Francia Kupa: a címvédő legyűrte 4. ligás ellenfelét

B. L.B. L.
2020.02.11. 22:47
A címvédő Rennes jutott be elsőként a Francia Kupa elődöntőjében, mivel a négy közé jutásért vívott összecsapáson idegenben 2–0-ra legyőzte a negyedosztályú ASM Belfort-t.

Az élvonalbeli gárda az első félidő derekán Raphinha találatával szerzett vezetést, és bár ekkor még a kaput eltaláló lövések számában a házigazda állt jobban (2–1), a második félidőben már kijött az erőfölény – előbb M'Baye Niang büntetőjével, majd a ráadás pillanataiban Theoson Siebatcheu góljával növelte a különbséget a Rennes (0–3).

FRANCIA KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
ASM Belfort (IV.)–Rennes 0–3 (Raphinha 23., Niang 71. – 11-esből, Siebatcheu 91.)