HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.09.24 10:31 Frissítve: 2018.09.25 17:02

Heti program: FTC–Újpest; Real–Atlético; Roma–Lazio

A labdarúgó NB II-ben és a topligák többségében hétközi, Angliában Lipakupa-forduló következik. A hét rangadói: Ferencváros–Újpest, Real Madrid–Atlético Madrid, Roma–Lazio, Juventus–Napoli, Hertha–Bayern München, Hoffenheim–Leipzig, a Chelsea és a Liverpool kétszer találkozik egymással. A Veszprém a Vardart fogadja, a Szeged a Zaporizzsjához utazik a kézilabda BL-ben, a női válogatott felkészülési mérkőzéseket játszik. A Formula–1 pilótái a Szocsi Nagydíjon versenyeznek, a WTCR mezőnye Kínába látogat. Kezdődik a férfi és a női kosárlabda NB I, az FTC vízilabdacsapata BL-selejtezőben szerepel, ezúttal sincs hiány jégkorongmeccsekben. A cselgáncsozók számára olimpiai kvalifikációs vb-t rendeznek. Folytatódik az NFL alapszakasza. Lássuk, milyen sporteseményeken izgulhatunk a héten!

HIRDETÉS

 

SZEPTEMBER 24., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

DÍJÁTADÓ
19.30:
FIFA-gála, London (Tv: M4 Sport)

PORTUGÁL BAJNOKSÁG
5. FORDULÓ
21.15:
Sporting Braga–Sporting CP (Tv: Sport1)

TÖRÖK BAJNOKSÁG
6. FORDULÓ
20.00:
Fenerbahce–Besiktas (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
3. FORDULÓ
kedd, 2.15: 
Tampa Bay Buccaneers–Pittsburgh Steelers (Tv: Sport2)

CSELGÁNCS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Baki
  8.00:
előcsatározások, férfiak: 90 kg (Tóth Krisztián), nők: 70 kg (Gercsák Szabina, Lőrinc Renáta)
14.00: éremmérkőzések (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Sport Club Csíkszereda (romániai)–Corona Brasov (romániai)
18.00: UTE–Gyergyói HK (romániai)
20.00: Hokiklub Budapest–FTC-Telekom

KERÉKPÁR
10.15: 
országúti világbajnokság, Ausztria, női junior, időfutam (Tv: Eurosport1)
14.45: országúti világbajnokság, Ausztria, U23, időfutam (Tv: Eurosport1)

SAKK
13.00:
Sakkolimpia, Batumi, 1. forduló

SZNÚKER
8.30 és 13.30: 
China Champonship, 1. nap (Tv: Eurosport2)

TENISZ
5.00 és 13.30:
WTA-torna, Vuhan (Tv: Digi Sport2)
7.00: WTA-torna, Taskent (Tv: Digi Sport3)
9.00: WTA-torna, Taskent (Tv: Digi Sport1)

SZEPTEMBER 25., KEDD

FUTBALLPROGRAM

NB II
9. FORDULÓ
19.00:
Békéscsaba–ETO FC Győr (Tv: M4 Sport)

FRANCIA LIGUE 1
7. FORDULÓ
19.00:
Monaco–Angers (Tv: Digi Sport2)
19.00: Nantes–Nice (Tv: Digi Sport3)
21.00: Toulouse–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
5. FORDULÓ
18.30:
Werder Bremen–Hertha BSC (Tv: Sport1)
20.30: Bayern München–Augsburg (Tv: Sport1)
20.30: Hannover 96–Hoffenheim (Tv: Sport2)
20.30: Freiburg–Schalke 04

OLASZ SERIE A
6. FORDULÓ
21.00:
Internazionale–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
6. FORDULÓ
20.00:
Espanyol–Eibar (Tv: Spíler2)
21.00: Real Sociedad–Rayo Vallecano
22.00: Atlético Madrid–Huesca (Tv: Spíler2)

ANGOL LIGAKUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.45:
Blackpool (III)–Queens Park Rangers (II)
20.45: Bournemouth–Blackburn (II)
20.45: Burton (III)–Burnley
20.45: Millwall (II)–Fulham
20.45: Oxford United (II)–Manchester City
20.45: Wolverhampton–Leicester City
20.45: Wycombe (III)–Norwich City (II)
21.00: Manchester United–Derby County (II) (Tv: Digi Sport2)
21.00: West Bromwich Albion (II)–Crystal Palace

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CSELGÁNCS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Baki 
8.00:
előcsatározások, férfiak: 100 kg (Ohát Zalán), nők: 78 kg (Salánki Evelin)
14.00: éremmérkőzések

JÉGKORONG
VISEGRÁDI KUPA
18.00:
UTE–HC Nové Zámky (szlovák)

KERÉKPÁR
10.00:
 országúti világbajnokság, Ausztria, férfi junior, időfutam (Tv: Eurosport1)
14.30: országúti világbajnokság, Ausztria, női időfutam (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Telekom Veszprém–Balatonfüredi KSE

ÖTTUSA
Katonai világbajnokság, Budapest (BHSE), női selejtező 

SAKK
13.00:
Sakkolimpia, Batumi, 2. forduló

SZNÚKER
8.30 és 13.30: 
China Champonship, 2. nap (Tv: Eurosport2)

TENISZ
5.00 és 13.30:
WTA-torna, Vuhan (Tv: Digi Sport2)
7.00: WTA-torna, Taskent (Tv: Digi Sport3)
9.00: WTA-torna, Taskent (Tv: Digi Sport1)

SZEPTEMBER 26., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NB I
3. FORDULÓ, ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
20.00:
Mol Vidi FC–Mezőkövesd (Tv: M4 Sport)

NB II
9. FORDULÓ
16.00:
Vác FC–ZTE FC
16.00: Tiszakécske–Vasas
16.00: Soroksár–Budaörs
16.00: Dorog–Cegléd
19.00: Balmazújváros–Monor
19.00: Kaposvári Rákóczi FC–BFC Siófok
19.00: Nyíregyháza–Csákvár
19.00: Gyirmót FC Győr–Mosonmagyaróvár
19.00: Budafoki MTE–Kazincbarcika

FRANCIA LIGUE 1
7. FORDULÓ
19.00:
Amiens–Rennes
19.00: Bordeaux–Lille
19.00: Caen–Montpellier
19.00: Dijon–Lyon
19.00: Marseille–Strasbourg (Tv: Digi Sport3)
19.00: Nimes–Guingamp
21.00:
Paris Saint-Germain–Reims (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
5. FORDULÓ
18.30:
Fortuna Düsseldorf–Bayer Leverkusen (Tv: Sport1)
20.30:
Borussia Dortmund–Nürnberg
20.30:
RB Leipzig–VfB Stuttgart (Tv: Sport1)
20.30:
Borussia Mönchengladbach–Eintracht Frankfurt
20.30:
Mainz 05–Wolfsburg

OLASZ SERIE A
6. FORDULÓ
19.00:
Udinese–Lazio (Tv: Digi Sport2)
21.00:
Atalanta–Torino
21.00:
Cagliari–Sampdoria
21.00:
Genoa–Chievo
21.00:
Juventus–Bologna (Tv: Digi Sport2)
21.00:
Napoli–Parma
21.00:
Roma–Frosinone

SPANYOL LA LIGA
6. FORDULÓ
20.00:
Athletic Bilbao–Villarreal
20.00:
Leganés–Barcelona (Tv: Spíler2)
22.00:
Valencia–Celta Vigo
22.00:
Sevilla–Real Madrid (Tv: Spíler2)

ANGOL LIGAKUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.45:
Arsenal–Brentford (II)
20.45: Liverpool–Chelsea (Tv: Digi Sport1)
20.45: Nottingham Forest (II)–Stoke City (II)
20.45: West Ham United–Macclesfield Town (IV)
21.00: Tottenham Hotspur–Watford

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CSELGÁNCS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Baki
  8.00:
előcsatározások, férfiak: +100 kg, nők: +78 kg (Szigetvári Mercédesz)
14.00: éremmérkőzések

DARTS
10.00: WDF Európa-bajnokság, férfi és női csapatversenyek, MOM Sportközpont

ESPORT
17.00:
FIFA 19, Konzolvilág Kezdőrúgás-kupa (Tv: Digi Sport2)

KERÉKPÁR
14.00: országúti világbajnokság, Ausztria, férfi időfutam (Pelikán János) (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Ferencvárosi TC–Mol-Pick Szeged (Tv: M4 Sport)
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.00:
Rhein-Neckar Löwen (német)–Meskov Breszt (fehérorosz) (Tv: Sport2)

ÖTTUSA
Katonai világbajnokság, Budapest (BHSE), férfi selejtező

SAKK
13.00: Sakkolimpia, Batumi, 3. forduló

SZNÚKER
  8.30:
China Championship, 3. nap (Tv: Eurosport1)
13.30: China Champonship, 3. nap (Tv: Eurosport2)

TENISZ
  5.00:
WTA-torna, Vuhan (Tv: Digi Sport2)
  7.00: WTA-torna, Taskent (Tv: Digi Sport3)
  9.00: WTA-torna, Taskent (Tv: Digi Sport1)
13.30: WTA-torna, Vuhan (Tv: Digi Sport1)

SZEPTEMBER 27., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

NŐI NB I
6. FORDULÓ
20.00: DVTK–MTK (Tv: M4 Sport)

OLASZ SERIE A
6. FORDULÓ
19.00:
SPAL–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)
21.00:
Empoli–Milan (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
6. FORDULÓ
20.00:
Deportivo Alavés–Getafe (Tv: Spíler2)
20.00:
Real Valladolid–Levante
22.00:
Girona–Real Betis (Tv: Spíler2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
7. FORDULÓ
20.30:
Greuther Fürth–Hamburg (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
4. FORDULÓ
péntek, 2.20:
Los Angeles Rams–Minnesota Vikings (Tv: Sport2)

CSELGÁNCS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Baki
14.00:
csapatverseny (Tv: M4 Sport)

DARTS
10.00: WDF Európa-bajnokság, férfi egyéni, női páros és csapatversenyek, MOM Sportközpont 

ESPORT
17.00:
FIFA 19, Konzolvilág Kezdőrúgás-kupa (Tv: Digi Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–Sport Club Csíkszereda (romániai)
18.40: Hokiklub Budapest–Fehérvári Titánok

KERÉKPÁR
 
9.00: országúti világbajnokság, Ausztria, női junior (Tv: Eurosport1)
14.30: országúti világbajnokság, Ausztria, női junior (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NÉMET BUNDESLIGA
7. FORDULÓ
19.00:
THW Kiel–Melsungen (Tv: Sport2)

ÖTTUSA
Katonai világbajnokság, Budapest (BHSE), női döntő

SAKK
13.00:
Sakkolimpia, Batumi, 4. forduló

SZNÚKER
8.30 és 13.30:
China Championship, 4. nap (Tv: Eurosport2)

TENISZ
8.30:
WTA-torna, Vuhan, negyeddöntő (Tv: Digi Sport2)
7.00: WTA-torna, Taskent (Tv: Digi Sport3)
9.00: WTA-torna, Taskent (Tv: Digi Sport1)

SZEPTEMBER 28., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

FRANCIA LIGUE 1
8. FORDULÓ
20.45:
Saint-Étienne–Monaco (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
6. FORDULÓ
20.30:
Hertha BSC–Bayern München (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
7. FORDULÓ
21.00:
Rayo Vallecano–Espanyol (Tv: Spíler2)

PORTUGÁL BAJNOKSÁG
6. FORDULÓ
21.30:
FC Porto–Tondela (Tv: Sport2)

TÖRÖK BAJNOKSÁG
7. FORDULÓ
19.00:
Galatasaray–Erzurumspor (Tv: Digi Sport3)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
10.00: WDF Európa-bajnokság, férfi páros és csapat-, női egyéni versenyek, MOM Sportközpont 

ESPORT
17.00:
FIFA 19, Konzolvilág Kezdőrúgás-kupa (Tv: Digi Sport2)

FORMULA–1
OROSZ MAGYDÍJ, SZOCSI
10.00:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
14.00:
2. szabadedzés (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Corona Brasov (romániai)–EV Vienna Capitals II (osztrák)
18.00: DEAC–UTE
18.30: Fehérvári Titánok–Sport Club Csíkszereda (romániai)
18.40: Schiller-Vasas HC–FTC-Telekom
EBEL
19.15:
Dornbirn Bulldogs (osztrák)–Fehérvár AV19
SZLOVÁK LIGA
17.00:
MHk 32 L.Mikulás (szlovák)–DVTK Jegesmedvék
19.00:
MAC Budapest–HK Nitra (szlovák) (Tv: Digi Sport2)

KERÉKPÁR
12.00:
országúti világbajnokság, Ausztria, U23 (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
17.30:
MAGYARORSZÁG–Montenegró (Győr, Magvassy-sportcsarnok) (Tv: M4 Sport)
FÉRFI NB I
18.00:
Grundfos Tatabánya KC–Sport36-Komló
18.00: Ceglédi KKSE–Dabasi KC VSE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
1. FORDULÓ
18.00:
DEAC–Egis Körmend
20.00: Alba Fehérvár–Pécsi VSK-Veolia  (Tv: M4 Sport)
NŐI NB I
1. FORDULÓ
18.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–PINKK-Pécsi 424

MOTORSPORT
15.00:
Supersport-vb, Magny-Court, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
16.00:
Superbike-vb, Magny-Court, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)

ÖTTUSA
Katonai világbajnokság, Budapest (BHSE), férfi döntő

SAKK
18.00:
Sakkolimpia, Batumi, 5. forduló

SZNÚKER
  8.30:
China Championship, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)
13.30:
China Championship, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)

TENISZ
  8.00:
WTA-torna, Vuhan, elődöntő (Tv: Digi Sport2)
  9.00-13.00:
ATP-torna, Sencsen, negyeddöntő (Tv: Sport2)
10.30:
WTA-torna, Vuhan, elődöntő (Tv: Digi Sport1)

ÚSZÁS
Világkupa, Eindhoven

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA-SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, F-CSOPORT (Aix-en-Provence)
18.00:
FTC-Telekom Waterpolo–Jadran Split (horvát)
20.00: Pays d’Aix (francia)–AZC Alphen (holland)

SZEPTEMBER 29. SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
9. FORDULÓ
17.00: Puskás Akadémia–Bp. Honvéd
17.00: Haladás–Paks (Tv: M4 Sport) 
17.00: MTK Budapest–Mezőkövesd
17.00: Debreceni VSC–Kisvárda
19.30: Ferencváros–Újpest (Tv: M4 Sport) 

NŐI NB I
6. FORDULÓ

12.00: Astra–Szent Mihály

ANGOL PREMIER LEAGUE
7. FORDULÓ
13.30:
West Ham United–Manchester United (Tv: Spíler1)
16.00: Arsenal–Watford (Tv: Spíler1)
16.00: Everton–Fulham
16.00: Huddersfield Town–Tottenham Hotspur
16.00: Manchester City–Brighton & Hove Albion 
16.00: Newcastle United–Leicester City
16.00: Wolverhampton Wonderers–Southampton
18.30: Chelsea–Liverpool (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
8. FORDULÓ
17.15:
Nice–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport2)
20.00: Angers–Guingamp
20.00: Caen–Amiens
20.00: Lyon–Nantes (Tv: Digi Sport2)
20.00: Reims–Bordeaux
20.00: Strasbourg–Dijon

NÉMET BUNDESLIGA
6. FORDULÓ
15.30:
Schalke 04–Mainz 05
15.30: Hoffenheim–RB Leipzig (Tv: Sport2)
15.30: VfB Stuttgart–Werder Bremen
15.30: Wolfsburg–Borussia Mönchengladbach
15.30: Nürnberg–Fortuna Düsseldorf
18.30:
Bayer Leverkusen–Borussia Dortmund (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
7. FORDULÓ
15.00:
Roma–Lazio (Tv: Digi Sport1)
18.00: Juventus–Napoli (Tv: Digi Sport1)
20.30: Internazionale–Cagliari (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
7. FORDULÓ
13.00:
Real Sociedad–Valencia
16.15: Barcelona–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
18.30: Eibar–Sevilla (Tv: Spíler2)
20.45: Real Madrid–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)

MLS
21.30: Chicago Fire–Los Angeles FC (Tv: Eurosport1)

PORTUGÁL BAJNOKSÁG
6. FORDULÓ
22.00:
Sporting–Maritimo (Tv: Sport2)

TÖRÖK BAJNOKSÁG
7. FORDULÓ
15.00:
Trabzonspor–Kasimpasa (Tv: Digi Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
11.15:
női világbajnokság, Kína, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)

AUTÓSPORT
5.00:
WTCR, Ningpo, 1. időmérő
9.30:
WTCR, Ningpo, 1. futam (Tv: M4 Sport)

DARTS
10.30 és 15.30: WDF Európa-bajnokság, férfi és női egyéni, páros és csapatdöntők, MOM Sportközpont (Tv: M4 Sport) 

FORMULA–1
OROSZ NAGYDÍJ, SZOCSI
11.00:
3. szabadedzés
14.00:
időmérő (Tv: M4 Sport)

K–1
19.00:
Glory-sorozat, Amszterdam (Tv: Digi Sport3)

KERÉKPÁR
14.00:
országúti világbajnokság, Ausztria, női mezőnyverseny (Király Mónika) (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
15.30:
MAGYARORSZÁG–Montenegró (Győr, Magvassy-sportcsarnok)
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.30:
Telekom Veszprém–Vardar Szkopje (macedón) (Tv: Sport1)
19.30:
Kristianstad (svéd)–Barcelona (spanyol) (Tv: Sport1)
C-CSOPORT
15.05:
Csehovszkije Medvegyi (orosz)–Besiktas (török) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
Balatonfüredi KSE–Mezőkövesdi KC
18.00: CYEB Budakalász–Vecsési SE
18.00: Csurgói KK–HE-DO B. Braun Gyöngyös

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
1. FORDULÓ
17.00:
Zalakerámia ZTE KK–KTE-Duna Aszfalt
18.00: Sopron KC–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Szolnoki Olaj KK
18.00: Kaposvári KK–TF-BP-Serco
18.00:
JP Auto-JKSE–Atomerőmű SE

MOTORSPORT
10.30:
Superbike-vb, Magny-Cours, superpole (Tv: Eurosport2)
12.45:
Superbike-vb, Magny-Cours, 1. futam (Tv: Eurosport1)

ÖTTUSA
Katonai világbajnokság, Budapest (BHSE), vegyes váltó

SZNÚKER
  8.00:
China Championship, elődöntő (Tv: Eurosport1)
13.45:
China Championship, elődöntő (Tv: Eurosport2)

TENISZ
6.30:
WTA-torna, Peking (Tv: Digi Sport2)
9.00:
WTA-torna, Taskent, döntő (Tv: Digi Sport1)
9.00–13.00: ATP-torna, Sencsen, elődöntő (Tv: Sport1)
13.00: WTA-torna, Vuhan, döntő (Tv: Digi Sport2)
13.30: WTA-torna, Peking (Tv: Digi Sport3)

ÚSZÁS
Világkupa, Eindhoven

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA-SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, F-CSOPORT (Aix-en-Provence)
17.00:
FTC-Telekom Waterpolo–AZC Alphen (holland)
19.00: Pays d’Aix (francia)–Jadran Split (horvát)

SZEPTEMBER 30., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
9. FORDULÓ

18.00: Diósgyőri VTK–Mol Vidi FC (Tv: M4 Sport)

NB II
10. FORDULÓ
16.00:
Monor–Vác FC
16.00: Cegléd–Soroksár
16.00: Budaörs–Gyirmót FC Győr
16.00: Mosonmagyaróvár–Kazincbarcika
17.00: Békéscsaba–Budafoki MTE
17.00: Csákvár–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: BFC Siófok–Tiszakécske
17.00: Vasas–Balmazújváros
17.00: ZTE FC–Dorog
18.00: ETO FC Győr–Nyíregyháza

NB III
8. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
15.30:
DEAC–Jászberény
15.30: Eger–Szolnok
15.30: Gyöngyös–ESMTK
15.30: Nyírbátor–Tállya
15.30: Tiszaújváros–Sajóbábony
15.30: Putnok–SBTC
15.30: Füzesgyarmat–DVTK II
15.30: Sényő–Cigánd
KÖZÉP-CSOPORT
15.30:
Kozármisleny–Szentlőrinc
15.30: Hódmezővásárhely–Dunaújváros
15.30: KTE–Szeged-GA
15.30: RKSK–Makó
15.30: Szekszárd–PMFC
15.30: Taksony–Bp. Honvéd-MFA
15.30: Paks II–Iváncsa
15.30: FC Dabas–SZEOL SC
NYUGATI CSOPORT
12.00:
Mol Vidi FC II–FC Ajka
15.30: Andráshida–THSE-Szabadkikötő
15.30: Csepel–III. ker. TVE
15.30: Érd–Dunaharaszti
15.30: Komárom–Pénzügyőr
15.30: Nagykanizsa–Pápai Perutz
15.30: BKV Előre–Ménfőcsanak
15.30: Sárvár–Puskás Akadémia II

NŐI NB I
6. FORDULÓ
11.00: ETO FC Győr–Ferencváros
15.00: Haladás Viktória–MLE

U17-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
16.00:
Románia–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
7. FORDULÓ
17.00:
Cardiff City–Burnley (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
8. FORDULÓ
15.00:
Rennes–Toulouse (Tv: Digi Sport2)
17.00: Montpellier–Nimes
21.00: Lille–Marseille (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BAJNOKSÁG
6. FORDULÓ
15.30:
Eintracht Frankfurt–Hannover 96 (Tv: Sport2)
18.00: Augsburg–Freiburg

OLASZ SERIE A
7. FORDULÓ
12.30:
Bologna–Udinese (Tv: Digi Sport1)
15.00: Chievo–Torino (Tv: Digi Sport3)
15.00: Fiorentina–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
15.00: Frosinone–Genoa
18.00: Parma–Empoli (Tv: Digi Sport1)
20.30: Sassuolo–Milan (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
7. FORDULÓ
12.00:
Huesca–Girona
16.15: Villarreal–Real Valladolid (Tv: Spíler2)
18.30: Levante–Deportivo Alavés (Tv: Spíler2)
20.45: Real Betis–Leganés (Tv: Spíler2)

MLS
19.00:
New York Red Bulls–Atlanta United (Tv: Eurosport1)

TÖRÖK BAJNOKSÁG
18.00:
Rizenspor–Fenerbahce (Tv: Digi Sport3)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
4. FORDULÓ
19.00:
Atlanta Falcons–Cincinnati Bengals   
19.00: Chicago Bears–Tampa Bay Buccaneers         
19.00: Dallas Cowboys–Detroit Lions           
19.00: Green Bay Packers–Buffalo Bills       
19.00: Indianapolis Colts–Houston Texans   
19.00: Jacksonville Jaguars–New York Jets  
19.00: New England Patriots–Miami Dolphins (Tv: Sport2) 
19.00: Tennessee Titans–Philadelphia Eagles
22.05:
Arizona Cardinals–Seattle Seahawks  
22.05: Oakland Raiders–Cleveland Browns  
22.25: Los Angeles Chargers–San Francisco 49ers (Tv: Sport2)       
22.25: New York Giants–New Orleans Saints           
hétfő, 2.20: Pittsburgh Steelers–Baltimore Ravens (Tv: Sport2)

ASZTALITENISZ
10.30:
női világbajnokság, Kína, döntő (Tv: Eurosport1)

AUTÓSPORT
  3.00:
WTCR, Ningpo, 2. időmérő
  8.30: WTCR, Ningpo, 2. futam (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
  9.40: WTCR, Ningpo, 3. futam (Tv: Eurosport1, M4 Sport)
16.30: Blancpain Endurance-sorozat, Barcelona (Tv: Eurosport2)
20.00: Rallycross-vb, Egyesült Államok (Tv: Spíler1)

FORMULA–1
OROSZ NAGYDÍJ, SZOCSI
13.10:
futam (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA

17.30: Fehérvári Titánok–Dunaújvárosi Acélbikák
17.30: Gyergyói HK (romániai)–EV Vienna Capitals II (osztrák)
17.40: Schiller-Vasas HC–Sport Club Csíkszereda (romániai)
18.00: FTC-Telekom–DEAC
EBEL
16.00:
EC Red Bull Salzburg (osztrák)–Fehérvár AV19
SZLOVÁK LIGA
17.00:
MsHK DOXXbet Zilina (szlovák)–MAC Újbuda
17.15:
DVTK Jegesmedvék–Nové Zámsky (Tv: Digi Sport2)

KERÉKPÁR
10.15:
Tour of Almaty (Tv: Eurosport2)
11.45:
országúti világbajnokság, Ausztria, férfi mezőnyverseny (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.00:
Motor Zaporizzsja (ukrán)–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1)
A-CSOPORT
19.00:
Montpellier (francia)–Vive Kielce (lengyel) (Tv: Sport1)
NÉMET BUNDESLIGA
7. FORDULÓ
13.30:
Wetzlar–Rhein-Neckar Löwen (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
1. FORDULÓ
17.00:
CMB Cargo Uni Győr–Vasas Akadémia
18.00: Sopron Basket–VBW CEKK Cegléd
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, TENERIFE
21.00:
döntő (Tv: M4 Sport)

MOTORSPORT
13.40:
Supersport-vb, Magny-Court, futam (Tv: Spíler1)
15.10:
Superbike-vb, Magny-Court, 2. futam (Tv: Spíler1)

SAKK
13.00:
Sakkolimpia, Batumi, 6. forduló

SZNÚKER
8.00 és 13.30:
China Championship, döntő (Tv: Eurosport2)

TENISZ
6.30:
WTA-torna, Peking (Tv: Digi Sport3)
9.00:
ATP-torna, Sencsen, döntő (Tv: Sport2)

ÚSZÁS
Világkupa, Eindhoven

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA-SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, F-CSOPORT (Aix-en-Provence)
11.00:
AZC Alphen (holland)–Jadran Split (horvát)
12.45: Pays d'Aix (francia)–FTC-Telekom Waterpolo

OKTÓBER 1., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
7. FORDULÓ
21.00:
AFC Bournemouth–Crystal Palace

OLASZ SERIE A
7. FORDULÓ
20.30:
Sampdoria–SPAL

SPANYOL LA LIGA
7. FORDULÓ
21.00:
Celta Vigo–Getafe

FUTSAL
NB I
4. FORDULÓ
18.15:
Csömör–Aramis
19.00:
Dunaferr–Veszprém
20.30:
BME–DEAC
20.30:
Szigetszentmiklós–Nyírgyulaj

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
4. FORDULÓ
kedd, 2.15:
Denver Broncos–Kansas City Chiefs (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
20.00:
FTC-Telekom–Sport Club Csíkszereda (romániai)  (Tv: M4 Sport)

SAKK

13.00: Sakkolimpia, Batumi, 7. forduló

SZNÚKER
13.00 és 19.00:
European Masters, 1. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
5.00–13.00:
ATP-torna, Tokió, 1. nap (Tv: Sport1)
6.30–15.30:
ATP-torna, Peking, 1. nap (Tv: Sport2)

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.10.18 22:49:37

Minden más foci SMAHULYA ÁDÁM

ALAPVONAL. Talán az sem véletlen, hogy évtizedek óta Pelé és Maradona a támpont, ha a világ legjobbjáról van szó.

2018.10.17 11:29:54

Minden más foci nemzetisport.hu

2018-ban Gibraltár is több tétmeccset nyert meg Németországnál – de a franciáktól elszenvedett vereség reményt adhat.

2018.10.17 09:13:03

Minden más foci BORBOLA BENCE

A százszoros ír válogatott játékos a dublini futballakadémián dolgozik.

2018.10.16 23:20:33

Minden más foci nemzetisport.hu

2018.10.16 20:29:56

Minden más foci nemzetisport.hu

A nationalelf teljesítménye javult, de így is a szakadék szélére került • Franciaország fordítani tudott.

HIRDETÉS
HIRDETÉS