nemzetisport.hu 2017.05.15 10:12 Frissítve: 2017.05.21 14:35

Heti program: zárás a spanyol, az angol és a német élvonalban

A héten a labdarúgó-topligák nagy része véget ér – bajnokot avatnak Spanyolországban és Franciaországban, de befejeződnek a német és az angol élvonalbeli küzdelmek is. Lejátsszák az Olasz Kupa döntőjét, hazánkban pedig kialakul a Magyar Kupa fináléjának párosítása. Az U17-es Európa-bajnokságon már a helyosztókat bonyolítják le. Budapesten rendezik meg a ritmikus gimnasztikai Eb-t, véget ér a jégkorong-világbajnokság, valamint a kosárlabda Euroliga és a darts Premier League aktuális idénye is.

 

MÁJUS 15., HÉTFŐ

ANGOL PREMIER LEAGUE
28. FORDULÓ
ELMARADT MÉRKŐZÉS
21.00: Chelsea–Watford (Tv: Spíler Tv)

NŐI NB I
DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
16.00:
MTK–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

FUTSAL NB I
• Felsőházi rájátszás, 6. forduló

18.30:
Veszprém–Rába ETO
19.15:
Haladás–Aramis
• Alsóházi rájátszás, 6. forduló

18.30:
Bőny–Nyírgyulaj
19.00:
Göcsej–Ferencváros

JÉGKORONG
Világbajnokság, Köln, Párizs
A-csoport
16.15:
Dánia–Olaszország
20.15: Oroszország–Lettország (Tv: Sport2)
B-csoport
16.15:
Kanada–Norvégia (Tv: Sport2)
20.15: Franciaország–Szlovénia
NHL
kedd, 01.00:
Rájátszás (Tv: Spíler Tv)

LÓSPORT
12.00: Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

TENISZ
11.00:
WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport1)
11.00: ATP-torna, Róma (Tv: Digi Sport2)
17.00: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport3)
21.00: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport1)

MÁJUS 16., KEDD

U17-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, HORVÁTORSZÁG
• Az 5. helyért (playoffmeccs a vb-indulásért)
12.00, Zágráb:
MAGYARORSZÁG–Franciaország (Tv: M4 Sport)
• Elődöntő
17.45:
Törökország–Anglia (Tv: Eurosport1)
20.30: Spanyolország–Németország (Tv: Eurosport1)

ANGOL PREMIER LEAGUE
34. FORDULÓ – ELMARADT MÉRKŐZÉSEK
20.45:
Arsenal–Sunderland (Tv: Spíler Tv)
21.00:
Manchester City–West Bromwich Albion

SKÓT PREMIERSHIP
20.40:
Dundee United–Falkirk (Tv: Digi Sport 3)

JÉGKORONG
Világbajnokság, Köln, Párizs
A-csoport
12.15:
Svédország–Szlovákia (Tv: Sport1)
16.15:
Oroszország–Egyesült Államok (Tv: Sport1)
20.15:
Németország–Lettország
B-csoport
12.15:
Fehéroroszország–Norvégia
16.15:
Csehország–Svájc
20.15:
Kanada–Finnország (Tv: Sport1)
NHL
szerda, 01.00:
Rájátszás (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
13.15: Giro d'Italia, 10. szakasz, Foligno–Montefalco, 39.8 km, egyéni időfutam (Tv: Eurosport1)
23.00: Kaliforniai körverseny (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NB I, nők
20.00:
Győri Audi ETO KC–Mosonmagyaróvár

KOSÁRLABDA
NB I, férfiak, negyeddöntő, 3. mérkőzések
18.00:
Falco KC Szombathely–Kaposvári KK
18.00:
Egis Körmend–PVSK-PANNONPOWER (Tv: M4 Sport)
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Szolnoki Olaj
18.30: Alba Fehérvár– KTE-Duna Aszfalt
NBA
szerda, 03.00:
Rájátszás (Tv: Sport1)

LÓSPORT
12.00: Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

TENISZ
11.00: ATP-torna, Róma (Tv: Digi Sport 1)
11.00: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport 2)
19.30: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport 2)

MÁJUS 17., SZERDA

MAGYAR KUPA
Elődöntő, visszavágók
15.00:
Budafoki MTE (NB III)–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
20.00: Mezőkövesd Zsóry FC–Vasas (Tv: M4 Sport)

NB II
33. FORDULÓ
ELMARADT MÉRKŐZÉS
17.30:
Soroksár–Szeged 2011

ANGOL PREMIER LEAGUE
28. FORDULÓ – ELMARADT MÉRKŐZÉS
20.45:
Southampton–Manchester United (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA LIGUE 1
31. FORDULÓ – ELMARADT MÉRKŐZÉS
21.00:
Monaco–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport 2)

SPANYOL LA LIGA
21. FORDULÓ – ELMARADT MÉRKŐZÉS
21.00:
Celta Vigo–Real Madrid (Tv: Sport1)

OLASZ KUPA
DÖNTŐ
21.00:
Juventus–Lazio (Tv: Digi Sport 1)

JÉGKORONG
NHL
csütörtök, 01.00:
Rájátszás (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
13.15: Giro d'Italia, 11. szakasz, Firenze–Bagno di Romagna, 161 km (Tv: Eurosport1)
23.00: Kaliforniai körverseny (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NB I, nők
19.00:
Kispest NKK–Alba Fehérvár KC
BUNDESLIGA
Férfiak
19.00:
Flensburg–Stuttgart  (Tv: Digi Sport 3)

KOSÁRLABDA
NB I, férfiak
• A kiesés elkerüléséért, 2. mérkőzés

18.00:
MAFC–Vasas Budapest

LÓSPORT
12.00: Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM) 

TENISZ
11.00: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport 2)
12.00: ATP-torna, Róma (Tv: Digi Sport 1)
20.40: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport 3)

MÁJUS 18., CSÜTÖRTÖK

ANGOL PREMIER LEAGUE
34. FORDULÓ – ELMARADT MÉRKŐZÉS
20.45:
Leicester City–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler Tv)

BELGA BAJNOKSÁG
20.30:
Charleroi–Anderlecht (Tv: Digi Sport 3)

DARTS
20.00:
Premier League, döntő, London (Tv: Sport1)

FUTSAL NB I
• Felsőházi rájátszás, 6. forduló

20.00
: Dunaferr–Berettyóújfalu (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
Világbajnokság, Köln, Párizs
NEGYEDDÖNTŐ
16.15,
Köln: Egyesült Államok–Finnország (Tv: Sport2)
16.15,
Párizs: Oroszország–Csehország (Tv: Sport1)
20.15,
Köln: Kanada–Németország (Tv: Sport2)
20.15,
Párizs: Svájc–Svédország
NHL
péntek, 01.00:
Rájátszás, Nashville Predators–Anaheim Ducks (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
13.15: Giro d'Italia, 12. szakasz, Forli–Reggio Emilia, 234 km (Tv: Eurosport1)
23.00: Kaliforniai körverseny (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
Női válogatott, felkészülési mérkőzés, Székesfehérvár
18.00:
MAGYARORSZÁG–Szlovénia

LÓSPORT
12.00: Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)  

TENISZ
11.00: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport 2)
12.00:
ATP-torna, Róma (Tv: Digi Sport 1)

MÁJUS 19., PÉNTEK

U17-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, HORVÁTORSZÁG
DÖNTŐ
20.00:
Spanyolország–Anglia (Tv: Eurosport1)

SPANYOL LA LIGA
38. FORDULÓ
20.45:
Granada–Espanyol

SKÓT PREMIERSHIP
20.40:
Falkirk–Dundee United (Tv: Digi Sport 3)

FUTSAL NB I
• Alsóházi rájátszás, 7. forduló

21.00:
Ferencváros–Göcsej

JÉGKORONG
NHL
szombat, 02.00:
Ottawa Senators–Pittsburgh Penguins (Tv: Spíler Tv)

KAJAK-KENU
Maratoni ob, Győr
Világkupaverseny, Montemor-o-Velho

KERÉKPÁR
13.15: Giro d'Italia, 13. szakasz, Reggio Emilia–Tortona, 167 km (Tv: Eurosport1)
23.00: Kaliforniai körverseny (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NB I, nők
18.00:
Kisvárda Master Good–MTK Budapest

KOSÁRLABDA
Női válogatott, felkészülési mérkőzés, Székesfehérvár
17.00:
MAGYARORSZÁG–Szlovénia
NB I, férfiak, negyeddöntő, 4. mérkőzések
18.00:
PVSK-PANNONPOWER –Egis Körmend
18.00: Kaposvári KK–Falco KC Szombathely
18.00: Szolnoki Olaj–Zalakerámia ZTE KK (Tv: M4 Sport)
EUROLIGA
Férfiak, final four, elődöntő
17.30:
CSZKA Moszkva–Olympiakosz (Tv: Digi Sport 1)
20.30: Fenerbahce–Real Madrid (Tv: Digi Sport 1)

LÓSPORT
17.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
19.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM) 

MOTORSPORT
8.55:
Moto3, Francia Nagydíj, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
9.50:
MotoGP, Francia Nagydíj, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
10.50:
Moto2, Francia Nagydíj, 1. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
13.05:
Moto3, Francia Nagydíj, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
13.50:
MotoGP, Francia Nagydíj, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
15.00:
Moto2, Francia Nagydíj, 2. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Európa-bajnokság, Papp László Budapest Sportaréna
10.00:
junior együttes kéziszercsapat-selejtező (Tv: M4 Sport)
13.00: felnőtt egyéni selejtező (karika, labda) (Tv: M4 Sport)

RÖPLABDA
Női válogatott, felkészülési mérkőzés, Münster
19.00:
Németország–MAGYARORSZÁG

SPORTLÖVÉSZET
Puska, pisztoly világkupaverseny, München

TENISZ
12.00: ATP-torna, Róma (Tv: Digi Sport 2)
12.00: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport 1)
14.30: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport 1)
16.30: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport 3)
19.30: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport 2)
21.30: ATP-torna, Róma (Tv: Digi Sport 2)

MÁJUS 20., SZOMBAT

NB I
32. FORDULÓ
18.00:
Debrecen–Bp. Honvéd (Tv: M4 Sport)
18.00:
Gyirmót–Vasas
18.00:
Mezőkövesd–Paks
18.00:
MTK–Diósgyőr
18.00:
Újpest–Haladás
20.30: Videoton–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

NB III
32. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
18.00:
Salgótarján–BKV Előre
18.00:
Hajdúböszörmény–Tállya
18.00:
Putnok–Hatvan
18.00:
Jászberény–Kazincbarcika
18.00:
Tiszaújváros–Rákosmente
KÖZÉPCSOPORT
18.00: Dunaújváros–Szentlőrinc
18.00:
Szigetszentmiklós–Gyula
18.00:
PMFC–Dabas-Gyón
NYUGATI CSOPORT
18.00:
Veszprém–III. ker. TVE
18.00: Csepel–Ajka
18.00: Kaposvár–Diósd

FRANCIA LIGUE 1
38. FORDULÓ
21.00:
Angers–Montpellier
21.00:
Guingamp–Metz
21.00:
Lille–Nantes
21.00:
Lorient–Bordeaux  (Tv: Digi Sport3 – párhuzamos közvetítés)
21.00:
Lyon–Nice
21.00:
Nancy–Saint-Étienne
21.00:
Marseille–Bastia (Tv: Digi Sport3 – párhuzamos közvetítés)
21.00: Paris Saint-Germain–Caen
21.00:
Rennes–Monaco
21.00:
Toulouse–Dijon

NÉMET BUNDESLIGA
34. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–Freiburg
15.30:
Borussia Dortmund–Werder Bremen
15.30:
Eintracht Frankfurt–RB Leipzig
15.30:
Hamburg–Wolfsburg
15.30:
Hertha BSC–Leverkusen
15.30:
Hoffenheim–Augsburg
15.30:
Ingolstadt–Schalke
15.30:
Köln–Mainz
15.30:
Borussia Mönchengladbach–Darmstadt
Az Eurosport még nem jelölte ki, melyik mérkőzést közvetíti

OLASZ SERIE A
37. FORDULÓ
18.00:
Chievo–Roma (Tv: Digi Sport 1)
20.45:
Napoli–Fiorentina (Tv: Digi Sport 1)

SPANYOL LA LIGA
38. FORDULÓ
17.00:
Sporting Gijón–Real Betis (Tv: Sport1)
19.00:
Deportivo La Coruna–Las Palmas
19.00:
Leganés–Deportivo Alavés (Tv: Sport1)
21.00:
Sevilla–Osasuna (Tv: Sport1)

ARGENTIN PRIMERA DIVISÓN
23.00:
Boca Juniors–Newell's Old Boys (Tv: Digi Sport 1)
vasárnap, 01.00: Independiente–Huracán (Tv: Digi Sport 1)

MLS
22.00:
DC United–Chicago Fire (Tv: Eurosport1)

U20-AS VILÁGBAJNOKSÁG
06.45:
Németország–Venezuela (Tv: Eurosport1)
09.15: Anglia–Argentína

AUTÓSPORT
7.55:
Supercars-bajnokság, Winton, 1. futam (Tv: Spíler Tv)
11.05: Formula–3, Pau, 1. futam (Tv: Digi Sport 1)
12.40: ADAC GT Masters, Lausitzring, 1. futam (Tv: Digi Sport 2)
13.45: FIM Endurance-világbajnokság (Tv: Eurosport2)
16.00: Formula–E, Párizs (Tv: Digi Sport 2)
16.15: Porshce Carrera-kupa, Lausitzring, 1. futam (Tv: Digi Sport 3)
17.30: FIM Endurance-világbajnokság (Tv: Eurosport2)
22.50: Indianapolis 500, kvalifikáció (Tv: Digi Sport 3)

CSELGÁNCS
14.00:
Grand Slam, Jekatyerinburg, 2. nap (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
Világbajnokság, Köln
ELŐDÖNTŐ
15.15:
Kanada–Oroszország (Tv: Sport2)
19.15:
Svédország–Finnország (Tv: Sport2)
NHL
vasárnap, 01.15:
Anaheim Ducks–Nashville Predators (Tv: Spíler Tv)

KAJAK-KENU
Maratoni ob, Győr
Világkupaverseny, Montemor-o-Velho

KERÉKPÁR
13.30: Giro d'Italia, 14. szakasz, Castellania–Oropa, 131 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)
20.30: Kaliforniai körverseny (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NB I, férfiak, döntő, első mérkőzés
15.45:
Telekom Veszprém–Mol-Pick Szeged (Tv: M4 Sport)
NB I, nők
18.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–DVSC-TVP
18.00: Alba Fehérvár KC–Győri Audi ETO KC
18.00: Siófok KC–Budaörs
18.00: Ipress Center-Vác–EUbility Group-Békéscsaba
18.00: Érd–Dunaújvárosi Kohász KA

KOSÁRLABDA
NB I, férfiak
• A kiesés elkerüléséért, 3. mérkőzés

16.00:
Vasas Budapest–MAFC 
NBA
vasárnap, 03.00:
San Antonio Spurs–Golden State Warriors (Tv: Sport1) 

KÜZDŐSPORT
19.00:
K-1, Glory-sorozat, Hollandia

LÓSPORT
13.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM) 
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM) 
19.00: Global Champions Tour, Madrid (Tv: Eurosport1)

MOTORSPORT
9.15:
Moto3, Francia Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
9.50:
MotoGP, Francia Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
10.50: Moto2, Francia Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
12.30: Moto3, Francia Nagydíj, időmérő (Tv: Spíler Tv)
13.25: MotoGP, Francia Nagydíj, 4. szabadedzés (Tv: Spíler Tv)
14.05:
MotoGP, Francia Nagydíj, 1. időmérő (Tv: Spíler Tv)
14.30:
MotoGP, Francia Nagydíj, 2. időmérő (Tv: Spíler Tv)
15.00:
Moto2, Francia Nagydíj, időmérő (Tv: Spíler Tv)

ÖKÖLVÍVÁS
21.45:
Noel Gevor–Krzysztof Wlodarczyk (Tv: Sport2)

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Európa-bajnokság, Papp László Budapest Sportaréna
11.00:
csapatverseny és selejtező (Tv: M4 Sport)
11.00: felnőtt egyéni selejtező (buzogány, szalag)

RÖGBI
Világbajnoki pótselejtező, európai zóna, 1. forduló
16.00:
MAGYARORSZÁG–Bosznia-Hercegovina

SPORTLÖVÉSZET
Puska, pisztoly világkupaverseny, München

TENISZ
12.00: WTA-torna Róma (Tv: Digi Sport 1)
14.30: ATP-torna, Róma (Tv: Digi Sport 1)
17.00: WTA-torna Róma (Tv: Digi Sport 2)

TRIATLON
15.30:
Klubcsapat ob, Tiszaújváros

MÁJUS 21., VASÁRNAP

NB II
36. FORDULÓ
16.45:
Budaörs–Soroksár (Tv: M4 Sport)
18.00: Balmazújváros–Szolnok
18.00: Cegléd–Puskás Akadémia
18.00: Dorog–Sopron
18.00:
Mosonmagyaróvár–Cigánd
18.00:
Nyíregyháza–Békéscsaba
18.00:
Siófok–SZEOL
18.00:
Szeged 2011–Kisvárda
18.00:
Vác–Kozármisleny
18.00:
Zalaegerszeg–Csákvár

NB III
32. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00:
Újpest II–Monor
18.00:
DVSC II–REAC
18.00:
ESMTK–Nyírbátor
18.00:
MTK II–DVTK II
KÖZÉPCSOPORT
11.00:
Ferencváros II–Komló
17.30:
Pénzügyőr–Paks II
18.00:
Dabas FC–Békéscsaba II
18.00:
Dunaharaszti–Mórahalom
18.00:
Hódmezővásárhely–Budafok
18.00:
Méhkerék–Szekszárd
NYUGATI CSOPORT
18.00:
Hévíz–Honvéd II
18.00: Sárvár–Gyirmót II
18.00: Andráshida–Puskás Akadémia II
18.00: Érd–Videoton II
18.00: ETO FC Győr–Csorna

ANGOL PREMIER LEAGUE
38. FORDULÓ
16.00:
Arsenal–Everton (Tv: Spíler Tv)
16.00:
Burnley–West Ham United
16.00:
Chelsea–Sunderland
16.00:
Hull City–Tottenham Hotspur
16.00:
Leicester City–AFC Bournemouth
16.00:
Liverpool–Middlesbrough
16.00:
Manchester United–Crystal Palace
16.00:
Southampton–Stoke City
16.00: Swansea City–West Bromwich Albion
16.00:
Watford–Manchester City

OLASZ SERIE A
37. FORDULÓ
15.00:
Milan–Bologna (Tv: Digi Sport 1)
15.00:
Empoli–Atalanta
15.00:
Genoa–Torino
15.00:
Juventus–Crotone (Tv: Digi Sport 1)
15.00:
Sassuolo–Cagliari
15.00:
Udinese–Sampdoria
20.45: Lazio–Inter (Tv: Digi Sport 2)
20.45: Pescara–Palermo

SPANYOL LA LIGA
38. FORDULÓ
16.45:
Atlético Madrid–Athletic Bilbao (Tv: Sport1)
16.45: Celta Vigo–Real Sociedad
16.45:
Valencia–Villarreal
20.00:
Barcelona–Eibar (Tv: Sport2)
20.00:
Málaga–Real Madrid (Tv: Sport1)

MLS
20.30:
New England Revolutions–Columbus Crew (Tv: Eurosport1)
23.00: Minnesota United–Los Angeles Galaxy (Tv: Eurosport2)

NÉMET BUNDESLIGA 2
34. FORDULÓ
15.30:
bajnoki mérkőzés (Tv: Eurosport2)

U20-AS VILÁGBAJNOKSÁG
06.45:
Zambia–Portugália (Tv: Eurosport1)
12.45: Olaszország–Uruguay (Tv: Eurosport2)

AMERIKAI FUTBALL
HFL
11.45:
Budapest Cowbells–Budapest Wolves (Tv: Digi Sport 1)

AUTÓSPORT
05.40:
Supercars-bajnokság, WInton, 2. futam (Tv: Spíler Tv)
9.50: Porshce Carrera-kupa, Lausitzring, 2. futam (Tv: Digi Sport 1)
10.35: Formula–3, Pau, 1. futam (Tv: Digi Sport 1)
13.05: ADAC GT Masters, Lausitzring, 2. futam (Tv: Digi Sport 3)
15.15: DTM, Lausitzring (Tv: M4 Sport)
22.50: Indianapolis 500, kvalifikáció (Tv: Digi Sport 3)
Rali-világbajnokság, hatodik futama, Porto

CSELGÁNCS
14.00:
Grand Slam, Jekatyerinburg, 3. nap (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
Világbajnokság, Köln
16.15:
bronzmérkőzés (Tv: Sport2) 
20.30: döntő (Tv: C8) 
NHL
21.00:
Pittsburgh Penguins–Ottawa Senators (Tv:Spíler Tv)

KAJAK-KENU
Maratoni ob, Győr
Világkupaverseny, Montemor-o-Velho

KERÉKPÁR
13.15: Giro d'Italia, 15. szakasz, Valdengo–Bergamo, 199 km (Tv: Eurosport1)

KICK-BOX
Világkupa, MOM Sportközpont és Budapest Kongresszusi Központ

KOSÁRLABDA
NB I, férfiak, negyeddöntő, 5. mérkőzések
19.00: Zalakerámia ZTE KK–Szolnoki Olaj (Tv: M4 Sport)
EUROLIGA
Férfiak, final four, bronzmérkőzés
17.00:
Real Madrid–CSZKA Moszkva (Tv: Digi Sport 3)
Döntő
20.00:
Fenerbahce–Olympiakosz (Tv: Digi Sport 1)
NBA
hétfő, 02.30:
Cleveland Cavaliers–Boston Celtics (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM) 
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)  

MOTORSPORT
10.50:
Moto3, Francia Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)
12.10: Moto2, Francia Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)
13.55: MotoGP, Francia Nagydíj, futam (Tv: Spíler Tv)

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Európa-bajnokság, Papp László Budapest Sportaréna
11.00:
junior együttes kéziszercsapat-döntő (Tv: M4 Sport)
12.20: felnőtt egyéni szerenkénti döntők (Tv: M4 Sport)
15.45: gála

RÖPLABDA
Női válogatott, felkészülési mérkőzés, Oldenburg
16.00:
Németország–MAGYARORSZÁG

SPORTLÖVÉSZET
Puska, pisztoly világkupaverseny, München

TENISZ
16.00: ATP-torna, Róma (Tv: Digi Sport 2)
13.00: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport 2)
ATP-torna, Genf
ATP-torna, Lyon

MÁJUS 22., HÉTFŐ

OLASZ SERIE A
37. FORDULÓ

20.45: Pescara–Palermo (Tv: Digi Sport1)

ARGENTIN PRIMERA DIVISIÓN
kedd, 02.10:
Gimnasia La Plata–River Plate (Tv: Digi Sport1)

U20-AS VILÁGBAJNOKSÁG, DÉL-KOREA
E-CSOPORT
10.00:
Franciaország–Honduras (Tv: Eurosport2)
13.00: Vietnam–Új-Zéland (Tv: Eurosport2)
F-CSOPORT
10.00:
Ecuador–Egyesült Államok
13.00: Szaúd-Arábia–Szenegál

FUTSAL NB I
• Felsőházi rájátszás, 7. forduló

18.15:
Haladás–Berettyóújfalu
18.30:
Rába ETO–Dunaferr
18.40:
Aramis–Veszprém
• Alsóházi rájátszás, 7. forduló

19.00:
Nyírgyulaj–Bőny

LÓSPORT
12.00: Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM) 
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

TENISZ
10.00: Roland-Garros, Párizs, selejtező (Tv: Eurosport1)
11.00:
WTA-torna, Strasbourg (Tv: Digi Sport1)
18.30: WTA-torna, Strasbourg (Tv: Digi Sport2)

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.09.20 23:38:32

Minden más foci SZÖLLŐSI GYÖRGY

NS-VÉLEMÉNY. Olyan presztízsű klubmérkőzést rendezhet fővárosunk, amilyenhez hasonlóra esélyünk sem volt korábban.

2017.09.18 12:53:50

Minden más foci nemzetisport.hu

Az egy évvel ezelőtti mezfogyás 75 százalékkal emelkedett az évnek ebben a szakaszában a PSG-nél.

2017.09.18 14:24:49

Minden más foci nemzetisport.hu

A magyar női röplabda-válogatott első Eb-ellenfele a házigazda Azerbajdzsán.

2017.09.18 14:23:48

Minden más foci nemzetisport.hu

Videoton–Honvéd az NB I-ben • Folytatódnak a topligák küzdelmei.

2017.09.18 14:22:27

Minden más foci nemzetisport.hu

A magyar női röplabda-válogatott Németországgal játszik az Európa-bajnokságon.