HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2019.02.11 13:26 Frissítve: 2019.02.12 10:22

Heti program: kosárlabda és röplabda MK-döntő; Év Sportolója Gála

Megkezdődik a labdarúgó Bajnokok Ligája és az Európa-liga egyenes kieséses szakasza, a BL-ben a legjobb nyolc, az EL-ben a legjobb tizenhat közé jutás a tét. A hétvégén aztán folytatódnak az NB I, az NB II és a topligák küzdelmei, Angliában az FA-kupáé a főszerep. Röplabdában mindkét nemnél, kosárlabdában a férfiaknál Magyar Kupa-döntőt rendeznek. Újabb BL-meccset játszik a Veszprém és a Szeged férfi kézilabdacsapata. A magyar női vízilabda-válogatott Hollandiával játszik rangadót a világligában. Jön az NBA All Star-gálája, valamint az M4 Sport – Az Év Sportolója Gála, a darts Premier League-ben a második állomás következik. Megkezdődik a Téli Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál. Lássuk, milyen sporteseményeken izgulhatunk a héten!


 

FEBRUÁR 11., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
26. FORDULÓ
21.00: 
Wolverhampton Wanderers–Newcastle United (Tv: Spíler1)

 
DAC–Slovan; AS Roma–Bologna – légiósaink programja

SPANYOL LA LIGA
23. FORDULÓ
21.00: 
Deportivo Alavés–Levante (Tv: Spíler2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
21. FORDULÓ
20.30: 
Hamburger SV–Dynamo Dresden (Tv: Sport1)

FUTSAL NB I
18. FORDULÓ
18.00: 
Nyírgyulaj–Veszprém
18.15: Haladás–Aramis
20.30: BME–Rubeola Csömör
20.30: Szigetszentmiklós–DEAC

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
11.00: világbajnokság, Are, férfi kombináció, lesiklás (Tv: Eurosport1)
14.30: világbajnokság, Are, férfi kombináció, műlesiklás (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
KÖZÉPSZAKASZ, ALSÓHÁZ
17.30: 
Gyergyói HK–Schiller-Vasas HC
20.00: HK Budapest–Dunaújvárosi Acélbikák (Tv: M4 Sport)
NHL
kedd, 1.00:
Philadelphia Flyers–Pittsburgh Penguins (Tv: Spíler1)

OLIMPIA
Téli Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál, Szarajevó

FEBRUÁR 12., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
NYOLCADDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
21.00:
Manchester United (angol)–Paris Saint-Germain (francia) (Tv: M4 Sport)
21.00: AS Roma (olasz)–FC Porto (portugál) (Tv: Spíler2)

EURÓPA-LIGA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.55:
Fenerbahce (török)–Zenit (orosz) (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
16.00:
világbajnokság, Are, csapat (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG

ERSTE LIGA
KÖZÉPSZAKASZ, ALSÓHÁZ
18.30:
Fehérvári Titánok–EV Vienna Capitals II (osztrák)
EBEL
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ
19.15:
Moser Medical Graz99ers (osztrák)–Fehérvár AV19
NHL
szerda, 1.00:
Columbus Blue Jackets–Washington Capitals (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Grundfos Tatabánya KC–DVTK-Eger
18.00: Telekom Veszprém–CYEB Budakalász
FÉRFI MAGYAR KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
17.00:
Mol-Pick Szeged–Mezőkövesdi KC

OLIMPIA
Téli Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál, Szarajevó

SZNÚKER
11.00: 
Home Nations Series, Walesi Open, 2. nap (Tv: Eurosport1)
14.00: Home Nations Series, Walesi Open, 2. nap (Tv: Eurosport2)
20.00: Home Nations Series, Walesi Open, 2. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
11.00–23.30:
 ATP-torna, Rotterdam, 2. nap (Tv: Sport2)
12.00–18.30: WTA-torna, Doha 2. nap (Tv: Digi Sport1)
18.30–22.00: WTA-torna, Doha, 2. nap (Tv: Digi Sport2)

VÍZILABDA
NŐI VILÁGLIGA
5. FORDULÓ, B-CSOPORT
18.30:
MAGYARORSZÁG–Hollandia (Laky Károly Uszoda) (Tv: M4 Sport)

FEBRUÁR 13., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
NYOLCADDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
21.00:
Ajax (holland)–Real Madrid (spanyol) (Tv: M4 Sport)
21.00: Tottenham Hotspur (angol)–Borussia Dortmund (német) (Tv: Spíler2)

FRANCIA LIGUE 1
23. FORDULÓ
19.00:
Saint-Étienne–Strasbourg (Tv: Digi Sport3)
19.30: Caen–Nantes

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ
17.30:
Corona Brasov (romániai)–Újpesti TE
TIPSPORT LIGA
17.00:
MHk Liptovsky Mikulás (szlovák)–DVTK Jegesmedvék
19.00:
MAC Újbuda–Nitra (Tv: Digi Sport2)
NHL
csütörtök, 2.00:
Pittsburgh Penguins–Edmonton Oilers (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
NŐI MAGYAR KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
17.30:
Győri Audi ETO KC–Eu-Fire Mosonmagyaróvár
18.00: GVM Europe-Vác–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: M4 Sport)
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 12. FORDULÓ
B-CSOPORT
19.00:
Flensburg (német)–Celje (szlovén) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–Girona (spanyol) (Tv: Digi Sport1)

OLIMPIA
Téli Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál, Szarajevó

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
20.00:
LV Sport Pénzügyőr SE–Debreceni EAC
NŐI CEV-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
20.00:
Saint-Raphaël Var VB (francia)–Swietelsky-Békéscsabai RSE

SZNÚKER
11.00, 14.00 és 20.00: 
Home Nations Series, Walesi Open, 3. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
11.00–23.30:
 ATP-torna, Rotterdam, 3. nap (Tv: Sport2)
13.30–18.30: WTA-torna, Doha, 3. nap (Tv: Digi Sport2)
18.30: WTA-torna, Doha, 3. nap (Tv: Digi Sport2)


FEBRUÁR 14., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.55:
Rapid Wien (osztrák)–Internazionale (olasz) (Tv: Digi Sport3)
18.55: Slavia Praha (cseh)–Genk (belga)
18.55: FK Krasznodar (orosz)–Bayer Leverkusen (német)
18.55: Rennes (francia)–Real Betis (spanyol)
18.55: Olympiakosz Pireusz (görög)–Dinamo Kijev (ukrán)
18.55: Lazio (olasz)–Sevilla (spanyol) (Tv: Digi Sport1)
18.55: BATE (fehérorosz)–Arsenal (angol) (Tv: Digi Sport2)
18.55: Galatasaray (török)–Benfica (portugál)
21.00: Viktoria Plzen (cseh)–Dinamo Zagreb (horvát)
21.00: FC Bruges (belga)–Salzburg (osztrák)
21.00: Zürich (svájci)–Napoli (olasz) (Tv: Digi Sport1)
21.00: Malmö (svéd)–Chelsea (angol) (Tv: Sport1)
21.00: Sahtar Doneck (ukrán)–Eintracht Frankfurt (német) (Tv: Digi Sport3)
21.00: Celtic (skót)–Valencia (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
21.00: Sporting CP (portugál)–Villarreal (spanyol)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DÍJÁTADÓ
20.00:
Az M4 Sport – Az Év Sportolója gála (Nemzeti Színház) (Tv: M4 Sport)

ALPESI SÍ
14.00:
világbajnokság, Are, női óriás-műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
17.30: világbajnokság, Are, női óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
2. állomás, Glasgow (Tv: Sport2)
Benne:
Peter Wright (skót)–Michael Smith (angol)
Rob Cross (angol)–James Wade (angol)
Raymond van Barneveld (holland)–Gerwyn Price (walesi)
Daryl Gurney (északír)–Glen Durrant (angol)
Mensur Suljovic (osztrák)–Michael van Gerwen (holland)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ
19.00:
Debreceni EAC–FTC-Telekom
ALSÓHÁZ
17.30:
Gyergyói HK (romániai)–Hokiklub Budapest
17.50: EV Vienna Capitals II (osztrák)–Dunaújvárosi Acélbikák
18.30: Fehérvári Titánok–Schiller-Vasas HC
KHL
17.00:
Nyeftehimik–Szibir (Tv: Sport2)
NHL
péntek, 2.00:
Winnipeg Jets–Colorado Avalanche (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
FÉRFI EHF-KUPA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00:
Balatonfüredi KSE–Füchse Berlin (német) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
13. FORDULÓ, B-CSOPORT
18.00:
Sopron Basket–Hatay (török) (Tv: M4 Sport)
FÉRFI MAGYAR KUPA, GYŐR
NEGYEDDÖNTŐ
13.00:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Atomerőmű SE
15.30: JP Auto-JKSE–Egis Körmend
18.00: Pécsi VSK-Veolia–Szolnoki Olaj KK
20.30: Debreceni EAC–Zalakerámia ZTE KK
NBA
péntek, 2.00:
New Orleans Pelicans–Oklahoma City Thunder (Tv: Sport1)

OLIMPIA
Téli Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál, Szarajevó

SÍLÖVÉSZET
19.00:
világkupaverseny, Soldier Hollow, nők, 7.5 km sprint (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
11.00: 
Home Nations Series, Walesi Open, 4. nap (Tv: Eurosport1)
14.00: Home Nations Series, Walesi Open, 4. nap (Tv: Eurosport2)
20.30: Home Nations Series, Walesi Open, 4. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
11.00–17.00:
 ATP-torna, Rotterdam, nyolcaddöntő (Tv: Sport2)
13.30–18.30: WTA-torna, Doha, negyeddöntő (Tv: Digi Sport1)

FEBRUÁR 15., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

FRANCIA LIGUE 1
24. FORDULÓ
20.45:
Lyon–Guingamp (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
22. FORDULÓ
20.30:
Augsburg–Bayern München (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
24. FORDULÓ
20.30: Juventus–Frosinone (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
24. FORDULÓ
21.00: Eibar–Getafe (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
22. FORDULÓ
18.30:
Malatyaspor–Besiktas (Tv: Digi Sport3)

ANGOL FA-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
20.45:
Queens Park Rangers–Watford

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
14.00:
világbajnokság, Are, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
17.30: világbajnokság, Are, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ
17.30:
Sport Club Csíkszereda (romániai)–Újpesti TE
EBEL
18.00:
Fehérvár AV19–Klagenfurt (osztrák) (Tv: Digi Sport2)
TIPSPORT LIGA
17.30:
HK Zilina (szlovák)–MAC Újbuda
18.30: DVTK Jegesmedvék–HC Nové Zámky (szlovák)
NHL
szombat, 4.00:
Anaheim Ducks–Boston Bruins (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
18.30:
Dabasi KC VSE–Ferencvárosi TC

KOSÁRLABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, NYOLCAS DÖNTŐ, GYŐR
15.30:
elődöntő
18.00: elődöntő (Tv: M4 Sport)

OLIMPIA
Téli Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál, Szarajevó

SÍUGRÁS
15.30:
világkupaverseny, Willingen, csapat, HS 145 (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
19.00:
világkupaverseny, Soldier Hollow, férfiak, 10 km sprint (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
13.00 és 20.00:
Home Nations Series, Walesi Open, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)

TENISZ
12.30–23.30:
 ATP-torna, Rotterdam, negyeddöntő (Tv: Sport2)
14.30–18.00: WTA-torna, Doha, elődöntő (Tv: Digi Sport1)


FEBRUÁR 16., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
21. FORDULÓ
14.00: Debreceni VSC–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
17.00: Puskás Akadémia FC–Újpest FC
17.00: Diósgyőri VTK–Bp. Honvéd
17.00: Haladás–Mezőkövesd
17.00: Kisvárda–Paksi FC
19.30: MTK Budapest–Mol Vidi FC (Tv: M4 Sport)

FRANCIA LIGUE 1
24. FORDULÓ
17.00:
Marseille–Amiens (Tv: Digi Sport2)
20.00: Angers–Nice (Tv: Digi Sport3)
20.00: Bordeaux–Toulouse
20.00: Monaco–Nantes (Tv: Digi Sport2)
20.00: Nimes–Dijon

NÉMET BUNDESLIGA
22. FORDULÓ
15.30: Schalke 04–Freiburg
15.30: Hoffenheim–Hannover 96
15.30: VfB Stuttgart–RB Leipzig (Tv: Sport2)
15.30: Wolfsburg–Mainz 05
18.30: Hertha BSC–Werder Bremen (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
24. FORDULÓ
18.00: Cagliari–Parma (Tv: Digi Sport1)
20.30: Atalanta–Milan (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
24. FORDULÓ
13.00: Celta Vigo–Levante
16.15: Rayo Vallecano–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Real Sociedad–Leganés (Tv: Spíler2)
20.45: FC Barcelona–Real Valladolid (Tv: Spíler2)

PORTUGÁL BAJNOKSÁG
22. FORDULÓ
21.30:
FC Porto–Setúbal (Tv: Sport2)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
19. FORDULÓ
16.00:
DAC Dunaszerdahely–Slovan Bratislava (Tv: M4 Sport)

TÖRÖK SÜPER LIG
22. FORDULÓ
17.00:
Fenerbahce–Konyaspor (Tv: Digi Sport3)

ANGOL FA-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
13.30:
Brighton & Hove Albion–Derby County
16.00: AFC Wimbledon–Millwall
18.30: Newport County–Manchester City

NÉMET 2. BUNDESLIGA
22. FORDULÓ
13.00:
Heidenheim–Hamburg (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ

11.00: világbajnokság, Are, női szlalom, 1. futam (Tv: Eurposport1)
14.30: világbajnokság, Are, női szlalom, 2. futam (Tv: Eurosport1)

ATLÉTIKA
14.50:
 fedett pályás országos bajnokság, BOK-csarnok

AUTÓSPORT
19.00 és 23.00:
Formula E, Mexikóváros (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG

ERSTE LIGA
KÖZÉPSZAKASZ, ALSÓHÁZ
17.30:
Gyergyói HK (romániai)–Fehérvári Titánok
17.40: Schiller-Vasas HC–EV Vienna Capitals II (osztrák)
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Hokiklub Budapest
NHL
19.00:
Pittsburgh Penguins–Calgary Flames (Tv: Spíler1)
vasárnap, 1.00: Tampa Bay Lightning–Montreal Canadiens (Tv: Spíler1)
vasárnap, 4.00: Vegas Golden Knights–Nashville Predators (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 12.FORDULÓ
A-CSOPORT
17.30:
Vardar Szkopje (macedón)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1)
NŐI NB I
18.00:
Siófok KC–Dunaújvárosi kohász KA
18.00: EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–DVSC Schaeffler
18.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Eu-Fire Mosonmagyaróvár
18.00: Eszterházy SC–MTK Budapest
18.00: GVM Europe-Vác–Érd HC
FÉRFI EHF-KUPA

CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT
20.00:
Saint-Raphaël–La Rioja (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, NYOLCAS DÖNTŐ, GYŐR
14.30:
bronzmérkőzés
17.00: döntő  (Tv: Duna World)
NŐI NB I
14.30:
Aluinvent DVTK–ELTE-BEAC Újbuda
15.00: CMB Cargo-Uni Győr–Atomerőmű KSC Szekszárd
17.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–PEAC-Pécs
18.00: Sopron Basket–NKE-Csata
18.00: Vasas Akadémia–VBW CEKK Cegléd
NBA
vasárnap, 2.00:
All Star-gála, ügyességi számok (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
K&H FÉRFI MAGYAR KUPA-DÖNTŐ, ÉRD
A 3. HELYÉRT
12.30:
Fino Kaposvár SE–Vegyész RC Kazincbarcika
DÖNTŐ
15.00:
Kecskeméti RC–LV Sport Pénzügyőr SE

SÍFUTÁS
12.30:
világkupaverseny, Cogne, szabadstílusú sprint (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
18.00 és 22.00:
világkupaverseny, Soldier Hollow, nők, 10 km üldözéses verseny (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
16.00:
világkupaverseny, Willingen, HS 145 (Tv: Eurosport1)

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
11.30:
világkupaverseny, Feldberg, síkrossz (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
14.00 és 20.00:
Home Nations Series, Walesi Open, elődöntő (Tv: Eurosport2)

TENISZ
15.00:
ATP-torna, Rotterdam, 1. elődöntő (Tv: Sport1)
16.00: WTA-torna, Doha, döntő (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
A-CSOPORT
16.00:
AVUS Szombathely–KSI
17.00: FTC-Telekom Waterpolo–RacioNet-Honvéd
18.00: ZF-Eger–BVSC-Zugló
18.00: Metalcom Szentes–PVSK-Mecsek Füszért
B-CSOPORT
16.00:
Szolnoki Dózsa–PannErgy-Miskolci VLC
16.00: Tatabánya–VasasPlaket
17.00: Debreceni VSE–A-Híd OSC Újbuda
18.00: Kaposvári VK–UVSE
NŐI OB I
12.00:
DUE-Maarsk Graphic–UVSE Hunguest Hotels
17.15: BHSE–Hungerit Szentes
19.00: FTC-Telekom–BVSC-Zugló
19.45: ZF-Eger–RB-Tatabánya


FEBRUÁR 17., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB II
24. FORDULÓ
14.00:
Kazincbarcika–Vác FC
14.00: Mosonmagyaróvár–Balmazújváros
14.00: Budaörs–Tiszakécske
14.00: Ceglédi VSE–Kaposvári Rákóczi FC
14.00: Zalaegerszegi TE FC–Nyíregyháza Spartacus
14.00: Monor–Békéscsaba
14.00: Vasas FC–ETO FC Győr
14.00: BFC Siófok–Csákvár
14.00: Soroksár–Budafoki MTE
18.00: Gyirmót FC Győr–Dorog (Tv: M4 Sport)

FRANCIA LIGUE 1
24. FORDULÓ
15.00:
Caen–Strasbourg
15.00: Lille–Montpellier (Tv: Digi Sport2)
17.00: Reims–Rennes (Tv: Digi Sport3)
21.00: Saint-Étienne–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
22. FORDULÓ
15.30:
Eintracht Frankfurt–Borussia Mönchengladbach (Tv: Sport2)
18.00:
Bayer Leverkusen–Fortuna Düsseldorf (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
24. FORDULÓ
12.30: SPAL–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
15.00: Udinese–Chievo
15.00: Genoa–Lazio (Tv: Digi Sport1)
15.00: Empoli–Sassuolo (Tv: Digi Sport3)
18.00: Internazionale–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)
20.30: Napoli–Torino (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
24. FORDULÓ
12.00: Real Madrid–Girona (Tv: Spíler2)
16.15: Valencia–Espanyol (Tv: Spíler2)
18.30: Villarreal–Sevilla (Tv: Spíler2)
20.45: Real Betis–Deportivo Alavés (Tv: Spíler2)

PORTUGÁL BAJNOKSÁG
22. FORDULÓ
21.00:
Sporting CP–Braga (Tv: Sport2)

ANGOL FA-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
14.00:
Bristol City–Wolverhampton Wanderers
17.00: Doncaster Rovers–Crystal Palace
17.00: Swansea City–Brentford

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.30:
világbajnokság, Are, férfi műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
14.00: világbajnokság, Are, férfi műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)

ATLÉTIKA
13.30:
fedett pályás országos bajnokság, BOK-csarnok

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ
16.00:
Corona Brasov (romániai)–Sport Club Csíkszereda (romániai)
EBEL
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ
18.00:
 Bozen Südtirol (olasz)–Fehérvár AV19
TIPSPORT LIGA
16.00:
HK Poprad (szlovák)–DVTK Jegesmedvék
17.30: MAC Újbuda–HC Kosice (szlovák)
NHL
18.30:
Pittsburgh Penguins–New York Islanders
hétfő, 0.00: New Jersey Devils–Buffalo Sabres (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
17.00:
Clásica de Almería (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 12. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.00:
Mol-Pick Szeged–Zaporizzsja (ukrán) (Tv: Sport1)
FÉRFI EHF-KUPA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
B-CSOPORT

19.00: Eurofarm Rabotnik (macedón)–Grundfos Tatabánya KC (Tv: Sport1)
C-CSOPORT
12.00: Cuenca (spanyol)–Holstebro (dán) (Tv: Sport1)
NŐI NB I
18.00:
Győri Audi ETO KC–Moyra-Budaörs
18.00: Kisvárda Master Good SE–Alba Fehérvár KC
NÉMET BUNDESLIGA
13.45:
THW Kiel–Magdeburg (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
17.00:
PINKK-Pécsi 424–MTK Budapest
NBA
hétfő, 2.00:
All Star-gála, főmérkőzés (Tv: Sport1)

LOVASSPORT
8.00:
Longines Masters of Hong Kong (Tv: Eurosport1)

RÖPLABDA
K&H NŐI MAGYAR KUPA-DÖNTŐ, ÉRD
A 3. HELYÉRT
12.30:
Vasas Óbuda–Jászberény VT
DÖNTŐ
15.00:
Fatum-Nyíregyháza–Swietelsky-Békéscsabai RSE (Tv: M4 Sport)

SÍFUTÁS
  9.30:
világkupaverseny, Cogne, nők, 10 km klasszikus (Tv: Eurosport2)
12.30: világkupaverseny, Cogne, férfiak, 15 km klasszikus (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
18.00 és 22.00:
világkupaverseny, Soldier Hollow, vegyes váltó (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
16.00:
világkupaverseny, Willingen, HS 145 (Tv: Eurosport1)

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
11.30:
világkupaverseny, Feldberg, síkrossz (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
14.00 és 20.00:
Home Nations Series, Walesi Open, döntő (Tv: Eurosport2)

TENISZ
9.00:
WTA-torna, Dubai (Tv: Digi Sport2)

UFC
hétfő, 3.00:
Francis Ngannou–Cain Valasquez (Tv: Sport2)


FEBRUÁR 18., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NÉMET BUNDESLIGA
22. FORDULÓ
20.30:
Nürnberg–Borussia Dortmund (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
24. FORDULÓ
20.30: AS Roma–Bologna (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
24. FORDULÓ
21.00: Huesca–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
22. FORDULÓ
21.30:
Aves–Benfica (Tv: Sport2)

ANGOL FA-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
20.30:
Chelsea–Manchester United

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG

ERSTE LIGA
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ
20.00:
FTC-Telekom–Debreceni EAC
KÖZÉPSZAKASZ, ALSÓHÁZ
18.40:
Schiller-Vasas HC–Hokiklub Budapest

TENISZ
23.30–kedd, 3.00:
ATP-torna, Rio de Janeiro, 1. nap (Tv: Sport2)

2019.02.16 15:47:25

Minden más foci BODNÁR ZALÁN

Egy góllal jobb volt az éllovas Slovan a DAC-nál, ám egy kis bírói segítség is kellett a vendégsikerhez.

2019.02.15 14:44:15

Minden más foci nemzetisport.hu

A most 27 éves futballistának egy napon belül két gyermeke született – két különböző nőtől.

2019.02.15 08:07:12

Minden más foci VOLESZÁK GÁBOR

A 2014-es év legjobb női labdarúgójának célja, hogy a májusi BL-döntőre megtöltsék a Groupama Arénát.

2019.02.11 17:53:30

Minden más foci CSILLAG PÉTER

Világunk futballszemmel: a nagy fotógyűjtemény több mint negyven ország társadalmáról, kultúrájáról ad szokatlan képet

2019.02.08 16:48:53

Minden más foci CSILLAG PÉTER

A rettegett zágrábi sportvezető, a börtön elől bujkáló Zdravko Mamic a 2018-as aranylabdást is behálózta, sápot szedett pénzéből.