nemzetisport.hu 2019.01.21 18:40 Frissítve: 2019.01.23 15:43

Heti program: zárul az Australian Open és a kézi-vb; Győr–Bukarest

Folytatódnak a labdarúgó topligák küzdelmei, Olaszországban a Milan a Napolival, a Lazio a Juventusszal találkozik. Befejeződik az Australian Open és a férfi kézilabda-világbajnokság. Számos röplabda- és kosárlabdacsapatunk szerepel nemzetközi kupameccsen, magyar csapatoknak szurkolhatunk a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában. A Győr és a Ferencváros kézilabdázói is a BL-ben lépnek pályára. Lássuk, milyen sporteseményeken izgulhatunk a héten!

 

 

JANUÁR 21., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

OLASZ SERIE A
20. FORDULÓ
15.00: 
Genoa–Milan (Tv: Digi Sport1)
20.30: 
Juventus–Chievo (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
20. FORDULÓ
21.00: 
Eibar–Espanyol (Tv: Spíler2)

TÖRÖK BAJNOKSÁG
18. FORDULÓ
18.00: Bursaspor–Fenerbahce (Tv: Digi Sport2)

ÁZSIA-KUPA, ARAB EMÍRSÉGEK
NYOLCADDÖNTŐ
12.00: 
Japán–Szaúd-Arábia
15.00: Ausztrália–Üzbegisztán
18.00: Arab Emírségek–Kirgizisztán

FUTSAL NB I
18.30: 
Veszprém–Haladás
18.40: Aramis–BME

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30: Corona Brasov (romániai)–Sport Club Csíkszereda (romániai)
18.00: Debreceni EAC–Gyergyói HK (romániai)
NHL
21.00:
Colorado Avalanche–Nashville Predators (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, DÁNIA ÉS NÉMETORSZÁG
KÖZÉPDÖNTŐ, 2. FORDULÓ
I. CSOPORT
18.00:
Spanyolország–Brazília
20.30: 
Horvátország–Németország (Tv: M4 Sport)
II. CSOPORT
18.00: Svédország–Norvégia (Tv: M4 Sport)
20.30: 
Egyiptom–Dánia

RÖPLABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
20.00:
LV Sport Pénzügyőr SE–Vegyész RC Kazincbarcika

TENISZ
1.00–14.30: Australian Open, 8. nap (Tv: Eurosport1)
1.00–9.00: 
Australian Open, 8. nap (Tv: Eurosport2)
kedd, 1.00–12.30: Australian Open, 9. nap (Tv: Eurosport1)


JANUÁR 22., KEDD

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
11.00:
Bp. Honvéd–FK Ahmat Groznij (orosz) – Törökországban
16.00: 
Puskás Akadémia–FC Lausanne (svájci) – Spanyolországban
Haladás–Sepsi OSK (Sepsiszentgyörgy, romániai) – Törökországban
Mezőkövesd–Beroe (bolgár) – Törökországban
Paksi FC–Sabah FK (azeri) – Törökországban
Újpest FC–Zaglebie Lubin (lengyel) – Törökországban

FRANCIA KUPA
A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT

18.30: Toulouse–Reims
18.30: Nancy (II.)–Guingamp
18.30: ASF Andrézieux (IV.)–AS Lyon-Duchere (III.)
18.30: FC Villefranche (III.)–Les Herbiers VF (IV.)
21.00: FC Sete 34 (IV.)–Lille

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
21.30:
Getafe–Valencia

ÁZSIA-KUPA, ARAB EMÍRSÉGEK
NYOLCADDÖNTŐ
14.00:
Dél-Korea–Bahrein
17.00: Katar–Irak

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
MAGYAR KUPA
BRONZMÉRKŐZÉS
17.30:
DVTK Jegesmedvék–FTC-Telekom
DÖNTŐ
20.00:
Fehérvár AV19–MAC Újbuda (Tv: M4 Sport)
NHL
szerda, 1.00:
Washington Capitals–San Jose Sharks (Tv: Spíler1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI FIBA EURÓPA-KUPA
2. CSOPORTKÖR, 4. FORDULÓ
J-CSOPORT
18.00:
Alba Fehérvár–Balkan (bolgár) (Tv: Digi Sport1)

TENISZ
1.00–12.30: Australian Open, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)
NŐI PÁROS, NEGYEDDÖNTŐ
3.00: Raquel Atawo, Katarina Srebotnik (amerikai, szlovén, 9.)–Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 2.)
VEGYES PÁROS, NYOLCADDÖNTŐ
6.00:
Babos Tímea, Fucsovics Márton (magyar)–Nicole Melichar, Bruno Soares (amerikai, brazil, 2.)

szerda, 1.00–12.30: Australian Open, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 7. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.30:
FTC-Telekom Waterpolo–Brescia (olasz) (Tv: M4 Sport)

JANUÁR 23., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
Bp. Honvéd–FC Aarau (svájci) – Törökországban
MTK Budapest–FK Lviv (ukrán) – Törökországban
Kisvárda–Slavoj Trebisov (Tőketerebes, szlovákiai)

FRANCIA LIGUE 1
A 20. FORDULÓBÓL ELMARADT MÉRKŐZÉS
19.00:
Nimes–Angers (Tv: Digi Sport2)

ANGOL LIGAKUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
20.45:
Burton Albion (III.)–Manchester City (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA KUPA
A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT

18.30: Saint-Étienne–Dijon
18.30: Saint-Pryvé Saint-Hilaire FC (IV.)–Rennes
18.30: Bergerac Périgord FC (IV.)–Orléans (II.)
18.30: L'Entente SSG (III.)–Nantes
18.30: Marignane Gignac FC (III.)–Iris Club de Croix (IV.)
18.30: ES Viry-Chatillon (VI.)–Caen
21.05: Paris Saint-Germain–Strasbourg

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
21.30:
Sevilla–Barcelona

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
KÖZÉPSZAKASZ, ALSÓHÁZ
18.30:
Fehérvári Titánok–Dunaújvárosi Acélbikák
18.40: Hokiklub Budapest–EV Vienna Capitals II (osztrák)
NHL
csütörtök, 1.30:
Toronto Maple Leafs–Washington Capitals (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, DÁNIA ÉS NÉMETORSZÁG
KÖZÉPDÖNTŐ, 3. FORDULÓ
I. CSOPORT
15.30:
Brazília–Izland
18.00:
Franciaország–Horvátország
20.30:
Németország–Spanyolország
II. CSOPORT
15.30:
Tunézia–Egyiptom
18.00:
Norvégia–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
20.30:
Dánia–Svédország (Tv: M4 Sport)

NŐI NB I
17.00: Moyra-Budaörs–Siófok KC
18.30: Eu-Fire Mosonmagyaróvár–Dunaújvárosi Kohász KA

KOSÁRLABDA
FÉRFI FIBA EURÓPA-KUPA
2. CSOPORTKÖR, 4. FORDULÓ
I-CSOPORT
18.30:
Pinar Karsiyaka (török)–Szolnoki Olaj

MŰKORCSOLYA
11.00:
Európa-bajnokság, Minszk, női rövid program (Tv: M4 Sport)
12.30:
Európa-bajnokság, Minszk, női rövid program (Tv: Eurosport 2, M4 Sport)
17.00: Európa-bajnokság, Minszk, páros rövid program (Tv: Eurosport1)

RÖPLABDA
12.00:
a női Európa-bajnokság sorsolása (Tv: M4 Sport)
FÉRFI KÖZÉP-EURÓPAI LIGA
20.00:
Calcit Volley Kamnik (szlovén)–Vegyész RC Kazincbarcika
FÉRFI MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
18.30:
Fino Kaposvár SE–Kecskeméti RC
NŐI CEV-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
18.00:
Fatum-Nyíregyháza–Mulhouse (francia) (Tv: Digi Sport1)
NŐI CHALLENGE-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
18.00:
GEN-I Volley Nova Gorica (szlovén)–Vasas Óbuda

TENISZ
1.00–12.30: Australian Open, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)
csütörtök, 1.00: Australian Open, férfi páros elődöntő (Tv: Eurosport1)
csütörtök, 4.00: Australian Open, női elődöntő (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 7. FORDULÓ
B-CSOPORT
19.00:
Szolnoki Dózsa–Mladost Zagreb (horvát) (Tv: Sport1)


JANUÁR 24., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
Diósgyőri VTK–FK Csornomorec Odessza (ukrán) – Törökországban
Haladás–FC Voluntari (román) – Törökországban
Újpest FC–HNK Hajduk Split (horvát) – Törökországban

ANGOL LIGAKUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
20.45: Chelsea–Tottenham Hotspur (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA KUPA
A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT

18.00: SC Bastia (V.)–Noisy-le-Grand FC (VI.)
18.00: AS Vitré (IV.)–Le Havre (II.)
21.00: Amiens–Lyon

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
19.30:
Espanyol–Real Betis
21.30: Real Madrid–Girona

ÁZSIA-KUPA, ARAB EMÍRSÉGEK
14.00 és 17.00: negyeddöntő

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ

17.30: Sport Club Csíkszereda (romániai)–Corona Brasov (romániai)
KHL
17.30:
Lokomotiv (orosz)–Slovan (szlovák) (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
21.00:
Hatnapos verseny, Berlin, 1. nap (Tv: Eurosport2)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
10. FORDULÓ, B-CSOPORT
18.00:
Sopron Basket–Fenerbahce (török) (Tv: M4 Sport)
NŐI EURÓPA-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
17.30:
Galatasaray (török)–Aluinvent DVTK
18.00: Bydgoszcz (lengyel)–Atomerőmű KSC Szekszárd
FÉRFI EUROLIGA
18.30:
Fenerbahce (török)–Olympiakosz (görög) (Tv: Digi Sport2)
20.45: Olimpia Milano (olasz)–Zalgiris Kaunas (litván) (Tv: Digi Sport2)
21.00: Real Madrid (spanyol)–Anadolu Efes (török) (Tv: Digi Sport3)
NBA
péntek, 2.00:
Washington Wizards–Golden State Warriors (Tv: Sport1)

MŰKORCSOLYA
11.35: Európa-bajnokság, Minszk, férfi rövid program (Tv: M4 Sport, 12.30-tól az Eurosport2-n is)
17.30: Európa-bajnokság, Minszk, párosok kűr (Tv: Eurosport1)

RÖPLABDA
NŐI CEV-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
18.00:
Swietelsky-Békéscsabai RSE–Sm'Aesch Pfeffingen (svájci) (Tv: Digi Sport1)

SÍLÖVÉSZET
14.30:
világkupaverseny, Antholz, nők, 7.5 km sprint (Tv: Eurosport1)

TENISZ
1.00:
Australian Open, férfi páros, elődöntő (Tv: Eurosport1)
4.00: Australian Open, nők, elődöntő (Tv: Eurosport1)
9.30: Australian Open, férfiak, elődöntő (Tv: Eurosport1)

JANUÁR 25., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
  9.00:
 FTC–CS Universitatea Craiova „B” (román) – Törökországban
15.00: FTC–CS Universitatea Craiova „A” (román) – Törökországban
Bp. Honvéd–FK Olimpik Doneck (ukrán) – Törökországban

FRANCIA LIGUE 1
22. FORDULÓ
20.45:
Marseille–Lille (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
19. FORDULÓ
20.30:
Hertha BSC–Schalke 04 (Tv: Sport1)

ANGOL FA-KUPA
A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.45:
Bristol City (II.)–Bolton Wanderers (II.)
20.55:
Arsenal–Manchester United

ÁZSIA-KUPA, ARAB EMÍRSÉGEK
14.00 és 17.00:
negyeddöntő

FUTSAL NB I
18.45:
Rubeola Csömör–Berettyóújfalu

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
11.00:
világkupaverseny, Kitzbühel, férfiak, szuperóriás-műlesiklás (Tv: Eurosport2)

ASZTALITENISZ
NŐI ETTU-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.00:
SH-ITB Budaörsi 2i SC–TTC Kazany (orosz)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
KÖZÉPSZAKASZ, ALSÓHÁZ
17.30:
Gyergyói HK (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák
17.50: EV Vienna Capitals II (osztrák)–Fehérvári Titánok
18.40: Hokiklub Budapest–Schiller-Vasas HC
EBEL
18.00:
Fehérvár AV19–Medvescak Zagreb (horvát) (Tv: Digi Sport1)
TIPSPORT LIGA
17.00:
HK Poprad (szlovák)–MAC Újbuda
18.30: DVTK Jegesmedvék–MsHK DOXXbet Zilina (szlovák)
NHL
szombat, 3.00:
All Star-gála, ügyességi verseny (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
21.00:
Hatnapos verseny, Berlin, 2. nap (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, DÁNIA ÉS NÉMETORSZÁG

17.30 és 20.30: elődöntő (Tv: M4 Sport)

NŐI NB I
18.00:
DVSC Schaeffler–GVM Europe-Vác

KOSÁRLABDA
FÉRFI EUROLIGA
18.00:
Himki Moszkva (orosz)–Bayern München (német) (Tv: Digi Sport3)
21.00: Barcelona (spanyol)–CSZKA Moszkva (orosz) (Tv: Digi Sport2)

MŰKORCSOLYA
10.40:
Európa-bajnokság, Minszk, jégtánc, szabad program (Tv: M4 Sport)
17.00:
Európa-bajnokság, Minszk, női kűr (Tv: Eurosport1)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA
16.00:
Hungast-Haladás–Vasas Óbuda

SÍLÖVÉSZET
14.30:
világkupaverseny, Antholz (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
10.00:
világkupaverseny, Szapporo, férfiak, selejtező, HS 137 (Tv: Eurosport2)

SZÁNKÓ
13.30:
világbajnokság, Winterberg (Tv: Eurosport2)
14.35: világbajnokság, Winterberg, nők, sprint (Tv: Eurosport2)
15.30: világbajnokság, Winterberg, férfiak, sprint (Tv: Eurosport2)

TENISZ
7.00: Australian Open, női páros, döntő (Tv: Eurosport1)
9.30: Australian Open, férfiak, elődöntő (Tv: Eurosport1)


JANUÁR 26., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
13.00:
MTK–FC Skupi (macedóniai)
16.00:
MTK–Gabala FK (Qabala, azeri)
Debreceni VSC–FC Oradea (Nagyvárad, romániai)
Debreceni VSC–Kazincbarcika
MFK Zemplín Michalovce (Nagymihály, szlovákiai)–Kisvárda

FRANCIA LIGUE 1
22. FORDULÓ
17.00:
Nantes–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport3)
20.00:
Dijon–Monaco (Tv: Digi Sport2)
20.00: Guingamp–Reims
20.00: Nice–Nimes
20.00: Strasbourg–Bordeaux

NÉMET BUNDESLIGA
19. FORDULÓ

15.30: Borussia Dortmund–Hannover 96 (Tv: Sport2)
15.30: Borussia Mönchengladbach–Augsburg
15.30: Freiburg–Hoffenheim
15.30: Mainz 05–Nürnberg
15.30: Wolfsburg–Bayer Leverkusen
18.30: Werder Bremen–Eintracht Frankfurt (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
21. FORDULÓ
15.00: Sassuolo–Cagliari (Tv: Digi Sport1)
18.00: Sampdoria–Udinese (Tv: Digi Sport1)
20.30: Milan–Napoli (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
21. FORDULÓ
13.00: Sevilla–Levante
16.15: Atlético Madrid–Getafe (Tv: Spíler2)
18.30: Leganés–Eibar (Tv: Spíler2)
20.45: Valencia–Villarreal (Tv: Spíler2)

ANGOL FA-KUPA
A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
13.30:
Accrington Stanley (III.)–Derby County (II.)
16.00: Swansea City (II.)–Gillingham (III.)
16.00: Shrewsbury Town (III.)–Wolverhampton Wanderers
16.00: Brighton & Hove Albion–West Bromwich Albion (II.)
16.00: Doncaster Rovers (III.)–Oldham Athletic (IV.)
16.00: Middlesbrough (II.)–Newport County (IV.)
16.00: Manchester City–Burnley
16.00: Portsmouth (III.)–Queens Park Rangers (II.)
16.00: Newcastle United–Watford
18.30: Millwall (II.)–Everton
20.45: AFC Wimbledon (III.)–West Ham United

TÖRÖK SÜPER LIG
17.00: Göztepe–Galatasaray (Tv: Digi Sport3)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.00:
világkupaverseny, Garmisch-Partenkirchen, női lesiklás (Tv: Eurosport2)
11.30:
világkupaverseny, Kitzbühel, férfi lesiklás (Tv: Eurosport2)

AUTÓSPORT
20.00:
FIA-bajnokság, Santiago, 3. forduló (Tv: Eurosport1)

ÉSZAKI ÖSSZETETT
14.00:
világkupaverseny, Trondheim, férfiak, 10 km szabadstílusú (TV: Eurosport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ
17.30:
Sport Club Csíkszereda (romániai)–Debreceni EAC
18.00: FTC-Telekom–Újpesti TE
NHL
vasárnap, 2.00:
All Star-gála, főmérkőzés (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
21.30:
Hatnapos verseny, Berlin, 3. nap (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, DÁNIA ÉS NÉMETORSZÁG

17.30: a 7. helyért (Tv: M4 Sport)
20.30: az 5. helyért (Tv: M4 Sport)

NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
KÖZÉPDÖNTŐ, 1. FORDULÓ
1. CSOPORT
14.30:
Odense (dán)–Brest Bretagne (francia) (Tv: Sport1)
17.30: Metz (francia)–Rosztov-Don (orosz) (Tv: Sport1)
2. CSOPORT
19.30:
Győri Audi ETO KC–CSM Bucuresti (román) (Tv: Sport1)
NŐI EHF-KUPA
CSOPORTKÖR, 4. FORDULÓ, B-CSOPORT
15.30:
IK Sävehof (svéd)–Siófok KC
NŐI NB I
17.00:
Alba Fehérvár KC–EUbility Group-Békéscsaba
18.00: MTK Budapest–Kisvárda Master Good SE
18.00: Érd HC–Dunaújvárosi Kohász KA

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Atomerőmű SE
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Szolnoki Olaj KK–Kaposvári KK
18.00: Sopron KC–Egis Körmend
18.30: Pécsi VSK-Veolia–KTE-Duna Aszfalt
18.30: Serco-TF-BP–Debreceni EAC
19.00: Alba Fehérvár–JP Auto-JKSE
NŐI NB I
18.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–Vasas Akadémia
18.00: PINKK-Pécsi 424–ZTE Női Kosárlabda Klub
18.00: MTK Budapest–ELTE BEAC Újbuda
NBA
vasárnap, 0.00:
New Orleans Pelicans–San Antonio Spurs (Tv: Sport1)

MOTORSPORT
20.00:
Super Enduro-vb, Madrid (Tv: Digi Sport3)

MŰKORCSOLYA
  9.15:
Európa-bajnokság, Minszk, férfi kűr (Tv: M4 Sport)
15.00:
Európa-bajnokság, Minszk, jégtánc kűr (Tv: Eurosport2)

RÖPLABDA
FÉRFI KÖZÉP-EURÓPA-LIGA
18.00:
Vegyész RC Kazincbarcika–SK Posojilnica (osztrák) (Tv: Digi Sport2)
FÉRFI EXTRALIGA
17.00:
Debreceni EAC–Fino Kaposvár SE

SÍFUTÁS
14.30:
világkupaverseny, Ulricehamn, női 10 km szabadstílus (Tv: Eurosport2)

SÍLÖVÉSZET
13.00:
világkupaverseny, Antholz (Tv: Eurosport2)
15.30: világkupaverseny, Antholz (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
8.00:
világkupaverseny, Szapporo, HS 137 (Tv: Eurosport2)

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
18.30:
világkupaverseny, Blue Mountain, Ski Cross (Tv: Eurosport2)
19.30:
világkupaverseny, Tremblant, Mogul (Tv: Eurosport2)

SZÁNKÓ
16.30:
világbajnokság, Winterberg, nők, 2. futam (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
14.30 és 19.30:
IV. Magyar Sznúker Gála, Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok

TENISZ
  9.00: Australian Open, női egyes, döntő (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I
A-CSOPORT
13.15:
KSI–RacioNet-Honvéd
16.00: AVUS Szombathely–FTC-Telekom Waterpolo
17.00: BVSC-Zugló–Metalcom Szentes
19.00: PVSK-Mecsek Füszért–ZF-Eger
B-CSOPORT
11.45:
UVSE–PannErgy-MVLC-Miskolc
16.00: Tatabánya–A-Híd OSC Újbuda
16.00: Kaposvári VK–Szolnoki Dózsa
18.00: VasasPlaket–Derbceni VSE

JANUÁR 27., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

FRANCIA LIGUE 1
22. FORDULÓ
15.00:
Montpellier–Caen (Tv: Digi Sport3)
17.00: Amiens–Lyon (Tv: Digi Sport3)
17.00:
Toulouse–Angers (Tv: Digi Sport3)
21.00:
Paris Saint-Germain–Rennes (Tv: Digi Sport2)

FRANCIA KUPA
A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT

16.30: L'Entente SSG (III.)–Nantes

NÉMET BUNDESLIGA
19. FORDULÓ
15.30: Bayern München–VfB Stuttgart (Tv: Sport2)
18.00: Fortuna Düsseldorf–RB Leipzig (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
21. FORDULÓ
12.30: Chievo–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
15.00: Bologna–Frosinone (Tv: Digi Sport2)
15.00: Atalanta–Roma (Tv: Digi Sport1)
15.00: Parma–SPAL
18.00: Torino–Internazionale (Tv: Digi Sport1)
20.30: Lazio–Juventus (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
21. FORDULÓ
12.00: Real Valladolid–Celta Vigo
16.15: Girona–FC Barcelona (Tv: Spíler2)
18.30: Athletic Bilbao–Real Betis (Tv: Spíler2)
18.30: Real Sociedad–Huesca
20.45: Espanyol–Real Madrid (Tv: Spíler2)

ANGOL FA-KUPA
A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
17.00:
Crystal Palace–Tottenham Hotspur
19.00: Chelsea–Sheffield Wednesday (II.)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.00:
világkupaverseny, Kitzbühel, férfi műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport2)
11.30:
világkupaverseny, Garmisch-Partenkirchen, női szuperóriás-műlesiklás (Tv: Eurosport2)
13.30: világkupaverseny, Kitzbühel, férfi szlalom, 2. futam (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL
21.00:
Pro Bowl (Tv: Sport2)

ÉSZAKI ÖSSZETETT
9.00:
világkupaverseny, Trondheim, JS 140 (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Fehérvári Titánok–Hokiklub Budapest
17.30: Gyergyói HK (romániai)–EV Vienna Capitals II (osztrák)
EBEL
16.00:
Moser Medical Graz99ers (osztrák)–Fehérvár AV19
TIPSPORT LIGA
17.30:
MAC Újbuda–DVTK Jegesmedvék (Tv: Digi Sport2)

KERÉKPÁR
16.00:
Hatnapos verseny, Berlin, 4. nap (Tv: Eurosport2)
22.30:
Vuelta a San Juan, 1. szakasz (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, DÁNIA ÉS NÉMETORSZÁG

14.30: bronzmérkőzés (Tv: M4 Sport)
17.30: döntő (Tv: M4 Sport)

NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
KÖZÉPDÖNTŐ, 1. FORDULÓ
2. CSOPORT
14.00:
Thüringer HC (német)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1)
1. CSOPORT
19.30:
Buducsnoszt (montenegrói)–Köbenhavn (dán) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
17.00:
Aluinvent DVTK–PEAC-Pécs
17.00: CMB CARGO UNI Győr–Sopron Basket
NBA
21.30:
Los Angeles Clippers–Sacramento Kings (Tv: Sport1)

MŰKORCSOLYA
13.00:
Európa-bajnokság, Minszk, gála (Tv: M4 Sport)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA
16.00:
Swietelsky-Békéscsabai RSE–Újpesti TE

SÍFUTÁS
14.30:
világkupaverseny, Ulricehamn, férfi váltó (Tv: Eurosport2)

SÍLÖVÉSZET
13.00:
világkupaverseny, Antholz, nők, 12.5 km, tömegrajtos (Tv: Eurosport1)
15.30: világkupaverseny, Antholz, férfiak, 15 km, tömegrajtos (Tv: Eurosport1)

SZÁNKÓ
13.00:
világbajnokság, Winterberg, férfiak, 2. futam (Tv: Eurosport2)
16.30: világbajnokság, Winterberg, csapat, váltó (Tv: Eurosport1)

TENISZ
5.00:
Australian Open, férfi páros, döntő (Tv: Eurosport1)
9.30: Australian Open, férfi egyes, döntő (Tv: Eurosport1)


JANUÁR 28., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

OLASZ SERIE A
21. FORDULÓ
20.30:
Empoli–Genoa

SPANYOL LA LIGA
21. FORDULÓ
21.00: Deportivo Alavés–Rayo Vallecano (Tv: Spíler2)

ANGOL FA-KUPA
A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.45:
Barnet (V.)–Brentford (II.)

ÁZSIA-KUPA, ARAB EMÍRSÉGEK
15.00:
elődöntő

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐ HÁZ
20.00:
Újpesti TE–FTC-Telekom (Tv: M4 Sport)

KERÉKPÁR
21.00:
Hatnapos verseny, Berlin, 5. nap (Tv: Eurosport2)
22.45:
Vuelta a San Juan, 2. szakasz (Tv: Eurosport2)

2019.08.23 07:29:01

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

NYÁRI ÁTIGAZOLÁSOK, 2019. Kicsit szórja még a pénzt a Monaco, Lőw Zsoltékra nehéz idény vár, ugrásra kész Allegri és Mourinho.

2019.08.21 17:02:50

Minden más foci CSILLAG PÉTER, SZABÓ MIKLÓS (fotó)

Regionális szuperliga létrehozását vetette fel a pozsonyi klubvezér – exkluzív interjú Ivan Kmotríkkal.

2019.08.20 19:49:39

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. A közép-kelet-európai klubok pénztermelésének alapvetően két lehetősége kínálkozik: játékosnevelés és -értékesítés, illetve csiszolatlan gyémántok felfedezése és piacképes állapotba hozása.

2019.08.20 19:45:53

Minden más foci SZÖLLŐSI GYÖRGY

NS-VÉLEMÉNY. Duplán magyar vonatkozású az idei szavazás.