HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.09.10 18:40 Frissítve: 2018.09.14 13:51

Heti program: Honvéd–FTC; Spurs–Pool; Veszprém–Kielce

A magyar labdarúgó-válogatott Görögország ellen próbál javítani a Nemzetek Ligájában, hétvégén aztán már újra a klubfutballé a főszerep, lesz többek között Honvéd–Ferencváros, Újpest–DVSC és Tottenham–Liverpool rangadó is. Megkezdődik a férfi kézilabda Bajnokok Ligája, a csoportkör első fordulójában a Veszprém a Kielcét fogadja, a Szeged Zágrábba látogat. A Davis-kupa-válogatottunk a bennmaradásért küzd meg a csehekkel. Legjobb férfi vízilabdázóink a Világkupában bizonyíthatnak, a magyar férfi kosárlabdacsapatunk vb-selejtezőt játszik. A Formula–1 mezőnye a Szingapúri Nagydíjon versenyez. Véget ér a Vuelta a Espana spanyol kerékpáros körverseny. Nem unatkozhatnak a jégkorong szerelmesei, folytatódik az NFL, világbajnokságot rendeznek evezésben, öttusában és ritmikus gimnasztikában is. Lássuk, milyen sporteseményeken izgulhatunk a héten!

HIRDETÉS

 

SZEPTEMBER 10., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
A-DIVÍZIÓ
3. csoport
20.45: 
Portugália–Olaszország (Tv: Sport1)

B-DIVÍZIÓ
2. csoport
20.45: 
Svédország–Törökország (Tv: Sport2)

C-DIVÍZIÓ
1. csoport
20.45:
 Skócia–Albánia
4. csoport
20.45: 
Szerbia–Románia
20.45: Montenegró–Litvánia

D-DIVÍZIÓ
1. csoport
20.45:
 Andorra–Kazahsztán
3. csoport
20.45: 
Koszovó–Feröer
20.45: Málta–Azerbajdzsán

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
18.00:
 Oroszország–Csehország (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
1. FORDULÓ
kedd, 1.10:
 Detroit Lions–New York Jets (Tv: Sport2)
kedd, 4.20: Oakland Raiders–Los Angeles Rams (Tv: Sport2)

EVEZÉS
Világbajnokság, Plovdiv

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
20.00:
UTE–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

ÖTTUSA
VILÁGBAJNOKSÁG, MEXIKÓVÁROS
15.00:
női selejtező
22.30: utolsó csoport kombinált száma

RITMIKUS GIMNASZTIKA
VILÁGBAJNOKSÁG, SZÓFIA
10.00:
egyéni verseny, karika és labda selejtező (Pigniczki Fanni, Juhász Anna, Váray Mira)

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs sportlövő-világbajnokság, férfi gyorstüzelő pisztoly, Csangvon

SZNÚKER
8.30 és 13.30: 
Mesterek Tornája, Sanghaj, 1. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
4.30:
WTA-torna, Hirosima (Tv: Digi Sport2)

SZEPTEMBER 11., KEDD

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
C-DIVÍZIÓ

2. csoport

20.45: MAGYARORSZÁG–Görögország (Tv: M4 Sport)
Budapest, Groupama Aréna, zárt kapus mérkőzés
20.45: Finnország–Észtország (Tv: Sport2)

A-DIVÍZIÓ
2. csoport

20.45: Izland–Belgium
4. csoport
20.45:
Spanyolország–Horvátország (Tv: Sport1)

B-DIVÍZIÓ
3. csoport
20.45:
Bosznia-Hercegovina–Ausztria

D-DIVÍZIÓ
2. csoport
20.45:
San Marino–Luxemburg
20.45: Moldova–Fehéroroszország

U21-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
F-CSOPORT
18.00:
MAGYARORSZÁG–Belgium, Budapest, Szusza Ferenc Stadion (Tv: M4 Sport)
18.30: Svédország–Törökország 

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
20.45:
Lengyelország–Írország
20.45: Észak-Írország–Izrael
21.00: Anglia–Svájc

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

EVEZÉS
VILÁGBAJNOKSÁG, PLOVDIV

Előfutamok, köztük női kormányos nélküli kettes (Polivka Dóra, Krémer Eszter)
Férfi PR1 egypár (Pető Zsolt)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.50:
EV Vienna Capitals II (osztrák)–Dunaújvárosi Acélbikák
18.00: DEAC–Schiller-Vasas HC
18.30: Fehérvári Titánok–Hokiklub Budapest

KERÉKPÁR
15.00:
Vuelta a Espana, 16. szakasz, Santillana del Mar-Torrelavega, 32 km, egyéni időfutam (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Mol-Pick Szeged–DVTK-Eger

ÖTTUSA
VILÁGBAJNOKSÁG, MEXIKÓVÁROS
15.00:
férfi selejtező
szerda, 0.00: női körvívás
szerda, 1.00: utolsó csoport kombinált száma

RITMIKUS GIMNASZTIKA
VILÁGBAJNOKSÁG, SZÓFIA
10.00:
egyéni verseny, karika és labda selejtező (Pigniczki Fanni, Juhász Anna, Váray Mira)
20.00: karika döntő
20.35: labda döntő

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs sportlövő-világbajnokság, női skeet, 2. nap

SZNÚKER
8.30: 
Mesterek Tornája, Sanghaj, 2. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
4.30:
WTA-torna, Hirosima (Tv: Digi Sport2)

VÍZILABDA
FÉRFI VILÁGKUPA, BERLIN
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.00:
Németország–MAGYARORSZÁG
20.30: Ausztrália–Japán
B-CSOPORT
15.45:
Szerbia–Dél-Afrika
17.15: Horvátország–Egyesült Államok

SZEPTEMBER 12. SZERDA

ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

EVEZÉS 
Világbajnokság, Plovdiv

JÉGKORONG
KHL, alapszakasz
18.30:
SZKA (orosz)–Jokerit (finn) (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
13.00:
Vuelta a Espana, 17. szakasz, Getxo-Balcón de Bizkaia, 157 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Békéscsabai ENKSE
18.00: MTK Budapest–Győri Audi ETO KC
18.30: Siófok KC–GVM Europe-Vác (Tv: M4 Sport)
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ

A-CSOPORT

19.00:
Rhein-Neckar Löwen (német)–Barcelona (spanyol) (Tv: Sport1)
D-CSOPORT
17.00:
Riihimaen Cocks (finn)–Ademar León (spanyol) (Tv: Sport1)

ÖTTUSA
VILÁGBAJNOKSÁG, MEXIKÓVÁROS

18.30: férfi körvívás
23.00:
kombinált szám rajtja, nők (Tv: M4 Sport)

RITMIKUS GIMNASZTIKA
VILÁGBAJNOKSÁG, SZÓFIA
10.00:
egyéni verseny, buzogány és szalag selejtező (Pigniczki Fanni, Juhász Anna)

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs sportlövő-világbajnokság

SZNÚKER
8.30: 
Mesterek Tornája, Sanghaj, 3. nap (Tv: Eurosport1)

TENISZ
4.30:
WTA-torna, Hirosima (Tv: Digi Sport2)

VÍZILABDA
FÉRFI VILÁGKUPA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.00:
Ausztrália–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
19.00: Németország–Japán
B-CSOPORT
17.30:
Szerbia–Egyesült Államok
20.30: Horvátország–Dél-Afrikai Köztársaság

SZEPTEMBER 13., CSÜTÖRTÖK

ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
2. FORDULÓ
péntek, 2.20:
Cincinnati Bengals–Baltimore Ravens (Tv: Sport2)

EVEZÉS
Világbajnokság, Plovdiv

FALMÁSZÁS
20.00:
világbajnokság, Innsbruck (Tv: Eurosport1)

KERÉKPÁR
15.00:
Vuelta a Espana, 18. szakasz, Ejea de los Caballeros-Lleida, 186,1 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NÉMET BUNDESLIGA
19.00:
mérkőzés az 5. fordulóból (Tv: Sport2)

LOVASSPORT
22.00:
Lovas Világjátékok, Tryon (Tv: Eurosport1)

ÖTTUSA
VILÁGBAJNOKSÁG, MEXIKÓVÁROS
23.00:
kombinált szám rajtja, férfiak (Tv: M4 Sport)

RITMIKUS GIMNASZTIKA
VILÁGBAJNOKSÁG, SZÓFIA
10.00:
egyéni verseny, buzogány és szalag selejtező (Pigniczki Fanni, Juhász Anna)
19.00: buzogány döntő
19.35: szalag döntő

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs sportlövő-világbajnokság

SZNÚKER
  8.30: 
Mesterek Tornája, Sanghaj, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)
13.00: Mesterek Tornája, Sanghaj, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)

TENISZ
4.30:
WTA-torna, Hirosima (Tv: Digi Sport2)

ÚSZÁS
17.00:
Világkupa, 2. állomás, Doha (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA
FÉRFI VILÁGKUPA
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.00:
Németország–Ausztrália
20.30: MAGYARORSZÁG–Japán (Tv: M4 Sport)
B-CSOPORT
16.00:
Szerbia–Horvátország
17.30: Dél-Afrikai Köztársaság–Egyesült Államok


SZEPTEMBER 14., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

FRANCIA LIGUE 1
5. FORDULÓ
19.00:
Nice–Rennes (Tv: Digi Sport3)
20.45: Paris Saint-Germain–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
3. FORDULÓ
20.30:
Borussia Dortmund–Eintracht Frankfurt (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
4. FORDULÓ
21.00:
Huesca–Rayo Vallecano (Tv: Spíler1, Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

EVEZÉS
Világbajnokság, Plovdiv

FALMÁSZÁS
19.00:
világbajnokság, Innsbruck (Tv: Eurosport2)

FORMULA–1
SZINGAPÚRI NAGYDÍJ
10.30:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
14.30:
2. szabadedzés (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.50:
EV Vienna Capitals II (osztrák)–Corona Brasov (romániai)
18.00: DEAC–Fehérvári Titánok
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Schiller-Vasas HC
18.00: UTE–Hokiklub Budapest
18.30: Sport Club Csíkszereda (romániai)–Ferencvárosi TC
EBEL 
18.45:
Fehérvár AV19–KHL Medvescak Zagreb (horvát)
SZLOVÁK EXTRALIGA

19.45:
MAC Budapest–HC Nové Zámky (Tv: Digi Sport2)

K–1
vasárnap, 2.30:
Glory-sorozat, Superfight Series, Chicago (Tv: Digi Sport2)

KERÉKPÁR
15.00:
Vuelta a Espana, 19. szakasz, Lleida-Andorra, 154,4 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Grundfos Tatabánya KC–Ferencvárosi TC
NŐI NB I
18.00:
Kisvárda Master Good SE–Moyra-Budaörs

KOSÁRLABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ
J-CSOPORT, 1. FORDULÓ
20.00:
Hollandia–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)

LOVASSPORT
22.00:
Lovas Világjátékok, Tryon (Tv: Eurosport1)

ÖKÖLVÍVÁS
22.00:
Magyar Ring profi gála (Tv: M4 Sport)

RITMIKUS GIMNASZTIKA
VILÁGBAJNOKSÁG, SZÓFIA
14.00:
egyéni összetett: a 13-24. helyért
17.10: döntő

SPORTLÖVÉSZET
9.30:
Olimpiai kvalifikációs sportlövő-világbajnokság, férfi skeet, döntő

SZNÚKER
  8.00: 
Mesterek Tornája, Sanghaj, elődöntő (Tv: Eurosport1)
13.30: Mesterek Tornája, Sanghaj, elődöntő (Tv: Eurosport2)

TENISZ
4.30:
WTA-torna, Hirosima (Tv: Digi Sport2)

DAVIS-KUPA
Osztályozó, Budapest (Lurdy Ház parkolója)
15.00:
MAGYARORSZÁG–Csehország (Tv: Duna World)
Elődöntő
13.30:
Franciaország–Spanyolország (Tv: Digi Sport2)
Horvátország–Egyesült Államok

ÚSZÁS
17.00:
Világkupa, 2. állomás, Doha (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA
FÉRFI VILÁGKUPA, BERLIN 
NEGYEDDÖNTŐ
16.00:
A2–B3
17.30: A3–B2
19.00: A1–B4
20.30: A4–B1


SZEPTEMBER 15., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
8. FORDULÓ

17.00: Újpest–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport)
17.00: Puskás Akadémia–Mol Vidi FC
17.00: Mezőkövesd–Diósgyőri VTK
17.00: Paksi FC–MTK Budapest
17.00: Kisvárda–Haladás
19.30: Bp. Honvéd–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

NŐI NB I
4. FORDULÓ

15.00: Ferencváros–Szent Mihály
16.00: ETO FC Győr–MLE

ANGOL PREMIER LEAGUE
5. FORDULÓ

13.30:
Tottenham Hotspur–Liverpool (Tv: Spíler1)
16.00: AFC Bournemouth–Leicester City
16.00: Chelsea–Cardiff City
16.00: Huddersfield Town–Crystal Palace
16.00: Manchester City–Fulham
16.00: Newcastle United–Arsenal (Tv: SuperTV2)
18.30: Watford–Manchester United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
5. FORDULÓ
17.00: Caen–Lyon (Tv: Digi Sport2)
20.00: Amiens–Lille
20.00: Dijon–Angers
20.00: Montpellier–Strasbourg
20.00: Toulouse–Monaco (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
3. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–Bayer Leverkusen (Tv: Sport2)
15.30: RB Leipzig–Hannover 96
15.30: Mainz 05–Augsburg
15.30: Wolfsburg–Hertha BSC
15.30: Fortuna Düsseldorf–Hoffenheim
18.30: Borussia Mönchengladbach–Schalke 04 (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
4. FORDULÓ
15.00:
Internazionale–Parma (Tv: Digi Sport1)
18.00: Napoli–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
20.30: Frosinone–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
4. FORDULÓ
13.00:
Atlético Madrid–Eibar (Tv: Spíler2)
16.15: Real Sociedad–FC Barcelona (Tv: Spíler1, Spíler2)
18.30: Valencia–Real Betis (Tv: Spíler2)
20.45: Athletic Bilbao–Real Madrid (Tv: Spíler1, Spíler2)

TÖRÖK BAJNOKSÁG
18.10:
bajnoki mérkőzés (Tv: Digi Sport3)
20.40: bajnoki mérkőzés (Tv: Digi Sport3)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
8.10:
V8 Supercars-bajnokság, Sandown, 2. kvalifikációs futam (Tv: Spíler1)

EVEZÉS
Világbajnokság, Plovdiv

FALMÁSZÁS
19.00:
világbajnokság, Innsbruck (Tv: Eurosport2)

FORMULA–1
SZINGAPÚRI NAGYDÍJ
12.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
15.00: időmérő (Tv: M4 Sport)

KERÉKPÁR
15.00:
Vuelta a Espana, 20. szakasz, Andorra-Coll de la Gallina, 97,3 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI EHF-KUPA
1. FORDULÓ. ELSŐ MÉRKŐZÉS

15.30:
GVM Europe-Vác–Maccabi Ramat Gan (izraeli) (Tv: Sport1)
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA

CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT

18.00:
Telekom Veszprém–PGE Vive Kielce (lengyel) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
Vecsési SE–Csurgói KK
18.00: Mezőkövesdi KC–CYEB Budakalász
18.00: Sport36-Komló–Dabasi KC VSE
NŐI NB I
17.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Alba Fehérvár KC
18.00: Eszterházy SC–Mosonmagyaróvári KC SE
18.00: Békéscsabai ENKSE–Dunaújvárosi Kohász KA
18.00: Érd HC–MTK Budapest

MOTORSPORT
11.30:
Superbike-vb, Portugália, superpole (Tv: Eurosport2)
14.00: Superbike-vb, Portugália, 1. futam (Tv: Eurosport2)
15.00 és 21.00: FIM Endurance-vb, Bol d'Or (Tv: Eurosport2)
16.00: Supersport-vb, Portugália, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
17.00: Superbike-vb, Portugália, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)

RITMIKUS GIMNASZTIKA
VILÁGBAJNOKSÁG, SZÓFIA
13.00:
együttes kéziszercsapat, összetett verseny

SZNÚKER
8.00: 
Mesterek Tornája, Sanghaj, elődöntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
6.00:
WTA-torna, Hirosima, elődöntő (Tv: Digi Sport1)
DAVIS-KUPA
Osztályozó, Budapest (Lurdy Ház parkolója)
16.00:
MAGYARORSZÁG–Csehország (Tv: Duna World)
Elődöntő
14.00:
Franciaország–Spanyolország (Tv: Digi Sport2)
Horvátország-Egyesült Államok

ÚSZÁS
Világkupa, 2. állomás, Doha

VÍZILABDA
FÉRFI VILÁGKUPA, BERLIN 
14.00 és 15.30:
az 5-8. helyért
17.00 és 18.30: elődöntő

SZEPTEMBER 16., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB II
8. FORDULÓ
16.00:
Monor–Tiszakécske
16.00: Cegléd–Vác
16.00: Budaörs–Dorog
16.00: Mosonmagyaróvár–Soroksár
17.00: ETO FC Győr–Budafok
17.00: Csákvár–Békéscsaba
17.00: Siófok–Nyíregyháza
17.00:
ZTE FC–Balmazújváros
17.00: Kazincbarcika–Gyirmót FC Győr
18.00: Vasas–Kaposvári Rákóczi (Tv: M4 Sport)

NB III
7. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
15.30:
Cigánd–Nyírbátor
15.30: Szolnok–Füzesgyarmat
15.30: DEAC–Eger
15.30: Sajóbábony–Putnok
15.30: Tállya–Tiszaújváros
15.30: Jászberény–SBTC
15.30: ESMTK–Sényő
15.30: DVTK II–Gyöngyös
KÖZÉP CSOPORT
15.30:
Iváncsa–FC Dabas
15.30: Kozármisleny–Hódmezővásárhely
15.30: Makó–Szekszárd
15.30: Szentlőrinc–PMFC
15.30: Szeged-GA–Paks II
15.30: SZEOL SC–Taksony
15.30: Bp. Honvéd-MFA–RKSK
18.00: Dunaújváros–KTE
NYUGATI CSOPORT
13.00:
III. ker. TVE–Érd
14.30: Andráshida–BKV Előre
15.30: THSE-Szabadkikötő–Pápai Perutz
15.30: Dunaharaszti–Mol Vidi FC II
15.30: Ménfőcsanak–Csepel
15.30: Puskás Akadémia II–Nagykanizsa
15.30: Pénzügyőr–Sárvár
17.00: FC Ajka–Komárom

NŐI NB I
4. FORDULÓ
15.00: 
Haladás Viktória–MTK
16.00: 
Astra–DVTK

ANGOL PREMIER LEAGUE
5. FORDULÓ

14.30:
Wolverhampton–Burnley (Tv: Spíler1)
17.00: Everton–West Ham United (Tv: Spíler1)v

FRANCIA LIGUE 1
5. FORDULÓ
15.00: Nantes–Reims
17.00: Bordeaux–Nimes (Tv: Digi Sport3)
21.00: Marseille–Guingamp (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
3. FORDULÓ
15.30:
Werder Bremen–Nürnberg (Tv: Sport2)
18.00: Freiburg–VfB Stuttgart (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
4. FORDULÓ
12.30:
Roma–Chievo (Tv: Digi Sport1)
15.00: Genoa–Bologna (Tv: Digi Sport3)
15.00: Juventus–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)
15.00: Udinese–Torino
18.00: Empoli–Lazio (Tv: Digi Sport2)
20.30: Cagliari–Milan (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
4. FORDULÓ
12.00:
Leganés–Villarreal (Tv: Spíler2)
16.15: Espanyol–Levante (Tv: Spíler2)
18.30: Real Valladolid–Alavés (Tv: Spíler2)
20.45: Sevilla–Getafe (Tv: Spíler1, Spíler2)

TÖRÖK BAJNOKSÁG
20.40:
bajnoki mérkőzés (Tv: Digi Sport3)

MLS
23.15:
Chicago Fire–Orlando City (Tv: Eurosport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL

2. FORDULÓ
19.00:
Atlanta Falcons–Carolina Panthers  
19.00:
Buffalo Bills–Los Angeles Chargers 
19.00:
Green Bay Packers–Minnesota Vikings      
19.00:
New Orleans Saints–Cleveland Browns      
19.00:
New York Jets–Miami Dolphins       
19.00:
Pittsburgh Steelers–Kansas City Chiefs       
19.00:
Tampa Bay Buccaneers–Philadelphia Eagles         
19.00:
Tennessee Titans–Houston Texans 
19.00:
Washington Redskins–Indianapolis Colts     
22.05:
Los Angeles Rams–Arizona Cardinals         
22.05:
San Francisco 49ers–Detroit Lions   
22.25:
Denver Broncos–Oakland Raiders   
22.25:
Jacksonville Jaguars–New England Patriots (Tv: Sport2)  
hétfő, 2.20:
Dallas Cowboys–New York Giants (Tv: Sport2)

ATLÉTIKA
9.00:
Berlin-maraton (Tv: Sport2)

AUTÓSPORT
15.45:
Blancpain Sprint Series, Nürburgring (Tv: Eurosport2)

EVEZÉS
Világbajnokság, Plovdiv

FORMULA–1
SZINGAPÚRI NAGYDÍJ
14.10:
futam (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Gyergyói HK (romániai)–Ferencvárosi TC
17.30: Fehérvári Titánok–Corona Brasov (romániai)
17.40: Schiller-Vasas HC–EV Vienna Capitals II (osztrák)
17.40: Hokiklub Budapest–DEAC
18.30: UTE–Dunaújvárosi Acélbikák
EBEL
17.30:
Vienna Capitals (osztrák)–Fehérvár AV19
SZLOVÁK EXTRALIGA
17.15:
DVTK Jegesmedvék–Zilina (szlovákiai) (Tv: Digi Sport)

KERÉKPÁR
17.00:
Vuelta a Espana, 21. szakasz, Alcorcón-Madrid, 100,9 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
C-CSOPORT
15.10:
Silkeborg (dán)–Csehovszkije Medvegyi (orosz) (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
20.00:
PPD Zagreb (horvát)–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1)
NŐI EHF-KUPA

SELEJTEZŐ, VISSZAVÁGÓ
17.00:
Maccabi Ramat Gan (izraeli)–GVM Europe-Vác (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I

18.00:
HE-DO B. Braun Gyöngyös–Ceglédi KKSE
NŐI NB I
16.30:
Győri Audi ETO KC–DVSC Schaeffler (Tv: M4 Sport)

NÉMET BUNDESLIGA
13.30:
Göppingen–Stuttgart (Tv: Sport1)

LOVASSPORT
22.00:
Lovas Világjátékok, Tryon (Tv: Eurosport1)

MOTORSPORT
7.00:
FIM Endurance-vb, Bol d'Or (Tv: Eurosport2)

RITMIKUS GIMNASZTIKA
VILÁGBAJNOKSÁG, SZÓFIA
15.00:
együttes kéziszercsapat, döntő

SZNÚKER
8.00: 
Mesterek Tornája, Sanghaj, döntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
6.00:
WTA-torna, Hirosima, döntő (Tv: Digi Sport1)
DAVIS-KUPA
Osztályozó, Budapest (Lurdy Ház parkolója)
13.00:
MAGYARORSZÁG–Csehország (Tv: Duna World)
Elődöntő
13.00:
Franciaország–Spanyolország (Tv: Digi Sport2)
Horvátország–Egyesült Államok

VÍZILABDA
FÉRFI VILÁGKUPA, BERLIN 
10.00:
a 7. helyért
11.30: az 5. helyért
13.00: a 3. helyért
15.00: döntő

SZEPTEMBER 17., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
5. FORDULÓ
21.00:
Southampton–Brighton & Hove Albion (Tv: Spíler1)

OLASZ SERIE A
4. FORDULÓ
20.30:
SPAL–Atalanta

SPANYOL LA LIGA
4. FORDULÓ
21.00:
Girona–Celta Vigo (Tv: Spíler2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
5. FORDULÓ
20.30:
Magdeburg–Arminia Bielefeld (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
2. FORDULÓ

kedd, 2.15:
Chicago Bears–Seattle Seahawks (Tv: Sport2)

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.11.19 10:56:06

Minden más foci MAROSI GERGELY

Két országban emlékeztek a 83 évesen elhunyt Aldyr Garcia Schlee – a brazil „kanári” szerelés megálmodója – munkásságára.

HIRDETÉS
HIRDETÉS
HIRDETÉS