nemzetisport.hu 2019.01.07 19:11 Frissítve: 2019.01.11 17:36

Heti program: férfi kézi-vb; Tottenham–MU; NFL-rájátszás

Folytatódnak a labdarúgó topligák küzdelmei, valamint zajlik az Ázsia-kupa. Angliában Ligakupa-mérkőzéseket is rendeznek: a Tottenham Hotspur két rangadót is játszik a héten, előbb a Chelsea-vel találkozik, majd hétvégén a Manchester Unitedet fogadja. A mieink részvételével megkezdődik a dán, német közös rendezésű férfi kézilabda-világbajnokság. A női vízilabda- és a férfi röplabda-válogatott is tétmeccset játszik. Befejeződik a BDO-dartsvilágbajnokság, elrajtol a Dakar-rali. Lássuk, milyen sporteseményeken izgulhatunk a héten!

 

JANUÁR 7., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

SPANYOL LA LIGA
18. FORDULÓ
21.00: 
Celta Vigo–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)

ANGOL FA-KUPA
A 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT

20.45: Wolverhampton Wanderers–Liverpool FC

FRANCIA KUPA
A 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.55: 
Lille–Sochaux (II.)

PORTUGÁL BAJNOKSÁG
16. FORDULÓ
20.00: 
Tondela–Sporting CP (Tv: Sport2)
22.15: FC Porto–Nacional (Tv: Sport2)

ÁZSIA-KUPA, ARAB EMÍRSÉGEK
CSOPORTKÖR. 1. FORDULÓ
C-CSOPORT
12.00:
Kína–Kirgizisztán
14.30: Dél-Korea–Fülöp-szigetek
D-CSOPORT
17.00: Irán–Jemen

FUTSAL NB I
18.00: 
Nyírgyulaj–BME
18.15: Csömör–Debreceni EAC
18.30: Veszprém–Berettyóújfalu
18.40: Aramis–Szigetszentmiklós

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
BDO-VILÁGBAJNOKSÁG
14.00: 
3. nap (Tv: Sport1)
20.00: 3. nap (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.40: Hokiklub Budapest–Schiller-Vasas HC
20.00: FTC-Telekom–Corona Brasov (romániai) (Tv: M4 Sport)
NHL
kedd, 1.00:
Toronto Maple Leafs–Nashville Predators (Tv: Spíler1)

RALI
Dakar-rali, Peru, 1. gyorsasági szakasz, Lima-Pisco, 84 km

TENISZ
7.00:
WTA-torna, Sydney (Tv: Digi Sport3)
8.40: WTA-torna, Sydney (Tv: Digi Sport1)
kedd, 2.00: WTA-torna, Hobart (Tv: Digi Sport2)
kedd, 3.00: WTA-torna, Sydney (Tv: Digi Sport1)
 

JANUÁR 8., KEDD

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
Törökország: MTK Budapest–Genclerbirligi SK (török)

FRANCIA LIGUE 1
A 18. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.00:
Amiens–Angers
19.00: Nantes–Montpellier

ANGOL LIGAKUPA
ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
21.00:
Tottenham Hotspur–Chelsea (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
21.30:
Sporting Gijón–Valencia

ÁZSIA-KUPA, ARAB EMÍRSÉGEK
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
D-CSOPORT
14.30:
Irak–Vietnám
E-CSOPORT
17.00:
Szaúd-Arábia–Észak-Korea

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
18.00:
világkupaverseny, Flachau, női szlalom, 1. futam (Tv: Eurosport1)
20.30:
világkupaverseny, Flachau, női szlalom, 2. futam (Tv: Eurosport1)

DARTS
BDO-VILÁGBAJNOKSÁG
14.00: 
4. nap (Tv: Sport1)
20.00: 4. nap (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Gyergyói HK (romániai)–Sport Club Csíkszereda (romániai)
18.30: Fehérvári Titánok–Debreceni EAC
TIPSPORT LIGA
18.00:
HC 07 Detva (szlovák)–DVTK Jegesmedvék
19.00: MAC Újbuda–MHk Liptovsky Mikulás (szlovák)
BAJNOKOK LIGÁJA

ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
18.00:
Frölunda Indians (svéd)–HC Plzen (cseh) (Tv: Sport2)
NHL
szerda, 1.30:
Washington Capitals–Philadelphia Flyers (Tv: Spíler1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
19.00:
ELTE BEAC Újbuda–PINKK-Pécsi 424
FÉRFI EUROLIGA
18.00:
Himki Moszkva (orosz)–Fenerbahce (török) (Tv: Digi Sport1)
19.30: Zalgiris Kaunas (litván)–Anadolu Efes (török) (Tv: Digi Sport2)
20.00: Olympiakosz (görög)–Baskonia (spanyol) (Tv: Digi Sport3)
21.15: Gran Canaria (spanyol)–Real Madrid (spanyol) (Tv: Digi Sport2)

RALI
Dakar-rali, Peru, 2. gyorsasági szakasz, Pisco-San Juan de Marcona, 342 km

TENISZ
5.00 és 11.00:
ATP-torna, Sydney (Tv: Eurosport1)
7.00: WTA-torna, Sydney (Tv: Digi Sport3)
8.40: WTA-torna, Sydney (Tv: Digi Sport1)
szerda, 2.00: WTA-torna, Hobart (Tv: Digi Sport2)
szerda, 3.00: WTA-torna, Sydney (Tv: Digi Sport1)
szerda, 3.00: ATP-torna, Sydney (Tv: Eurosport1)


JANUÁR 9., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
19.30:
Girona–Atlético Madrid
20.30: Getafe–Real Valladolid
20.30: Villarreal–Espanyol
21.30: Real Madrid–Leganés

ANGOL LIGAKUPA
ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
20.45:
Manchester City–Burton Albion (III.) (Tv: Digi Sport1)

ÁZSIA-KUPA, ARAB EMÍRSÉGEK
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
F-CSOPORT
12.00:
Japán–Türkmenisztán
14.30: Üzbegisztán–Omán
E-CSOPORT
17.00:
Katar–Libanon

LÉGIÓSMECCSEK

FRANCIAORSZÁG, LIGAKUPA
NEGYEDDÖNTŐ
21.05:
Bordeaux–Le Havre AC (II.)
Le Havre: Bese Barnabás

GÖRÖGORSZÁG, GÖRÖG KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
14.00:
Szmirnisz–Atromitosz
Atromitosz: Megyeri Balázs, Ugrai Roland

PORTUGÁLIA, SEGUNDA LIGA
16. FORDULÓ
18.00:
Vitória Guimaraes B–Benfica B
Guimaraes B: Bíró Bence

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
BDO-VILÁGBAJNOKSÁG
14.00: 
5. nap (Tv: Sport1)
20.00: 5. nap (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.30:
Fehérvári Titánok–Schiller-Vasas HC
NHL
csütörtök, 2.00:
Chicago Blackhawks–Nashville Predators (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00:
Eszterházy SC–FTC-Rail Cargo Hungaria
18.00: EUbility Group-Békéscsaba–Győri Audi ETO KC
19.00: Siófok KC–Alba Fehérvár KC (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
FÉRFI FIBA EURÓPA-KUPA
2. CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
J-CSOPORT
18.00:
Ness Ziona (izraeli)–Alba Fehérvár
I-CSOPORT
19.00:
Würzburg (német)–Szolnoki Olaj
FÉRFI NB I
18.00:
Egis Körmend–Debreceni EAC
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Kaposvári KK
FÉRFI EUROLIGA
18.10:
Darüssafaka (török)–CSZKA Moszkva (orosz) (Tv: Digi Sport1)
20.00: Panathinaikosz (görög)–Bayern München (Tv: Digi Sport3)
20.45: Olimpia Milano (olasz)–Barcelona (spanyol) (Tv: Digi Sport2)

TENISZ
  7.30:
WTA-torna, Sydney (Tv: Digi Sport3)  
  8.40:
WTA-torna, Sydney (Tv: Digi Sport1)
  9.00: ATP-torna, Sydney (Tv: Eurosport1)
10.30: WTA-torna, Sydney (Tv: Digi Sport1)
csütörtök, 0.00–6.00: ATP-torna, Auckland, negyeddöntő (Tv: Sport2)
csütörtök, 3.00: WTA-torna, Hobart, negyeddöntő (Tv: Digi Sport2)
csütörtök, 3.00: WTA-torna, Sydney, negyeddöntő (Tv: Digi Sport1)

RALI
Dakar-rali, Peru, 3. gyorsasági szakasz, San Juan de Marcona-Arequipa, 331 km

RÖPLABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
F-CSOPORT, 6. FORDULÓ
20.15:
Macedónia–MAGYARORSZÁG

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 6. FORDULÓ
A-CSOPORT
20.30:
Crvena zvezda (szerb)–FTC-Telekom Waterpolo
20.30: Pro Recco (olasz)–ZF-Eger
B-CSOPORT
19.00:
Szolnoki Dózsa–Waspo Hannover (német) (Tv: Sport2)


JANUÁR 10., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
19.30:
Athletic Bilbao–Sevilla
20.30: Real Betis–Real Sociedad
21.30: Levante–FC Barcelona

ÁZSIA-KUPA, ARAB EMÍRSÉGEK
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT
12.00:
Bahrein–Thaiföld
17.00: India–Arab Emírségek
B-CSOPORT
14.30:
Jordánia–Szíria

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS

BDO-VILÁGBAJNOKSÁG
14.00: 
6. nap (Tv: Sport2)
20.00: 6. nap (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
NHL
péntek, 1.00:
New Jersey Devils–Toronto Maple Leafs (Tv: Spíler1)
péntek, 4.00: Vegas Golden Knights–San Jose Sharks (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, DÁNIA ÉS NÉMETORSZÁG
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.15:
Németország–Korea (Tv: M4 Sport)
C-CSOPORT
20.15:
Dánia–Chile (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
8. FORDULÓ, B-CSOPORT
18.00:
Sopron Basket–Carolo Basket (francia) (Tv: Duna World)
FÉRFI EUROLIGA
18.00:
Anadolu Efes (török)–Himki Moszkva (orosz) (Tv: Digi Sport2)
18.45: Fenerbahce (török)–Zalgiris Kaunas (litván) (Tv: Digi Sport1)
21.00: Real Madrid (spanyol)–Olympiakosz (görög) (Tv: Digi Sport1)
NBA
péntek, 2.30:
San Antonio Spurs–Oklahoma City Thunder (Tv: Sport1)

RALI
Dakar-rali, Peru, 4. gyorsasági szakasz, Arequipa-Tacna/Moquegua, 351 km

SÍLÖVÉSZET
14.30: világkupaverseny, Oberhof, női 7.5 km sprintverseny (Tv: Eurosport1)

TENISZ
5.00 és 11.00:
ATP-torna, Sydney, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)
5.00–9.00: ATP-torna, Auckland, negyeddöntő (Tv: Sport2)
7.00: WTA-torna, Sydney (Tv: Digi Sport3)
8.00: WTA-torna, Hobart, negyeddöntő (Tv: Digi Sport2)
8.40: WTA-torna, Sydney, negyeddöntő (Tv: Digi Sport1)
9.00: az Australian Open sorsolása ATP-torna, Sydney (Tv: Eurosport1)
péntek, 4.00: WTA-torna, Sydney, 1. elődöntő (Tv: Digi Sport1)


JANUÁR 11., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
11.00:
Szombathelyi Haladás–Gyirmót FC Győr
Törökország: MTK Budapest–SpVgg Greuther Fürth (német)

FRANCIA LIGUE 1
20. FORDULÓ
20.45:
Lyon–Reims (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
19. FORDULÓ
21.00:
Rayo Vallecano–Celta Vigo (Tv: Spíler2)

ÁZSIA-KUPA, ARAB EMÍRSÉGEK
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
B-CSOPORT
12.00:
Palesztina–Ausztrália
14.30: Fülöp-szigetek–Kína
C-CSOPORT
17.00:
Kirgizisztán–Dél-Korea

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
11.30:
világkupaverseny, St. Anton, női lesiklás, edzés (Tv: Eurosport2)

DARTS
BDO-VILÁGBAJNOKSÁG
14.00: 
7. nap (Tv: Sport1)
20.00: 7. nap (Tv: Sport1)

ÉSZAKI ÖSSZETETT
10.00:
világkupaverseny, Val di Fiemme (Tv: Eurosport2)
13.30: világkupaverseny, Val di Fiemme (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Corona Brasov (romániai)–Debreceni EAC
17.30: Gyergyói HK (romániai)–FTC-Telekom
17.40: Schiller-Vasas HC–Sport Club Csíkszereda (romániai)
18.30: Fehérvári Titánok–EV Vienna Capitals II (osztrák)
18.40: Hokiklub Budapest–Újpesti TE
EBEL
19.15:
HC TWK Innsbruck (osztrák)–Fehérvár AV19
TIPSPORT LIGA
17.30:
HC Kosice (szlovák)–MAC Újbuda
18.00: DVTK Jegesmedvék–Poprad (szlovák) (Tv: Digi Sport2)
NHL
szombat, 4.00:
Anaheim Ducks–Pittsburgh Penguins (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, DÁNIA ÉS NÉMETORSZÁG
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00:
Szerbia–Oroszország
20.30: Brazília–Franciaország
B-CSOPORT
15.30:
Japán–Macedónia
18.00: Izland–Horvátország (Tv: M4 Sport)
20.30: Bahrein–Spanyolország
C-CSOPORT
18.00:
Szaúd-Arábia–Ausztria
20.30:
Tunézia–Norvégia
D-CSOPORT
15.30:
Angola–Katar (Tv: M4 Sport)
18.00: Argentína–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
20.30: Egyiptom–Svédország (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
FÉRFI EUROLIGA
18.00:
CSZKA Moszkva (orosz)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli) (Tv: Digi Sport3)
20.30: Bayern München (német)–Olimpia Milano (olasz) (Tv: Digi Sport3)
21.00: Barcelona (spanyol)–Panathinaikosz (görög) (Tv: Digi Sport2)

RALI
Dakar-rali, Peru, 5. gyorsasági szakasz, Tacna/Moquegua-Arequipa, motor/quad: 345 km, autó/kamion: 450 km

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Európa-bajnokság, Dordrecht

SÍLÖVÉSZET
14.00:
világkupaverseny, Oberhof, férfiak 10 km, sprint (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
18.00:
világkupaverseny, Val di Fiemme (Tv: Eurosport1)

TENISZ
5.00–9.00:
ATP-torna, Auckland, elődöntő (Tv: Sport2)
6.00 és 11.00: ATP-torna, Sydney, elődöntő (Tv: Eurosport1)
6.00: WTA-torna, Hobart, elődöntő (Tv: Digi Sport2)
9.00: WTA-torna, Sydney, 2. elődöntő (Tv: Digi Sport1)
szombat, 2.30: ATP-torna, Auckland, döntő (Tv: Sport2)
szombat, 3.00: WTA-torna, Hobart, döntő (Tv: Digi Sport1)


JANUÁR 12., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
Pallag: Debreceni VSC–MFK Zemplín Michalovce (Nagymihály, szlovákiai) 

ANGOL PREMIER LEAGUE
22. FORDULÓ
13.30:
West Ham United–Arsenal (Tv: Spíler1)
16.00: Brighton & Hove Albion–Liverpool FC (Tv: Spíler1)
16.00: Burnley–Fulham
16.00: Cardiff City–Huddersfield Town
16.00: Crystal Palace–Watford
16.00: Leicester City–Southampton
18.30: Chelsea–Newcastle United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
20. FORDULÓ
17.00: Amiens–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport1)
20.00: Caen–Lille (Tv: Digi Sport2)
20.00: Guingamp–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport2)
20.00: Nice–Bordeaux (Tv: Digi Sport1)
20.00: Nimes–Angers

SPANYOL LA LIGA
19. FORDULÓ
13.00:
Leganés–Huesca
16.15: Valencia–Real Valladolid (Tv: Spíler2)
18.30: Girona–Deportivo Alavés (Tv: Spíler2)
20.45: Villarreal–Getafe (Tv: Spíler2)

OLASZ KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
15.00:
Lazio–Novara (III.) (Tv: Sport2)
18.00: Sampdoria–Milan (Tv: Sport2)
20.45: Bologna–Juventus (Tv: Sport2)

ÁZSIA-KUPA, ARAB EMÍRSÉGEK
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
D-CSOPORT
12.00:
Vietnam–Irán
14.30: Jemen–Irak
E-CSOPORT
17.00:
Libanon–Szaúd-Arábia

LÉGIÓSMECCSEK 

CIPRUS, FIRST DIVISION
16. FORDULÓ
18.00:
APOEL–Anorthoszisz
APOEL: Balogh Norbert

FRANCIAORSZÁG, LIGUE 2
20. FORDULÓ

15.00: Grenoble–Le Havre AC
Le Havre: Bese Barnabás

HONGKONG, PREMIER LEAGUE
9. FORDULÓ
7.30:
Southern District–Kitchee
Kitchee: Vadócz Krisztián

IZRAEL, LIGAT HA'AL
18. FORDULÓ
19.30:
Hapoel Beer-Seva–Maccabi Haifa
Hapoel Beer-Seva: Korhut Mihály

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
11.30:
világkupaverseny, St. Anton, női lesiklás (Tv: Eurosport2)
13.30: világkupaverseny, Adelboden, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL
RÁJÁTSZÁS
FŐCSOPORT-ELŐDÖNTŐ
AFC
22.35:
Kansas City Chiefs (1.)–Indianapolis Colts (6.) (Tv: Sport2)
NFC
vasárnap, 2.00:
Los Angeles Rams (2.)–Dallas Cowboys (4.) (Tv: Sport2)

AUTÓSPORT
16.00:
FIA-bajnokság, Marrákes (Tv: Eurosport1)

DARTS
BDO-VILÁGBAJNOKSÁG
15.30: 
8. nap (Tv: Sport1)
20.00: 8. nap (Tv: Sport1)

ÉSZAKI ÖSSZETETT
10.00:
világkupaverseny, Val di Fiemme (Tv: Eurosport2)
14.30: világkupaverseny, Val di Fiemme, sprint csapatverseny (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
NHL
vasárnap, 1.00:
Montreal Canadiens–Colorado Avalanche (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, DÁNIA ÉS NÉMETORSZÁG
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT
15.30:
Oroszország–Korea
18.15: Németország–Brazília (Tv: M4 Sport)
20.30: Franciaország–Szerbia (Tv: M4 Sport)
C-CSOPORT
15.00:
Ausztria–Chile
17.30: Norvégia–Szaúd-Arábia
20.15: Dánia–Tunézia

NŐI EHF-KUPA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ, B-CSOPORT
20.00:
TusSies Metzingen (német)–Siófok KC
NŐI NB I
18.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Érd HC
18.00: Kisvárda Master Good SE–Eszterházy SC
18.00: Győri Audi ETO KC–MTK Budapest
18.00: GVM Europe-Vác–Moyra-Budaörs
18.00: Dunaújvárosi Kohász KA–DVSC Schaeffler

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Szolnoki Olaj KK
18.00: Alba Fehérvár–Egis Körmend
18.00: JP Auto-JKSE–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Sopron KC–Pécsi VSK-Veolia
18.30: Serco-TF-BP–Atomerőmű SE
NŐI NB I
18.00:
MTK Budapest–PEAC-Pécs
19.00: PINKK-Pécsi 424–Vasas Akadémia

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA
18.00:
Újpesti TE–Fatum Nyíregyháza

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
14.30:
Európa-bajnokság, Dordrecht (Tv: M4 Sport)

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
21.30:
világkupaverseny, Calgary (Tv: Eurosport1)

SÍFUTÁS
13.30:
világkupaverseny, Drezda, szabadstílusú sprint (Tv: Eurosport2)

SÍLÖVÉSZET
12.30:
világkupaverseny, Oberhof, 10 km, női üldözéses verseny (Tv: Eurosport1)
15.00:
világkupaverseny, Oberhof, 12.5 km, női üldözéses verseny (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
16.00:
világkupaverseny, Val di Fiemme (Tv: Eurosport2)

SZÁNKÓ
15.00:
világkupaverseny, Sigulda, kettesek, 2. futam (Tv: Eurosport2)
18.00:
világkupaverseny, Sigulda, női 2. futam (Tv: Eurosport2)

TENISZ
7.00:
WTA-torna, Sydney, döntő (Tv: Digi Sport1)
9.00: ATP-torna, Sydney, döntő (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
NŐI VILÁGLIGA
B-CSOPORT, 3. FORDULÓ
16.00:
Hollandia–MAGYARORSZÁG
FÉRFI OB I
A-CSOPORT
11.30:
KSI–ZF-Eger
16.00: AVUS Szombathely–BVSC-Zugló
18.00: Metalcom Szentes–RacioNet Honvéd
19.00: PVSK-Mecsek Füszért–FTC-Telekom Waterpolo
B-CSOPORT
13.00:
UVSE–Debreceni VSE (Tv: M4 Sport)
16.00: Tatabánya–PannErgy-Miskolci VLC
18.00: VasasPlaket–Szolnoki Dózsa

JANUÁR 13., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
15.30, Egyiptom: Kena SC (egyiptomi)–Kisvárda
Törökország: Diósgyőri VTK–FK Rubin Kazany (orosz)

ANGOL PREMIER LEAGUE
22. FORDULÓ
15.15:
Everton–AFC Bournemouth (Tv: Spíler1)
17.30: Tottenham Hotspur–Manchester United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
20. FORDULÓ
15.00: Nantes–Rennes (Tv: Digi Sport1)
17.00: Dijon–Montpellier (Tv: Digi Sport1)
17.00: Toulouse–Strasbourg (Tv: Digi Sport3)
21.00: Marseille–Monaco (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
19. FORDULÓ
12.00:
Atlético Madrid–Levante
16.15: Athletic Bilbao–Sevilla (Tv: Spíler2)
18.30: FC Barcelona–Eibar (Tv: Spíler2)
20.45: Real Betis–Real Madrid (Tv: Spíler2)

OLASZ KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
15.00:
Torino–Fiorentina (Tv: Sport2)
18.00: Internazionale–Benevento (II.)
20.45: Napoli–Sassuolo (Tv: Sport1)

ÁZSIA-KUPA, ARAB EMÍRSÉGEK
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
E-CSOPORT
12.00:
Észak-Korea–Katar
14.30: Omán–Japán
17.00: Türkmenisztán–Üzbegisztán

LÉGIÓSMECCSEK

GÖRÖGORSZÁG, SUPER LEAGUE
15. (ELHALASZTOTT) FORDULÓ
17.00:
AEK Athén–Levadiakosz
Levadiakosz: Windecker József
17.00: OFI Kréta–Atromitosz
Atromitosz: Megyeri Balázs, Ugrai Roland

PORTUGÁLIA, SEGUNDA LIGA
17. FORDULÓ
16.00:
FC Porto B–Vitória Guimaraes B
Guimaraes B: Bíró Bence

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.30:
világkupaverseny, Adelboden, férfi műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
11.00:
világkupaverseny, St. Anton, női szuperóriás-műlesiklás (Tv: Eurosport2)
13.30:
világkupaverseny, Adelboden, férfi műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL
RÁJÁTSZÁS
FŐCSOPORT-ELŐDÖNTŐ
AFC
19.05:
New England Patriots (2.)–Los Angeles Chargers (5.) (Tv: Sport2)
NFC
22.40: New Orleans Saints (1.)–Philadelphia Eagles (6.) (Tv: Sport2)

DARTS
BDO-VILÁGBAJNOKSÁG
18.00:
döntő (Tv: Sport1)

ÉSZAKI ÖSSZETETT
10.00:
világkupaverseny, Val di Fiemme (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
16.00:
Corona Brasov (romániai)–FTC-Telekom
17.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–Hokiklub Budapest
17.30: Gyergyói HK (romániai)–Debreceni EAC
18.30: Újpesti TE–Sport Club Csíkszereda (romániai)
EBEL
17.30:
Fehérvár AV19–EC Panaceo VSV (osztrák)
TIPSPORT LIGA
17.00:
HC Banská Bystrica (szlovák)–DVTK Jegesmedvék
18.00: MAC Újbuda–Zvolen (szlovák) (Tv: Digi Sport2)
NHL
hétfő, 0.00:
Winnipeg Jets–Anaheim Ducks (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, DÁNIA ÉS NÉMETORSZÁG
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
B-CSOPORT
14.00:
Macedónia–Bahrein
16.30: Horvátország–Japán
19.00: Spanyolország–Izland (Tv: M4 Sport)
D-CSOPORT
15.30:
Katar–Egyiptom
18.00:
MAGYARORSZÁG–Angola (Tv: M4 Sport)
20.30: Svédország–Argentína

NŐI NB I
18.00:
EUbility Group-Békéscsaba–Eu-Fire Mosonmagyaróvár

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
17.00:
Debreceni EAC–Kecskeméti TE-Duna Aszfalt
NŐI NB I
16.30:
Aluinvent DVTK–Sopron Basket
17.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–NKE-Csata
17.00: VBW CEKK Cegléd–ZTE Női Kosárlabda Klub
19.00: CMB CARGO UNI Győr–ELTE BEAC Újbuda

RALI
Dakar-rali, Peru, 6. gyorsasági szakasz, Arequipa-San Juan de Marcona, motor/quad: 317 km, autó/kamion: 290 km

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
14.40:
Európa-bajnokság, Dordrecht (Tv: M4 Sport)

SÍFUTÁS
13.00:
világkupaverseny, Drezda, szabadstílusú sí, csapat sprint (Tv: Eurosport2)

SÍUGRÁS
17.00:
világkupaverseny, Val di Fiemme (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
11.30:
világkupaverseny, Oberhofen, női váltó (Tv: Eurosport1)
14.30:
világkupaverseny, Oberhofen, férfi váltó (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
14.00:
Mesterek Tornája, London, 1. nap (Tv: Eurosport2)
20.00:
Mesterek Tornája, London, 1. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
1.00–14.30: Australian Open, 1. nap (Tv: Eurosport1)
1.00–11.00:
Australian Open, 1. nap (Tv: Eurosport2)

JANUÁR 14., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
13.00:
 Ferencváros–Viitorul (román)

ANGOL PREMIER LEAGUE
22. FORDULÓ
21.00:
Manchester City–Wolverhampton Wanderers (Tv: Spíler1)

SPANYOL LA LIGA
19. FORDULÓ
21.00:
Real Sociedad–Espanyol (Tv: Spíler2)

OLASZ KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
17.30:
Cagliari–Atalanta
21.00: Roma–Virtus Entella (III.) (Tv: Sport1)

ÁZSIA-KUPA, ARAB EMÍRSÉGEK
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.00:
Arab Emírségek–Thaiföld
17.00: India–Bahrein

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, DÁNIA ÉS NÉMETORSZÁG
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
A-CSOPORT
15.30:
Szerbia–Brazília
18.00: Oroszország–Németország
20.30: Franciaország–Korea
B-CSOPORT
15.30:
Izland–Bahrein
18.00: Horvátország–Macedónia
20.30: Spanyolország–Japán (Tv: M4 Sport)
C-CSOPORT
15.00:
Tunézia–Chile
17.30: Norvégia–Ausztria (Tv: M4 Sport)
20.15: Dánia–Szaúd-Arábia
D-CSOPORT
15.30:
MAGYARORSZÁG–Katar (Tv: M4 Sport)
18.00: Argentína–Egyiptom
20.30: Svédország–Angola

SZNÚKER
14.00:
Mesterek Tornája, London, 2. nap (Tv: Eurosport2)
20.00:
Mesterek Tornája, London, 2. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
1.00–14.30: Australian Open, 1. nap (Tv: Eurosport1)
1.00–11.00:
Australian Open, 1. nap (Tv: Eurosport2)

2019.08.21 17:02:50

Minden más foci CSILLAG PÉTER, SZABÓ MIKLÓS (fotó)

Regionális szuperliga létrehozását vetette fel a pozsonyi klubvezér – exkluzív interjú Ivan Kmotríkkal.

2019.08.20 19:49:39

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. A közép-kelet-európai klubok pénztermelésének alapvetően két lehetősége kínálkozik: játékosnevelés és -értékesítés, illetve csiszolatlan gyémántok felfedezése és piacképes állapotba hozása.

2019.08.20 19:45:53

Minden más foci SZÖLLŐSI GYÖRGY

NS-VÉLEMÉNY. Duplán magyar vonatkozású az idei szavazás.

2019.08.20 16:47:12

Minden más foci ILKU MIKLÓS

A szurkolók lázba jönnek, ha kedvenc csapatuk sarokrúgást végez el. Pedig egyáltalán nem kellene...