HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.11.05 17:14 Frissítve: 2018.11.09 22:41

Heti program: manchesteri derbi; Milan–Juve; Dortmund–Bayern

Folytatódik a labdarúgó Bajnokok Ligája, illetve az Európa-liga csoportköre, utóbbiban a Mol Vidi FC a PAOK-ot fogadja. Az NB II-ben hétközi fordulót is rendeznek, hétvégén aztán folytatódnak az NB I, illetve a topligák küzdelmei, olyan rangadókkal, mint a Manchester City–Manchester United, a Milan–Juventus vagy a Borussia Dortmund–Bayern München. Számos magyar csapat a nemzetközi kupaporondon méreti meg magát, de mérkőzést játszik a női vízilabda-, a női labdarúgó- és a férfi rögbiválogatott is, legjobb jégkorongozóink hazai rendezésű tornán szerepelnek. A Formula–1 pilótái Brazíliában versenyeznek. Lássuk, milyen sporteseményeken izgulhatunk ezen a héten!

HIRDETÉS

 

 

NOVEMBER 5., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
11. FORDULÓ
21.00: 
Huddersfield Town–Fulham (Tv: Spíler1)

SPANYOL LA LIGA
11. FORDULÓ
21.00: 
Espanyol–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)

TÖRÖK BAJNOKSÁG
11. FORDULÓ
18.00:
Göztepe–Rizespor (Tv: Digi Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
12. FORDULÓ
20.30:
 Hamburg–1. FC Köln (Tv: Sport2)

FUTSAL NB I
8. FORDULÓ
18.00: 
Nyírgyulaj–DEAC
18.15: Haladás–Veszprém
18.30: Berettyóújfalu–Csömör
20.30: BME–Aramis
20.30: Szigetszentmiklós–Dunaferr

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
9. FORDULÓ
kedd, 2.15: 
Dallas Cowboys–Tennesse Titans (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
20.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–UTE (Tv: M4 Sport)
NHL
kedd, 1.00:
Boston Bruins–Dallas Stars (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, C-CSOPORT
4. FORDULÓ
19.00: 
Győri Audi ETO KC–Thüringer HC (német) (Tv: Sport1)

SÚLYEMELÉS
Világbajnokság, Asgabat

Férfi 81 kg, női 64 kg (Jung Beáta)

NOVEMBER 6., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 4. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.55:
Monaco (francia)–FC Bruges (belga) (Tv: Spíler1)
21.00: Atlético Madrid (spanyol)–Borussia Dortmund (német)
B-CSOPORT
21.00:
Tottenham Hotspur (angol)–PSV (holland)
21.00: Internazionale (olasz)–Barcelona (spanyol) (Tv: M4 Sport)
C-CSOPORT
18.55:
Crvena zvezda (szerb)–Liverpool (angol) (Tv: Spíler2)
21.00: Napoli (olasz)–Paris Saint-Germain (francia) (Tv: Spíler2)
D-CSOPORT
21.00:
Porto (portugál)–Lokomotiv Moszkva (orosz) (Tv: Spíler1)
21.00: Schalke (német)–Galatasaray (török)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
BAJNOKOK LIGÁJA
NYOLCADDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
18.00:
Kometa Brno (cseh)–Tappara Tampere (finn) (Tv: Sport2)
NHL
szerda, 1.00:
New York Rangers–Montreal Canadiens (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.30:
Vecsési SE–Mol-Pick Szeged
19.00: Mezőkövesdi KC–Telekom Veszprém
NŐI NB I
18.00:
Érd HC–Moyra-Budaörs

KOSÁRLABDA
FÉRFI FIBA EURÓPA-KUPA
1. CSOPORTKÖR, 4. FORDULÓ
F-CSOPORT
18.00:
Alba Fehérvár–Porto (portugál) (Tv: Digi Sport1)
H-CSOPORT
19.00
: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Szolnoki Olaj

SÚLYEMELÉS
Világbajnokság, Asgabat

Férfi 81 kg, férfi 89 kg

TENISZ
14.00–18.00:
U21-es ATP-világbajnokság, Milánó (Tv: Sport2)
19.30–23.30:
U21-es ATP-világbajnokság, Milánó (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
NŐI VILÁGLIGA, EURÓPAI SELEJTEZŐ, 1. CSOPORT (EGER)
18.30:
MAGYARORSZÁG–Franciaország (Tv: M4 Sport)

NOVEMBER 7., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NB II
16. FORDULÓ
13.30: Tiszakécske–Budafoki MTE
13.30: Monor–Budaörs
19.00: Kaposvári Rákóczi FC–Balmazújváros
19.00: Nyíregyháza–Vác FC
19.00: Békéscsaba–Dorog
19.00: ETO FC Győr–Soroksár
19.00: Csákvár–Gyirmót FC Győr
19.00: BFC Siófok–Kazincbarcika
19.00: Vasas–Mosonmagyaróvár
19.00: ZTE FC–Cegléd

BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 4. FORDULÓ
E-CSOPORT
21.00:
Bayern München (német)–AEK Athén (görög)
21.00: Benfica (portugál)–Ajax (holland) (Tv: Spíler1)
F-CSOPORT
21.00:
Lyon (francia)–Hoffenheim (német) (Tv: Spíler2)
21.00: Manchester City (angol)–Sahtar Doneck (ukrán)
G-CSOPORT
18.55:
CSZKA Moszkva (orosz)–Roma (olasz) (Tv: Spíler2)
21.00: Viktoria Plzen (cseh)–Real Madrid (spanyol)
H-CSOPORT
18.55:
Valencia (spanyol)–Young Boys (svájci) (Tv: Spíler1)
21.00: Juventus (olasz)–Manchester United (angol) (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
NÉGY NEMZET TORNA (TÜSKECSARNOK)
16.00:
MAGYARORSZÁG–Kazahsztán (Tv: M4 Sport)
19.30: Olaszország–Dél-Korea
NHL
csütörtök, 1.30:
Washington Capitals–Pittsburg Penguins (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Dabasi KC–Ferencvárosi TC
NŐI NB I
18.30:
Siófok KC–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: M4 Sport)
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 7. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.00:
Rhein-Neckar Löwen (német)–Montpellier (francia) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA, 3. FORDULÓ, B-CSOPORT 
17.30:
Fenerbahce (török)–Sopron Basket
NŐI EURÓPA-KUPA
1. CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
H-CSOPORT
18.30:
Atomerőmű KSC Szekszárd–Basketball Nymburk (cseh) (Tv: Digi Sport1)
G-CSOPORT
19.30:
Venezia (olasz)–Auinvent DVTK
F-CSOPORT
20.00:
Girona (spanyol)–CMB Cargo UNI Győr
I-CSOPORT
20.00:
BLMA (francia)–VBW CEKK Cegléd

RÖPLABDA
FÉRFI CHALLENGE-KUPA, SELEJTEZŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
19.30:
UVC Holding Graz (osztrák)–Fino Kaposvár SE
NŐI CHALLENGE-KUPA, SELEJTEZŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
16.30:
Slávia EU Bratislava (szlovák)–Jászberény VT
18.00: Formula Formis Rogoza (szlovén)–Vasas Óbuda

SÚLYEMELÉS
Világbajnokság, Asgabat

Férfi 96 kg, női 76 kg

TENISZ
14.00–18.00:
U21-es ATP-világbajnokság, Milánó (Tv: Sport2)
19.30–23.30:
U21-es ATP-világbajnokság, Milánó (Tv: Sport1)

ÚSZÁS
Rövid pályás országos bajnokság, Százhalombatta

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ,
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.00:
PVSK-Mecsek Füszért–RacioNet-Honvéd
19.00: Metalcom Szentes–FTC-Telekom Waterpolo
19.00: AVUS Szombathely–ZF-Eger
20.00: BVSC-Zugló–KSI
B-CSOPORT
17.30:
Tatabánya–Szolnoki Dózsa
19.30: VasasPlaket–PannErgy-Miskolci VLC
19.30: Kaposvári VK–Debreceni VSE
20.45: UVSE–A-Híd OSC-Újbuda

NOVEMBER 8., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
CSOPORTKÖR, 4. FORDULÓ
L-CSOPORT
18.55:
 MOL Vidi FC–PAOK (görög) (Tv: Sport1)
18.55: BATE Boriszov (fehérorosz)–Chelsea (angol) (Tv: Digi Sport1)

A-CSOPORT
21.00
Bayer Leverkusen (német)–Zürich (svájci)
21.00: Ludogorec Razgrad (bolgár)–AEK Larnaca (ciprusi)
B-CSOPORT
21.00:
Rosenborg (norvég)–Salzburg (osztrák)
21.00: Celtic (skót)–RB Leipzig (német) (Tv: Digi Sport3)
C-CSOPORT
21.00:
Bordeaux (francia)–Zenit (orosz)
21.00: Slavia Praha (cseh)–FC Köbenhavn (dán)
D-CSOPORT
16.50:
Fenerbahce (török)–Anderlecht (belga) (Tv: Digi Sport2)
21.00: Dinamo Zagreb (horvát)–Spartak Trnava (szlovák)
E-CSOPORT
21.00:
Vorszkla Poltava (ukrán)–Qarabag (azeri)
21.00: Arsenal (angol)–Sporting CP (portugál) (Tv: Digi Sport2)
F-CSOPORT
21.00:
Real Betis (spanyol)–Milan (olasz) (Tv: Digi Sport1)
21.00: Olympiakosz (görög)–Dudelange (luxemburgi)
G-CSOPORT
18.55:
Szpartak Moszkva (orosz)–Rangers (skót)
18.55: Rapid Wien (osztrák)–Villarreal (spanyol)
H-CSOPORT
18.55:
Apollon Limassol (ciprusi)–Eintracht Frankfurt (német)
18.55: Lazio (olasz)–Marseille (francia) (Tv: Digi Sport2)
I-CSOPORT
18.55:
Malmö (svéd)–Sarpsborg (norvég)
18.55: Genk (belga)–Besiktas (török)
J-CSOPORT
18.55:
Krasznodar (orosz)–Standard Liege (belga)
18.55: Akhisarspor (török)–Sevilla (spanyol)
K-CSOPORT
16.50:
Asztana (kazah)–Jablonec (cseh) (Tv: Digi Sport1)
18.55: Dinamo Kijev (ukrán)–Rennes (francia) (Tv: Digi Sport3)

NŐI VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS (TELKI)
20.00:
MAGYARORSZÁG–Észtország

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
10. FORDULÓ
péntek, 2.15:
Pittsburgh Steelers–Carolina Panthers (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
NÉGY NEMZET TORNA (TÜSKECSARNOK)
19.30:
Dél-Korea–Kazahsztán
NHL
péntek, 4.30:
Los Angeles Kings–Minnesota Wild (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Ceglédi KKSE–DVTK-Eger
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 7. FORDULÓ
D-CSOPORT
17.00:
Dinamo Bucuresti (román)–Ademar León (spanyol) (Tv: Sport2)
NÉMET BUNDESLIGA
12. FORDULÓ
19.0:
Stuttgart–Magdeburg (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
16.00:
PEAC-Pécs–ZTE Női Kosárlabda Klub
FÉRFI NB I
18.00:
Pécsi VSK-VEOLIA–Naturtex-SZTE-Szedeák
NBA
péntek, 2.00:
Oklahoma City Thunder–Houston Rockets (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI CHALLENGE-KUPA, SELEJTEZŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
19.00:
Wörter-See-Löwen-Klagenfurt (osztrák)–LV Sport Pénzügyőr SE
FÉRFI NB I, ALAPSZAKASZ, A-CSOPORT
17.30:
Vegyész RC Kazinbarcika–MAFC-BME (Tv: M4 Sport)

SÚLYEMELÉS
Világbajnokság, Asgabat

Női 81 kg, férfi 102 kg

TENISZ
14.00–18.00:
U21-es ATP-világbajnokság, Milánó (Tv: Sport1)
20.45–péntek, 0.45:
U21-es ATP-világbajnokság, Milánó (Tv: Sport2)

ÚSZÁS
Rövid pályás országos bajnokság, Százhalombatta

NOVEMBER 9., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

FRANCIA LIGUE 1
13. FORDULÓ
20.45:
Lille–Strasbourg (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
11. FORDULÓ
20.30:
Hannover–Wolfsburg (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
12. FORDULÓ
20.30:
Frosinone–Fiorentina (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LGA
12. FORDULÓ
21.00:
Levante–Real Sociedad (Tv: Spíler2)

TÖRÖK BAJNOKSÁG
12. FORDULÓ
18.00:
Malatyaspor–Trabzonspor (Tv: Digi Sport3)

FUTSAL NB I
9. FORDULÓ
18.45:
Csömör–BME

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CSELGÁNCS
13.00:
Grand Slam-verseny, Taskent, 1. nap (Tv: Sport2)

FORMULA–1
BRAZIL NAGYDÍJ, SAO PAULO
14.00:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
18.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
NÉGY NEMZET TORNA (TÜSKECSARNOK)
16.00:
Kazahsztán–Olaszország
19.30: MAGYARORSZÁG–Dél-Korea
NHL
szombat, 1.00:
Toronto Maple Leafs–New Jersey Devils (Tv: Spíler1)
szombat, 4.00: Anaheim Ducks–Minnesota Wild (Tv: Spíler1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI EUROLIGA
18.00:
Himki Moszkva (orosz)–Barcelona (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
20.00: Panathinaikosz (görög)–Olympiakosz (görög) (Tv: Digi Sport3)

MŰKORCSOLYA
  8.00:
Grand Prix, NHK Trophy, Hirosima, női rövid program (Tv: Eurosport2)
11.00: Grand Prix, NHK Trophy, Hirosima, férfi rövid program (Tv: Eurosport2)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
19.00:
Jászberény VT–Hungast-Haladás

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világkupa, Salt Lake City

SAKK
Világbajnoki döntő

Magnus Carlsen–Fabiano Caruana, London, 1. parti

SÚLYEMELÉS
Világbajnokság, Asgabat

Férfi 109 kg, női 87 kg (Magát Krisztina)

TENISZ
19.00–23.00:
U21-es ATP-világbajnokság, Milánó, elődöntő (Tv: Sport2)

ÚSZÁS
Rövid pályás országos bajnokság, Százhalombatta
10.00:
Világkupa, Tokió, 1. nap (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ,
5. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.00:
ZF-Eger–RacioNet-Honvéd

NOVEMBER 10., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
14. FORDULÓ
14.30: Diósgyőri VTK–Debreceni VSC (Tv: M4Sport)
17.00: 
MTK Budapest–Puskás Akadémia
17.00:
 Kisvárda–Újpest
17.00: Paks–Bp. Honvéd
19.30: 
Haladás–Ferencváros (Tv: M4Sport)

NŐI NB I
10. FORDULÓ
15.00: Ferencváros–MLE

ANGOL PREMIER LEAGUE
12. FORDULÓ
13.30:
Cardiff City–Brighton & Hove Albion (Tv: Spíler1)
16.00: Huddersfield Town–West Ham United
16.00: Leicester City–Burnley (Tv: Spíler1)
16.00: Newcastle United–AFC Bournemouth
16.00: Southampton–Watford
18.30: Crystal Palace–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
13. FORDULÓ
17.00: Guingamp–Lyon (Tv: Digi Sport1)
20.00: Angers–Montpellier
20.00: Nimes–Nice (Tv: Digi Sport2)
20.00: Saint-Étienne–Reims
20.00: Toulouse–Amiens (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
11. FORDULÓ
15.30:
Hoffenheim–Augsburg
15.30: Werder Bremen–Borussia Mönchengladbach
15.30: Freiburg–Mainz
15.30: Fortuna Düsseldorf–Hertha BSC (Tv: Sport2)
15.30: Nürnberg–VfB Stuttgart
18.30: Borussia Dortmund–Bayern München (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
12. FORDULÓ
15.00:
Torino–Parma (Tv: Digi Sport1)
18.00: SPAL–Cagliari
20.30: Genoa–Napoli (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
12. FORDULÓ
13.00:
Real Valladolid–Eibar
16.15: Getafe–Valencia (Tv: Spíler2)
18.30: Atlético Madrid–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
20.45: Girona–Leganés (Tv: Spíler2)

PORTUGÁL BAJNOKSÁG
10. FORDULÓ
21.30:
FC Porto–Braga (Tv: Sport1)

TÖRÖK BAJNOKSÁG
12. FORDULÓ
17.00:
Kayserispor–Galatasaray (Tv: Digi Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CSELGÁNCS
13.00:
Grand Slam-verseny, Taskent, 2. nap (Tv: Sport2)

FORMULA–1
BRAZIL NAGYDÍJ, SAO PAULO
15.00:
3. szabadedzés
18.00: időmérő (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
NÉGY NEMZET TORNA (TÜSKECSARNOK)
16.00:
MAGYARORSZÁG–Olaszország
NHL
vasárnap, 4.05:
Los Angeles Kings–Calgary Flames (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 5. FORDULÓ
C-CSOPORT
15.00:
Krim Ljubljana (szlovén)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1)
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 7.  FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45:
Kristianstad (svéd)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1)
NŐI EHF-KUPA
3. SELEJTEZŐKÖR, ELSŐ MÉRKŐZÉS
14.00:
HK Lada (orosz)–Siófok KC
17.00: Dunaújváros KKA–Bera Bera (spanyol) (Tv: Sport1)
18.00: Érd HC–Storhamar (norvég) 

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Sopron KC–Atomerőmű SE
18.00: JP Auto-JKSE–KTE-Duna Aszfalt
18.00: Kaposvári KK–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Egis Körmend–Serco-TF-BP
18.00: Szolnoki Olaj KK–DEAC
NŐI NB I
16.00:
ELTE BEAC Újbuda–Aluinvent DVTK
17.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–CMB CARGO UNI Győr
18.00: MTK Budapest–PINKK-Pécsi 424
18.30: NKE-Csata–Sopron Basket

LOVASSPORT
15.45:
Global Champions Tour, Doha (Tv: Europsort1)

MŰKORCSOLYA
  8.30:
Grand Prix, NHK Trophy, Hirosima, női kűr (Tv: Eurosport2)
11.15: Grand Prix, NHK Trophy, Hirosima, férfi szabad program (Tv: Eurosport2)

ÖKÖLVÍVÁS
21.00:
profi gála, Manchester (Tv: Sport2)
Fő mérkőzés (cirkálósúly): Olekszandr Uszik (ukrán)–Tony Bellew (brit)

RÖGBI
Európai Nemzetek Kupája-sorozat, első konferencia északi csoport (Százhalombatta)
14.00:
MAGYARORSZÁG–Ukrajna (Tv: Digi Sport2)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
UTE–Vasas Óbuda

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
22.35:
világkupa, Salt Lake City (Tv: M4 Sport)

SAKK
Világbajnoki döntő, Magnus Carlsen–Fabiano Caruana, London, 2. parti

SÚLYEMELÉS
Világbajnokság, Asgabat

Női plusz 87 kg, férfi plusz 109 kg (Nagy Péter) 

TENISZ
14.00:
Fed-kupa, döntő, Prága: Csehország–Egyesült Államok (Tv: Digi Sport3)

UFC
vasárnap, 4.00:
Frankie Edgar–Koreane (Tv: Sport1)

ÚSZÁS
Rövid pályás országos bajnokság, Százhalombatta
10.00:
világkupa, Tokió (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA
NŐI EURÓPAI SZUPERKUPA
10.00:
Kirisi (orosz)–Dunaújváros
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ, 5. FORDULÓ
A-CSOPORT
13.00:
FTC-Telekom Waterpolo–BVSC-Zugló (Tv: M4 Sport)
16.00: AVUS Szombathely–PVSK-Mecsek Füszért
18.00: Metalcom Szentes–KSI
B-CSOPORT
16.00:
Kaposvári VK–VasasPlaket
16.00: Tatabánya–UVSE
18.00: Szolnoki Dózsa–A-Híd OSC-Újbuda
19.00: Debreceni VSE–PannErgy-Miskolci VLC
NŐI OB I, ALAPSZAKASZ
16.00:
Szentes–BHSE
17.30: BVSC-Zugló–FTC
18.00: Tatabánya–ZF-Eger

NOVEMBER 11., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
14. FORDULÓ
15.30: Mezőkövesd–Mol Vidi FC (Tv: M4Sport)

NB II
17. FORDULÓ
13.30:
Vác FC–Kaposvári Rákóczi FC
13.30: Cegléd–Monor
13.30: Budaörs–Vasas
13.30: Mosonmagyaróvár–BFC Siófok
13.30: Kazincbarcika–Csákvár
13.30: Soroksár–Békéscsaba
13.30: Dorog–Nyíregyháza
13.30: Budafoki MTE–ZTE FC
17.00: Balmazújváros–Tiszakécske
17.00: Gyirmót FC Győr–ETO FC Győr

NB III
14. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
13.30:
Szolnok–Tállya
13.30: DEAC–Sajóbábony
13.30: Eger–SBTC
13.30: Füzesgyarmat–Putnok
13.30: Gyöngyös–Tiszaújváros
13.30: ESMTK–Jászberény
13.30: DVTK II–Cigánd
13.30: Sényő–Nyírbátor
KÖZÉP-CSOPORT
13.30:
Iváncsa–Szentlőrinc
13.30: Szeged-GA–SZEOL SC
13.30: Kozármisleny–Makó
13.30: Hódmezővásárhely–PMFC
13.30: KTE–Szekszárd
13.30: Paks II–RKSK
13.30: FC Dabas–Taksony
16.00: Dunaújváros–Bp. Honvéd-MFA
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Mol Vidi FC II–Komárom
13.30: III. ker. TVE–FC Ajka
13.30: Csepel–Nagykanizsa
13.30: Érd–Sárvár
13.30: Dunaharaszti–THSE-Szabadkikötő
13.30: Ménfőcsanak–Pénzügyőr
13.30: Andráshida–Puskás Akadémia II
13.30: BKV Előre–Pápai Perutz

NŐI NB I
10. FORDULÓ
13.30: Szent Mihály–MTK
15.00: ETO FC Győr–DVTK

ANGOL PREMIER LEAGUE
12. FORDULÓ
13.00:
Liverpool–Fulham (Tv: Spíler1)
15.15: Chelsea–Everton (Tv: Spíler1)
17.30: Arsenal–Wolverhampton Wanderers
17.30: Manchester City–Manchester United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
13. FORDULÓ
15.00: Bordeaux–Caen
17.00: Marseille–Dijon (Tv: Digi Sport3)
17.00: Rennes–Nantes
21.00: Monaco–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
11. FORDULÓ
15.30:
RB Leipzig–Bayer Leverkusen (Tv: Sport2)
18.00: Eintracht Frankfurt–Schalke

OLASZ SERIE A
12. FORDULÓ
12.30:
Atalanta–Internazionale (Tv: Digi Sport1)
15.00: Chievo–Bologna
15.00: Empoli–Udinese
15.00: Roma–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)
18.00: Sassuolo–Lazio (Tv: Digi Sport1)
20.30: Milan–Juventus (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
12. FORDULÓ
12.00:
Deportivo Alavés–Huesca
16.15: Barcelona–Real Betis (Tv: Spíler2)
18.30:
Rayo Vallecano–Villarreal
18.30: Sevilla–Espanyol (Tv: Spíler2)
20.45: Celta Vigo–Real Madrid (Tv: Spíler2)

MLS
Rájátszás, negyeddöntő, visszavágó
21.00:
Sporting Kansas City–Real Salt Lake (Tv: Eurosport1)
23.30: Atlanta United–New York City (Tv: Eurosport1)

TÖRÖK BAJNOKSÁG
12. FORDULÓ
18.30:
Besiktas–Sivasspor (Tv: Digi Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
10. FORDULÓ
19.00:
Chicago Bears–Detroit Lions        
19.00: Cincinnati Bengals–New Orleans Saints (Tv: Sport2)        
19.00: Cleveland Browns–Atlanta Falcons          
19.00: Green Bay Packers–Miami Dolphins        
19.00: Indianapolis Colts–Jacksonville Jaguars  
19.00: Kansas City Chiefs–Arizona Cardinals      
19.00: New York Jets–Buffalo Bills          
19.00: Tampa Bay Buccaneers–Washington Redskins   
19.00: Tennessee Titans–New England Patriots              
22.05: Oakland Raiders–Los Angeles Chargers  
22.25: Los Angeles Rams–Seattle Seahawks (Tv: Sport2)            
hétfő, 2.20: Philadelphia Eagles–Dallas Cowboys (Tv: Sport2)

CSELGÁNCS
13.00:
Grand Slam-verseny, Taskent, 3. nap (Tv: Sport2)

FORMULA–1
BRAZIL NAGYDÍJ, SAO PAULO
18.10:
futam (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
NHL
21.00:
St. Louis Blues–Minnesota Wild (Tv: Spíler1)
hétfő, 1.00: Boston Bruins–Vegas Golden Knights (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 5. FORDULÓ
D-CSOPORT
14.30:
FTC-Rail Cargo Hungaria–CSM Bucuresti (román) (Tv: Sport1)
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 7. FORDULÓ
B-CSOPORT
16.50:
Skjern (dán)–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
13.30:
HE-DO B. Braun Gyöngyös–Grundfos Tatabánya KC (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
19.30:
VBW CEKK Cegléd–Vasas Akadémia     
NBA
21.45:
Detroit Pistons–Charlotte Hornets (Tv: Sport1)

MŰKORCSOLYA
7.00:
Grand Prix, NHK Trophy, Hirosima, gála (Tv: Eurosport2)

RÖPLABDA
FÉRFI NB I, ALAPSZAKASZ    
A-CSOPORT
13.00:
Vegyész RC Kazincbarka–PTE-PEAC
17.00: SZESE Győr–MAFC-BME
17.00: LV Sport Pénzügyőr SE–MÁV Előre SC
B-CSOPORT
16.30:
Dunaferr SE–Sümegi RE
19.00: Kecskeméti RC–Szolnoki Röplabda Klub
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Fatum Nyíregyháza–Swietelsky-Békéscsabai RSE

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világkupa, Salt Lake City

TENISZ
12.00:
Fed-kupa, döntő, Prága: Csehország–Egyesült Államok (Tv: Digi Sport2)
15.00 és 21.00: ATP-világbajnokság, London, 1. nap (Tv: Digi Sport3)

ÚSZÁS
Világkupa, Tokió

NOVEMBER 12., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NŐI NB I
10. FORDULÓ
11.00: Astra–Haladás Viktória

NÉMET 2. BUNDESLIGA
13. FORDULÓ
20.30:
VfL Bochum–Darmstadt (Tv: Sport1)

FUTSAL NB I
9. FORDULÓ
18.30:
Veszprém–Nyírgyulaj
19.05: Aramis–Haladás
20.00: Dunaferr–Berettyóújfalu (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
10. FORDULÓ
kedd. 2.15:
San Francisco 49ers–New York Giants (Tv: Sport2)

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.11.14 15:52:32

Minden más foci BOROS MIKLÓS (Kolozsvár)

A Gazeta Sporturilornak a magyar kormány megerősítette, közvetlenül támogatja a klubokat.

2018.11.13 22:00:01

Minden más foci VINCZE ANDRÁS

ALAPVONAL. Nagy átka ez a flancos játékvezetői reform a világ labdarúgásának. A fene nagy digitalizálással, a túlszabályozás miatt az unalom gödrébe taszajtják a játékot.

2018.11.12 01:06:12

Minden más foci BALLAI ATTILA

ALAPVONAL. Sportlapban talán furán hat e párhuzam, de egyszer csak úgy éreztem, Varga Zoltán lénye leginkább Antigonét tükrözi vissza.

HIRDETÉS
HIRDETÉS