÓ

Besiktas–Göztepe (Tv: Digi Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
  9.15:
világkupaverseny, Soldeu, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
10.15: világkupaverseny, Soldeu, női műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
12.00: világkupaverseny, Soldeu, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)
13.00: világkupaverseny, Soldeu, női műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport2)

CURLING
19.35:
világbajnokság, Silkerborg, női csoportmérkőzés (Tv: Eurosport1)

CSELGÁNCS
13.00:
Grand Slam-verseny, Jekatyerinburg, 2. nap (Tv: Sport2)

ÉSZAKI ÖSSZETETT
11.45:
világkupaverseny, Schonach, férfiak, HS 106 (Tv: Eurosport2)

FORMULA–1
AUSZTRÁL NAGYDÍJ
4.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
7.00: időmérő (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
ELŐDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
18.30:
DEAC–FTC-Telekom
NHL
21.00:
Los Angeles Kings–Florida Panthers (Tv: Spíler1)
vasárnap, 0.00: Tampa Bay Lightning–Washington Capitals (Tv: Spíler1)
vasárnap, 3.30: San Jose Sharks–Nashville Predators (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
15.15:
Párizs–Nizza, 7. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI MAGYAR KUPA NÉGYES DÖNTŐ, DEBRECEN
ELŐDÖNTŐ
13.00:
Dunaújváros–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: M4 Sport)
15.15: Érd–Győri Audi ETO KC (Tv: M4 Sport)
FÉRFI NB I
18.00:
Mezőkövesdi KC–Ferencvárosi TC
18.00: Vecsési SE–DVTK-Eger
18.00: HE-DO B. Braun Gyöngyös–Balatonfüredi KSE
18.00: Dabasi KC–CYEB Budakalász
18.00: Ceglédi KKSE–Csurgói KK
NŐI NB I
17.00:
Alba Fehérvár KC–MTK Budapest

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Zalakerámia ZTE KK–Sopron KC
18.00: Pécsi VSK-VEOLIA–Szolnoki Olaj KK
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Egis Körmend
18.30:
Serco-TF-BP–JP Auto-JKSE
19.00: Alba Fehérvár–Kaposvári KK
NŐI NB I
17.00:
CMB Cargo Uni Győr–PEAC-Pécs
18.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–Aluinvent DVTK
18.00: Sopron Basket–Vasas Akadémia
18.00: MTK Budapest–VBW CEKK Cegléd
18.30: PINKK-Pécsi 424–NKE-FCSM Csata
NBA
17.30:
Boston Celtics–Atlanta Hawks (Tv: Sport2)

MOTORSPORT
  7.00:
Superbike-vb, Thaiföld, superpole (Tv: Eurosport2)
10.00: Superbike-vb, Thaiföld, 1. futam (Tv: Eurosport2, Spíler1)

SÍFUTÁS
14.15:
világkupaverseny, Falun, szabadstílusú sprint (Tv: Eurosport2)

SÍLÖVÉSZET
13.15:
világbajnokság, Östersund (Tv: Eurosport1)
16.15: világbajnokság, Östersund, férfi váltó (Tv: Eurosport2)

SÍUGRÁS
17.00:
világkupaverseny, Vikersund (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
18.30:
Gibraltári Open, 2. nap (Tv: Eurosport2)

TENISZ
19.00:
ATP-torna, Indian Wells, elődöntő (Tv: Digi Sport2)

UFC
21.00:
Darren Till–Jorge Masvidal (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 10. FORDULÓ
B-CSOPORT
15.00: 
Olympiakosz (görög)–Szolnoki Dózsa (Tv: Sport2)
E.ON FÉRFI OB I
KÖZÉPSZAKASZ, 4. FORDULÓ 
FELSŐHÁZ
15.30:
PannErgy-Miskolci VLC–BVSC-Zugló
17.00: Debreceni VSE–RacioNet-Honvéd
ALSÓHÁZ 
16.00:
Kaposvári VK–KSI
18.00: Metalcom Szentes–UVSE Hunguest Hotels
19.00: PVSK-Mecsek Füszért–Tatabánya
19.30: VasasPlaket–AVUS Szombathely

MÁRCIUS 17., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB II
29. FORDULÓ

15.00: Tiszakécske–BFC Siófok
15.00: Vác FC–Monor
15.00: Dorog–ZTE FC
15.00: Soroksár–Cegléd
15.00: Kazincbarcika–Mosonmagyaróvár
17.00: Budafoki MTE–Békéscsaba
17.00: Nyíregyháza–ETO FC Győr
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Csákvár
17.00: Vasas–Balmazújváros
17.00: Gyirmót FC Győr–Budaörs

NB III
19. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00:
Tállya–Sajóbábony
15.00: Jászberény–Füzesgyarmat
15.00: Eger SE–Gyöngyösi AK
15.00: Debreceni EAC–Sényő
15.00: Szolnoki MÁV FC–Nyírbátor
15.00: Diósgyőri VTK II–Tiszaújváros
15.00: ESMTK–Putnok
15.00: Cigánd–Salgótarjáni BTC
KÖZÉP-CSOPORT
15.00: Szentlőrinc SE–Kecskeméti TE
15.00: Szeged-GA–Rákosmente KSK
15.00: Iváncsa–Szekszárdi UFC
15.00: SZEOL SC–Pécsi MFC
15.00: Hódmezővásárhely–Paksi FC II
15.00: Kozármisleny–FC Dabas
15.00: Bp. Honvéd-MFA–Makó FC
17.00: Dunaújváros–Taksony
NYUGATI CSOPORT
15.00: THSE-Szabadkikötő–Csepel
15.00: BVK Előre–Érd
15.00: III. ker. TVE–Sárvár
15.00: Dunaharaszti–Nagykanizsa
15.00: Andráshida–Mol Vidi FC II
15.00: Pénzügyőr–Puskás Akadémia II
16.00: FC Ajka–Pápai Perutz
18.00: Ménfőcsanak–Komárom

NŐI NB I
14. FORDULÓ
11.00:
ETO FC Győr–MTK
13.00: Astra–Ferencváros
13.00: Haladás–Szent Mihály
15.00: DVTK–MLE

ANGOL PREMIER LEAGUE
31. FORDULÓ
15.15: 
Fulham–Liverpool (Tv: Digi Sport1)
17.30: 
Everton–Chelsea (Tv: Spíler1)

ANGOL FA-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
15.00: 
Millwall (II.)–Brighton & Hove Albion

FRANCIA LIGUE 1
29. FORDULÓ
15.00:
Reims–Nantes (Tv: Digi Sport3)
17.00:
Bordeaux–Rennes (Tv: Digi Sport3)
21.00:
Paris Saint-Germain–Marseille (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
26. FORDULÓ
13.30:
Bayer Leverkusen–Werder Bremen (Tv: Sport1)
15.30:
Eintracht Frankfurt–Nürnberg (Tv: Sport1)
18.00:
Bayern München–Mainz 05 (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
28. FORDULÓ
12.30: Genoa–Juventus (Tv: Digi Sport1)
15.00: 
Atalanta–Chiveo
15.00: Empoli–Frosinone
15.00: Lazio–Parma (Tv: Digi Sport2)
18.00:
Napoli–Udinese (Tv: Digi Sport1)
20.30:
Milan–Internazionale (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
28. FORDULÓ
12.00:
Eibar–Real Valladolid
16.15: Espanyol–Sevilla (Tv: Spíler2)
18.30:
Valencia–Getafe (Tv: Spíler2)
18.30:
Villarreal–Rayo Vallecano
20.45: Real Betis–Barcelona (Tv: Spíler2)

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
26. FORDULÓ
18.30:
Moreirense–Benfica (Tv: Sport2)

TÖRÖK SÜPER LIG
26. FORDULÓ
17.00:
Bursaspor–Galatasaray (Tv: Digi Sport3)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
  9.15:
világkupaverseny, Soldeu, női óriás-műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
10.15: világkupaverseny, Soldeu, férfi műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
12.30: világkupaverseny, Soldeu, női óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)
13.00: világkupaverseny, Soldeu, férfi műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport2)

ÉSZAKI ÖSSZETETT
11.45:
világkupaverseny, Schonach, férfiak, HS 106 (Tv: Eurosport2)

FORMULA–1
AUSZTRÁL NAGYDÍJ
6.10:
futam (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
EBEL
NEGYEDDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
17.15:
Fehérvár AV19–Salzburg (Tv: Digi Sport2)
ERSTE LIGA
ELŐDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
17.30:
Csíkszereda (romániai)–UTE
4. MÉRKŐZÉS
18.30:
DEAC–FTC-Telekom
TIPSPORT LIGA
NEGYEDDÖNTŐ, 5. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)

Zvolen–MAC Újbuda
NHL
20.00:
Colorado Avalanche–New Jersey Devils (Tv: Spíler1)
23.00: Minnesota Wild–New York Islanders (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
15.15:
Párizs–Nizza, 8. szakasz (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
13.45:
Mol-Pick Szeged–Telekom Veszprém (Tv: M4 Sport)
17.00: Sport36-Komló–Grundfos Tatabánya KC
NŐI MAGYAR KUPA NÉGYES DÖNTŐ, DEBRECEN
15.45:
a 3. helyért (Tv: M4 Sport)
18.00: döntő (Tv: M4 Sport)
NÉMET BUNDESLIGA
13.30:
Lemgo–Rhein-Neckar Löwen (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
17.00:
ZTE Női Kosárlabda Klub–ELTE BEAC Újbuda
NBA
20.30:
Milwaukee Bucks–Philadelphia 76ers (Tv: Sport2)

MOTORSPORT
  7.00:
Superbike-vb, Thaiföld (Tv: Eurosport2, Spíler1) 
  8.00: Supersport-vb, Thaiföld (Tv: Eurosport2, Spíler1)
10.00: Superbike-vb, Thaiföld, 2. futam (Tv: Eurosport2, Spíler1)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
17.00: Vegyész RC Kazincbarcika–LV Sport Pénzügyőr SE
18.00: Kecskeméti RC–Fino Kaposvár SE
19.00: MAFC-BME–DEAC

SÍFUTÁS
11.15:
világkupaverseny, Falun, női 10 km, szabad stílus (Tv: Eurosport1)
14.15: világkupaverseny, Falun, férfi 15 km, szabad stílus (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
13.15:
világbajnokság, Östersund, női 12.5 km tömegrajtos (Tv: Eurosport1)
15.45: világbajnokság, Östersund, férfi 15 km tömegrajtos (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
17.00:
világkupaverseny, Vikersund (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
17.00:
Gibraltári Open, elődöntő (Tv: Eurosport2)
19.45: Gibraltári Open, döntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
21.00:
WTA-torna, Indian Wells, döntő (Tv: Digi Sport3)
23.30: ATP-torna, Indian Wells, döntő (Tv: Digi Sport1)

MÁRCIUS 18., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NÉMET 2. BUNDESLIGA
26. FORDULÓ
20.30: 
Regensburg–Greuther Fürth (Tv: Sport1)

FUTSAL NB I
KÖZÉPSZAKASZ, 4. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.30: 
Berettyóújfalu–Szigetszentmiklós
19.00: Dunaferr–DEAC
B-CSOPORT
20.30: BME–Aramis

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CURLING
14.00:
világbajnokság, Silkeborg, női csoportmérkőzés (Tv: Eurosport2)
19.05: világbajnokság, Silkeborg, női csoportmérkőzés  (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
ELŐDÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS
17.30.
Csíkszereda (romániai)–UTE

KERÉKPÁR
13.45:
Tirreno Adriatico, 6. szakasz (Tv: Eurosport1)  

2019.09.22 21:43:04

Minden más foci L. P. I.

A Nemzeti Sport hétfői számából ajánljuk.

2019.09.21 23:33:48

Minden más foci SZÖLLŐSI GYÖRGY

NS-VÉLEMÉNY. Hadd ne beszéljen újra és újra csak erről gólról...

2019.09.04 22:47:53

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

MAJDNEM-TRANSZFEREK. Ferguson lemondott a Batistuta, Salas párosról, Dajka nyakig gipszben is lebukott, Vargáért stadiont ígért a Bologna.

2019.09.18 10:15:46

Minden más foci B. Z.

„Addig szó sem lehetett arról, hogy a németek betegyék a lábukat Izraelbe.”